خانه انجمن جیم! باحال شو با ما
٩٤٢
١٧٢
غزاله بانو

جیم! باحال شو با ما

جیم! باحال شو با ما

چی کار کنیم جیم همون جیمی بشه که میخوایم؟

چه پیشنهادی برای باحال تر شدن سایت دارین؟

٩٥/٠٤/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
از این باحالتر مگه داریم ؟ مگه میشه ؟ :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
خب ، بنام خدا بهمن بهمنی هستم ، سلام ملت :)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
منم سلام میکنم به شما غزاله رضایی هستم :دی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
اول اول خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
هههههههه دوم شدی !
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
شیطونه میگه شات بگیر خخخخ
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
:-)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
نمی دونم
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
حالا یه چی بگین خب:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
جیمو دوست دارم:-)باحالم هست:---)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
جیمم تو رو دوووس داره:))) خب یه چی بگو:))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
منم موافقم که مث سابق شور و هیجان نداره دیگه! به نظرم خیلی از بچه های قدیمی دیگه نیستن و مطلب نمیذارن شاید یکی از دلایلش این باشه. انجمن ها مث قبل جنجالی نمیشن و ....
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
بچه ها که قدیم و جدید ندارن:)) هممون جیمی ایم:) فقط یه کم بیشتر تو انجمنا باید فعالیت کنیم مثلا این چند انجمن اخیر خوب بوده هم موضوعش هم مشارکت بچه ها
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
ببین من به شخصه خیلی وقتها برای خوندن مطلب یه عده ی خاص میام جیم. یعنی قلم آدم هایی که امتحان شون رو پس دادن. ولی الان دیگه این تعداد خیلی کم تر شدن. منظورم از قدیمی بودن تفکیک بین بچه ها نیست اونهایی که فعال و پر انرژی هستن همشون عزیزن از جمله خودت یه سال دیگه جزو قدیمی ها محسوب میشه:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
سپاس که مطلبای منو نخوندی همشهری :))!
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
^__^ که اینطور:)))) اره منم همه مطالبو نمیخونم متاسفانه:دی یا تیتر جذاب یا شخص خاص:))) حاص=امتحان پس داده:دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٥
٠
١
خاص جانم تو کلا جزو آدم های مورد علاقه ی منی:) هر وقت اومدم و مطلبی ازت دیدم حتما نظر میدم منتها چون اومدنم تق و لقه شاید از دستم در رفته شما ببخش:)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٥
١
٢
حالا که حرف پست و کامنت شده پیشنهاد میکنم به پست نسبتا جدید بنده هم نگاهی بندازید خالی از لطف نیست
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
جوابا رفت زیر کامنت بعدی :// !!
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
به نظرم اینکه از قدیمی ها انتظار داشته باشیم چیز غلطیه چون به هر حال تا ابد که نمیشه فقط یه عده تو جیم باشن،
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
میگین بچه های قدیم من غریبیم میکنه:) خخخ من جز کدوم دسته ام؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
من که هیچکدوم، شما رو نمی دونم خخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
الان که هستم فعالم هستم پس جز حالاییام؟ خخخخ خوبه کلای داره:دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
قربون شما غزاله خانوم ☺😄 شوخی کردم نسرین جون کامنتم نذاشتی، نذاشتی، شما لطف دارین.همین ک بخونی کافیه منم معمولا خیلی مطلب انتشار نمیدم ! احترام میزارم به وقت و چشم خواننده : دی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
ان شالله بعد ماه رمضون و بعد کنکور نظری ها جیم بهتر بشه
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
انشالله:) فقط کنکوریا قول بدن پشت کنکور نمونن:دی
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
غزاله :/
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
چه کنیم؟ پادکست صوتی تولید کنیم!
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
عاالی
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
به پیشنهادات توجه کنید:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
تعامل بین مدیر و بچه ها همچنین ادامین با بچه ها عامل خیلی مهمیه :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
آیا ما ادامین به این خوبی؛ با شما کاربران به اون خوبی؛ تعامل نداریم؟؟ آیا؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
اینجا مگه فقط یه ادمین داره؟!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
خوب من الان نفهمیدم چی شد!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
یعنی منظورش به شما نیست با ادمین های دیگه است. که منم باهاش موافقن شما در تعامل کامل با بچه ها هستین خوشبختانه:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
آخه یه جور با دعوا گفتن!!
