خانه انجمن من در سال 1400
٦١٠
٩٠
Nasrin-A

من در سال 1400

من در سال 1400

سلام! خودتون رو در سال 1400 تصور کنید و بگید چه جایگاهی پیدا کردین، چه شغلی دارین ، ازدواج کردین یا نه؟! و احیانا زندگی تون چه تغییرات فاحشی کرده؟!

٩٥/٠٤/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٤/٠٣
١
٠
ینی پنج سال دیگه؟ چه زود؟ البته آدم از فردای خودش خبر نداره ولی خب اگه زنده باشم احتمالا کارشناسیمو گرفته باشم و دانشجوی ارشد باشم و از نظر شغلی ارتقا گرفته باشم :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٢
١
پنج سال خیلی زیاده خیلی
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٠٣
٤
١
ارشدمو گرفتم. دارم اقدام میکنم برای دکترای خارج از کشور شایدم کارام درست شده باشه تا 1400. ازدواج هم فکر نکنم کرده باشم. تغییرات فاحشی هم در من ایجاد خواهد شد، مثل انتخاب پوشش چادر هنوز دارم روش فکر میکنم احتمالا تا اون موقع به نتیجه رسیدم و تسلط به زبان خارجی هم پیدا کردم، برای اون طرف لازمه :) پایان !
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
ان شالله که تک تک شون به وقوع بپیونده. با آرزوی موفقیت های روز افزون:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٤/٠٣
١
٠
:-)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
ارشدمو گرفتم و احتمالا به کار تدریس مشغول باشم:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
ان شالله دکتری:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
:)))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٣
٤
٠
خواستم جواب طنز بدم اینقدر سوال سخته که چشمه طنز گویی و خنک بازی درآوردنم خشکید. :(
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٢
١
آخرین روز دوره ی کارشناسی با دوستامون نشستیم رو چمن های حیاط دانشکده و گفتیم بیایین پنج سال آینده ی زندگی همدیگه رو پیش بینی کنیم. بیشتر چیزهایی که گفتیم راجع به هم به واقعیت پیوست پنج سال شاید از نظر خیلی ها کم باشه ولی خیلی از اتفاقات رو میشه توی همین پنج سال رقم زد
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
مگه داستان نستراداموسه اخه خخخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
١
٠
اینکه حدس بزنی که دوستت در چند سال آینده ازدواج خواهد کرد یا ارشد خواهد خواند با توجه به شناخت چهار ساله فک نمیکنم چیز عجیب غریبی باشه که پای نوسترداموس رو وسط میکشین!
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٣
١
٠
البته پیش بینی اینده خودمون هم کار سختیه چه برسه به دیگران :-)البته کامنت قبلی بیشتر جنبه طنز داشت و اینکه خیلی انجمن خوبیه:-)ممنون
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٣
١
٠
کارشناسی رو گرفتم :-)شاید سربازیم رو تموم کرده باشم در غیر این صورت ارشدم هم گرفتم احنمالا دوره ی وکالت رو سپری میکنم خوب پیش بره سال 1400 میرم خواستگاری:-)خخخخ 1400 میشم 25 سال ادم موفقی شدم ایول :-)) اها احتمالا یک کتاب شعر هم نوشتم یا در حال اتمام خواهد بود!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
من ان شالله اش رو میگم ولی در جریان هستین که الان چند سالتونه؟!؟ امید که به همه ی اینهایی که گفتین برسین و مام بهتون افتخار کنیم:)
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
امید به فردا در این یاداشت موج میزند البته خیلی غیر قابل دسترس هم نیستا :-)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٠٣
٣
٠
احتمالا دیگه کارشناسی مو گرفتم؛ چندماه مونده از خدمتم که با اتوبوس پادگان چپ می کنیم و جان به جان آفرین تسلیم
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
هییییی:-((
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٣
١
٠
انشالله :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
پنج سال خیلی زیاده ها میتونین ارشدم بگیرن تا اون موقع! خدا نکنه :(
