خانه انجمن دچار بحران شخصیت شدین؟
٤٩٨
٩٧
هیناتا

دچار بحران شخصیت شدین؟

دچار بحران شخصیت شدین؟

طبق تحقیقات دانشمندا همه انسان ها تا قبل از سی سال دچار بحران شخصیت میشوند. آیا تا به حال این احساس را تجربه کردید ؟ به نظرتون چطوری میشه باهاش مقابله کرد ؟

بحران شخصیت: عدم قبول داشتن خود؛ تفاوت در زندگی با خانواده و دوستان؛ سیگار کشیدن برای اثبات خود؛ خالکوبی و ...

٩٥/٠٤/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
یاسین هستم «)
یاسین هستم «)
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
نه نشدیم :)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
الکی میگه
یاسین هستم «)
یاسین هستم «)
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
انقد تابلو بود؟!! خخخخ خواستم این جایگاه کامنت نخست رو از دس ندم :) حوصله ی تایپ نداشتم :))))
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
بحران شخصیت که فقط خالکوبیا واینا نیست میتونی عدم اعتماد به نفس یا احساس بی فایده بودن هم باشه
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
همین میل به رفتن به مریخ یه بحران شخصیت یکی از انواع بحران شخصیت تلاش برای انجام فعالیت های شگفت انگیز ونو
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
الان درگیرشم:)
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
انشالله حل شه زودتر. تتو که نمیزنین شما؟ نکنین این کارا رو :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
نه هنوز اونقد حاد نشده مشکلم:)
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
فک میکنی چطوری میشه حلش کرد ؟؟
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
نه متاسفانه نشدم :دی .. ولی یکیو میشناسم تو انجمنا دچار این اختلاله:/ شمام میشناسینش:/
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
منتظر بودم بگین یکیو میشناسم اونم هنوز نشده :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٧
٠
١
خخخخ دهنت!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
خانم دختر خاص o_O
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
بله؟! :دی سرویسشو نگفتم !خخخخ خیلی خنده دار بود خب سخ بود نگم !
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
درضمن با خانوم رضایی بودم!
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
:دی مرسی خاص خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
من کلا کارم مدیریت بحرانه ... این چیزا سمت من نمیاد :))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
راست میگه .یک موجود خونسردیه . که بعضی وقتا حرصتو در میاره
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
:)
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
خودم رو قبول دارم تفاوت در زندگی با خانواده و دوستان ندارم سیگار نمیکشم خودم اثبات شده بذاتم خالکوبی نمیکنم ولی گاها دیده شده مواردی نقش ما را تتو کردند :-) دارای اعتماد به سقف فراوان بوده و پیشنهادم برای مقابله با این بحران ها توسل به بنده به عنوان یک الگوی مناسب است:))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
دستم به دامنت!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
اوووووووف بابا .عکستو تتو زدن :)).ایول باحال بود
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
٢
٠
خوب میشین:) نگران نباشین ها:دی
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٧
٢
٠
اقا دامن میگیرین اروم بگیرین پاره نشه خخخخ
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
من خوب هستم خانوم رضایی:-)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
خخخخ بله شکی درش نیس
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
یادمه یه انجمن کار شد که تاحالا دوست ( از جنس مخالف ) داشتین ، همه گفتن نه نداشتیم :) اینم یه جور جواباش مشابه هست
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
خخخ :))
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
به طور خیلی خیلی فجیعی باهات موافقم خخخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٧
٢
٠
مهندس اشاره ریزی به بحث ازدواج و اینا دارن :).
