خانه انجمن اعتراف جیمی
٣٤٧
٢٤
لیلی

اعتراف جیمی

اعتراف جیمی

تا حالا شده از ثبت شدن پستی در جیم پشیمان بشوید؟یک لحظه  تصمیم بگیری که پست خوبیه ولی وقتی ثبت شد و انتقاد و مخالفت ها را دیدی پشیمان بشی که ای کاش بهتر مینوشتم یا اصلا ثبت نمیشد؟یا نظری که برای یک پست داده باشید و از آن پشیمان شوید؟

٩٥/٠٢/٢٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٢/٢٦
٢
٢
اوللل
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
:(
مهلا(باران)
مهلا(باران)
٩٥/٠٢/٣٠
٠
٠
زمان ِ ما این اول شدن ِ منسوخ شد *:) چه دوشواری هایی داشتیم سر این اول گفتن ..
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٢٦
٠
١
نه
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٢٦
١
٠
اون اوایل زیر متن یکی از بچه ها یه نظر نوشتم که باعث شد بقیم ردشو بگیرن و یه اوضاعی شد که اون صاحب مطلب از دستم ناراحت شده بود!بعد پشیمون شدم از نظری که داده بودم:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٢٦
١
٠
بیشتر مطالبی که نوشتم ، انتقاد از معضلات اجتماعی بوده ، اما اکثرا خیلی متن های آرامی داشتن ، الان که فکر میکنم میبینم باید خیلی تند و تیز تر مینوشتم و واقعیت های جامعه رو بی پرده جلوی چشمای آدم های خوابالو میاوردم
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٢/٢٦
١
٠
آدمی که خودشو به خواب بزنه هیچ کی نمیتونه بیدارش کنه.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٢٧
٢
٠
یه بیل بدین به من ، یه جوری بیدارش میکنم که تا آخر عمرش نخوابه .... اینجا اصلا دوشواری نداریم
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٢٧
١
٠
ن.ولی خب شده ک ی بحثی کردم بعدم پشسمون شدم چون فقط بحث بوده و هیچ اتفاقی نیفتاده و فقط باعث کدورت شده
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/٢٧
١
٠
بله شده :-)
لیلی
لیلی
٩٥/٠٢/٢٨
٠
٠
کدوم پست یا کامنت؟
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٢/٢٧
٠
٠
اوهوم: )
لیلی
لیلی
٩٥/٠٢/٢٨
٠
٠
جیمی های عزیز لطفا به سوالات با جواب اره یا نه جواب ندید..قشنگ اعتراف کنید دیگه!:-)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٢٧
٠
٠
من اصا اومدنم به جیم اشتباه بود:(
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/٢٧
٠
١
منم :( خخخخخ
لیلی
لیلی
٩٥/٠٢/٢٨
١
١
من از وقتی عضو سایت شدم احساس بهتری در مورد خودم..مطالب /کامنت و انجمن جیمی ها دارم..اینجا،این محیط مجازی باعث شده دوستای خوبی پیدا کنم کنار تمام کم لطفی ها و خاطرات خوب و بدی که با هم تجربه کردیم
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٢/٢٧
١
١
من راضیم از پستام و از هیچ کدوم پشیمون نیستم...اما ای کاش هیچ وقت واسه ریاست جمهوری سایت کاندیدا نمیشدم...همین
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٢٨
١
١
یادمه یک بار گتین کاش قابلیتی بود تا میشد بعضی از مطالبمون رو حذف کنید/پس اینکه میگید از همشون راضی هستین کمی اشتباست یا نظرتون از اون موقع عوض شده نمیونم به هر حال
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٣/٢٠
٠
٠
نظر آدما یه جور نمیمونه آقای آتشروان...پس لطفا زود قضاوت نکنید.
Narges_V
Narges_V
٩٥/٠٢/٢٨
٠
٠
ن
nooshin_tamimi
nooshin_tamimi
٩٥/٠٢/٢٨
٠
٠
نه.خیلی به گذشته فکر نمیکنم که واسش غصه بخورم خخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٢٨
١
٠
من به دلایلی گفتم همه مطالبمو حذف کنن و دوست ندارم مطلبی از من توی جیم باشه ولی حذفش نمیکنن تا حالا که نکردن امیدوارم اینکارو زودتر بکنن.
لیلی
لیلی
٩٥/٠٢/٢٩
٠
٠
من هم گفته بودم پست اولم حذف شه (ولی افای نادری گفتن امکان حذف پست برای سایت نیست)