خانه انجمن ملّا سوتی
٣٢٥
٤٤
تقی زاده

ملّا سوتی

ملّا سوتی

آخرین سوتی ای دادین چی بوده؟ اصلا آدم سوتی بدهی هستین؟ توی دور و برتون اگه بخوایین یه ملّا سوتی معرفی کنین اون کیه؟

ملّا سوتی: کسی که بیشترین سوتی رو داده تا به حال.

٩٥/٠٤/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/١٦
٠
١
سوتی زیاد میدم ولی الان یادم نیست که تعریف کنم. ولی خب بگذریییییییممممممممم... عیدتون مبارک ^~^ تولد منم به قمری که میشه یک شوال مبارک ^____^ 😊😊😊
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٦
٠
١
تولدت مبارک عزیزم
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/١٦
٠
٢
ممنون مرسی دختر خاص عزیز (((:
m_rs
m_rs
٩٥/٠٤/١٦
٠
٢
تولدتون مبارک...:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٦
٠
٣
تولد میلادی تون کی ه ؟؟ : |
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/١٦
٠
٣
ممنون مرسی ^~^ آقای آستانه تولد میلادیم 3/3/95 هستش ^_^ سه مارچ به شمسی هم که تو پروفايل نوشته 😊
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/١٦
٠
٥
تولدتون مبارک :)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/١٦
٠
٤
ممنون جناب بهمنی (:
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/١٧
٠
٢
تولدت مباااااارک:))))))))
f_babaei
f_babaei
٩٥/٠٤/١٧
٠
٠
با تاخیر تولدت مبارک :\ :))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
ممنون مرسی گلبرگ بانو و فاطمه جان :*
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
تولدت مبارک. شیرینیت کو پس؟؟؟ ها؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
ممنون فرانک جان، شیرینی رو تو راه موش خورد :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
تولدت مبارک=)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
ممنون عاطفه جان (((=
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٦
٠
١
معمولا سوتی نمیدم ولی وای به روزی ک سوتی بدم...!!!! شطرنجی کنید منو : دی .یادم نیس. ملا سوتی هم نداریم فعلا!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٦
٠
١
خانم دختر خاص جایزه عیدنوروزی جیم رو می دم خدمتتون! لطفا در وبلاگ یا وب سایتم یه پیامی بدید برای راه پرداخت جایزه
لیلا رضایی
لیلا رضایی
٩٥/٠٤/١٦
١
١
یعنی که چی جایزه را میدید خدمتشون؟! چی کار کرده که جایزه بگیر دو تا انجمن شده
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
خانم رضایی جمله من رو کامل بخونید. دارم میگم جایزه نوروزی شون و مسابقاتی که برگزار شد :/
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/١٧
٠
٠
بعید میدونم این نفر که کامنتو گذاشته غزاله باشه... :| غزاله خودتی ؟ :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٧
٠
٠
مرجان اسمشو که نوشته؟! چی شده دقیقن خانوم رضایی ؟ مشکل کجاس؟!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٧
٠
٠
اقای استانه؟! جایزه؟! من؟؟! مسابقه؟؟! خخخ چشم الساعه :) عذرخواهم بابت تاخیر ..
رضایی
رضایی
٩٥/٠٤/١٧
٠
٠
هیچ چی، جایزه مبارکت باشه بهار جان
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٧
٠
٠
مرسی بانو
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/١٨
٠
١
آخ جون!!! خاص عزیزم! اسمت بهاره؟
m_rs
m_rs
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
من به شدتتت سوتی میدم:| به شدت:|متاسفانه وقتایی که مي خوابم وقتی یکی میاد بیدارم کنه به دلیل گیجی فراوان چرت و.پرت زیاد میگم و سوتی هم زیاد دادم حتی خودمم لو میدم گاهی اوقات:| وقتایی هم کة عصبی شم خدای سوتی ام:| سوتی زبونی کة کلمات رو اشتباه بگمم فراوون:| کلا من و سوتی دو چیز جدا نشدنی ایم:| نمونش اينه کة يک سال تموم سر کلاس فيزيک شصت و شیش رو گفتم ششتو شیش:|
