خانه انجمن به روح اعتقاد داری؟
٥٢٢
٤٩
Samira

به روح اعتقاد داری؟

به روح اعتقاد داری؟

به روح اعتقاد دارین؟ اینکه خواب یه مرده رو می بینید؛ روح اون شخص باشه که تو خوابتون اومده؟ یا تاثیراتی بذاره بر زندگی ما؟

٩٥/٠٣/٣٠
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
بله...تاثیر منظور چ تاثیزیه؟
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
راستش من فقط سوال کرده بودم به روح اعتقاد دارین یا خیر؟ بقیهش اضافه شده ولی خب احتمالا منظور این بوده تابحال اتفاق روحی تو زندگیت افتاده یا نع؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٣/٣٠
٥
١
به روح اعتقاد دارم.اما متاسفانه روح به من اعتقادی نداره
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٣٠
٣
١
خخخخخخخخخ
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
تو روحش که به شما اعتقاد نداره خخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٣/٣٠
٢
١
روج ، اجنه و شیاطین ! اینا همه تو هر خونه ای هستن ! :) ...
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٣/٣٠
٢
١
آره.مخصوصا تو حموم یا وقتی پاهات از زیر پتو بیرونه میان سراغت
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
الکی نگین لدفن کجاها پاها میاد بیرون اززیر پتو میان سراغت :| بقیه رو نترسونین 😨 تو هر خونه ایم شیاطین نیست دیگه انصافا :| از اون حرفا بود
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
الان که تشنمه نه :|
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
:|
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
بله اعتقاد دارم:)))) یه اتفاقی هم افتاد که شاید قابل گفتن نباشه
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
هر اتفاقی تعریف کردن نداره چون شاید قبولش از طرف بقیه دشوار باشه :))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٤/٠١
٠
٠
دلیل تعریف نکزدنم هم همینه^_^
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/٣٠
٠
١
اره صد درصد وقتی ما خواب یکی رو میبینیم جسمش ک پا نمیشه بیاد تو خواب ما روحش سرگردونه و رها ک میاد
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
نمیدونم از نظر علمی هم روح ثابت شده یا نع
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
هَع؟؟؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
هَ؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
کاش بعضی از استادام اعتقاد داشتن :دی!
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
خخخ اونا خیلیم اعتقاد دارن فقط خودشونو میزنن به اون در
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
دوستام خیلی این سوالو ازم میپرسن ... :)
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
خب؟ نمیخواین جواب بدین :| فقط لبخند :/
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٤/٠١
١
١
وقتی در جواب سوال "به روح اعتقاد داری؟" بگی آره ... طرف یه چیزی میگه که روح آدم درد میگیره :))
m_rs
m_rs
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
خيلی نه فقط در حد اين کة قبول دارم وجود دارن...!!
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
منم
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
ینی شما به روح اعتقاد ندارین ؟ به چیزای ترسناکی که در مورد روح و اینا می گن نه اعتقاد ندارم. خوابشون رو زیاد می بینم ، نه تاثیری رو زندگیم نداره، فقط هر وقت خواب مرده می بینم یک قرانی ، فاتحه ای می خونم :)
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
جن چی؟ تابحال واسه شخص خودت از این اتفاقا افتاده؟
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
آره اعتقاد دارم
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٣٠
١
١
هرشب خواب میبینم ! ولی تاثیری نمیذاره تو زندگیم ! فاتحه میخونم براشون !
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٣٠
١
٠
اعتقاد که بله ، مطمئننن وجود دارن...ولی تاثیر فک نکنم داشته باشن! تا حالا که ندیدم تاثیری بذارن رو چیزی
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٣١
١
١
*مطمئنا :|
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