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
عالی بود اقای استانه، عالی بود.... خخخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٠٣
١
٠
نیما جان ان شاالله باهم خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٤/٠٣
٣
٠
من هفت ساله کارشناسیمو تموم کنم کلامو می ندازم هوا :))) منو چه به ارشد. تو این مملکت برای سربازا هیچ امنیتی نیست دیگه
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٣
١
٢
این مملکت!!!!! چه دل پری دارید!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٣
١
١
کارشناسیمو انشاءالله گرفتم! و انشاءالله در مسیر ارشدم! فک میکنم خانواده هم راهی خونه بختم کردن :دی!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
١
یعنی پنج سال دیگه تازه کارشناسی ات رو میگیری؟!! :)) ان شالله ارشدم گرفتی تا اون موقع... خانواده ... :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٢
من یه ماهم نشده که 20 ساله شدم! مگه غیر از این باید باشه؟؟!خخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٢
آخه من 25 سالگی ارشدم رو گرفتم از اون لحاظ میگم:)
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٣
خواهرم (مریم) هم ارشدشو 25 سالگی تموم کرده.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٤
اهان حالا ک واضح تر فک میکنم میبینم انشاءلله دارم برای دکترا اقدام میکنم: دی!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٠٣
٢
٠
نمیتونم پیش بینی کنم..ینی چیزه خاصی مدنظرم نیست:(
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٢
یعنی چی؟؟! هیچ برنامه ای برای پنج سال آینده ی زندگیت نداری تو؟! مگه میشه؟!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
نه راستش..حتی نمیدونم رشته ای ک رقتم درسته یا نه..چ برسه ب ادامش...چندین برنامه نامقبول دارم:(
zakhar
zakhar
٩٥/٠٤/٠٣
٢
٦
حی علی خیرالعملی میریم جلو هرچه پیش اومد خوش اومد :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٦
:)) شما جسارتا معیاری ندارید واسهچهمسر ایندتون؟!
zakhar
zakhar
٩٥/٠٤/٠٤
٢
٤
چرا ولی دلیلی نداره اینجا بگم :)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٤
١
٥
بیگ لایک زاخار
لیلی
لیلی
٩٥/٠٤/٠٤
٣
٣
دوس دارم اینده خودشو به من معرفی کنه..نه اینکه دستشو بگیرم و واسش خط و نشون بکشم که تو قراره منو به کجا برسونی یا چه کسی را وارد زندگیم کنی و الی اخر..همینجا به پرانتز باز میکنم( منظورم ارزو و سعی و تلاش نداشتن نیس..منظورم لذت دیدن تعجب از تک تک وقایع زندگیه..این طوری زندگی طعم تازه بودن خودش را حفظ میکنه
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٤/٠٥
٠
١
من میدونم معیارشونو! چال گونه :|
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٤/٠٣
١
٠
خب من اون موقع 19 سالمه واقعا جایگاه و شغل رو نمیدونم چون رشته ایی که من علاقه دارم خانواده مخالفن.و واقعا نمیدونم شغلم چی میشه.ازدواج هم که نکردم ولی احتمالا خاله شدم:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
خوش به حالت که خاله میشی! من فقط و فقط عمه میشم :/ غصه نخور مامان بابای منم با هنر مخالفن. دنیا دوروزه! نگرانن دیگه...
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
فقط و فقط دنبال علاقه ات برو! و سفت و سخت جلوی خانواده وایسا! خاله شدن :) معرکه است من هفت ماهه دارم تجربه اش میکنم:)
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
حالا هی نمک بریزین به زخم من! )':
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٤/٠٤
١
٠
خخخخ.عمه شدنم خوبه ک!آره راست میگی بیشتر خانواده ها با هنر مخالفن:(امیدورام بتونم به سمت علاقم برم.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
هنوز مجردم مثل داداش بزرگم که 38 سالشه و مجرده!/موهامم مثل اون بیشتر از الان ریخته و سفیداش بیشتر شد/فکر کنم بیکارم شده باشم.و خونه نشین.
