خانه انجمن بهترین و بدترین
٣٩٧
٣٦
mery

بهترین و بدترین

بهترین و بدترین

بهترین و بدترین اتفاق تو زندگیت؟

٩٥/٠٣/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
بهترین زیاده بدترین هم زیاده قبولی تو ارشد، تولد خواهر زاده ام، بهترین هاست بدترین ها فوت دختر خاله ام و خیلی چیزهای دیگه
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/٢٣
٣
٠
بدترین رو نمی تونم انتخاب کنم ، چون شرایط و اتفاقات خیلی ناگوار تا یک اندازه باعث ناراحتیم میشه و البته دوستم ندارم ازشون بگم اما بهترینش سفر کربلا بود ...
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٣/٢٤
٢
٠
خوشبحالتون :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
بدترین زندانی شدن پدرم که الان دیگخ آزاد شدن بعد 12 سال و خودکشی نامزدم چند سال پیش که اونم تقریبا دارم باهاش کنار میام . بهترینها تموم شدن درسم و گرفتن دیپلم!(آخه من بابا درس و مدرسه خیلی مشکل داشتم!) و روزی که از خدمت فرار کردم و امدم خونه خیلی کیف کردم/انم دوتا بهترینها
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
روزی که پایه یکمم گرفتم روزز فوق الده ای بود
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
چند روز پیش که حکم ازادی پدرم هم که امد خیلی شیرین بود برام
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٣/٢٣
٣
٠
تبریک میگم آزادی پدرتون رو :)
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٢٣
٣
٠
پدر آزاد شد اشکمهر؟؟...خیلی خوشحال شدم داداش...ایشالا به سلامتی :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
اره دیگه ممنون از شما.خواستم در موردش مطلب بدم ولی این جیم انقدر مطالب منو حذف میکنه از خیر نوشتنش منصرف شدم.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٣
١
٠
ولی خب تمام اموالمون مصادره شد این خیلی بد شد تمام موقعیتهای زندگی من و چهار تا برادرم به باد رفت/مثلا الان من باید رو ماشین تریلی خودمون کار میکردم و وضع مالیم شاید اگه بگم هزار برابر الان میشد اغراق نکرده بودم ولی بدون زن و بچه داریم رو ماشین مردمم کار میکنیم.بعد میگن تا الان چرا زن نگرفتی!
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/٢٤
٣
٠
انشالله که این ماه مبارک و آزادی پدرتون شروع خیر و برکت فراوان برای شما و خانواده ی محترم باشه.
رادمهر
رادمهر
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
عه اشکمهر کجایی تو خیلی وقته ندیدمت
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
تشکر خانوم جبشی
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
بازم خداروشکر اشکمهر. دوباره همه چیو میتونی بدست بیاری :)
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
تبریک میگم اشکمهر جان:) ان شا الله در پناه خدا و زیر سایه پدر به همه آرزوهای خوبت برسی و تو دامادیت برقصم خودم:)
h.naderi
h.naderi
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
عزیز من که چند بار بهت گفتم بنویس در موردش؛ خودت نمی نویسی. آقا هر چی اشکمهر بنویسه قبوله :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
سلاااااااااااااااام. هزاران بار تبریک. امیدوارم از این به زیر سایه پدر بهترین ها منتظر شما و خانوادتون باشه آقای اشکمهر. واقعا خوشحال شدم
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
سلاااااام. هزاران بار تبریک آقای اشکمهر. امیدوارم ازالان به بعد زیر سایه پدر بهترین ها در انتظار شما و خانوادتون باشه
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
ممنون از همه دوستان/شرمنده کردین
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٢٤
١
٠
اشکمهر جان واقعا خوشحال شدم... یکی از خبرايي که دوست داشتم تو جیم ببینم همین بود... الهی شکر، حاجی پول میاد، تنت سلامت :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
پدری که آزاد شد http://jeem.ir/article/blog/26146
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
ممنون صالح
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
رادمهر منکه هستم شما جیم نمیای زیاد
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
=)
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
بهترین اتفاق زندگیم دیدن یه پسری 9 سال پیش بود...که الآن حتی یه ثانیه نمیتونم تصور کنم اگه نبود زندگیم چه شکلی میشد!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
خواستی بنویسی دختر/نوشتی پسر/خ
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
نه داداش پسر...منظورم رفیقمه :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
شوخی کردم/حالا این رفیق چه خصوصیتیی داشته که انقدر مهم شده در زندگیت/بگو
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/٢٣
١
٠
بدترین اتفاق از دست دادن بابابزرگم بدون اینکه ببینمشون.. اتفاقات خوب خیلیه کدومشو بگم؟:)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
هر کدوم دلت میخواد ^_^
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
بدترینش سه سال پیش از دست دادن مادربزرگم، بهترینش بابا شدن پسر عموم
رادمهر
رادمهر
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
بستگی به تعریف شما از خوب و بد داره.اتفاق بد زیاد بوده تو زندگی همه هست اما تا حالا تراژدی بزرگی تو زندگیم نداشتم.یه چندباری شکست های مختلفی بوده که حل شده.اتفاق خوب روزی که جایزه بردم روزی که دانشگاه سوره قبول شدم...خیلس خنثام نسبت به اتفاقات زندگیم!
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
سلآم؛ اوووووم به نظرم این بهترین بدترین یه جورایی نسبین.... من هی خواستم بگم فلان موضوع بهترین هی دیدم بهترش هست خب...هی خواستم بگم بدترین...دیدم E خب بدتراز اون هم هست خب...الان که چیزی پیدا نکردم...تا ببینم بعد چی میشه :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
بهترین شاید تولد خواهرام!و بدترینا هم خب خیلین:)بهترین ها هم خیلین اما اولین چیزی ک ب ذهنم اومد رو نوشتم
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٢٥
٠
٠
اتفاق خووووب و بد خیییلی زیادن.....ولی چیزی که واقعا شاید تا حالا بهترینش بوده و منو بی نهایت خوشحال کرد دیدار با رهبری بود و وقتی بهم خبر دادن که میتونم برم دیدار با رهبر....بد ترینش شاید .... همه اتفاقای بد، درهمون حد بد موندن...بدترین خدارو شکر فعلا وجود نداره
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٣/٢٩
٠
٠
بهترین اول شدنم تو داستان نویسی بدترین عید مزخرف امسال...