غلط املایی؟ نچ نچ امشب یکیش میاد سراغتون😁
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٣١
١
١
به روح که اعتقاد دارم ولی تا به حال تاثیری نزاشته
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٣/٣١
١
١
نه تنها به روح اعتقاد دارم بهش اعتمادم دارم شما چرا اسم انجمن رو اهنگ های غیر مجاز میگیرین:دییییی
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
عه!!!! فهمیدین خخخ من نمیتونم به آدما اعتماد کنم شما چطور به روح اعتماد دارین
یاسین هستم «)
یاسین هستم «)
٩٥/٠٣/٣١
١
١
در مورد روح، باید بگم که خب اعتقاد دارم و روایاتی هم داریم از حضرت رسول (ص) که ارواح، هر چند وقت ، میرن به خانواده شون سر میزنن ... اما فک نکنم بتونن رابطه ای برقرار کنن. مثلا بعضیا که میگن فلانی اومد به خوابم ، به نظرم توجیهات علمی قوی ای داره. مثلا ذهن ما، توی خواب، از تمام اطلاعات و داده های بصری و شنوایی مون، یه میکس خاص درست میکنه و اونا رو مثل یه فیلم، مرور میکنه. حالا مثلا من توی شیش سالگی، عموی بابامو چند بار قبل مرگ دیدم. الان ذهن من میاد اون تصاویر رو با اصوات مخلوط میکنه و بعد پردازش، برام توی یه پکیج به نام «رویا»، به نمایش در میاره :))
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
این نظر خیلی خوب بود:))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٣١
١
١
مسئول انجمن چرا پاسخ کامنت ها رو نميدن!؟ خودتون آیا به مقوله ی روح معتقد هستید!؟:دییی
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
٠
١
نت نداره خخ
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٣/٣١
١
١
سلآم؛ بلی...تجربه ی شخصی نداشتم اما چند موردی از این واون شنیدم :)
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
١
واسه خودت اتفاق افتاده؟ این و اون زیاد حرف میزنن خخ
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٤/٠١
١
٠
واسه خوده خودم نه؟! ولی الان با یه مورد خیلی نزذیک در ارتباطم که تقریبا میشه گفت ماجراش به تسخیر روح واین حرفا ربط داره؟! البته چون گفتن چیزی به کسی نگم، من الان نمیتونم درموردش صحبت کنم؟! اگه حال طرف خوب شد از خودش اجازه میگیرم یه مطلب درموردش مینویسم (^_^)
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
سلام بله من هم اعتقاد دارم وچندبار خوال هم دیدم و بعداعینش تکرار شده اما اینکه اون روح محترم تاثیر مستقیمی روی زندگیم داشته باشه نه
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
أللَّهُ يَتَوَفَّى الْأَنفُسَ حِينَ مَوْتِهَا وَالَّتِى لَمْ تَمُتْ فِى مَنَامِهَا فَيُمْسِكُ الَّتِى قَضَى‏ عَلَيْهَا الْمَوْتَ وَيُرْسِلُ الْأُخْرَى‏ إِلَى‏ أَجَلٍ مُّسَمّىً إِنَّ فِى ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِّقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ‏ ترجمه خداوند است كه جان‏ها را به هنگام مرگشان به طور كامل مى‏گیرد، و (جان) آن را كه نمرده است در هنگام خواب (مى‏گیرد)، پس آن را كه مرگ بر او قطعى شده نگاه مى‏دارد و جان‏هاى دیگر را (كه مرگش فرا نرسیده) براى مدّتى معین (به جسم آنان) باز مى‏گرداند. بى شك در این (گرفتن و دادن روح هنگام خواب و بیدارى)، براى گروهى كه فكر مى‏كنند نشانه‏هایى بزرگ (از قدرت خدا) وجود دارد. سوره زمر آیه ۴۲_
Samira
Samira
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
ممنون...
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
آره به روح اعتقاد دارم.تو خواب من نیومده ولی تو خواب خواهرم رویا تا به حال اومده.البته خودش اینطو میگه.
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٣/٣١
١
٠
اعتقاد که نمیشه نداشت ولی خواب کلا نمیبینم که بیاد!تاثیرم که نوچ
Golbarg_K
Golbarg_K
٩٥/٠٤/٠١
١
١
بله اعتقاد دارم. ولی اصولا خواب ماب تعطیل. یعنی خواب هیچی نمی بینم چه برسه به روح!!!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٤/٠١
٠
١
آره اعتقاد دارم ولی یادم نمیاد که روح کسی که فوت کرده رو تو خواب دیده باشم. نميدونم یادمه نمیاد...ولی شدیدا منتظر روزی هستم که روحش بیاد تو خوابم... امونم رو بریده این دلتنگی ای که دیگه تا آخر عمرم نمیبینمش :(
ناشناس
ناشناس
٩٥/٠٤/٠١
١
٠
چه ربطی به معما داره الان؟!