خانه انجمن پرتوقعی یا ...
٦٧٢
٩٩
حسین ابن غلامسخی مداحی

پرتوقعی یا ...

پرتوقعی یا ...

یک عده هستن میان توی سایت مطلب می نویسن؛ توقع دارن در مورد مطالبشون نظر بدی؛ ولی برای دیگران نظر نمی ذارن؛ حتی یه سریاشون پاسخ نظراتت رو هم نمی دن!

به نظرتون با این آدمای پرتوقع باید چیکار کرد؟ تذکر کتبی؛ بایکوت نظری و ... ؟؟

٩٥/٠٣/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٥
١
٥
باید همه کاربرا اینقدر برن مطلبای نویسنده ای جیم رو نقد کنن تا اونا کلافه بشن و بیان برا مطلبت نظر بدن( از غلط املایی گرفته تا تیتر نا مربوط، عکس نامربوط، مخالف بودن با نظر نویسنده و...)، دیدین وقتی یه نفر رو زیاد سیخ می کنی بلند میشه می چسبه بهت دقیقا همون رفتار رو باید انجام بدیم.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٢
٣
من ولی مخالفم. اعتقادم اینه که نویسنده های جیم به قدری بی حوصله ان که اصلا به هیچ وجه درست نمیشن.
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خخخخخخ
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٥
١
٠
حسین، سر نزدن نویسنده ها به سایت و نوشته های کاربرا چند تا دلیل دیگه هم می تونه داشته باشه، ۱- شبکه های اجتماعی جای وبلاگ ها رو گرفتن، تا دیروز همه وبلاگ داشتن ، به وبلاگهای هم سر میزدن، نظر می دادند ولی الان همه چی شده تلگرام و اینستاگرام. ۲- سن، تا دیروز که جوون تر بودن مطلب هاشون بهتر بود طنز تر بود، حوصله ی همه جور کاری رو داشتن و کار واجب و مستحب براشون یکی بود ولی الان فقط میان یه مطلب میزارن و میرن و به نوعی از سر وا کردن.۳- غرور، اونا نویسنده اند و ما کاربر، شاید نگاه بالا به پایین دارن به همه.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
با مورد سومی که گفتی کاملا موافقم.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
نمیشه به این ادمها پرتوقع گفت،چون بعضی ها بلد نیستن مطالب را نقد کنند.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٠٥
١
٠
خب نیاز نیس که نقد کنی فقد! اصن برو کامنت بذار که خوشم نیومد ازمطلبت.. به این دلایل ! ولی نظر بدین!
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خانم رضایی، حداقل بیان بگن : مطلب زیبایی نوشتی. خوشحالم.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
١
٠
درسته..من هم به زهرا اقایی گفته بودم مطالبت زیبا است و تقریبا تمام پستهاش کامنت گذاشتم حتی بهش گفتم خوشحال میشم نظر بدی در مورد پستهام ولی نظر نداد
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
فریده جون دلت خوشه ها..من پست یک نفر همین کامنتی که گفتی را گذاشته بودم..،تازه مودبانه تر گفتم هدف این متن چی بوده؟پس فردا انجمن خودم یک اقایی که اسمش را بگم همه حیرت میکنید و طرفداری کامنتم را لینک کرد به انجمن نوشت تو توهین کردی به نویسنده..هرچی هم خواستم بهش توضیح بدهم که صد و سیزده درصد در اشتباهی کامنتم ثبت نشد
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خب بحث و جدل همیشه هست. اون بحثش جداست. بحث و جدل همیشه هست. مهم اینه که مطلب رو بخونیم و در موردش بحث کنیم.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
١
٠
ان شاءالله که ملت کم کم فعال بشن. البته خب خیلی ها واقعا سرشون شلوغه. نمیشه به اونها ایراد گرفت. ولی خب خیلی ها هم سرشون شلوغ نیست. میشه بهشون ایراد گرفت.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خب بحث و جدل که همیشه هست که نشد حرف!مثل این میمونه که یکی را زارت بکشی بگی کشت و کشتار که همه جا هست به من چه،میخواست نمیره!