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
تعامله رو هستم :-)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
هخخخ نه اقای استانه من همچین جسارتی به ساحت شما نکردم! نظرمو گفتم فقط
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
مدیر دارین گوش میدین؟ خخخخ باید بیاین تخته فک کنم خخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
استیکر واسه تخته هم خیلی خوب نیشه:دییییی
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
١
٠
یا مثلا وقتی میایم تخته یه اهنگ ملایم شروع بشه خخخخ
zakhar
zakhar
٩٥/٠٤/٠٥
٣
٦
میخواین یکی از دکلمه هاتون باصدای شرشر آب و چهچه بلبل پخش بشه =))))))))))))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
١
خخخ اینم نظریه .. یه دکلمه هم تو راه دارم اون فک کنم بهتر باشه خخخخ
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
ی نظری دارم اما چون میدونم نشدنیه و خیلی ها ناراحت میشن و قضاوت میکنن و اینا نمیگم :))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٠٥
١
١
خوب از همو اول همینم نمی گفتین:/
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٠٥
٤
١
نه دیگه، نمیشد تو انجمن دوس دخترم نظر ندم، به همون دلایل که گفتم چون قابل بیان نبود به همین اکتفا کردم :)))
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٥
١
٢
:-///
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
مرررسی مرررجان:)))) اوور به خودم بگو من همیشه روم میشه بگم خخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٥
٢
٠
خود سانسوری جیم کم بشه.ادمینها حذف بشن ونظرات به صورت خودکار تایید شه.تخته از این حالت افتضاح در بیاد.ادمین تخته هم حذف بشه.قالب سایت عوض شه.بخش اخبار ایجاد شه.بخش جک اضافه شه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٢
چطوره کلا جیم رو حذف کنیم خیالمون راحت بشه؟!
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٥
٣
١
نه اتفاقا حرفشون درسته:)) فقط یک مورد را نگفتی حذف کاربرهای غیرفعال و بی امتیاز، تخته سیاه هم ظاهر شلخته ای داره موافقم
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٥
٣
٠
نیماخان شدیدا موافقم:-)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٢
خخخخ کلا بردین زیر سوال ادمینا جیمو و ... خخخخ دست شما درد نکنه
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
واقعیت همینه.جیم قابلیت طنز و سرگرمیش به شدت پایین اومده.به خاطر محدودیت ها هم توانایی مقابله نداره.اما از راهکارهایی هم که میتونه استفاده کنه هیچ سودی نمیبره.مافیای ادمین ها جیم رو محدود کردن :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٣
اینکه همه کاربرا عکسی از خودشون برای آواتارشون بزارن بهتر میشه جیم.(خداقلش یه عکس رسمی برای اقایون و یه عکس با حجاب برای خانومها)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
اینجوری جذاب میشه سایت یعنی؟!!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
آدم میفهمه داره با کی صحبت میکنه.بهترین خاصیتش اینه
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
بعد تکلیف من که قیافم ضایع است چیه؟ خخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
خیلیا دوس ندارن .. ولی نظر شمام قطعا قابل احترامه:) تکلیف اقای خسروی هم ک مشخصه خخخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٥
٤
٠
ali_sh کجاست که باز بیاد بگه "هدف این انجمن چیه؟"
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
واقعا خو وقتی جیم بهتر نمیشه و امیدی بش نیس چرا اخه همچین انجمن تکراری ای؟؟؟
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٢
٠
حالا یه انجمن مفید دو بارم تکرار شه خالی از لطف نیس
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
این انجمن 4م برای بهتر شدن سایته..
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
بله انجمن ۴ امه .. ولی قرار نیس بی تاثیر باشه اقای نادری یه قولایی دادن انشالله که موافقت بشه
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/١٣
٠
٠
چه قولهایی؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٥
٤
٨
اون دوست منفی بده نیست من نگرانش شدم!
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٢
به زودی میاد خخخخ فک کنم چندوقپه به سایت سر نزده
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٢
اعتراف میکنم که من میخواستم پاسخ بزنم منفی خورد!!!!:////...ولی اون یکی منفیه مشکوک میزنه!
