خانه انجمن بازی موبایل
٣٧٨
٦٢
parisa_parsa

بازی موبایل

بازی موبایل

به غیر از شبکه های اجتماعی؛ معتاد بازی موبایل هم هستید؟ چه بازی ای بهش اعتیاد داری یا واقعا ازش خوشت اومده؟

٩٥/٠٣/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
اوایل سودوکو، الان جدول، البته معتادش نیستم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٥
١
٠
جا خانمم اینجا خالیه خخخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٥
١
٠
یه بازی بود باید یه سری اسرار رو کشف می کردی با خانمم بازی می کردیم خیلی قشنگ بود. اسمشو یادم نیس
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
٠
٠
از این بازیا زیادِ یکی که من تمومش کردم و ازش خیلی خوشم میمد The room بود. یکی دیگه هم بود که یک دختر بچه بود ولی اسمش رو یادم نیست
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٠٥
٠
١
مار بازی با گوشی پدرجان :) خخخخخخ
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٠٥
١
١
سودوکو هم هس البته خخخ :)
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٠٥
١
٣
battle ludo با بچه ها شرطی بازی میکنیم وقتی بیکار میشیم بین کلاسا !
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٥
٢
١
نچ نچ شرط حرام است:دیییی
zakhar
zakhar
٩٥/٠٣/٠٥
٢
٢
بدی این بازی اینه که باید حتما کنارش قلیون باشه! خودمم نمیدونم براچی! :||||
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٠٥
١
٣
اون دزدیه که حرامه :D...زاخار اگه قلیون کنارش باشه که دیگه نور علی نور میشه ، به به :)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٥
١
١
یک بازی فکری بود که خیلی دوسش داشتم اسمش رو فراموش کردم باید بین اعداد رابطه پیدا میکردی و عدد بعدی رو حدس میزدی .. خیلی قشنگ بود:) گوشیم ریست شد پاک شد دیگ هم دنبالشو نگرفتم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٥
١
١
مشخصه خیلی دوسش داشتین:|
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
١
١
من گوشیم بازی نداره. ولی موقعی هم که گوشی ای داشتم که بازی داشت، معتاد نبودم.
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٣/٠٥
١
١
گوشیم بازی نداره
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٥
١
١
اهلش نیستم، فقط تخته نرد، حکم و بیلیارد رو تو گوشی بازی میکنم که تو دنیای واقعی هم خیلی بازی میکنم این سه تا رو
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٥
١
١
چه خبر از تخته نرد؟ خخخخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٣/٠٥
٢
١
راستی بازیهای میکرو هم دارم و با گوشی قارچ خور هم خیلی زیاد بازی میکنم، باحاله، ( نوجوونا فکر نکنم اصلا بدونن میکرو یا قارچ خور چی چی هس!
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٠٥
٢
١
خیلی دلم میسوزه واسه پسرایی که هیچوقت نمیفهمن خریدن اولین میکرو چه لذتی داشت!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
حاجی لذت خرید اولین سگاهم قابل قبوله یا فقط میکرو؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
برای اولین بار این نوشته ی عمستونو خوندم خخخخ..منم میخام:|
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
وااای یادش بخیر قارچ خور ^~^ سگاااا ^~^
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٥
١
١
شطرنج و تخته نرد
m-aminfar
m-aminfar
٩٥/٠٣/٠٥
٢
١
یه بازی هست که خیلی معتادشم :توپ نفهم (ball stupid)
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٣/٠٥
٢
١
یک وقت بود میخواستم درس بخونم اول سودوکو و جدول حل میکردم حالا که فعلا فارغم نه سودوکو، نه جدول و نه شبکه اجتماعی کلا در آرامش استراحت میکنم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٣/٠٦
٢
١
تو گوشیم یدونه بازی هم ندارم اما با میکرو و رایانه قارچ زیاد بازی میکردم و علاقه داشتم همچنین ماشین بازی البته قبلا الانه هیچی نی
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
2048 معمولا وتسه وقتایی که آدم یه جا علافه یا اعصابش خرده خیلی خوبه....تو عروسیا خوراکمه دی:
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
بازی Mmm fingers هم بازی قشنگیه انصافا....سبکشو دوست دارم ولی خب اولش که آدم بلد نیست و هی میبازه خیلی رو اعصابه. من یه مدت معتادش بودم ولی خب موفق به ترک شدم:)
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
بازی aa هم بازی خوبیه البته وقتی ببازی فقط دلت میخواد گوشیتو و خودتو بسوزونی:|
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
تایید میکنم خخخ
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
بازی piano tiles2 ....اینم واقعا اعتیاد آوره ...به نظر من از نسخه اولش خیلی خیلی بهتره و تا وقتی که مراحلش تموم کردم خیییییلی معتادش شده بودم ولی الان دیگه یه گوشه خاک میخوره فقط
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
بازی two dots هم خیلی جالب و اعتیاد آوری و هم فکری....تعداد مراحلش هم خیلی زیاده و جالبیش اینه که تو بعضی مراحل باید یه روش خاص پیپدا کنی تا بتونی مرحله رو رد کنی....بعضی مراحلش دیگه خیلی سختن و چون نمیتونی ردشون کنی واقعا رو مخن