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
خخخخ اره:-)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
خخخخ یاد یه جک از دکتر علی شریعتی که براش ساخته بودن افتادم: ) مرسی رفقا
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
استغفرالله اون بده ولی بحران شخصیت که بد نیست نتونید بگید اینا بگید حالا
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
یاددم نیست چنین انجمنی وجود داشته باشه///کجاست آدرسش؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
ali_sh کجاست که باز بیاد بگه "هدف این انجمن چیه؟"
وی
وی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
:|
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
نه این واقعا هدف داره
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
بله تجربه کردم.دوران خوبی بود یادش بخیر
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
یادش بخیر! :)
وی
وی
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
شده، مگه باید مقابله کرد؟
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
بایدی نیست،ولی بهتره مقابله کرد
وی
وی
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
تفاوت در زندگی با خانواده و دوستان» این جمله رو خوب نفهمیدم
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
ینی فکر کنید که نوع زندگی وعلایقدون با خانواده فرق داره واونا درکدون نمیکنند
وی
وی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
هعییییییییی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
من از خودم بدم میاد! منظورت همینه؟!
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٧
١
٠
، منظورش اینه که بعضی اوقات ادم میخواد جای یه نفر دیگه باشه، چون حوصله سختی های روزمره زندگیش را نداره، یا از تکرار و یکنواختی خسته شده،چون نمیتونه شخصیت خودش را ترک کنه و به اون جایگاه برسه.بحران شخصیت میگیره
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٢
٠
بله :) به نظرد راه حل خلاص شدن از این حس چیه ؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
پیدا کردی به منم بگو ثواب داره!
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٤/١١
٠
٠
وای اگه اینجوری باشه من خدای بحران شخصیتم که.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
به نظرم این مشکل ممکنه توی یک مقطعی از زندگی برای آدم ها اتفاق بیوفته چون تو گذر از زمان همیشه ادم ها اون ثبات شخصیتی رو ندارن و گاهی در برابر مشکلات و کاستی ها کم میارن. مقایسه بین بقیه هم اغلب اتفاق میوفته مهم رد شدن از این دوران گذار است و غرق نشدن و وا ندادن.
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
به نظرت چطوری میشه به سلامتی ازش رد شدن چون ممکن باعث آسیب بشه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
نمیدونم دقیقا چطوری میشه حلش کرد. یکم با توکل به خدا یکمی با مشاوره.یکمی با خلوت کردن و بقیه اش با تلاش و ادامه دادن مسیر درست.برای تغییر شرایط بد و به دست آوردن شرایط مطلوب
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
بحران شخصیت که نه ولی یه زمانی دچار برهان علیت بودیم!:)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
ینی نمدونستین علت خودتون چیه؟ ه_0
m_rs
m_rs
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
دقیقققققققق الان درگیرشم...:| ولی سیگار و خالکوبیش نه...:/
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
سیگار وخالکوبی خیلی کم انواع مختلفش هست یه نوعش میشه به پوچ دونستن زندگی دونست
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
آقای حقیقی مهم ترین قسمت زندگی یه شخص دوره جوانی ونوجوانیش که همه بلا اسنثنا دچار این بحران به شکل های مختلفش میشند و ممکن دوران جوانیشونا با مشگل روبه رو کنه پس باید درموردش اطلاع پیدا کرد
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
بله.باید اطلاع پیدا کرد ولی باید قبول کنیم هیچ کسی بدون پیش زمینه های ذهنی سمت تتو و سیگار یا بر عکس سمت مسجد و حسینیه نمیره.اگه کسی قبل از این بحران تو مسیری رفته باشه یا به یه سری چیزا پایبند بوده باشه حالا چه خوب چه بد ،بازم بعد این دوران به راهش برمیگرده.به نظرم بحران سنگینی شاید به نظر نیاد