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
ممنظورم شما نیستی،،کلا میگم ادم اگه میخواد بحثحث کنه با عقل و شعور بحث میکه؛نه اینکه چون یک نفر صاف و ساده کامنت گذاشته متن نامفهوم بوده!اسمش را بزاره توهین بگه من دیگه تذکر نمیدم رعایت کنید به این جور ادمی جی میگن!!؟ تازه تو پستی که بقیه هم گفته بودن مطلب خوبی نبود
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خانم رضایی، منظور بنده این بود که شما اگر جلوگیری از بحث و جدل رو بهانه بکنید برای نظر نگذاشتن در بعضی مطالب، به نظرم جالب نیست. شما آزادید که در مورد موضوعی مخالفت خودتون رو ابراز کنید. این حق رو کسی از شما نمیگیره. اینکه یک عده بی جنبه ان و در مقابل بحث دوستان تهمت و افترا میزنن دارن شخصیت خودشون رو نشون میدن. شما هم اگر بحثی پیش اومد به نظرم باید با دلایل قاطع و روشن به بحث ادامه بدید نه اینکه از بحث کردن واهمه داشته باشید.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
من که از بخث جماعت واهمه ندارم..تا الان هم که دو سال از جیمی بودنم میگذره بحث و نقد و نظر زیاد داشتم
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
پس ان شاءالله از این به بعد هم بیشتر شاهد نظرات سازنده تون باشیم.:)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
:-))))
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
ادم از هرچی خوشش میاد میره میخونه نظر میده من شخصا اینجوریم:دی...
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
بحث سر خوش آمدن یا نیامدن نیست بحث اینکه چرا دو تا جزیره ی جدا از هم تشکیل شده
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
بحث سر خوش اومدم یا نیومدن نیست. بحث اینه که چرا دو تا جزیره ی جدا از هم تشکیل شده. حرف مرتضی کاملا درسته. بحث اینه که چرا خیلی ها توقع دارن مطلبشون مورد نقد واقع بشه و بقیه نظر بدن ولی خودشون نظر ندن؟ و چرا اکثر این افراد نویسنده های جیم هستن؟
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
من که هر وقت انلاین باشم میام جیم کامنت میدهم چه انجمن چه پست؛ولی بعضی اوقات ادم میترسه پست یک نفر را نقد کنه این جور مواقع به ما حق بدید 'مثلا وقتی یک نفر خیلی بد مینویسه :جملات نامفهوم،،ایرادات نگارشی،هدف غلط متن که یا عشق های کشکیه یا مساعل روزمره که اصلا ارزش پست شدن نداره..اگه نقدش هم کنی فایده ندارد چون بهت میگن بی اعصاب
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خانم رضایی، نقد کردن کار خیلی سختیه. اگر اصولی انجام نشه ممکنه کار به جاهای باریک بکشه. آدم باید کمی محتاط باشه توی این مسائل. توی ابراز نظر هم برمیگرده به روابط اجتماعی آدم. که خودتون بهتر میدونید.
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
نمیشه قبل فامیل رضایی اسم رو هم بگین؟ الان شما با کی این؟ خخخخخ .. من ازین ب بعد قول میدم هر مطلبی ک میخونم حداقل یه سلام به نویسندش بکنم:) خوبه؟
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
لیلی؟:) بعضی وقتا خیلی تند میشی عزیزم:) یکم نرم تر :)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
١
طرف صحبتم در مورد پستهای شما نبودی غزاله خانوم که پیشنهاد میدی
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٢
منم کلی گفتم :) تو پست های منم تندی :)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٧
٢
١
تا ح رف جدی میزنی میگن تند نرو. .واسه دل بخواه تو که کامنت نمیدم...واسه پستهاتم دگه نظر نمیدهم...خیالت راحت،
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٧
٠
١
چه زود بر میخوره بهت دختر عموجان:) من ک منظوری نداشتم اخه:)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٨
٢
١
حرفتو بزن بگو منظوری نداشتم:-|
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٨
٠
٠
وای لیلی خوبه دستت بهم نمیرسه وگرنه ... خخخخخ مشخصه چقد کتک میخوردم ازت
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٩
٠
٠
اگه بحثی باشه فقط گفت گو
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
این انجمن حرف دله منه خخخخخ !!! بنظرم باس حداقل یه لبخند رو بذاری برامطلب !
