خانه انجمن تقلب کردی؟
٣٢٨
٥٢
عماد ولی زاده

تقلب کردی؟

تقلب کردی؟

تا حالا تقلب کردی؟ توی درس و امتحان یا کار یا چیزی؟ چه تقلبی؟

٩٥/٠٣/٣١
نظرات کاربران
کد امنیتی
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٣/٣١
٢
١
بله تقلب کردم یادمه خیلی وقت پیش بود.راهنمایی..تو درس زبان....که اونم نمیخواستم از روی کسی بنویسم...رو میز نوشتم ازم گرفتن.یه خط قرمزم خورد رو برگم.
Vania
Vania
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
همینه دیگه! به اموال بیت المال آسیب رسوندی دستت رو شد:دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٣/٣١
٢
٢
:) ! اولین باری که تقلب کردم امتحان قرآن بود ، سال دوم راهنمایی ، با همه ی بچه های کلاس تصمیم گرفتیم کتاب قرآن ها رو باز کنیم تو نیم کت بعد معنی قرآن رو از روش بنویسیم ! این پیشنهاد رو مسعود رفیقم داد ، خلاصه معلم برگه رو به همه داد ، با وجودی که خونده بودم و بلد بودم ! بخاطر اینکه همه می خواستن اینکار رو بکنن منم کتابم رو باز کردم ،کتاب رو باز کردم مسعود داد زد گفت آقا بهمنی داره تقلب می کنه ! معلم اومد دید کتاب بازه ، ولی به رو خودش نیورد گفت نه همه به امتحان برسید ، دوباره مسعود گفت آقا کتابش تو نیم کت بازه من دارم می بینم ! دوباره معلم اومد تو نیم کت من خودش کتاب رو بست و گفت نه بهمنی تقلب نمیکنه همه به امتحان برسید ! خلاصه بعد امتحان به من گفت برم دفتر ،دم دفتر هنو بهم هیچی نگفته بود زدم زیر گریه که آقا ما می خواستیم تقلب کنیم و تقلب نکردیم و طرفم کلی سرزنش کرد که شاگرد اول کلاس من از تو توقع نداشتم و اینا :| ! درس عبرتی شد که به حرف رفیقام اعتماد نکنم
Vania
Vania
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
قرآن آخه تقلب داره؟ اوم شاگرد اول کلاس نچ نچ نچ...اون دوستتون رو زنگ آخر باید گیر میاوردین:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
اولین بار سوم دبستان:)بله شده ولی خیلی کم:)ریسک پذیز نیستم!:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٣١
٤
٠
پس اگه بحث ریسک نبود انجام میدادین؟؟؟!!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٣١
٦
٢
من تا اول دبیرستان هم تقلب می کردم (کم) و هم تقلب می رسوندم (زیاد) ؛ ولی از دوم دبیرستان وقتی فهمیدم قراره از مدرکی که توی دانشگاه می گیرم پول دربیارم و نمی خواستم لقمه حروم بخورم تقلب رو گذاشتم کنار. البته شاید توی این 8 سال یکی دو باری مجددا انجام شده ولی در سطح خیلی کم
Vania
Vania
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
وای بر شما! نکنه بخاطر تقلبایی که می رسوندن هم از اون بندگان خدا چیزی می گرفتین؟..الان شما آقای آستانه و 8 ساله پاکین؟:دی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٣١
٢
٠
خخخخخخ نه من کلا رفاقتی کار می کنم! بله من مجتبی یه متقلب! 8 ساله که پاکم
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٣١
٢
١
توی مدرسه که اصلا ولی توی دانشگاه سر امتحان آمارو احتمال، برگه ی فرمولا رو بردم و خیلی ریلکس گذاستم قاطی برگه های دیگم و سوالا رو جواب دادم و خودمو از افتادن این درس نجات دادم.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
یره تو روحت خخخخخخ
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
ولی خب اولین و آخرین تقلبم بود.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
باز این کیه راه افتاده از دم به همه منفی میده ؟
Vania
Vania
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
به شما مثبت داده:دی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
بابا مخور غم منفی کامنتا؛ بنشین و دمی به شادمانی گذران
m_rs
m_rs
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
از اون جایی که هنوز روند تحصیلی بنده ادامه داره و تازه قراره که يک سال دیگه کنکور بدم پس هنوز تقلب در خيلی جاها ممکنه به کارم بیاد...!!:) اما به طور کلی از اين کار متنفرم به شدت. گاهی اوقات فقط سر امتحانای کم اهمیت ممکن بود برسونم...اما ماشاالله مردم متقلب های ماهری ان سر امتحان نهاییم بغل دستیم زل میزد تو چشام از روم مي نوشت....:| منم نگاش میکردم بلکه خجالت بکشه اما انگار نه انگار....:|امیداوارم نمره هاش از گلوش پایین نره...:| بعد مي خوان همچین نمره هایی رو تو کنکور تاثیر بدن تا عادلانه تر شه...!!!!:/