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٢
این منفی ها رو علی الحساب بگیر از نگرانی درای:-)))
یاسین هستم «)
یاسین هستم «)
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٢
دیدم نیس؛ گفتم خودم جاشو خالی کنم خخخخخ یه دونه هم به حساب من :)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
١
همتون زدین منم برا اولین بار یه منفی دادم خخخخخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٧
٢
١
از همه ی دوستان در صحنه کمال تشکر رو دارم!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
منم منفی دادم! هورااااا
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
لبخند بزنیم:))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
کم پیدایی؟؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٥
١
٠
من تو کار ظریف دخالت نمی کنم خخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
١
:) البته بعضی وقتا ادم لبخندش نمیاد:/ اینجوری میشه بعد هی باید تذکر داد که دهنت کج میشه حالت میگیره ها!! یا بعضی وقتا اینجور میشه ه_0 اینم گاهی علامت الرژیه البته:) در لفافه بیان کردم؟ خخخخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
مجتبی پای راستته بردار!
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
لفافه:////
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
غوداااااااا:-|| کی فهمید کامنت بالارو؟
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
خانوم لیلی کامنت خانوم غزاله یحتمل رمزی بوده بوده طوری ک فقط اقای مخسن بفهمن چیه خخخ.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
:D
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
کامنتم واقعا تا این حد تو لفافه بود؟:/ .. ینی واقعا متوجه نشدین هیشکدومتون؟:/ لازمه توضیح بیشتری بدم؟:/
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
من حیث المجموع ://////
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/٠٦
٠
١
برای انکار کردن موضوع از کلمه لفافه استفاده میکنید؟
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
١
اخر دهنتون حالت میگیره محسن اقا:| از ما گفتن بود:| علی اقا اینا مال زمانیه که سید محسن ترک تخته نکرده بودن:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٠٦
٦
٣
من یک کمبود از ابتدای جیم احساس می کردم و اون نبود بخشی هست که امکان ارسال پیام خصوصی به دیگر کاربرها رو وجود نداره، خیلی وقت ها برای پیدا کردن آدرس یک نفر خیلی به مشکل برخوردم، اون هایی هم که وبلاگ دارن باز هم ورود به وبلاگ کار خوشایندی نیست از اون بدتر وقتی هست که یک نفر قسمت نظر دهی وبلاگش بسته باشه. مورد بعدی هم که می تونه به جو دوستانه و شاد کمک کنه یک چیز کلی و علاوه بر جیم هست و اون همینه که سعی کنیم به همدیگه به چشم رفیق نگاه کنیم، رفیقی که باید تشویق بشه برای اینکه بهتر باشه و بهتر بنویسه ، اما گاهی دوستان نگاهشون، نگاه رقیبی هست که باید هر طوری شده از دور خارجش کنن و این اصلا اخلاق شایسته ای نیست...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٠٦
٢
١
خانوم حبشی/برای ارتباط کاربرا با هم قبلا قسمت ایمیل کاربران فعال و روشن بود/ولی چن سال پیش سایت جیم کشف حجاب!/اها ببخشید! کشف ایمیل کردن 1 و بهتر دونستن این بخش غیر دسترس بشه برا کاربرا تا نتونن با هم تعاملی خدای نکرده خارج از جیم داشته باشن!پس این خوساته شما دور از منشور نامه جیمه متاسفانه/خ
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٤/٠٦
١٠
٠
پناه بر خدا :) :) :)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٦
٣
١
افرین! ایراد شما خیلی ایراد خوبیه:)) برای پیام خصوصی باید بخش ایمیل رو که تو مشخصات شخصیه را تیک دار کنن تا نمایش داده بشه و اون بحث رقیب بودن که بین همجنسای ماست متاسفانه ،اینجا میان قربون صدقه هم میشن..تو پست و کامنت های رو کم کنی سایه همدیگرو با تیر میزنن لذا شانس بیارم الان کسی بهم گیر نده برم تو افق محو شم تا کسی نیومده هه..:-):-)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٠٦
٣
٢
جیممممم؟؟ارتباط کاربراااا؟؟پیام خصوصییی؟؟!!استفرالله! توبه کنین زود!