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
احسنتم به شما. نویسنده با دیدن همون لبخند دلش خوش میشه که بیشتر مطلب بنویسه. ولی متاسفانه یه عده حتی از گذاشتن لبخند هم دریغ میکنند.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
باید باهاشون برخورد شه اصن ! بلاک کننشون مثلا خخخخ
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
بنظرم این افراد باس شناسایی بشن و دقیقا همین کارو برا خودشون انجام بدیم !!!
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
یعنی ما هم توی مطالبشون نظر نزاریم؟
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
بله ! ماهم براشون نظر نذاریم !!!
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
اما راه بهتری هم هست. من پایین ذکر میکنم.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
یک راه حل که توی صورت انجمن هم ذکر شده: «به صورت کتبی درخواست کنیم ازشون. اگر نویسنده ای توی نظر گذاشتن کم فعالیت بود. ما میتونیم ضمن اظهار دیدگاهمون در رابطه با یکی از نوشته های اون نویسنده، از ایشون به صورت کاملا محترمانه و دوستانه خواهش کنیم که اگر امکانش رو داره یک کم بیشتر توی دیدگاه گذاشتن فعالیت کنه. اینجوری به نظرم افراد، شاید کمی به خودشون بیان که پیشرفت نباید فقط مال یک عده ی خاص باشه. ما باید توی مطالب همدیگه دیدگاهمون رو بگیم، همدیگه رو نقد کنیم، به همدیگه امید بدیم و... تا همه با هم پیشرفت کنیم.» نظرتون چیه؟
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
اقای مداحی چرا اسمتون شده سخی؟
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
زیرا به دلیل اینکه. خخخخ. اسم سخی رو خیلی دوست دارم.
مرتضی
مرتضی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
آخه به بحث دیگه ام هست، شاید اصلا براشون مهم نباشه که کسی نظر میده به مطلبشون یا نه، یا حتی اصلا نگاه می کنند ببین کی نظر داده یا نداده
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
مرتضی دیگه اینجوری هم که میگی نیست!
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
تذکر که بی فایده است بعضی اوقات..چون بهانه زیاده برای نظر ندادن،از کمبود وقت و زمان تا حوصله نداشتن،بی خیال بودن و...
z_amini
z_amini
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
یعنی نظر دادن انقدررررررر مهم بود؟ من متحول شدم :) مرم خودمه اصلاح مکنم :)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خخخخ. خیلی بحث مهمی هست. تو سرعت احساس نمیشه.
zakhar
zakhar
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خسته ان میقهمی خسته! شاید حس نظر دادن ندارن!
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
زاخار جان. شما یک کاربر هستی که اصولا مطلب نمیرفستی برای سایت. نظر هم میدی. از شما توقعی نیست. چون شما هم در مقابل توقعی نداری. اما یک نگاه به نویسنده های جیم بنداز، به غیر از خانم انتصاری، خانم باباپور و خانم حبشی، کدوم یک از نویسنده های جیم برای مطالب دیدگاه مینویسن؟ مطمئن باش، نویسنده های جیم، اگر ابراز دیدگاه کنن. این ابراز دیدگاهشون خیلی تاثیر داره توی پیشرفت. آدم اصلا امیدوار میشه. که مثلا یک نویسنده ی حرفه ای، اومده و برای مطلبش نظر داده. این خیلی خوبه. اما در مورد خسته بودن و حس نداشتن باید بگم که بقیه ی کاربرها هم میتونن در قبال مطالب اون کاربرهای خاص، خسته باشن و حس نداشته باشن. متوجه که هستی؟
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
پس من با دو هزار تا کامنت هویجم!؟معمولا هر پست یا مطلب از سایت را نقد یا تعریف میکنم ها چرا اسم منو نگفتید:-|
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خانم رضایی، بنده نویسنده های جیم رو عرض کردم! ما کاربر هستیم. نویسنده ها یعنی کسانی که برای جیم کار میکنن. یعنی استخدام جیم هستن. کسایی که مطالبشون اون بالا بنر میشه. ما کاربر هستیم.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
نمیدونستم الهام خانم حبشی نویسنده جیم هستن..بهرحال با این بخش از کلام شما موافقم که اگر نویستده های سایت برای مطالب کاربرها نظر بدن سایت پیشرفت میکنه
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
بله به تازگی ایشون هم نویسنده ی جیم شدن.
