خانه انجمن تحصیل زگهواره تا به کی؟
٢٤٤
١٩
عماد ولی زاده

تحصیل زگهواره تا به کی؟

تحصیل زگهواره تا به کی؟

اگه دست خودت بود تا چه مقطعی ادامه بدی و هیچ فشاری از طرف خانواده و عرف جامعه نبود؛ تا چه مقطعی ادامه تحصیل می دادی؟

٩٥/٠٣/١٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١٣
١
٠
تا دیپلم، چون تو این دنیا پول در آوردن واجبتره.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/١٣
١
٠
تا آخر عمر. تا هرچقدر که بشه.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٤
٠
٠
تا آخر عمر درس مخنی؟ :|
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
تا همین لیسانس
zakhar
zakhar
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
با توجه به انجمن قبلیت و این فهمیدم ازاونایی بودی که کلا از درس و مدرسه فراری بودی! =)))))) کلا آنتی تحصیلی =)))))))))))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/١٣
١
٠
اگر محدودیت نبود دوس داشتم چندتا رشته رو بخونم تا جایی که بشه . اما نه وقتش هست. نه عمرش. نه پولش . نه حسش :ی
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/١٨
١
٠
حسش رو خوب اومدین :)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/١٩
٠
٠
من کلا خوب رفت آمد می کنم :ی
Cold
Cold
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
اگه پولدار بودم و نگرانی ای برای آینده نداشتم ، تا ته درس خوندن رو میرفتم...ولی با این شرایط الآن اگه کامل دست خودم بود و مشکل خدمت هم نبود تا دیپلم
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
تا ددیپلم/بیشترم نخوندم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٤
٠
٠
درود بر تو
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
تا حاییکخ میتونستم و بعدم چن تا رشت رو میخوندم:دی حسه خوبیه
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/١٣
٠
٠
تا گور^_^ هر چی زودتر برسم به گور راحت شم:|
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٤
٠
٠
: |
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/١٤
٠
٠
ولی نه خداییش من درس رو دوس دارم^__^ میخام بعد دکترام لیسانس روانشناسی هم بگیرم انشالله به نظرم وقتی درس نخونی انگار راکتی:))
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٣/١٤
٠
٠
کنکور نمیبود و کلا قوانین تحصیل اینقدر سخت نبود چندتا رشته و تا آخر عمر. من خودم باید تو گینس اسمم رو بنویسن اینقدر که کنکور دادم البته دانشگاهم رفتم کنکور میدادم، رشته های دیگه هم قبول میشدم که قوانین نمیزاشت ادامش بدم: ( توی هشت سال فکر کنم یازده بار کنکور دادم.خخخخخخ. صاحب سبک شدم برا خودم.
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
من خیلی خیلی به رشتم علاقه مندم. اگرم محدودیت هایی نداشتم مثل هزینه های تحصیل و الا آخر تا تهش میرفتم :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/١٥
٠
٠
من تا همین جایی که خوندم هیچ زوری و فشاری روم نبود و برای عرف جامعه هم نخوندم. ولی اگه شرایط اشتغال یکم بهتر بود و امیدواری بیشتری وجود داشت قطعا تو ارشد متوقف نمیشدم و دکتری رو هم میگرفتم.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/١٨
٠
٠
من کلا تحصیلات دانشگاهی دوس ندارم.خیلی الکیه.یک استاد اخلاق دارم خدا بکندش ده تا :))))))) با اونجور استادایی تا تو گور دلم میخوام یاد بگیرم .یادبگیرما نه درس بخونم :)