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٦
٥
٢
حامد نادری دیلت آل اف گروپ !
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
اقای بهمنی خخخخخخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
:) اینم نظریه ولی واسه کاربرای تازه وارد که خیلی با جو اشنا نیستن ممکنه مشکل ساز بشه :دی ولی یه پی وی زیر نظر خود سایت به نظرم بهترین کاره:))))) هوم؟
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
منظورم ایمیل نیست اگرنه وبلاگ هم همون کاربرد رو داره، بخش پیام خصوصی، چون خیلی وقت ها داخل تخته خواستیم تبادل اکانت اینستا کنیم، یا همون ایمیل یا شماره شخصی اما این امکان وجود نداشته، خوبه برداشت منفی نکنین :))) اولین بار هم این مشکل برای من توی بانوج به وجود اومد که نمی شد مستقیم با هم گروهی ها ارتباط داشته باشم و مدام باید از ایمیل استفاده میکردم و این پرسه برام حوصله سر بر بود، خصوصا اینکه من اینترنت همراه ندارم و مجبورم برای چک کردن هر چیزی از لپ تاپ استفاده کنم و اونجا هم ایمیل چک کردن کلی مشکل خودش رو داره و بدترینش این هست که با اتصال به اینترنت برات نوتیفیکشن نمیاد که اعلام کنه ایمیل داری یا نه و اینطوری بود که گاهی کسی کاری داشت و من دو روز بعد متوجه پیام می شدم و برعکس ... چند بار هم شماره چند نفر رو لازم داشتم مثل خانم نیک بنیاد که نمی دونستم چطور باید اینکارو کرد تا اینکه یک نفر گفت باید وبلاگی با عنوان نیکولا سرچ کنم . باز رفتم اونجا . باز نظرات بسته بود . باز ایمیل و ..... به نظرم این امکانی هست که هر سایت بروزی باید داشته باشه و اگر اینجا به قول دوستان حرکت نامتعارفی صورت میگرفته ، باز هم باید باشه و فقط مدیران سایت بتونن ناظر جعبه دریافت و ارسال پیام ها باشن تا مشکلی پیش نیاد :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
قبلا یه سایتی بود به اسم کتابخوانان حرفه ای این امکان چت خصوصی رو داشت و یه جعبه ی پیام تو پروفایل ها وجود داشت. درسته که اونم خیلی مشکل سازه و مزاحمت ایجاد میکنه ولی وجودش واقعا لازمه خیلی اوقات برای تعامل بیشتر با اعضا
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
#ما_از_اون_سایت_هاش_نیستیم
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
#نه_به_کمپین_اقا_بهمن»»»»»» به ما بپیوندید:دی
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٢
سلآم؛ میتونن یه تغییر جدید ..حالا هرچی توی جیم ایجاد کنن... باز ما ها بپریم به جون هم ...یکی من بگم یکی تو بگی ها که شروع بشه یه چند نفری هم به طرفداری بلند بشن...برو بیا که زیاد بشه... خواه یا ناخواه این سوژه ست که از آسمون سایت میباره :))))))))))))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
ینی دقیقا چه جوری؟ مثل همین انجمن میشه دیگه .. یه نفر یه بحثی میندازه وسط بقیه نظراشونو میگن .. منظورتون همینه؟ یا من متوجه نشدم؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
فعلا سایت افتاده دست دهه هفتادی ها ... ببینیم چیکار میکنن ... :)
بیخیال
بیخیال
٩٥/٠٤/٠٦
١
١
بدین دست دهه هشتادیا
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
بارو بندیل و ببندین پس:دی ... نه شوخی کردم کمکمون کنید شماها که با تجربه این:/ :دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
پیشنهاد میکنم به پیشنهادات دقت حداقل، شخصا دو سال هست که دوتا سوال رو تکرار میکنم، همین امتیازات کاربران سایت یعنی چی!؟! مثلاً چه فرقیه بین فردی که پونصد امتیـــــاز داره با فردی که پنجاه هزار امتیاز!؟ بعدی، کاربرد جدول فعالترین ها چيه!؟ خب که چی اسم آدم بره اونجا! يه بار ديگه م گفتم به نظرم همین دو نکته از پتانسیل های بلااستفاده سایت هست که میشه حسابی ازش بهره برد، اما الان هیچ کاربردی که نداره، اضافی هم هست. سایت کلیتش خوبه و داره طبق رسالتی که از اول داشته گام برمیداره، اما نمیشه کتمان کرد نقاط ضعف هم هست، شخصا فکر نمیکنم، جیمه حال حاضر با جیمه رویاییه مد نظر این انجمن فاصلهء زیادی داشته باشه، فقط یک اصلاحاتی میخواد که خیلی جزئی هست و البته تدوین چندتا قانون...