عبدالله
عبدالله
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
برا بعضیام میری نظر میذاری بعد می بینی که جواب نظرات از ما بهترون رو داده و جواب نظر ما رو نداده اینو اسمشو چی میشه گذاشت؟ فرق مخاطب با مخاطب چیه مگه؟ مگه هر دو برا مطلب ارزش قائل نشدن؟ چی بگم؟
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
دیگه بعضیا اینجوری ان متاسفانه. این بی احترامی باید خشک بشه.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
اقای مداحی حالا شما که از خوش شانس های حیم هستی خیلی ها پست و انجمن شما کامنت میزارن در ضمن در مورد مطالب شما نظر دادم ولی شما هنوز نظر ندادی برای پست یا حتی انجمن هام
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خانم رضایی، همه میدونن، من تا جایی که توان داشته باشم در مورد پست بقیه نظر میدم. بنده تا همین یک هفته ی پیش که متوجه این موضوع شدم، اصلا به اسم نویسنده دقت نمیکردم. فقط مطلب رو میخوندم و نقد میکردم. در ضمن، دیدم که شما لطف میکنین و منت میزارین و مطالب من رو میخونین. باعث شرمندگیه. سعی میکنم از این به بعد با دقت بیشتری مطالب رو دنبال کنم. اینجوری شاید احترامی که شما به مطالب من میزارید رو جبران کنم. به هر صورت شرمنده ام.
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خانم رضایی الان نگاه کردم، شما ماشاءالله با یازده ماه سن جیمی دو تا مطلب بیشتر ندارید که! بنویسید. بنویسید که ان شاءالله همه با هم پیشرفت کنیم.
Cold
Cold
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
والا من خودم یه جورایی از همین دسته افرادم که وقت نمیکنم نظر بدم واسه مطالب بچه ها...ولی وقتی مطلب میذارم هم توقع ندارم همه بیان نظر بذارن! هرکی نظر بذاره دستش درد نکنه و تشکر میکنم ازش :)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
کولد وقت نکردن هم بحثش جداست. دمت گرم.
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
یه عده دیگه ای هم هستند که فکر میکنند باید واسه جبران نظر بدن ینی میگردن تو مطالب اونیا که میشناسند را پیدا می کنند ومطلبشا میخونند و موضوعات دیگه ای را هم مثل موضاعت تخته تو کامنت گذاشتن ملاک قرار میدن اگه با اون شخصی که مطلبا نوشته بد باشند یا نشناسندش یا نمیخونند یا اصن کامنت نمیذارند تازه بعضا دیده شده خط صاف هم میذارند باید به این جور افراد گفت بحث مطالب کاملا جداست وصلیقه ای برخورد کردن غلط من خودم هر مطلبی را فک کنم خوبه نظر میذارم مهمم نیست واسم کی باشه نویسندش
یاسون هستم :)
یاسون هستم :)
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
توی جیم اصل، اصل احترام متقابله. قرار دادن دیدگاه، به مثابه ی احترام گذاشتن به نویسنده ی مطلب هست. حتی اگر شده یک لبخند. و بنابرعقیده ی اون عده که احساس میکنند نظر گذاشتن برای جبران نظر هست، گذاشتن نظر یعنی ابراز احترام نسبت به خواننده های مطالبشون. یعنی کسی که مطلب من رو خونده و نظر گذاشته. برام احترام قائل شده. ولی کسی که مطلبم رو نخونده احترام قائل نشده. البته این موضوع، به شرطی صادقه که شخص مورد نظر واقعا توقع داشته باشه بقیه مطلبش رو بخونن و خودش نخونه مطلب بقیه رو! وگرنه خیلی ها هستن مطلب رو نمیخونن ولی در عین حال هیچ توقعی هم ندارن. مثل جناب برادر کولد. این افراد اشخاص خیلی محترمی هم هستن. احترام هم میزارن. احترام هم میبینن.