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
درست میفرمایید همه سراغ تتو وسیگار که نمیرند ولی ممکن این دوره رو درس وکارشون تاثیر بذاره
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
اگه تونستید به این سوال جدی جواب بدید ؟؟
وی
وی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
من جدی جواب دادم، شده شدیدم شده
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
خب فکر میکنید بشه یه طوری باهاش مقابله کرد ؟؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
نه
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
اگر بحران شخصیت دقیقا معنیش همینی باشه که گفتی ، اره فکر میکنم شدم ولی خدایی سیگار و خالکوبی و اینا نه ، اما همین قدر می دونم خیلی وقتا خیلی احساس می کنم که با اطرافیانم فرق دارم . فکر نمیکنم به این بگن بحران شخصیتی ! میگن؟
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
بله همینه خالکوبی واینا بیشتر مال کشورای خارجی نه اینجا. به نظرد چطوری میشه این حس نباشه یا جلوی پویایی آدما نگیره
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
فرق داشتن با بقیه که بحران شخصیتی نیست،
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
منظور منم قبول این تفاوت زندگی راحت نبود منظور من اینکه فک کنی فرق داری ونتونی کناربیای اینکه خوددا باهمه متفاوت ببینی
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
خب گاهی فرق ها طوری هستن که تحمل کردنشون آدم رو رنج میده ولی به قول لیلی بانو فکر نمیکنم اینا بحران شخصیتی محسوب بشن ^_^
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
سلآم؛ آره :/ الان ؟!!! تا حدی که تنها دوستم اسرار داره منو ببره پیش روانپزشک؟!!! منتهی بحرانی که بهش دچارم فقط قبول نداشتن شخصیت خودم نیست!! شخصیت هیچ کسو قبول ندارم(0_o) البته این هیچکس از اون هیچ کس هاییه که معنی همه کس و میدن نیست (آیکن الان چی شد) یعنی یه کسایی که به اعتقاد دوستم وبقیه من باید اعتماد کنم وقبولشون داشته باشم ولی نمیتونم قبول کنم!!!یه کسایی که خودشونم خیلی خودشونو قبول دارن ولی من قبولشون ندارم؟! اَه منظورم خواستگاروایناست (-_-)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
اخه، چقد از کامنتهات خوشم.میاد،:)))
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
خب اشتباه فک میکنی چرا باید هرکس خودشا قبول داره تو قبولش داشته باشی یا هرکسی به نظر بقیه بی عیب باشه به نظر تو هم شاید تو درست بگی خو
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
:))) اوهوم... خب منم به همینی که گفتی فک میکنم که برای رفتن پیش مشاور تا الان دوستمو سنگ قلاب کردم :)))))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
راه درمان و این حرافا رو هم بلد نیستم..از بس پیچوندم اینروزا همش دارم فحش میخورم :| دیوانه تا کی میخوایی مجرد بمونی؟! بی شعور کی میخوای پلوی عروسیتو بما بدی؟! چرا مهندسه رو رد کردی؟! این یارو پولداره رو چرا پروندی؟! کم داری دیگه آدم به شیرینی فروش نه میگه؟! آدم به پسر به این خوشگلی با کمالاتی میگه بچه ننه؟!!..... حقته آخرشم بدیمت به نون خشکی محل :||||
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
کی دلش میاد این حرفارو به تو بزنه؟ بگو برم دعواش کنم ;))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
الان مثلا خواستی بگی خیلی خواستگار دارم :))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
لیلی جان باور کن بدتر از اینشم میگن!! نشون به اون نشون که از همین کامنتم هم یکی دو موردو سانسور کردن :)))))
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
نه آقای نیما...اگه میخواستم بگم خیلی خواستگار دارم خب خیلی ریلکس میگفتم خیلی خواستگار دارم :) الان وضعم طوریه که خیلی شاکی دارم ؛)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
بله شدم و هستم.. برام مهم نیست فلن ک درستش کنم مشکلای دیگه هست🤔🤔🤔😅😅😅
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