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٦
٢
١
خب به نظرم ایرادات شما خیلی شتریه..هه:)))یعنی چی که امتیازات کاربران یعنی چه؟ یعنی میخواید این امتیازات یه فایده ای داشته باشه؟ خب چه فایده ای جز فخر فروش و بزرگ سایت بودن در مورد ستون اعضای فعال چه عیبی داره اسم ادم طاق بخوره گوشه سایت:)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
الان من بزرگم ؟ :) بچه ها بزرگ سایت داره سلام میکنه !
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
اره حق با شماس .. الان منی که فعالم اسمم اون گوشه اس همش چرا یه تشویقی نمیدن؟:دی اره واقعا بلا استفاده اس میتونن به عنوان تشویق و غیره استفاده کنن ازش.. جیم یه گروه تفکر راه بندازه چندتا ادم خلاق ایده بدن فقط..
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
سلام.دنیای مجازی اسمش روشه.ب نظر میاد ک شما توقع دارین در این دنیای مجازی با تشویق های واقعی ازتون پذیرایی بشه.همین تشویق شدن در همین حد مجازی هم برای خیلی از کاربرا خیلی باارزشه و کلی باهاش ذوق میکنن.نزدیک 4 ساله ک توی این سایت عضوم.اون اوایل ک فعالیت بیشتری داشتم خیلی از بچه ها با همون اول بودن تو اون ستون ها ذوق میکردن. از دنیای مجازی باید در حد خودش انتظار داشت و نه بیشتر...و این اگر توقعات شما رو برطرف نمیکنه اشکال از سایت نیست.
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
خانوم رضایی لطفا با لحن مودبانه تری کامنت بزارید، این الفاظ رو همه بلدن جواب بدن، خانوم سپهری سوال انجمن اينه که به نظرتون جی سایت رو باحال تر میکنه، پیشنهاد بدین، منم مثل همه پیشنهاد دادم، برداشت شما از کامنت من اشتباه بود، در ثانی هیچ اشکالی نداره برای کاربران سایت تشویقی در نظر گرفته بشه، شما که از اعضای قدیمی هستین و جو قدیم رو تجربه کردین، يحتمل آگاه هستین که الان مدتهاست کاربرا به عناوین مختلف مه یکیش انجمن گذاشتن هست میگن سایت شور و حال سابق رو نداره، هر سایتی هم با کاربرانش زنده س و بر کسی هم پوشیده نیست بازدید مطالب و انجمن ها تو جیم که همه دوستش داريم کم شده و اگه به حداقل برسه این فضا تعطیل میشه، پس اشکالی نداره اگه تشویقی صورت بگیره، ببینید واسه يه جشن چند نفر آمدن عضو سایت شدن اون سال؟ پس اشکالی نداره از این دو موردی که عرض کردم استفاده ی تشویقی بشه، با این توضیح که ما هم تفاوت دنیای مجازی و واقعی رو میدونیم
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
شوخی بود، ناراحت نشید مستر صالح:)))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
لیلی جان شوخیات اصلا قشنگ نیس .. چنددفعه تذکر بدم؟
لیلا
لیلا
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
عه چقد بی حوصله و عصبی شدی غزاله، روزه بهت فشار اورده ها خخخ
Cold
Cold
٩٥/٠٤/٠٦
٤
٠
نظر منم همون بدون تایید شدن کامنتاس ، اینکه همون لحظه کامنتا منتشر بشن خیلی خوب میشه...دیگه نمیخواد یه کامنت بذاری و 2 ساعت بعد بیای ببینی جوابی چیزی گرفتی یا نه!...تو انجمنا خیلی راحت میشه بحث کرد ، خود به خود داغ تر میشه ، تعداد کامنتا میره بالا (خود من قول میدم پای کامنت همه یه چیزی بنویسم :D)...فک کنم دیگه همه قوانین سایت رو میدونن...اگه هم نگرانی ای بابت کسایی که آشنا نیستن هست میشه مثل تو تخته خودتون این گزینه رو فعال کنین واسه کاربرا
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
:) ها منم موافقم !