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
واقعا امید از حرفاتون می پاشه جناب آتشروان!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
میدونین که برای رسیدن به هر چیز مثبتی توی زندگی باید ابتدا تفکر مثبت رو تقویت کرد توی زندگی؟! حالا چون چند سال گذشته ی زندگی تون تلخ بوده قرار نیست تا آخر همین روند ادامه داشته باشه زندگی رو ساختن خیلی هم سخت نیست
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
باشه/امیدوار نگاه میکنیم/احتما ازدواج کردم اونم با یه خانوم خوب./موهامو اگه بیشتر ریخته رفتم کاشتم/مثل مال داداشم اصلا سفید نمیشه/توی کارمم پیشرفت کردم پیش قسط خرید یک کامیون اسکانیا خوشگل رو بدم./خوب شد(:
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٠٤
١
٠
من واقع بینم نه نا امید/و اولین نظرم به واقعیت نزدیکتره/چرا الکی خودمو گول بزنم با امید واحی و الکی/5 سال قبلم الان رو میتونستم حدس بزنم که همون شد الان هم میتونم 5 سال ایندمو حدس بزنم/بعد چند سالی از زندگی ادم ادم دیگه میدونه چی میشه ایندش|:/وقتی خودم دارم میبینم موهام داره هر روز بیشتر میریزه و تارای سفید داره میدونم ظاهرم چه شکلی میشه/ وقتی تو عمرم یه خواستگاری هم نرفتم و چندین ساله یک رابطه عاشقانه ای خشک وخالی هم نداشتم و نمیتونم داشته باشم میدونم مجرد میمون/و وقتی آینده شغلی ندارم و پدرم یه ورشکسته است آینده اقتصادیمم قابل پیش بینیه/////اینها همه واقعیته نه نا امید بودن.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
اگه قرار بود بر اساس گذشته آینده رو پیش بینی کنیم که خیلی از اتفاقات بزرگ تو زندگی های مختلف اتفاق نمیوفتاد! فقط لطفا موقع خرید کامیون اسکانیا رو از فهرست خارج کنید و به گزینه های دیگه فکر کنید صرفا جهت امنیت خودتون عرض میکنم:) به زندگی لبخند بزنین تا بهتون لبخند بزنه
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
چقدر عصبانی!!! زندگی جریان داره جناب آتشروان! همه ورشکسته ها ورشکسته نمیمونن و... امید خیلی مهمه ها!!!! من می خوام شام عروسی شما رو بخورم...!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
ali_sh کجاست که باز بیاد بگه "هدف از این انجمن چیه"؟؟ :))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
درگیر گندم هستن هنوز!!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
:))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٣
١
٣
وسطای تحصیلات دانشگاهیم. قطعا هنوز هیچ موجودی مخمو گاز نزده که مزدوج بشم،و قطعا دارم به شــــــدت درس میخونم که از ایران تشریفمو ببرم!!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٢
خب قطعا 20 سالگی هم زوده برای مخ گاز زدگی:)) ان شالله که تشریف تون رو به جاهای خوب ببرین و باعث سربلندی مون بشید!