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
تو تخته ازین سوتیا بدین شاد شیم خخخخخ
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
:|
maede_sadati
maede_sadati
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
من تو تخته معمولا من جمله ها رو.بد متوجه میشم مثلا یه بار پرسیده بودن کنکور کیه؟ من فکر کردم مفهوم سوال کیست ...نگو چه زمانی بوده:|
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
خخخخخخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/١٦
١
٠
بعله!
f_babaei
f_babaei
٩٥/٠٤/١٧
٠
٠
چوکاره ؟؟خخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
اخرین سوتی یا همون حرف نامربوط خنده دارم زمانی بود که کاربری به اسمm.sahari برای پستی نظر گذاشته بود فکر کردم اسمشون سحری است ( حالا خوبه اسم هیچ کس سحری نیس سحر هس،سحری نه، ولی گفتم شاید اسمشون به روش دخملانه نوشته شده و عکس شوهرشون را گذاشتن برای پروفایل این بود که به اقای محمد سحری گفتم سحری خانم، بعد ایشون هم در جواب نوشتن، ببخشید خانم لیلی من محمدم^-^
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
دو تا انجمن هم سوتی دادم، هر دوتاش انجمنای خودم بود، یک انجمن با اینکه میدونستم نباید بگم ولی گفتم:از همه جیمی های عزیز خواهش میکنم بیان و کامنت بدن تیتر انجمن هم جیمی ها منتقد شویدبود ، بعد انجمن با دو تا کامنت منقرض شد
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٤/١٦
٠
٣
حالا چرا ملا سوتی؟ مدتهاست برای ملا نصيرالدين هم "ملا" به کار نمیره.
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/١٧
٠
٤
برای «ملا» نصر الدین پس چی به کار میره؟؟؟؟
بیخیال
بیخیال
٩٥/٠٤/١٧
٠
١
خالم خیلی ملا سوتی هستش منم سوتی میدم ولی چون زبونم میگیره
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/١٧
١
١
من بیشتر سوتی ملتو میگیرم...فقط یادمه همین دیشب توی حرم جلوی مزار حاج شیخ حسنعلی نخودکی(چه طولانی بود:)) مامان بابام ازم دور شدن. نیــــــم ساعت تمام با بدبختی داشتم شماره بابامو میگرفتم هی بوق نمی خورد کلی نگران شده بودمو خانومه اونجا دلداریم میداد آخرش بابام برداشتن میگم کجایین بابام غش غش خندیدن گفتن جلو پات!!! هیچی دیگه دقیقا با فاصله یک قدم جلوم نشسته بودن همه تلاشای منم دیده بودن... خانومه یه جوری بهم نگاه کرد که کلا «مردم آزار» رو توی نگاهش خوندم!!!!تنها چیزی که یادم میاد همینه!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/١٨
٠
٢
من سوتی بسیار میدهم ولی یادم نمی آید! یکیشون کلاس دوم دبستان بود که حوصله ندارم تعریف کنم خیلی طولانیه! شرمنده! :دی / ولی یه بار تو آنتن درمورد من نوشته بودن، من روز چهارشنبه جیم رو دیدم و فهمیدم، بعد همونجا پیامک زدم که طفلی چه نویسنده خوبی هستن، حقوقشونو بیشتر کنید! حقشونه! ولی خب هیچکس متوجه روز و سوتی بنده نشد! :دی / اتفاقا پیامم هفته بعدش تو آنتن اومد و گفتن شما چقد گرفتین اینو پیامک کنین و از اینجور حرفا :دی
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٨
١
٣
سلآم؛ روایت داریم سوتی هم مثل صدقه ست دادنش در راه خدا هرچی بیشتر بهتر :))) غرض شاد کردنو رفع غصه ست دیگه :)))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/١٨
٠
٦
بعدم مدیونین فکر کنین من از اینام که اگه هرروز صدقه ندم روزم شب نمیشه (^_^)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/١٨
٠
٢
ملا سوتی میباشم:-|
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/١٨
٠
٠
آفرین بهت! :)))