خانه انجمن امتحان کتبی
٢٠٢
٢٢
mehri_mo

امتحان کتبی

امتحان کتبی

آیا امتحان پایان ترم می تونه واقعا مشخص کننده کیفیت یک دانش آموز یا دانشجو باشه؟ در حالی که در عرض یک هفته و آهوخوانی! میشه نمره خیلی خوبی کسب کرد. به نظرتون چه چیزی رو میشه جایگزین امتحان کرد یا چجوری امتحان گرفت تا مشخص کننده کیفیت واقعی تحصیل یک شخص باشه؟

٩٥/٠٣/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
zakhar
zakhar
٩٥/٠٣/٠٨
٢
١
برا منی که 17 ساله دارم تو این سیستم درس میخونم دیگه فرقی نمیکنه!!! بخوام تو طول ترم هم درسم بخونم نمیتونم چون تک تک سلول های وجودم شب امتحانی شده!!!
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٠٨
١
١
مسلما امتحان ملاک خوبی نیست...مثلا من این ترم ارائه هامو ترکوندم ، تا جایی که میتونستم چیزی میپرسیدن جواب میدادم ، سر کلاسا سعی میکردم فعال باشم (چون دانشگاه قبلی داشت کارم به اخراج میکشید و انصراف دادم این یکی رو نمیخوام باز اونطوری شه)....اما از اونجایی که نمیتونم درست جزوه بنویسم و نمیتونم بشینم درس بخونم باز امتحانا رو خراب میکنم!!...والا راهشو نمیدونم چی میتونه باشه
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٨
١
١
صدا استادارو ضبط کنین!شب امتحان همونا رو گوش بدین..راحتتره خخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
از دخترایی که با هفتاد رنگ جزوه مینویسن تو کلاس تون نیست احیانا؟؟
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٨
١
٠
دقیقا شبیه همین مطلب رو منم پارسال گذاشتم و گفتم باید دانشجوها هم مثل دانش آموزها فقط ارزشیابی داشته باشن:-)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
خواهشا بذارین دانشگاه دیگه ارزش علمی خودش رو حفظ کنه! نشه مث مدارس ابتدایی که کل سال هر چی هم بلد نباشن باز شب امتحان میان میخونن خ خ میگیرن میرن خونشون! تو مدارس هم اسما ارزشیابی کیفی -توصیفی هست ولی رسما همون سیستم معیوب قدیمیه!
d_radmand
d_radmand
٩٥/٠٣/٠٨
١
١
جدا از محتوا امتحان که چی باشه نظرم اینه که در طول سال امتحانو تقسیم کنند و نمره‌ی پایان ترم بشه حاصل جمع اینا البته ضریب دار.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٨
١
١
آخ آخ عالیه در طول ترم کمتر و سبک تره و راحت تر
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/٠٩
١
١
ایضا وکاملا موافقم .کوچولو کوچولو امتحان بگیرن به ادم فشارنیاد خخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٨
١
١
نظری ندارم=)ولی اینطوری افتضاحه:|
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٨
٢
٠
معلومه که از دست امتحانا خونتون به جوش اومده خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
خخخخخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٨
١
١
تو طول ترم ریز ریز کوییز بگیرن ؛ خیلی راه بدیه ولی چاره ای نیس :دی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٣/٠٩
١
١
من که دوران امتحان دادنم تموم شده.ولی اگه استادا به جای پایان ترم 20نمره رو در امتحانای طول ترم تقسیم کنن عالی میشه وپوست دانشجو بهتر کنده میشه
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
خخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
ولی من میگم به جای امتحان کتبی به فعالیت های دانشجو نمره بدن مثلا دانشجویی که کنفراس های خوبی میده تحقیق درست و درمون میکنه یا سر کلاس همیشه آماده است و توی رفع اشکال ها همیشه فعاله باید نمره اش رو همون سر کلاس بگیره. اتفاقا نمره ی پایان ترم بیشتر به بی سواد تر شدن دانشجو کمک میکنه تا به اترقای کیفیت. دانشجو باید کل سال رو دنبال درس باشه نه فقط شب امتحان
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
اجازه دارم سرمو بکوبم به میز؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
نه استثنا این بار اجازه ندارین:) باور کنین به خاطر خودمون میگم این روش ها اعمال بشه. به نظرتون این همه نرخ بیکاری مقصرش فقط و فقط دولته؟ نه اگه ماها توی رشته ای که میخونیم تخصص های لازم رو کسب کنیم اینقدر در به در کار نمیشیم. من خودم ارشد دارم ولی توی بعضی از مباحث درسی واقعا کم میارم گاهی اوقات. چون تو دانشگاه سر سری گرفتمشون.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
به نظر من فقط باید آخر ترم کل ۲۰ نمره رو امتحان بگیرن، تنها راه بقای دانشجو همینه
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
امتحان بده مثلا یکی مثل من که تقلب بلد نیست با اونی که هیچی نمیخونه میاد تقلب میکنه نمره اش یکی میشه یه وقتایی هم بلدی اما سر امتحان نمیتونی همه توانایی هاتا نشون بدی ولی کی گوش میده ما تو برداشتن کنکور موندیم خخخ
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
با خط اول حرفتون کاملا موافقم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
من داغ دارم از این حرفی که زدی الهام جان. تو امتحان زبان تخصصی دو من یه شب بیداری کشیدم در حالی که دوستام تو اتاق بغلی تا خود صبح بزن و بکوب داشتن! آخرشم به کمک امدادهای غیبی نمره هاشون عین نمره ی من شد!