خانه انجمن خاطره بازی
٢٧٢
٣٤
H_Daliryan

خاطره بازی

خاطره بازی

یه خاطره طنز از ماه مبارک رمضان بگید.

٩٥/٠٣/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/١٨
٢
٠
یبار نزدیکه اذون بود..بعد میخاستم نمازمو زود بخونم..ب خانواده گفتم من اول نماز میخونم بعد سحری میخورم:|البته زیاد خنده دار نیس ولی خب هنوزم سوژشونه اون سوتیم...و اینکه خب یبارم سه بار پشت سرهم حواسم نبوده سیب زمینی خوردم(خب وقتی سیب زمینی سرخ میکنی با شکمه گشنه همین میشه دیه خخخ)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
:))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٨
١
٠
یعنی باور کنیم سر خوردن سیب زمینی ها حواستون نبوده!؟خخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٣/١٨
٢
٣
یه بار خونواده طرف پدرم اومدن خونمون افطاری ، بعد 1 دقیقه قبل اذون رفتم از تو اتاقم با اسپیکر اذون پخش کردم تلوزیونم رو شبکه تهران بود :| !
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٣/١٨
٢
٠
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٨
٢
٠
خوب الان گناه بازشدن روزه شون گردن توعه :|
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/١٨
١
٠
شما چرا انقد شیطونین؟؟؟
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
بیشترین خاطرات بامزه از اینکه حواست نباشه و چیزی بخوری. خاطره بر میگرده به خیلی سال پیش یک بار داشتم در رب رو باز میکردم مامانم و خواهرم هم تو آشپزخانه بودن بعد نشستم به رب خوردن، مامانم به خواهرم گفت نگاه کن ناهید داره چه جوری رب خالی میخوره سه تاییمون پاک از ماه رمضون یادمون رفته بود همین طوری که داشتیم به هم نگاه میکردیم یکهو یادمون اومد و زدیم زیر خنده. یک بار هم تازه گردو ها رسیده بود رفتم گردو خوری. :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
جدی چجوری رب خالی می خورین!؟؟؟ و سوال مهم تر اینکه چجوری یادتون میره!؟؟
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
حوب اون موقع ها یادم میرفت. الان نه حتی بعد از ماه مبارک هم فکر میکنم روزه دارم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
خاطره ی خنده دار به اون شکل ندارم اما همیشه حرصم میگیره که چرا هیچ وقت یادم نمیره روزه ام تا میخوام چیزی بخورم هی همش یادم میاد!!!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
منم این مشکل شمارو دارم متاسفانه! اگه راه حل پیدا کردین بی خبرم نذارین
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٨
١
٠
اگه پیداشد راه حل ؛ منو بیخبر نذارین لطفا :دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٨
٣
٠
یه خاطر از پدربزرگم دارم که خدا بیامرز همیشه ده دیقه به اذان روزه اش رو باز میکرد و ده دیقه بعد از اذان صبحم چای میخورد! اعتقاد داشت که حالا اینقد دقیقن که بشینن حساب کتاب کنن چن دیقه این ور اونور به هیچ جا بر نمیخوره:))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
خدا رحمت کنه پدربزرگ رو :)))))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
خدا اموات شما رو هم رحمت کنه:)) شخصیت خاصی داشتن کلا این پدربزرگ ما:))
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/١٨
٣
١
یه خاطره هس ک نمتونم بگم تو جمع خخخخخخخخ خدا واسه هیچ خانومی نیاره خخخخخخ
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٨
٠
١
خخخخخخخخخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٨
٠
١
مرسی واقعا :|
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
خاطره طنز از ماه رمضون ندارم :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
خاطره غیر طنز هم ندارین؟
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٣/١٨
١
٠
خاطره رو ولش کن!چقد دیگه مونده!؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
داداش 29 روز و دو ساعت دیگه فقط مونده
فائزه
فائزه
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
=)))
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
ندارم:'(
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
یادم رفت، خودم کیک تولدِ خودم رو درست کردم دیروز :ی
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
خخ این مال انجمن دیگه بود اشتباه اینجا زدم :)) ماه رمضان پارسال داشتیم میرفتیم بیرون شهر با اقوام هنوز عصر بود بابام پفک باز کرده بود داشت می خورد ، بقیه هم هیچی بهش نمیگفتن اونم هی به بقیه تعارف میزد . یادش رفته بود روزس.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
ماه رمضون بعد کنکورم بود خونه تنها بودم و قرار بود برای خودمو پدرم و خواهرم کوکوسبزی درست کنم. من مواد رو ریختم تو ماهیتابه و مشغول تماشا تلویزیون شدم، بعد دیدم که تو برنامه تلویزیون آقاهه میگه خانم چه بوی سوختنی میاد و منم ناخودآگاه بو کشیدم و متوجه شدم کوکوم مقداری سوخته بود -_- :دی
م-نص
م-نص
٩٥/٠٣/٢١
٠
٠
یک خاطره هست بگم پلیسا میریزن به جرم سوزوندن لامپای یک خیابون دستگیرمون می کنن خخخ
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
سلآم؛ اووووم ...خاطره ی بامزه... همین افطاری درست کردنا با دهن روزه که نمیتونی غذارو بچشی بعد غذاهه یه طعمی میشه که به خاطرش به آدم جایزه نوبل میدن خودش کلی خاطرس دیگه.... مخصوصا اگه مهمون داشته باشی اونم از نوع رودروایسی هاشون....بعدم یه غذایی که قراره ترشو وشیرین باشه(اسمشو نمیگم که دهنتون آب نیافته) ولی نمیدونم چطو شورو شیرین میشه :))
Mostafa
Mostafa
٩٥/٠٣/٢٧
٠
٠
معمولا وقتی میخوابم یه بطری یا پارچ آب سرد میزارم بالای سرم.. یه بار تو ماه رمضون خیلی سالها پیش که وسطای روز خوابیده بودم طبق معمول بطری آب سرجاش بالای سرم بود که از خواب بیدار شدم و یه شکم سیر آب نوش جان کردم و بعد که خوب سیرآب شدم یادم اومد که روزه ام..خب گذشت و از اون موقع به بعد همیشه عمدا آب بالای سرم میزارم شاید یه بار دیگه هم این اتفاق بیفته برام.. اما حیف دیگه تکرار شدنی نیست.....خخخخخخخ