خانه انجمن مخترع باش
٣٣١
٢٤
t_tooshle

مخترع باش

مخترع باش

اگه مخترع بودی؛ سعی می کردی چه چیزی رو اختراع کنی تا یکی از مشکلات مردم حل بشه؟ (لطفا خیلی تخیلی نباشه!)

٩٥/٠٣/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٩
٣
١
مسئولِ خوب
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٩
١
١
انتظارا تمومی ندارن!خخخ
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٩
٢
١
یک وسیله اختراع میکردم، که با روشن کردن اون وسیله و ارسال امواجی، تمام اسلحه های دنیا از کار بیفتن. اونوقت این همه کشتار حداقل کم میشد.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٣/١٠
٠
١
o_O
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
نه ایشون یه اشپز اختراع میکردن خخخخخخ
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٩
٠
١
البته خب زیاد تخیلی نباشه رو ندیدم! خخخخ.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/١٠
٢
١
یه دستگاهی اختراع میکردم که موهای ادم رو قشنگ و تمیز بشوره : دی😒
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٣/١٠
٠
١
وجود داره همچن دستگاهی! خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/١٠
٠
١
نــــه؟؟؟؟ شووووخی؟؟؟ کجا میفروشن؟؟!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٠
٠
١
حمام خیلی وقته اختراع شده ها!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/١٠
٠
١
دستگاه😒 حمام ک مکانه!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/١٠
٠
١
یا شایدم رایانه ای ک مثلا وقتی تو فضایی مثه تخته هستیم یدفه ای دستمو ببرم توش یه کف گرگی بزنم به اونی ک چرتو پرت تف میده خخخخ😃😃
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٣/١٠
٠
١
:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/١٠
٠
١
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٣/١٠
٢
١
................پدافند ضد صف: ..........این دستگاه، هر زمان ملت ندید پدید به مکانی هجوم میاورند تا وام یا قرض یا کوفت و مرض بگیرند ، با جدید ترین موشک های بالستیک به آن نقاط حمله کرده و صفوف ملت غیور و همیشه در صحنه را نابود میکند تا درس عبرتی شوند برای سایرین
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/١٠
٥
١
من یه مخترع هستم..ایده اختراعم تخیلی نیست..و در مورد اسان شدن زندگی با استفاده از کمتر ابزاریه. قبلا هم در مورد این ایده انجمن دیگه ای کامنت گذاشته بودم تو چند سایت هم طرحم را به فروش گذاشتم ولی تا الان خبری نشده..در واقع با استفاده از این اختراع برای گذران زندگی به کمتر وسیله ای احتیاجه..سربسته بگم با تغیر یکی از ویژگی های جسمانی شما به وسیله ای برای اشپزی یا طراحی روی چوب یا شیشه و ارایشگری احتیاج ندارید..البته هنوز در مرحله طرح و ایده است و یکسری ایرادات داره..که به نظرم قابل اغماض و بررسیه
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٣/١٠
٥
١
من خریدارم. چند؟
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
برای خانم ها ساخته میشه..
Cold
Cold
٩٥/٠٣/١٠
٢
١
دستگاه افزایش شعور...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/١٠
١
١
مگه داریم؟
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/١١
٢
٢
این اختراع باید این طوری باشه که فرد مورد نظر که از شعور بی بهره است ان را همیشه تو جیبش بزاره..بعد وقتی حرف میزنه..جاهایی که از شعور استفاده نمیکنه..دستگاه هشدار میده و حرف جایگزین را یاداوری میکنه
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
ایستگاه اتوبوس متحرک
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/١١
٠
٠
یه زمانی مشهد داشت
غزاله رضایی
غزاله رضایی
٩٥/٠٣/١٢
٠
٠
تو مسیر من تا ایستگاه اتوبوس نیس:( ده دقه تا یه ربع باید پیاده برم تا ب ایستگاه برسم:||