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
فکرخوبیه :)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
احسنت اینم خیلی خوبه .. یه چیزی مثل تایید و بی تایید بودن تو تخته .. حداقل تو انجمن این گزینه رو فعال کنن:)))
بیخیال
بیخیال
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
منم با نیما خان موافقم قالب سایت خیلی زشته خوهش میکنم عوضش کنید
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
ناشناس که نباشین بیشتر به نظراتتون اهمیت میدن:) با اکانتتون بیاین تا بدونیم کدوم کابر جان نظرشون اینه:)
یاسین هستم «)
یاسین هستم «)
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
برای رفقای علاقه مند به نوشتن و نویسندگی هم ، سایت میتونه یه هدفمندی موثرتری داشته باشه. مثلا بیاد کاربرای اهل نوشتن رو به سمت یه موضوع یا قالب خاص ، هدایت کنه. برای مثال، میتونن یه بخش از جیمِ کاغذی رو اختصاص بدن به مقالات و یا داداشت ها و داستانک های طنز کاربرا. اینجوری میشه کاربرا رو ترغیب کرد که توی یه حوزه ی خاص، فعالیت بیشتری داشته باشن. و یا حتی ایجاد بخش های مختلف موضوعی در سایت، که کاربرا توی همون بخش، سعی کنن فعالیت کنن و توانایی های خودشونو به ظهور برسونن. حالا در کنار این فعالیت ، جیم میتونه طی یک اقدام انسان‌پسندانه(!) ، از اساتید و یا نویسنده های زبده در همون زمینه، کمک بگیره که بتونه کاربرای با استعداد رو تربیت کنه...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
قبلاً این سوال رو پرسیدم آقای نادری گفتن ما جیم سایت هستیم اونا جیم کاغدی هستن ، جیم سایتی جداست ، جیم کاغذی جداست :) ! خب سوال بعدی / دهن ما رمضون آدم رو وادار به پاسخ سوال ها می کنید ها ا ا ا :)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
:) انگار اقای بهمنی به این فکر افتاده بودن .. خب نویسنده ها که منتفی شد بریم سراغ شاعرا؛) یه کاریم برا ما بکنین همش نوشتین سایت نویسندگی ادم غریبیش میکنه
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
بعضی از کاربرهای سایت، مطالب شون یک جیم در میون تو جیم کاغذی چاپ میشه! در حالی که بعضی کاربرها جیم کاغذی رو تو خواب هم نمیبینن. من میگم اگه بشه جیم کاغذی رو یک کم متنوع تر کنن از این نظر بهتر میشه. مثلا استاد سلیمان حسنی. شعرهای ایشون سطحشون خیلی خیلی بالاست. درسته. ولی خب هر هفته داره چاپ میشه! احترام خیلی زیادی برای ایشون قائلم ولی خدایی اگه کاربرایی مثل خودم حتی اگه یک بار مطلبم تو جیم کاغذی چاپ بشه کلی ذوق میکنم و تشویق میشم. با وجود اینکه کیفیت چندانی نداره نوشته هام. مهم اون تشویقه است.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
ادمین دیلت حسین مداحی فرام گروپ :)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٦
١
٠
لیلی ادد حسین مداحی فرام گروپ( دیگه نبینم کسی را حذف کنی هه:) به اقای نادری گفتم این کامنت بیای منو چاپ کن..گفت کیفیت شعرتون متوسطه و باید 150کلمه باشه بعد با همین قوانین نوشته های ضعیف ای بانو هر هفته چاپ میشه یک سری بی هدف و الکی نوشته هم چاپ میشه
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
حسین، جواب تو رو آقای نادری توی شعر خانم غزاله رضایی داده . الان لینکشو میزارم همینجا.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
http://jeem.ir/article/blog/26231
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
والا آقا نادری هم گفتن معاون سردبیر گفتن بقیه ی شعرها کیفیت ندرن که چاپ بشن! خب مو که نگفتم کیفیت درن. اصلا مطالب همه بی کیفیت، ولی خب نمشه که هر هفته یک سری افراد چاپ بشن! بالاخره بقیه هم دل درن. اگه چاپ بشه مطالب شان، مطمئنا تشویق مشن. حالا مثلا اگه یک بخش توی جیم کاغذی، مطالبش کیفیتش کمتر باشه چی مشه؟ آسمون به زمین میه؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
حسین، منظور من اینه که طرف حساب تو آقای نادری نیست، طرف حسابت اون معاون سردبیر محترمه.