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
من منظورم کسایی نیست که وقتشا ندارند
کاربر ناشناس
کاربر ناشناس
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
سلیقه درسته. جسارتا
:
:
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
لااقل ناشناس میای سوتی نده، جسارتا شده تیکه کلامت خخخ
کاربر ناشناس
کاربر ناشناس
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
سوتی رو شما میدید. تیکه کلام نیست و تکیه کلام هست. جسارتا حتما اشتباه گرفتید.
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
صلیقه را مطمئنم ایراد نگیرید من نوشتم سلیقه معلمم ایراد گرفت بهم به خداا :((
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
دوستان و بقیه. سلیقه صحیح میباشد.
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
بعد من به معلممون میگم چرا میزنه تو سرم میگه صاد خدااااااااااااااااااااا
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
به نظرم اگه یه طرحی رو بذارن که در پایان هر هفته به فعال ترین کاربر ها مثلا کارت شارژ یا اینجور جایزه ها بدن،کاربر ها هم تشویق به فعالیت میشن! کتاب هم اگه بدن ک دیگه عالی :)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
احسنت محمد.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
زودتر این اتفاق بیفته تامن فعالم خخخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
اینکه میشه کار وبسایت های زرد که برای جذب کاربر دست به هر اقدامی می زنن! هدف سایت جیم یه چی دیگه س
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
البته حرف مجتبی هم حرفیه.
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
مجتبی!من با وبسایت های زرد کاری ندارم!تو این اوضاع سرد و بی حال سایت که اکثرأ فقط خواننده ان که باز همونا هم دقیق نمیخونن اکثرشون مطالبو،باید یه موتور متحرک تو سایت بوجود بیاد،وگرنه آینده ی فعال و با نشاطی واسه سایت و مطالبش،متصور نیستم :) الآن هشتاد درصد کسایی که نظر میدن کاربرای تخته هستن و اکثرأ هم مطالب بکه های تخته خونده میشه و مورد توجخ قرار میگیره،پس چهار پنج هزار نفر دیگه کجان؟چیکار میکنن؟این کاربرا رو هم باید تشویق کنید و بهشون انگیزه بدید دیگه!وگرنه اتفاق خاصی نمیفته!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
اون 5000 نفر وقتی انگیزه شون مرد که بلاگفا مرد؛ که عمر وبلاگ نویسی تموم شد؛ که تلگرام و وایبر و اینستا اومدن ...
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
ای اف بر شیرازی! خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
کتاب بدن..کتابچهی کوچیک خخخ ادامه نظر مشتر محمد خخخ
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
احسنت به شما
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خب من ک مطلب ندارم ولی خیلی از نویسنده هارو میبینم ک جواب نمیدن.‌خب بنظرم یهشون بگیم ک ناراحتیم از این اتفاق..اگر ک خوب شدند ک خداروشکر..اگرم نه دیه مطالبشون نظر ندیم و اصن نریم بخونیم ..اونموقع ببینیم این نویسنده ها اصن برای کی دارن مطلب مینویسن !والا....بعدم مثلن توی هر مطلبی ک مینویسن بریم نظر بذاریم تحریم!خخخخخ همی دیه ...منک بران فرق نداره چون مطلب ندارم خخخ
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
شما هم بنویسن.
