خانه انجمن چرا خداوند را میپرستیم؟
٢٤٤
٢٢
حوت

چرا خداوند را میپرستیم؟

چرا خداوند را میپرستیم؟

حضرت امام علی(علیه السلام):من خداوند را میپرستم چون او شایسته پرستش است.

شما چی؟؟؟؟؟

٩٥/٠٢/٢٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٢/٢٥
١
٢
اولللل
دریاجان
دریاجان
٩٥/٠٢/٢٦
١
٠
دوستان منو ناراحت کردن دیگ این کارو نمیکنم وگرنه همیشه اولم:( فقط میذارم چند نفر کامنت بذارن بعد میام مظلومانه یه چیز کوچولو میگم و میرم:(
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
بدینوسیله کسب مقام اول رو در مسابقات کشوری (اول گویی) به شما مهندس عزیز تبریک گفته و از درگاه خداوند منان برایتان توفیقات روزافزون مسئلت مینماییم ... جمعی از مهندسین کاشمر و نیشابور
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٢٥
٣
١
بعضی چیزا برای من چون و چرا نداره!جوابش تو ذهنمه ک ب زبون نمیتونم بیارم:)هرچی بگم کم گفتم!
E_aminigy
E_aminigy
٩٥/٠٢/٢٥
١
٠
یکم به دور و برتون نگاه کنیدو در موردش فکر کنید خودتون پی میبرید چرا خدارو میپرستیم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/٢٥
٣
١
شاید اولین پاسخ این باشه: چون پدر و مادرمون می پرستن
٩٥/٠٢/٢٥
١
١
شاید در دوران کودکی و زمانی که به بلوغ فکری نرسیده بودیم این پاسخ صحت داشت ولی الان فکر میکنم همه ما به بلوغ فکری رسیدبم و میتونیم تشخیص بدیم به چه علت خدارو میپرستیم این پاسخ صحیحی نیست
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٢/٢٥
١
٠
دقیقا، اتفاقا خیلی نظر درستیه. حداقل اولین جواب به این سوال همینه.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/٢٥
٢
٠
چون خداست ! چون هرچی داریم از اون داریم.. چون بزرگه... چون بی انتهاس.. چون قدرتش بالای همه قدرتهاس... چون مطمئنن برا خیلی هامون " ستار العیوب " بودنش ثابت شدس...چون ....... :)
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٢٥
٠
١
مهدی خسروی (خدا حفظش کنه):چرا خدا را نپرستیم؟
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٢/٢٥
١
٠
تو ذات همه ما خداپرستی هست حالا یکی بیشتر تقویتش کرده یکی گذاشته فقط موقع نیازش یکی هم تعطیله. و فقط خدا خودش میدونه که کی جزو کدوم دسته هست.
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٢٦
٣
٠
به نظرم بهترین پاسخ همین فرموده امام علی (ع) هستش. خدایی که مارو از هیچ آفریده و اینطور بهمون نعمت و روزی داره لایق بهترین پرستش اما ...
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
:)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠٢/٢٦
٢
٠
چرا رو که پاسخ دادين،فقط انشاءالله واقعا بپرستیم!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
:دی
دریاجان
دریاجان
٩٥/٠٢/٢٦
١
٠
خدا رو میپرستیم چون تو تنهاترین لحظه هامون فقط کمک اونه ک نجاتمون میده:) این کوچیک ترین دلیل پرستش خداست:)
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
احسنت
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
:) ریا ک نشد؟:دی
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
مگه پرستش خدا ریا کاریه؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
خدا رو دوست دارم اما اگه بخوام راستشو بگم ، هنوز به حدی از شناخت نرسیدم که بخوام با عشق و علاقه بپرستمش ... فعلا تا جایی که بتونم احترامشو نگه میدارم و رو حساب بزرگتری ، به حرفایی که بهم میگه گوش میکنم.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٢/٢٨
٠
٠
اگر به حرفه خدا گوش میکردین تا الان با عشق و علاقه میپرستیدینشون.