خانه انجمن دختر یا پسر؟
٤٦٠
٥٣
parisa_parsa

دختر یا پسر؟

دختر یا پسر؟

دختر بودن بیشتر سختی و دردسر داره یا پسر بودن؟ دوست داشتی پسر باشی یا دختر؟

٩٥/٠٣/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
عقیقی
عقیقی
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
دوتاشم سختی داره.....نمیشه گفت یکی بیشتر یکی کمتر....من همین دختر بودنم رو دوست دارم چون قطعا در دختر شدن من حکمتی بوده که آگاهی ندارم.
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/١٩
٠
٣
دخترا زندگی شاد و ساده و شیک داررن.با عطر گل!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٩
٥
٠
پس احتمالا من دختر نیستم با این تعاریف!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٩
١
٠
اشکمهر بره چی ایجوری فکر مکنی در مورد دخترا:|
م-نص
م-نص
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
خدا ی زن ب ای بده..دست از سر کچل ما ور دره خخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٩
٣
٠
هر کدوم مشکلات و سختی های خودشون رو دارن. دخترها به خاطر مشکلات جسمی و روحی که در زندگی متحمل میشن به خاطر مسولیت سنگین مادری و همسری به خاطر محدودیت هایی که به خاطر جنسیت شون بهشون تحمیل میشه. پسرها هم به خاطر مشکل کار و کسب درآمد و اداره کردن زندگی این خودش یه دنیا مشکله به تنهایی حالا به بقیه چیزها اشاره نکنم!
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٣/١٩
١
٠
دختر بودن درده، پسر بودن هم سختی های خودش رو داره، ولی خدا رو صد هزار بار شکر که دخترم، دختر پر از احساسه.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٩
١
٣
دختر بودن بهتره، ه چادر زری فسقلی که همش زبون میریزه، به سن تکلیف میرسه جشن می گیرن، برا کنکور ترس از سربازی نداره، بعد درس خوندن ترس از بیکاری نداره، تا آخر عمر مجرد هم بمونه کسی نمیاد بگه چرا مجرد موندی، خلاصه که دختر بودن بیشتر به نفع آدمه تا پسر بودن
Cold
Cold
٩٥/٠٣/١٩
٣
٠
اون قسمت مجرد بودن رو برعکس فهمیدی ها !
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٩
٠
٣
اتفاقا مجرد بودن یه دختر بهتر از مجرد بودن یه پسره
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
اصلا هم این طوری نیست اگه یک پسر از بیست و پنج سالگیش مسشنوه چرا ازدواج نمیکنی یک دختر از هجده سالگیش میشنوه. اما کلا از اون دست سوالاتیه که یک نفر رو میبینی میگه ازدواج کردی؟ چرا ازدواج نمیکنی؟ حتما اینقدر طاقچه بالا میزاری که تا حالا ازدواج نکردی؟ چیه مشکل داری ازدواج نمیکنی؟ و کلی عیب و ایراد دیگه و.... که اینها فکرهای خوبش بود. پسر فوقش میگی خوب هنوز آمادگی ندارم دیگه.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٩
١
٠
خدا رو شکر
Cold
Cold
٩٥/٠٣/١٩
٨
١
پسرا (مردا) بیشتر سختی میکشن ، ولی دخترا (زن ها) بیشتر بهشون ظلم میشه....خدا رو شکر پسر شدم :)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
یه حس بدی بم دس داد :| اون آخرش که گفتین خداروشکر که پسر شدین :|
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٣/١٩
٠
٢
حس بدش کجاش بود؟هر جنسی سختی های خودشو داره! دختر ها محدودیت هاشون ببشتره ولی خوب این دلیل نمیشه که سختی های پسرا کم باشه عزیزم: )من با جمله ی اقای کلد کاملا موافقم
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
حس بدش این بود که " ظلم" ؛ " سختی " هم میاره ...
م-نص
م-نص
٩٥/٠٣/٢١
٠
١
سختی های مردا بیشتره..چرا مردا عمرشون کوتاه تره؟؟چون سختی هاشون بیشتره..یک دختر هزار تومن پول دربیاره نیشش تا دم گوشش بازه و شادی..اما یک مرد 10 هزار تومنم کاسب بشه خوشحال نمیشه..چون میدونه چقدر کمه...این فقط بحث پولیشه
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
هر دوتاشون سختی های خاص خودشون رو دارند: )ولی خوب از دختر بودنم راضیم: )الحمدالله: )
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
خداروشکر:)
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/١٩
١
١
خب تو یه سری مسائل قطعا پسرا خیییییلی راحتن ... بد نبود پسر میبودم .. ولی دختر بودنم عالم خودشو داره راضی ام^__^
م-نص
م-نص
٩٥/٠٣/٢١
٠
١
شما دردا و فشار های پسرها رو ندیدن
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/٢١
٣
٠
کو فشار؟ یه سربازی هس ک اونم نصفتون معافین خخخخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٣/١٩
٢
٠
آدم باشه.فرقی نمیکنه. جفتش دردسرای خودشو داره
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٩
٢
٠
کو؟ هست هنوز؟
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
راستش دوسداشتم پسر بودم :) از دوستیای پسرا خوشم میاد! طرزحرف زدنشون بارفیقاشون مثلا ! و یکسری مسائل دیگه که صرف نظر میکنم ازگفتنشون :D !!
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
ولی خب با غزاله هم موافقم .. دختر بودنم عالمی داره ... !
