خانه انجمن خواستگاری
٤٣٦
٥٧
MahYa_amjad

خواستگاری

خواستگاری

فکر کن رفتی خواستگاری یا برات خواستگار اومده؛ سه سوالی که اول اول از طرف مقابلت می پرسی؟

٩٥/٠٣/١٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
اول
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
1. تو حاضری واسه عشقمون چه کار کنی؟؟؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
خخخخخخخخخخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
اگه زنده موند؛ سوال 2 ش؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
2.چه حسی داری که نیما خان حقیقی .بزرگ خاندان .اومده خواستگاریت؟؟
Cold
Cold
٩٥/٠٣/١٥
١
٠
خواستگاری کسی که نمیشناسمش نمیرم...اگه برم خواستگاری یکی یعنی قبلا همه چی رو درموردش فهمیدم
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
میگن فکر کن، نمیگن همین الان بلند شو برو که خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٣/١٥
١
٠
خواستگاری؟ خدانکنه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٥
٢
٠
اه اه اه اینقده بدم میاد از این خواستگاری سنتی که خدا میدونه:(
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
وا! شاید اصول برگزاریش درست نباشه ولی کلا که عیب نداره! داره؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
اصول برگزاری اش که از پایه خرابه. ولی متنفرم از اینکه رو به روی آدمی بشینم که هیچ شناخت و حسی نسبت بهش ندارم. مرد باید مرد باشه و خودش زن زندگی اش رو انتخاب کنه البته از راه درست و با شناخت درست
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
خوب همین مردی که خودش می خواد زنش رو انتخاب کنه بیاد مستقیم به یه دخترخانم بگه با کیف و لگد و فحش ازش پذیرایی میشه!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
آقای آستانه شما دیگه چرا! شما که خودتون همسرتون رو انتخاب کردین! فرانک با کیف و لگد پاسخ تون رو نداد که! همه چیز راه و روش خاص خودش رو داره این اشنایی و انتخاب تو کوچه خیابون اتفاق نمیوفته که طرف با لگد جواب بده. این علاقمندی میتونه تو محیط داشنگاه یا محیط کار یا یه همچین مکانی اتفاق بیوفته.
zakhar
zakhar
٩٥/٠٣/١٥
١
٠
میگم به نظرت چرا ایران به غنی سازی بیست درصد اورانیوم نیاز داره؟ آيا ايران در بحث هسته‌اي استراتژي روشني در برخورد با دشمن دارد؟ توسعه كشور و رفع معضلات، از طريق تعامل با نظام بين‌الملل قابل حل است يا تقابل؟ =___=
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
خخخخخخخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٣/١٥
٢
٠
تحلیل و بررسی اوضاع سوریه هم یادت نره.حتما ازش بپرس.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
چقد عکستون باحاله :)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
مو که سوال نمپرسم، لال مونی میگیرم ننه ی محترم بره بپرسه. مو فقط سرمه مندزم پایین. ساکت!
نجمه عرفانیان
نجمه عرفانیان
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
اهل کتاب خوندن و چه کتابایی؟ موضع سیاسی؟ هدف تحصیلی و کاری؟
نجمه عرفانیان
نجمه عرفانیان
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
فکرکنم فقط من قضیه رو جدی گرفتم و جواب درست درمون دادم:|||
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
متاسفانه
نجمه عرفانیان
نجمه عرفانیان
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
://
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
من متاسف بودم که دوستان جدی نگرفتن!
نجمه عرفانیان
نجمه عرفانیان
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
خب پس امیدوار شدم:)
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٥
٣
٠
به قول هم قلگبمان، مُ تِ رِ مَیُم تِ هم مُ رِ مَیی؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
یه مطلبی هم نوشتم برای این خواستگاری سنتی و هی میخوام ویرایشش کنم بفرستم هی منصرف میشم به خاطر برخی از کج فهمی ها!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
بنویسید خیلی خیلی لازمه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٥
٣
١
اول از اعتقادات مذهبی اش میپرسم بعد از علایق شخصی و تفریحاتش سوم از دوستان اینکه اهل سفر هستند یا نه، علاقمند به کتاب هستند یا نه، ولخرج یا خسیس نیستند و.... اصولا برای چه چیزهایی پول خرج میکنن
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