خخخخ
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
بحران عدم اعتماد به نفس در دوران راهنمایی که واقعا روزهای بدی بود و ایضا بحران خود زشت بینی:))
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
خود زشت بینی:))) من دچار خود زشت بینی هستم هنوزم:)
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
به نظرم نمیشه تفاوت در زندگی با دیگران رو مثلا بحران شخصیت دونست... حالا من بحران شخصیت رو حالتی در نظر میگیرم که شخصی شدیدا دچار سوال: از کجا آمده ام و... بشه و برای مدت طولانی جواب درستی براش پیدا نکنه یا اصن جواب غلطی پیدا کنه.....من دچار این موضوع شدم...تقریبا تو ۱۴ سالگی و حل شد و کمی گذشت و باز دوباره...ولی بازم حل شد خخخخخ فعلا که تو ابن حالت نیستم ولی بعید نیس یکی دو سال دیگه دوباره بیاد سراغم...:)
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
این سوال اصلا بحران شخصیت نیست تازه داره کنجکاوی وپویایی تورا نشون میده
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٨
١
٠
بحران شخصبتی یعنی شخصیت خودت را انکار کنی و بخوای که خودت رافراموش کنی( این قدم اول ) بعد فکر میکنی یکی دیگه ای، و مثل اون رفتار میکنی حالا یا اون فرد جایگزین یه ادم معروف و مشهور و خوشبخته، یا یک نفر که صرفا زایده ذهن و تخیله و وجود خارجی نداره،
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٨
١
١
بحران شخصیتی سلبرتی ها بی فایده نیست، خیلی ها به این بحران دچارن و پول و طرفدار زیادی جمع کردن، مثل کسایی که خودشون را شکل پاشایی میکنن و با تقلید اهنگاش مردم را تشویق میکنن به طرفداری، بهانشون هم شده زنده نگه داشتن یاد و خاطره مرحوم، این نوع از تضاد شخصیتی اگه باعث نشه ادم خودش را گم کنه، زیاد بد نیس، ولی اگه فرد شخصیت خودش را انکار کنه و عملا موجودیت خودش را نقض کنه و جای اون ادم که بیشتر اوقات وجود خارجی نداره بخواد زندگی کنه قضیه بحرانی میشه
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٨
١
٠
ممنون لیلی جان :) به نظر شما راه حلش چیه ؟؟
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٨
١
٠
نمیدونم، چون تا حالا دلم میخواسته خودم باشم، و اگه یک نفر زندگی بهتری از من داشته سعی کردم ازش الگو بگیرم و زیاد فکر و خیال نکنم و بر عکس دو نفر که میخوان هرطور شده هر کامنت ناشناسی را به من ربط بدن درحالیکه اگه حرفی داشتم با اکانت گفتم یا اسمم را گفتم که ناشناس نباشه نگران قضاوت بقیه نیستم چون میتونم حرفمو بزنم و از پس خودم بربیام
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
من گاهی دوست دارم برای بیخیالی سیگار بکشم! میخوام ببینم واقعا آدم بیخیال میشه یا نه! بحران هم زیاد دارم و نمیدونم کدوم شخصیتو انتخاب کنم و تا آخر با همون ادامه بدم!! البته بیشتر راههایی هستن برای رفتن و زیاد به شخصیت کاری ندارن! نمیدونم دیگه اوضاع بدیه خلاصه! :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
بیخیال نمیشه
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
عه؟ چه بد!! حیف شد! پس چی همه میگن باعث بیخیالیه؟ ای بابا!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
و من همچنان امیدوار و منتظر حضور گرم شما :))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
خاص جان منتظر حضور گرم منی؟ کجا؟ کی؟ افطاری دعوتم؟ من طاقتشو دارم عزیزم بگو :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/١٠
٠
٠
قدمتون رو چشم فرانک جان :) در مورد انجمنم صحبت میکنم :دی اقای استانه معیاراشونو گفتن ، و من منتظر معیار های شما برای انتخاب ایشون بودم :)ولی افتخار ندادین!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
آره.
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٤/٠٩
٠
٠
:) خو چیکار میشه کرد واسش به نظرد ؟؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/١١
١
٠
اگه راه حل میدونستم که دچارش نمیشدم! راه حل هارو اگه پیدا کردین به صورت انجمن بزار که بعدا ببینم :دی
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٤/١١
١
٠
من اتفاقا یک بازه زمانی دچار همین بحران شدم و تا حدودی هم هستم...