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
بعضی بازیام هستن که همه از سبکشون خوششون نمیاد مثلا cooking fever یا cool brick breaking ولی خب تو سبک خودشون خوبن و من دوسشون دارم و تو یه برهه واقعا معتادشون بودم
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
اگه ماشین بازی کم حجم هم میخواین بازی city racing نسبت به حجمش واقعا کیفیت خوبی داره..ولی به شدت شارژ گوشی رو می بلعه
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٠٦
٢
١
هوووووف به تنهایی انجمنو ترکوندم:) ولی در کل اعتیاد به بازی اصلا چیز خوبی نیست و حتی ذهن خود آدمم شدید ناراحت و عصبانیه....ولی من در کل یکی از اهداف گوشی داشتنم بازی بود خخخخ.....دوران جاهلیت بوده:)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
ماشاالله خخخخ
zahra_rezaee
zahra_rezaee
٩٥/٠٣/٠٦
١
١
من این بازی که میوه ها رو قاچ میکنی دوس دارمninja fruit
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٣/٠٦
٠
١
سه روزگی جیمی شدنتون مبارک ((:
Vania
Vania
٩٥/٠٣/٠٦
٠
١
من کلا اهل بازی های موبایلی و اینا نیستم...
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٣/٠٦
٠
١
یه زمانی مار بازی میکردم ا
دکتر منتی
دکتر منتی
٩٥/٠٣/٠٧
٣
١
بازی ای که خودم دارم میسازم :|
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
٠
١
به به دکترمان :)) در چه حالِ بازیت؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٧
٠
١
بزارین مام بازی کنیم خب:|چی حسود:///
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
عاشق سری بازی های Plants vs. Zombies هستم ولی خب بعضی وقتها که حالش باشه فقط بازی میکنم :دی
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٨
١
١
موافقم..بازی خوبیه
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
٠
١
برای کسانی که دوست دارند ذهن خودشون رو به چالش بکشند این بازی ها رو توصیه میکنم:
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
Monument Valley که من خودم ازش فوق العاده لذت بردم. هوش عجیبی پشت این بازیِ
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
١
http://www.farsroid.com/monument-valley-android/ لینک دانلود بازی Monument Valley
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
بازی The Room رو هم که قبلا گفتم. یک بازی فکری از نوع کشف اسرار. اینم بازی خوبیه ولی حسابی باتری گوشیتون رو میخوره! چون گرافیکش خیلی بالای. ولی چالشی هم هست حسابی.
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
١
http://www.farsroid.com/the-room-three-android/ نسخه سوم بازی The Room رو میتونید از این لینک دانلود کنید.
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
٠
٠
بازی Machinarium هم یک بازی رمز آلود و کشف اسراری هستش. این بازی یکم مشکل داره! یعنی خیلی قائده مند نیست! به همین خاطر من یک جاییش گیر کردم و نتونستم ردش کنم! اما در کل بازی خوبیه. حتی نسخه ویندوز هم داره.
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
١
http://www.farsroid.com/machinarium/ لینک دانلود این بازی.
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
٠
١
یکی دیگه از بازی هایی که خیلی ازش لذت بردم بازی God of Light هستش. این بازی هم به شدت چالشی و باید حسابی روش فکر کنید :دی
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
٠
١
http://www.farsroid.com/god-of-light-android/ اینم لینک دانلود این بازی. از گرافیک فوق العاده بازی لذت ببرید در ضمنش :)
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
به عنوان آخرین پیشنهاد هم اگر دنبال یک بازی سرگرم کننده و جالب هستید Let’s Create! Pottery رو از دست ندید. این بازی خلاقانه و خیلی جالب در نوع خودش که یک محیط سفال گری رو برای شما ایجاد میکنه.
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
http://www.farsroid.com/lets-create-pottery-game/ لینک دانلود این بازی جذاب
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
١
این بازی فایل دیتا نداره
naeeme-chakeri
naeeme-chakeri
٩٥/٠٣/٠٨
٠
١
این بازی فوق العاده است و من اوایل عاشقش شده بودم....وقتی تمومش کردم یه کم جذابیتش برام کم شد اما واقعا عالیه....هوس کردم دوباره نصبش کنم دی:
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٧
١
٠
یک نکته ای رو هم بگم که تمام بازی هایی که من لینک دادم (به غیر آخری) دارای فایل دیتا هستند. میتونید با استفاده از راهنمای همون سایت اقدام به نصب بازی ها و کپی فایل های دیتاشون کنید.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٧
٢
١
بشین درسته بخون بازی چیه
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٣/٠٨
١
١
اولا که من اینا رو قدیما بازی کردم. دوما که از نظر من هیچ مشکلی نداره آدم وقت های بی کاریش رو اینطوری سرگرم بشه :)