Vania
Vania
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
مثل اینکه دل حسابی پری داری ها!:دی
m_rs
m_rs
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
يک چیزی از پر بیشتر دیگه سر رفته....!!:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
خجالت بکشه؟؟؟ عمرا کسی از تقلبش و دزدیدن از دیگران خجالت بکشه
Vania
Vania
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
یه بار ابتدایی بودم.یه دو سه بارم درس شفاهی می پرسیدن از رو کتاب یه دیدی زدم یادم بیاد البته امتحان نبود. بعدش دیگه نه..نه از کسی تقلب می گرفتم نه تقلب می رسوندم نه میذاشتم از رو دستم بنویسن...همون دفعه ها رو هم عذاب وجدان داشتم و دارم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
بابا دبستان و راهنمایی که عذاب وجدان نداره خدایی! داره؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
خخخخ وانیا پس از اون. بچه زرنگایی بودی ک بقیه دل خوشی نداشتن ازت: ))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
من ظاهرم خیلی غلط اندازه ینی همه فک میکنن استاااد. تقلبم ولی برعکس زیاد ماهر نیسم و بلد نیستم! دبستان ک یادم نیس! راهنمایی یدفه وسط امتحان قرص خونساز خوردم بعد وقتی معلمم دید خونیه اطراف دهانم گف برو برو بیرون!! منم رفتم سوالارو دیدم از کتابم ک تو حیاط بود! دبیرستان زیاد یادم نیس اما امتحان های نهاییم خالص خالص نمره خودم بود! دانشگام این ترم دو بار سر جلسه تقلب کردم اما احساس خوبی نداشتم: دی!!!
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
این کاری که تو کردی رو استادای تقلبم نمی کنن عزیز من!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
نه اشتباه نکن گلبرگ! اونکاری ک من کردم همش به خاطر تقلب نبود ینی اگ امتحانم نداشتیم اینکارو میکردم این یکی از شیدونیای معمول دوران درسم بود! ماهر بودن در تقلب ینی اینکه بتونی خیلی خوب کتاب باز کنی, تقلب ببری با خودت, از رو کسی ببینی و...!
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٢
٠
٠
پس از دیوار راست بالا میرفتی! از کجا میاری این قرصا رو؟؟؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٤/٠٣
٠
٠
اره یه جورایی! از الماس شرق !
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
آره تقلب که کردم ولی امسال دیگه ترکوندم.تقلب هر درسی به جز ریاضی. موقع تقلب خیلی استرس دارم و گاهی هم بیخالش میشم کلا....البته زیاد تقلب نمیکنم امسال استثنا بود.
zakhar
zakhar
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
=))))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
تقلب بلد نیستم یه دفه اومدم تقلب کنم خندم گرفت لو رفتم:| به بقیه میرسونم ولی
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
سر امتحان خیلی خیلی کم شاید کم تر از انگشت های دستم ولی قشنگترین تقلبی که کردم بر میگرده به اول دبیرستان که امتحان فیزیک داشتیم و من خیلی خیلی خراب کرده بودم به جای این که برگه رو به استاد بدم برداشتم با خودم بردم بیرون و هفته بعدش که نمره های عمدتا زیر ۱۰بچه ها رو اورد گفتم چرا برگه من نیست که ایشون گفتن احتمالا گم کردم و قرار شد نمره بعدی رو برام بذارند که ۱۹شد خخخخ از همین جا از استاد عزیز عذر خواهی میکنم و میخوام که منو ببخشند:-(
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
یعنی الان شما تصورتون اینه که استادتون میخونن؟؟؟ جای بهتر برای عذر خواهی پیدا نمی شه؟ ؛))))
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
:دی خب قشنگیش به اینه که نمی فهمند دیگه خخخخ ولی جدی جدی بعد امتحان که نه ، تازه الان میفهمم چ کار اشتباهی کردم دلم واسه استاد سوخت اخه از من انتظار نداشت همچین کاری بکنم ولی اگه هر کس دیگه تو کلاس این کار رو میکرد شک ندارم استاد میفهمید و بهش صفر میداد:-)))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠٤
٠
٠
همین که پشیمونین جای تقدیر داره..من که هر کار میکنم نمیتونم از تقلبام شرمنده باشم!
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٣/٣١
٠
٠
جرئت تقلب زیاد ندارم ولی یه بار که باعث شد خودمم تعجب کنم زبان عمومی دانشگاه بود که این پشت سریم بنده خدا هیچی ننوشته بود بعد من کلا برگمو باهاش عوض کردم هرچی یاد داشتم نوشتم زبانشو قبول شد!