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
خب مم که نگفتم طرف حسابم کیه؟ من کلا نظرم رو گفتم.
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
بله باهاتون موافقم:) من وقتی شعرم چاپ شد خداییش خییییلی تشویق شدم .. و سعی میکنم شعرایی بذارم که قابلیت چاپ شدن داشته باشن . و واقعا پیشرفت رو میفهمم .. که البته این نظرو باید بدیم به معاون سردبیر .. مثل اینکه ایشون خیلی سخت گیرن اقای نادری فرمودن مطالب رو زیاد پیشنهاد میدن منتها هی حذف میشه توسط سردبیر
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
دختر عمو اسم نبر ممکنه طرف دلخور بشه ها:))
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
انقدر به من نگو دختر عمو:-///
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
موافقم و همینطور " شاخ هفته "
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
١
چشم دختر عمو؛) :دی
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
ای بابا نظرارو میخونم هی تحریک میشم ی چیزی بگم..... بزارین ساکت بمونم :| :)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
بگو بینم چی میخی بگی!
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
بگوخب مرجان :)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
بگو مرجان جان:))))) میخوای من بگم؟
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
نه فعلا چیزی نگو، اگه کار به جاهای باریک کشید خودم میگم :) خخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٧
٢
٥
هههه عشوه شتری:-)))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٨
٦
٢
لیلی:) به خودت مسلط باش:) دوس ندارم تسلط خودمم از دستم در بره عزیزم:) داری زیاده روی میکنی
لیلا
لیلا
٩٥/٠٤/٠٨
١
١
غزاله به حرفای من حساس نشو.سعی کن کامنتای منو نبینی، اینطوری هم خودت راحتی هم بقیه باشه؟
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
لیلی خانم لطف کنین زیر کامنتای من نظر نذارین... ممنون میشم!
لیلا
لیلا
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
باشه چشم،
یاسین هستم «)
یاسین هستم «)
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
به نظرم سایت الان تقریبا فقط واسه یه دسته ی خاص از کاربرا، مفید و هس و سرگرم کننده. اون‌هم دسته ای هستن که صرفا با هدف نوشتن و تقویت مهارت‌های نویسندگی و همچنین خوندن کارای خوب دیگه میان توی سایت. میبینیم که سایت، برا بقیه ی کاربرا، یعنی مثلا کسانی که کلا نمی‌نویسن و یا با خوندن کارای ادبی حال نمیکنن، هیچ برنامه ی مشخصی نداره. ینی طرف مجبوره یا توی بخش چندرسانه ای بچرخه یا بیاد توی انجمن‌ها نظر بده!! فک میکنم که مسیولین سایت، باید یه فکری بع حال این عزیزان بکنن و یه حرکت برای جذب این افراد و استفاده از اونها و از همه مهمتر، کشف استعداد های اونا بزنند. مثلا همین رادیو پاتوق، یه اقدام خوب بود برا کسانی که اهل کشت و کذار تپی مطالب روزمره ی سایت نیستن . ینی تونست یه عامل جذبی باشه برا افراد، اینکه مثلا هر یک ماه، بیان توی سایت و برن سراغ رادیو پاتوق... و چه بسا استعدادشون توی اجراهای صوتی باشه و یا ایده دادن کارای و ازین طریق، میتونن ااستعداد خودشونو کشف کنن ... حالا این رادیو پاتوق، میتونه در شکل مسابقات عکاسی و یا فیلم کوتاه و ... ظاهر بشه برای جذب حداکثری افراد.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
چرا باید برای کسی که مطلب نمیزاره و فقط عکس و فیلم و انجمن میزاره کاری کرد؟ به نظر من ایران هشتاد تا نویسنده نباید داشته باشه( همه که از دم نباید نویسنده بشن)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