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
و یکچیزه دیگه!بعضیا خودشونم اینطوری و توقع نظر دارن! مثلن امیدوارم خانوم لیلی ببینند و اگر ندیدند بهشون بگین نگاه کنن!خوده ایشون ک میگن بعضیا برای انجمن و اینا نظر نمیذارن و انجمنای ایشون..برید همی الان دوتا انجمن پایین تر!جوابه دوسه نفر رو شاید دادن!خب وقتی من ببینم هیشکی ب نظرم واکنش نشون نمیده ترجیح میدم نظر ندم کلن خخخ..قصدم این نبود ک بدی یگم ..برای نمونه گفتم .همی الان از خانوم لیلی عذرخواهی میکنم خخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
نظر همه رو جواب نمیدم چون برای بعضی نظرات حرفی ندارم..برای نظر شما هم همینطور که گفته بودید خواب پیامبر را دیده اید البته میخواست م بپرسم چه خوابی بوده ولی چون گفتید مال خیلی سال پیشه گفتم شاید یادت نباشه یا نخوای در در موردش حرف بزنی و گرنه قصد بی لحترامی به شما یا هرکس که به نظرش جواب نمیدم را ندارم
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
ما هم میگیم :) چون این نظر به من مربوط نمیشد! خخخخ. جواب دادم باز به جواب ندادن متهم نشم بعدا! خخخخ.
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
ن لیلی من نمیگم حتما باید ب نظرم جواب میدادی..ولی میگم وقتی خودت توقع داری بقیه عکس العمل نشون بدن پس تو هم عکس العمل نشون بده:))من توقعی نداشتم ..و خب واقعنم خوشم نمیامد خوابای خوبمو تعریف کنم(حسودم خخ)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٣/٠٧
٠
٠
وقتی حرفی برای نظری ندارم...پس توقعی هم ندارم..(کدوم کامنتم از این انجمن را دیدی که نتیجه گرفتی توقع دارم بقیه نظر بدن به پست و انجمن هام!؟)
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
از افرادی که جواب نظر ندن دفعه بعد براشون نظر نمیزارم. شما هم اگه میتونید این رویه رو داشته باشید :)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٥
٠
٠
خانم ناهید، ان شاءالله که بتونیم افراد رو فعال کنیم. این مرحله باشه برای آخر کار. ممنون از شما.
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
تو هم چ دشواری های فکری دازی ها. ول کن برادر من فکر نان باش ک خربزه اب است خخخ (کنایه از برو بچه جان به درس و مشقت برس برا کنکور و اینا :دی
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
:|
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٣/٠٦
١
٠
این موجودات روی اعصابن! از اون بدتر اونایی هستن که مطالبشون رو می خونی و نظر میزاری بعد مطالب تو رو نمی خونن و نظر نمی زارن :ی
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٦
١
٠
خخخخخ. من هم همین موجودات رو میگم! خخخخ.
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
من یکی که اصلا حال خوندن مطالب رو هم ندارم چه برسه که نظر بدم/ یه زمانی که ماطلب رو میخوندم توقع داشتم حداقل مطلبمو بخونن اگه نظری هم دادن که چه بهتر/ اما الان چون خودم مطلبی رو نمیخونم و نظر نمیدم از هیچ کس هم هییییییییچ توقعی ندارم! با تشکر خداحافظ شما زهرا خدائیِ خسته :دی
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
امان امان. کار اشتباهی میکنید. البته خب این که توقع ندارید بازم جای شکر داره.
نارين بانو
نارين بانو
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
من خودم يكي از كسايي هستم كه كلا بعضي اوقات نه نظر ميدم نه جواب ميدم متاسفانه :) ولي واقعا بعضي اوقات به دلايلي نميتونم :) تابستون بياد از خجالت همه در ميام :)
سخی
سخی
٩٥/٠٣/٠٦
٠
٠
پس وای بر شما! ایشالا که جبران کنن. خخخخخ. حداقل جواب بدن که! ای همه تو وبلاگتان مینویسن. دو دقه هم جواب اینجه ره بدن. دم شما گرم.
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٣/٠٧
٠
٠
از خجالت منم دربیا:دی برو برا همه شعرام نظر بذار بدوو