خانه انجمن سلام المپیک
٢٠١
٢٦
mehri_mo

سلام المپیک

سلام المپیک

بالاخره صعود کردیم به المپیک. به نظرتون کدوم یکی از عوامل بیشتر تاثیر داشتن؟ بازیکنان؛ مربی؛ فدراسیون؟

و به نظرت بهترین بازیکن ایران در این دوره از رقابت ها؟

٩٥/٠٣/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
به نظرم تاثیر لوزانو بیشتر از سایر گزینه ها بود؛ با توجه به اینکه همون بازیکنان در زمان کواچ نتونستن خوب نتیجه بگیرن. بهترین بازیکن ایران در این دوره می تونست امیرغفور باشه که هیچ وقت به حقش واقعا نرسیده. به نظرم سعیدمعروف بیشترین نقش رو تو بردای ایران داشت
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
موافقم در بست:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
آدم یاد نود میوفته با این سوالا خخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
والا فکر کنم موثر ترین عامل من بودم.چون بازیکنا پیش خودشون میگفتن وای الان نیما خان حقیقی داره ما رو نگاه میکنه.بچه ها خوب بازی کنین،خراب نکنین که آبرومون میره.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/١٥
٧
٠
جناب حقیقی زیر سقف جیم علاوه بر خودتون همه جیمیا هستن اگ رحم به سر ما نمیکنید حداقل به سر خودتون رحم کنید!!!🙏🙏🙏😹😹 :))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/١٥
٢
٠
من احساس میکنم تو المپیک درخشش خاصی رو نداشته باشیم.. راستی المپیک شهریوره؟؟ هر بازیکنی در جای خودش نقش داشت و مفید بود اما بازی ساز یعنی معروف نقش پر رنگـتری داش البته منهای چنتا اشتباه بچه گانه ای ک داش
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
با بخش اول نظرت موافقم. تو ی این مسابقات ما نسبت به لیگ جهانی خیلی افت کردیم باید یه سری تجدید نظرها انجام بشه تا بتونیم به این تیم همچنان امیدوار باشیم. ما نیاز داریم مث پارسال ستاره باشیم.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
فعلا منتظر لیگ جهانی هستیم
خخخخخخ
خخخخخخ
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
المپیک چی حالا صعود کردیم ؟؟؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
المپیک ناشنوایان
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
خخخخخخ!!!
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
اقای استانه خخخخخخخخ
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٥
١
١
بازیکنان، چون با وجود عوض کردن مربی باز هم موفق بودن.چون ده تا شبکه اولمون خراب بود نشد خوب ببینم.
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
و رادیو اختراع شد :دی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٦
١
٠
از اینکه از رادیو بخام گزارش بازی رو گوش کنم خوشم نمیاد، هیچ حسی نداره.
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/١٥
١
٠
اولا که تبریک میگم همچین لذت بخش بود بازی ها و سعود هم هم. اما به نظرم مهم ترین تاثیر رو زمین داشت! یعنی از اونجایی که جنس ژاپنی خیلی کیفیت بالایی داره، زمیناشونم کیفیتش بالا بود و بچه ها خوب بازی کردن رو این زمین ها :))) خنوک هم خودتونید!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
جدی این تاثیر داره ها. جدای ازون ویدئو چک های دقیق تو بازی لهستان به دادمون رسید
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/١٧
٠
٠
خخخخخخخ زمین خیلی چیز خوبیه؛دی
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
ولی جدای از شوخی همه خوب بودند. راضی بودم ازشون حتی چشم عقاب!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٣/١٦
١
٠
چشم عقاب!!! 😂😂😂 بی ربطه ولی یاد شال آجری افتادم 😂
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٣/١٦
١
٠
شهرام محمودی :))))
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
بنظرم همه این عواملتاثیر داشتن! هم فدراسیون هم مربی هم همه ی بچه ها .... :) بهترین بازیکن ... محمد موسوی :)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
به نظرم با وجود خوب نبودنمون این دوره موفق شدیم!شایدم انتظار من بالا بوده،ولی خب نمایش ضعیف مقابل چین و ژاپن و فرانسه و حتی کانادا!زیاد بهم نچسبید
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/١٧
٠
٠
اول از همه ظریییف خخخخ فقط چون مشهدین .. بعد میلاد عبادی پور ک این بار از همیشش بهتر بازی کرد .. معروف تو این سری خیلی کار خاصی نکرد .. مربی هم خوب بوده فک کنم چون تشکری و ظریف برگشتن .. بچه هاهم خیلی راضی ب نظر میان
f_maveddat
f_maveddat
٩٥/٠٣/٢٤
٠
٠
سلآم ؛ فک کنم هر سه ،جواب خوبی باشه...اگرم نیست من دیگه نمیدونم... اصلا چه معنی میده سوالای سخت سخت بپرسین :))) بازیکنام همشون خوب بودن...به غیر وقتایی که خوب نبودن :)