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
هنوز هم فردین بازی هایی پیدا میشند:-)))
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
آره ..زیادم تقلب کردم !! از اول راهنمایی بگیر تا چهارم دبیرستان :)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٣١
٠
١
آی حالم بد میشه از دست اینایی که مدام در حال تقلبن
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠١
١
٠
خخخخ ای حال منم همینطور:-)
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٤/٠٢
٠
٠
آخ آره.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
من فقط یادمه یه تقلب بزرگ کردم که اینطوری بود که یکی شاکرد اول ریاضی که همسایمون بود و دوستم فرستادم جام بره امتحان یکی از ریاضیهای دبیرستانو بده!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
بله ... آخرین مورد همین چند وقت پیش بود ، یه سری فرمول بردم سر امتحان ولی سر جلسه همه رو یاد داشتم و برگه رو درنیاوردم ، آخر جلسه مراقبه برگه رو توی جیبم دید و اومد پیشم گفت ... این تقلب هایی که توی جیبت گذاشتی رو استفاده هم کردی؟ ... منم گفتم نه ، فرصتش پیش نیومد ..... بنده خدا هم گفت بکن توی جیبت دیده نشه .... :))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠١
٢
٠
عجب مراقب اهل دلی بوده :)
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
سلآم؛ اوهوم ('^_^)...درس . ..امتحان...کار...درمورد درس همون یکی درمیون مشق نوشتن... امتحانم دیگه گه گداری اونم فقط برای نشون دادن جرات خودم به بقیه...در حدقابل قبول بچه درس خونی بودم...یه چند بار هم که معلم ها برگه دادن تصحیح کنم برا چند تا از بچه هایی که وضعشون خراب بود جوابارو مینوشتمو نمره میدادم.... خداروشکر معلممون فهمید وچیزی نگفت ومن الان عذاب وجدان ندارم ('^_^) درمورد کار هم یکی2جا بیشتر کار نکردم اونجا هام کاری که صاحب کارام میگفتنو انجام نمیدادم کاری که خودم فک میکردم درسته رو انجام میدادم...یعنی میگفتم باشه اما کارخودمو میکردم...عاقبت فهمیدن ونتیجه خودسری هم چیزی جز اخراج نیست... هرچند اگه کار خوبه رو هم تو انجام بدی :/
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
اقا یکی در میون مشق نوشتنم تقلبه مگه؟؟؟ تا باشه از این تقلبا:-))))
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
من امتحانی نبوده که تقلب نرسونده باشم!(تقلبم میکنم ها البته) یک بار یک امتحان مهم از اداره اومده بود،برگمو با دوستم جابه جا کردم مراقب فهمید.اومد بهم گیر بده آنچنااااااااان گریه کردم(همشم الکی! خدا کنه حلالم کنه!) که بنده خدا گرخید گفت اشتباه شده...:دیییییییییی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
اگه اشتباه نکنم فکر کنم اولین بار دوم راهنمایی بودم که تقلب کردم، واسه امتحان کلاسی عربی.. اونم تقصیر دوستم بود هی میپرسید من بهش میگفتم بعد من میپرسیدم اون بهم ميگفت. رو پاک کن دوستم مینوشتیم خخخ مشخص بود معلممون فهمید ولی هیچی به روی خودش نیاورد... کلا از تقلب خوشم نمیاد. این ترم هم یادم نمیاد که تقلبی کرده باشم... ولی خب گاهی اوقات واسه بعضی فرمول هایی که حفظ نمیشند لازمه دیگه :دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
من تو دوران مدرسه خیلی کم تقلب کردم اونم بیشتر می رسوندم، ولی تو دانشگاه زبان تخصصی یک رو به طور دسته جمعی نوشتیم با دوستان:) چون مراقب بالا سرمون از خدمه بود و خیلی ریلکس گف قشنگ به هم برسونید هیچ کس نیوفته! چون عینکی ام خیلی نمیتونم تقلب کنم از رو برگه کسی خوب نمیبینم:) ولی خیلی از امتحانا رو دوستام به لطف من پاس کردن! یه بارم تو قواعد عربی 4 دوستم داشت بهم میرسوند که آخرش استاد جامون رو عوض کرد من تو اون دو واحد افتادم دوست بی نوامم 12 گرفت!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
کامنت من که تایید نشد ولی ادمین خودش تنها خوند و کلی خندید
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
:) :دی
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٤/٠٢
٠
٠
خخخخخ
elahe_1221
elahe_1221
٩٥/٠٤/٠٥
٠
٠
واسع خودم ک یادم نمیاد تقلب کردع باشم ولی بقیه همششش از روی برگه من مینوشتن ( خووودم دوس نداشتما :D عذاب وجدان میگرفتم )