احسنت .درود بر شما.من استعدادم تو بنایی هست. اوستاکار بنا خواستین در خدمتیم
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
خب جناب ناطقی... در باره نظر شما باید بگم درسته ولی خب اصلیت سایت مال نویسندگیه اگر خیلی هم به حاشیه بریم جا برای پیشرفت مایی که هدفمون چیز دیگه اس نمیمونه ... البته میگم این برنامه ها خوبه .. مثل مسابقه خخخ که ربطی به نویسندگی نداشت و وابسته به خلاقیت بود .. ایناها بودجه هم میخواد باید سایت از یه جایی خوب ساپورت بشه:)))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
راستش از وقتی فضایی مثل تلگرام اومده، سخت میشه بچه ها رو اینجا جمع کرد. ولی خداروشکر تلگرام هم داره از رده خارج میشه و باز میشه با یه تغییرات خوب و جالب خیلیا رو به جیم جذب کرد. البته انشاالله اتفاقات خوبی میفته :) دم همتون گرم :) ما خیلی باحالیم، خیلییی :)))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
خیییییلی:)))) انشالله تغییرات ممکن الاجرا باشه:دی
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
برگشتن بچه های قدیمی تر ب سایت...من جمله خودم و اونایی ک خیلی وقته ازین حوالی نگذشتن...
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
خب این دیگ دست مدیریت نیس .. بچه ها رو سر جمع کنین بیان سایت:) خوشال میشیم:)))
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
تا حدودی میشه ایجاد انگیزه کرد...همه بچه ها دوست دارن بیان ولی اون جرقه اولیه جاش خالیه...خصوصا تو تخته ک وقتی میام کسی آشنا نیست و خب کسی هم خیلی جواب نمیده:|
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
خب بچه ها بعضیا بعد از شما تخته اومدن کمی نا اشنا هستن دیگه :) طبیعیه که :) گاهی ک بچه های قدیمی ترن و من میام تخته یه کم غریبیم نیکنه ولی سعی میکنم اشنا شم با همه :)
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
کار از کار گذشته باید یه کاری کنیم یک کم جیم بی مزه بشه این مقدار از نمک در جیم باعث افزایش فشار خون میشه:-)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
اوه یس . اقای نادری الان شما رو ادمینستور میکنن خخخخ
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
البته یه کار دیگه هم میشه کرد جیم یک حقوقی چیزی بده من خودمو همه ی فک وفامیلام رو بیست چهار ساعته فعال میکنم خخخخ:))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
نه فایده نداره من هنه فک و فامیلام اینجا عضون دوستای دانشگاهمم هستن ولی بازم حقوق نمیدن(البته خیلی فعال نیستن خیلیاشون خخخ)
وی
وی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
بگین من رو از بلاکی در بیارن تا جیم رو بترکونم خخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
برای جلوگیری از ترکوندن این کارو نمیکنن :))) :دی
وی
وی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
١
به نظر من باید جیم بخشهای جدید اضافه کنه مثلا یه ستون حدیث. یه ستون نظرسنجی هفتگی، ستون فوتبال رو متنوع کنه، کاربرا رو تو انجمن بی تایید کنه، یه فکری به حال امتیازات و سن جیمی کاربرا بکنه.
وی
وی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
١
و یه چیز دیگه، اکانت وبگردی هم حذف بشه
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
١
وایه سن جیمی شما یه راه حل هس ... برگردین از اول بشین صفر@@ خوبه؟ :دی /// تشکر از نظراتتون:) و اینکه نامممم نبرین شخص خاصیو پلیز:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٢
صفر شدنذامتیازات که میشه دور باطل زدن خخخ من نام بردم از کسی؟
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
١
فک میکردم اکانت وبگردی یک شخصه^__^ خخخ