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٣
مچکرم نسرین بانو جان! مچکرم :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٣
١
٠
توی آفریقا هستم احتمالا
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٣
٠
١
به چه منظور و هدفی دقیقا؟؟!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
دیگه دیگه! :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
جر زنی نکنین باید بگین دقیقا چیکار میکنین:)) چون سوال های انجمن زیاده!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
احتمالا حمید واسه ساخت مستند راهی آفریقا میشه، یه فاتحه هم واسه ماندلا بخونی دادا:))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٢
اون موقع من غزاله ۲۴ سال دارم:)))))) ارشدمو دارم میگیرم یا شایدم گرفتم .. مطب زدم و احتمالا ازدواج هم کردم کتابمم انشالله چاپ شده:))))))))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
به به مام حتما میام برای مشاور تغذیه ای پیشت:) چه همه خوب میبینی آینده رو آفرین:)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٤
٠
١
اره جیمیا همه میان خخخخ وقت جدا براتون گذاشتم :دی
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٢
این تغذیه برا چاق شدنم هس غزاله؟ :دی ! چون ماه رمضونی یک کیلو کم شدم :/
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
بله که هس:) حتی برای درمان بیماری ها هم هس:) هنو مونده تا متوجه کارایی که ما قرار بکنیم بشن مردم:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
میشم 24ساله :| یا هنوز پشت کنکورم خخخخ یاهم که درس میخونم ! البته اگه شوهرگرام بذاره برم دانشگا :/
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
یکی از شرایط من اینه ک بذاره درسمو تا اخر بخونم:|
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
منم یکی ازشرایطم بود ولی چن شب پیش یه فیلمی دیدم که ناامید شدم اززندگی کلا :) دانشگا که .... :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
نه دیگه کلا مقوله ی پشت کنکوری مال نسل ما بود شما که کلا خیلی صندلی هاتونم خالی میمونه! ان شالله که ارشدم میخونی تا اون موقع مثبت فکر کن
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٤
١
٠
نه بابانسرین جان!هنو برام هس متاسفانه ! انشالله همین که میگی میشه :)
Cold
Cold
٩٥/٠٤/٠٤
٢
١
به هر چیزی که میخوام رسیم تا اون موقع...
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٤
٠
١
خیلی کلی و مبهم و سیاست مدارانه بود:)
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٠٤
٥
٢
اون قضیه در حال انجامه؟؟؟؟ :)) خوشحال باشیم؟
Cold
Cold
٩٥/٠٤/٠٤
١
٠
آره فعلا که دلو زدیم به دریا ببینیم چی میشه :))
m_rs
m_rs
٩٥/٠٤/٠٤
١
١
یا خواهر شوهر و عمه شدم و یا خواهر زن و خاله شایدم هیچ کدوم و یا هردو...:) امیدوارم تا اون موقع رشته مورد علاقم رو قبول شده باشم و ازدواجم ک اون موقع هنوز جوونم و زووووده هنوز...:)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٤/٠٤
١
٢
کدوم .... راه میره منفی میده ؟ نگرانشم :/
elahe_1221
elahe_1221
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
تا اون موقع کارشناسیمو گرفتم آمممم بچم هم به دنیا اومده :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
ان شالله:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٠
نمی دونم چه شغلی دارم اما فکر میکنم یک کار ثابت ندارم و همه ی کارهام پاره وقت انجام میشن اما تعدادشون زیاد شده ، چون من از انجام یک کار ثابت و طولانی کسل میشم و مجبور کارهای متنوع و کوتاه مدت انجام بدم، شاید ارشدم رو گرفته باشم و شاید ازدواج کرده باشم و شاید هم نه، اما خیلی دوست دارم حداقل یک کتاب نوشته باشم و آدم خیلی بهتری شده باشم.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
منم مث تو از کارهای پاره وقت بیشتر خوشم میاد ولی متاسفانه گیر نیاوردم! ان شالله نویسنده ی مطرحی بشی و ما بهت افتخار کنیم پتانسیلش رو داری عزیزم:)
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٠٦
٠
٢
سلام؛ من احتمالا در حال گرفتن لیسانس جدیدم هستم :/
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٢
زنی هستم 27 ساله که ازدواج کردم و شاید یک دختر کوچولو یک ساله دارم و مراحل آخر کارشناسی ارشد شناسایی رو طی میکنم یا شايدم تموم کردم
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٤/٠٧
٠
٠
ماما شدم. و مطب زدم..مدرک ارشدمو گرفتم...ازدواج و باقیشم هم ک دست خداست...
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
چه خووووووووووب دعا میکنیم برای آرزوهات
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٤/٠٨
٠
٠
یک فرزند دارم که امیدوارم دختر باشه خونه خریدیم و به خاطره نگهداری از فرزندم از شغلم استعفا دادم و اولین سفر خارج از کشورمون رو هم سه تایی رفتیم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/١٦
٠
٠
دختر خوووووووووووووبه:) ان شالله به وقوع می پیونده همش