ناهید جان سوالات شما خیلی واقع بینانه و درست ومنطقیه.توی خواستگاری از عشق نپرسید از چیزهایی بپرسید که توی خلوتتون بهش فکرمیکنید اگر پول مهمه از پول بپرسید اگر استقلال یا رفتارهمذهبی مهمه اونارو بپرسید .زندگی با اون چیزی که توی خواستگاری حرف میزنن خیلی فرق داره.شما با دوستت که توی دانشگاه باهاش همکلاسی خیلی روابط خوب وحسنه ای دارید اما اگر باهاش برید توی خوابگاه وتوی یک اتاق اونوقت خیلی چیزها عوض میشه شاید بگن اگر عشق باشه همه چی درست میشه اما تا کی!؟اونجا مجبوری تحمل کنی و تحمل طرف مقابل عشق نیس باید رفتار وعقاید و کنش و واکنش های اون برات لذت بخش باشه تا بتونی سختیهای گرانی و اجاره و بچه .....تحمل کنی.ببخشید نصیحت کردم دیگه خواهربزرگتون هستم:)))))
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
ببخشید اشتباهی نوشتم ناهید منظورم نسرین جان بود.:)))))
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
ببخشید منظورم نسرین جان بود اشتباه نوشتم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
از عشق توی خواستگاری سنتی پرسیدن به نظرم غیر منطقیه. چون توی این قبیل آشنایی ها هنوز احساس وارد نشده پس اول باید به شناخت درست رسید بعد احساسات رو وارد کرد.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٥
٢
١
۱- حجاب، نماز، روزه ۲- با خواهر شوهرت مشکلی نداری که باهاش زندگی کنی
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
مگه قراره قراره با خواهرتون دورهمی زندگی کنین!!!!!!
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٦
١
٠
شاید
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/١٥
١
١
ی توصیه به دختر خانومهای مجرد جیم.اگر خواستگاری سنتیه وشناختی ندارید حتما چندین جلسه دونفزی باهم برید بیرون و حرفهای خیلی جدی بزنید وی کاری کنید اقا پسر عصبانی بشه ببینید چه واکنشی درلحظه عصبانیت داره.البته این توصیه برای اقاپسرها هم صدق میکنه.حفظ احترام و اصول و منطق درعصبانیت از حرفهای عاشقانه مهمتره.احترام خیلی مهمتر از عشقه.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
باهم بریم بیرون؟؟ اگه سنتی باشه که ای حرفا خبری نیس دیگه !!
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
با اطلاع واجازه خانواده برید رستوران .
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
تاحالا بهش فکر نکردم ولی اگه آشنا باشه قبلا هم گفتم خخخ ازشون میپرسم که چی در وجود من دیدی که تصمیم گرفتی باهام ازدواج کنین خخخخخ حتما میپرسم چون من اصلا هیچ نکته مثبتی واسه ازدواج ندارم و اون موقع هستش که به عقلش شک میکنم خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخ
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٣/١٦
١
١
۱.**** ۲.***** ۳.****** والا!با سوالات خواستگاریِ مردم چیکار دارید؟ :)))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/١٦
١
١
پاسخ سه سوال اول و مهمم با نگاه کردن دریافت میکنم! نیازی به پرسیدنش نیست!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
با نگاه کردن به جواب سه سوال مهمم میرسم
ناشناس
ناشناس
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
خخخخ ما خانمها هم با نگاه کردن به جواب دو سوال مهم میرسیم..دو سوال مهم ها:-) نه یک سوال
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
چرا ناشناس پس.
 ناشناس
ناشناس
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
ولی حیف که مردها انتظارش را ندارن...و ناراحت و افسرده میشن.. مثل خودکشی اون پسر وقتی با تی بگ هم اتاق بود..الان که وسیله هم شدهخخخ
ناشناس
ناشناس
٩٥/٠٣/١٦
٠
٠
دو تا کامنتم را سانسور کرد
nooshin_tamimi
nooshin_tamimi
٩٥/٠٣/١٦
١
١
منم ترجیحم اینه اول بشناسمش بعد خواستگاری پیش بیاد.خواستگاری جای سوال پرسیدن نیست که توی نیم ساعت ی ساعت مگه میشه واسه ی زندگی برنامه ریزی کرد؟؟؟
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/١٧
٠
٠
یکی از مهم ترین سوالام اینه ک بفهمم چقد مستقله .. با سوالای انحرافی میپرسم بعد تجزیه تحلیل میکنم خخخخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/١٧
١
٠
بزرگترین آرزو و هدف زندگیت چیه ؟ آدم هایی که آرزو و هدفی ندارن جواب کلیشه ای میدن مثلا آرزوم پولدار شدنه، هدفم تکامله ... من از آدم هایی که هدف بزرگ تو زندگیشون ندارن یا هنوز سردرگم هستن و نفهمیدن دلشون بیشتر از هر چیز چه چیزی رو میخواد" خوشم نمیاد"
'
'
٩٥/٠٣/١٨
١
٠
شما هم همینطور، هدف و ارزوت در زندگی چیه؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٣/١٨
١
١
تعداد عشق های قدیمی در فامیل --- تعداد داداشی ها در دانشگاه --- تعداد دوستان در کوچه و خیابون ---- اگه در هر مورد کمتر از 5 نفر بود یعنی ایده آل
◇
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
به ترتیب همین سوال ها را خودت هم باید جواب بدی، الان تمرینی جواب بده ببینم ایده الی یا ن
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٢٣
٠
٠
:-)