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٩
٢
٠
پسر بودن به نظرم خیلی راحته توی روابط
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
آره پسرا خیلی بهترن؛ دخترا اینقد که حسودن جرئت نداری اتفاقای خوبیوکه برات میفته روبگی بهشون :/
م-نص
م-نص
٩٥/٠٣/٢١
٣
٠
الان مثلا چ خوبی ای داره رفاقت منو اقای استانه؟؟فقط عذابه..فقط درده...باز رفاقت های دخترا بهتره
n_gharib
n_gharib
٩٥/٠٣/١٩
٣
٠
اصلا هم دختر بودن خوب نیست مخصوصا مزاحمت ها و اینکه یک دختر همیشه باید محافظه کار باشه اه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٩
١
٠
چقدر اعصابتون از دختر بودنتون خورده!!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
پسر بودن درد سره...خوابی نصف شب بیدارت می کنن چقدر می خوابی خخخ...داری استراحت می کنی..وخه بیا این یک تن بار رو جا به جا کن...داری لباس عوض می کنی...نون ندریم برو نون بخر...کلتو داری می خارونی...لامپ در ارتفاع 56745 متری سوخته نردبون و چهار پایه هم نداریم برو لامپ و عوض کن
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
هر دو.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
: |
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
توضیح نمیخاس بچه ها توضیح داده بودن حب خخخخ
zakhar
zakhar
٩٥/٠٣/١٩
٣
١
هرکدوم دنیای خودشونو دارن :) دنیای پسرا رفاقتای بی شیله پیلس! بیرون زدن های 12 شب ب بعد! ساده رد شدن از مسائلی که دغدغه خیلی هاس! من با دنیای خودمون خو گرفتم پس همینو ترجیح میدم هرچند سختی های زیادی داره! :)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٩
٢
١
بیرون زدنای 12 شب به بعد .. :)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٣/٢١
٢
٠
من اسم و عکسته به عنوان سارق محله ها رد کونوم بره خخخ به جان اصغروم اراذل اوباش مشهدم ساعت 12 به بعد دنبال جای خوابن خخخ
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
خب ما علاوه بر سختی ها این ویژگی ها و ازادی ها رو هم نداریم
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٣/١٩
٢
٠
از اونجایی که کارای مردونه هم انجام میدم، الان هم، هم باید دختر باشم هم پسر! فک کنم این از همه سختتره! نه ظرافت دخترانه داری و نه آزادی پسرانه!
م-نص
م-نص
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
ب پسرا همه گیر میدن....دخترا ک ازادن
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
آزادی پسر ها بيشتره! گاهی اوقات دوست دارم پسر باشم و نصفه شب برم تو خيابون بدون اینکه از چیزی بترسم قدم بزنم خخخخ ولی دختر بودن یک حس خوبی داره، همون حسی که با وجود اینکه میدونم چقدر دختر بودن سخته ولی دوست دارم بچم دختر باشه خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
همچیم شب تنها قدم زدن بدون ترس نیست:// نصف شب ای اتوبوسا موره وسط بیابون پیاده مکردن ی دورانی ...یک ساعت وسط بیابونا تنها پیاده مرفتوم..خطر گرگ داشت فقط خخخ توی شهرم ماشالا خطر زورگیر داره و خطر پلیس:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠٣/٢١
١
١
البته پسرا یک برتری دارن..اونم جنگه...جنگ بشه ما میریم جنگ..دلتون بسوزه..چی میشه عربستان خر بشه حمله کنه بریم چهار نفر رو بترکونیم بیاییم خخخ
n_gharib
n_gharib
٩٥/٠٣/٢١
٢
٠
دختراهم میرن جنگ اقای محترم هرکی غیرت ملی داره میره جنگ
n_gharib
n_gharib
٩٥/٠٣/٢١
١
٠
ماشاالله چیزی که تو جامعه ما خیلی قشنگ جا افتاده مرد سالاریه
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠٣/٢٢
٠
٤
به حق هم درسته. اگه کمی میبینید تو جامعه بنیان های خانواده کمی سست شده به خاطر اینه که به این جمله که شما گفتید کمی خدشه وارد شده.
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
سلآم؛ واقعا هردو به یه اندازه دردسر و (هر چی فک کردم کلمه ی مناسبی برای متضاد دردسر به ذهنم نرسید) دارن...حالا هرکدوم به نوبه ی خودشون...بعد از اون هم آدم باید از هزچی که هست راضی باشه :)
n_rohani
n_rohani
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
معلومه که دردسر پسرا بیشترع دیگه چه حرفیه اخه
Mostafa
Mostafa
٩٥/٠٣/٢٧
٠
٠
از پسر بودن (که البته الان دیگه باید بگم مرد بودن) خودم رضایت جامع و کامل دارم اما دخترم رو از هر کس و چیز دیگه ای تو این دنیا بیشتر دوست دارم. .. جنسیت دختر و یا پسر فرقی نداره و هر کدوم سختی ها و مشکلات خاص خودشون رو دارند و هر دو نعمت هستند و رحمت.. به فرمایش امام صادق علیه السلام : پسران نعمتند و دختران حسنه و نيکي و خداوند از نعمت ها مي پرسد ولي بر نيکي ها پاداش مي دهد»
f_jafarpour
f_jafarpour
٩٥/٠٣/٢٨
١
٠
معلومه که دخترا.دوست داشتم پسر باشم:(
m_rs
m_rs
٩٥/٠٣/٢٩
٠
٠
آدم چ دختر باشه چ پسر تا نفهمه واسه چی تو اين دنیاست و واسه چی خلق شده از همه چی ناراضی..!! اما به طور کلی از دختر بودنم رضایت دارم..!!!