خانه انجمن آروم کننده!
٣٩٨
٣٧
parisa_parsa

آروم کننده!

آروم کننده!

وقتی اعصابت به هم ریخته س؛ استرس داری و ... چه چیزی آرومت می کنه؟ (موزیک؛ قرآن؛ پیاده روی؛ دوسیب!! و ... )

٩٥/٠٢/٢١
نظرات کاربران
کد امنیتی
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٢١
٠
١
پیاده روی، خوردن، شعر گفتن
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/٢٢
٠
٠
منم خوردن آرومم می کنه
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٢٢
٠
٠
:-)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٢١
٠
١
معمولا قرصام
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٢١
٠
٠
یوقتی ب این نتیجه میرسین اون قرصا اروم نمیکنه!..اگعه تونستین ترکشون کنین!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٢٢
٠
٠
اگه شد باشه
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٢٢
٠
٠
:)
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٢/٢١
١
٠
وقتی دلم میگیره کافیه یاد خدا باشم بعدش بمب انرژی میشم. خدا خیلی خوب هوای آدمهای زمینش رو داره. و شعر خوندن.
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٢/٢١
٠
١
دعوا.داد و بیداد. دوسیب.لگد به شکم شخص مورد نظر :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/٢٢
١
٠
جفت پا تو صورت هم خوبه ها!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٢١
١
٠
خواب!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٢٢
٠
٠
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٢٢
١
٠
:دی..با خواب همه اتفاقای قبله خوابو یادم میره:دی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٢/٢٢
١
٠
وقتی عصبانی هستی یا استرس داری نباید بخوابی! اکثر حملات قلبی در خواب و مخصوصاً وقتی با استرس بخوابی هست! (:
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٢٢
١
٠
بهتر:)
Cold
Cold
٩٥/٠٢/٢١
٠
٢
موزیک ، رفیقام ، یه پاکت بهمن ، بعضی وقتا شاید یه چیزی هم بنویسم ...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/٢١
٠
١
چاکرتم :) بهمن یکیش کمه واس بیست تا یا بیست و دو تا باشه
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠٢/٢٢
٠
١
بهمن؟ فاز سنگین؟
Cold
Cold
٩٥/٠٢/٢٢
٠
٢
کوچیکم بهمن :)...چند ماهی میشه زیر بهمن دفن شدیم رویا خانوم ، جدا از فازش واقعا مرغوبه :)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٢٢
١
١
گریه میکنم :دیی شعر میگم:دی تر ، و دلم میخاد قدم بزنم ولی نمیشه خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٢٢
١
١
اخ اخ دو سیب فقط! :دی میرم زیر پتو اروم گریه میکنم بیشتر مواقع هم تو دفتر دلنوشته هام مینویسم بلکه اروم شم :) نمازم کمک میکنه
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٢/٢٢
٤
١
خوبی؟ خوبی؟ از آن سوال های مبهم است. یعنی از آن سوال هایی که خیلی مهم است چه کسی آن را بپرسد. مثلا زیور خانوم، زنِ حسن آقای بقال، وقتی از آدم می پرسد خوبی؟ برایش مهم نیست تو خوبی یا نه. فقط می خواهد چند لحظه تو را معطل کند که حسابی وراندازت کند تا فردا شب که با صغری خانوم مشغول چانه زنی ست، حرفی داشته باشد برای گفتن که: دختر فلانی را دیدم امروز. ماشالله چه بزرگ شده. شوهر نکرده؟ یا مثلا همکلاسیت وقتی می گوید خوبی؟ کاری به خوب بودن یا نبودنت ندارد. فقط می خواهد قبل از اینکه توی رویت در بیاید که فلان جزوه را بده، حرفی زده باشد. آدم‌هایی هم هستن که سال به دوازده ماه، خبری ازشان نمی شود. اما یک شب بی هوا می بینی پیام دادند: سلام، خوبی؟ اینجور وقت ها بهتر است فقط بگویید ممنون. چون این ها هم، اصل حالتان برایشان مهم نیست. پیام بعدی شان حاکی از "یه زحمتی برات داشتم" است را که ببینید، منظورم را متوجه می شوید. میان این همه "خوبی؟" که هرروز از کلی آدم می شنوید اما، بعضی‌هایشان رنگ دیگری دارند. همان‌هایی که اگر در جوابشان بگویید: "ممنون"، بر می دارند می گویند: ممنون که جواب "خوبی؟" نیست. همان‌هایی که وقتی شروع به حرف زدن می کنند، بین " سلام، خوبی؟" با جمله بعدی شان، کلی فاصله می‌افتد. فاصله ای که پر شده از حرف های تو که: نه خوب نیستم. که نمی دانم چه مرگم است، که حالم گرفته ست، که حواست به من هست؟، که باور کن دلم دارد می ترکد. و بعد چشم باز می کنی و می بینی ساعت ها گذشته، تو همه خوب نبودن هایت را به او گفتی و او حالا، دوباره می پرسد: خوبی؟ و تو این بار، با خیال راحت میگویی: خوبم ... ( همیشه صحبت کردن با اینجور آدما که بشه بهشون بگی چرا خوب نیستی منو آروم میکنه )
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٢٢
١
١
چقدررررر قشنگ بود :)
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٢/٢٢
١
١
:)
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/٢٢
١
٠
با اینکه خیلی مومن نیستم.اما وقت گرفتاری و ناراحتی،همینکه باخدا حرف میزنم و میخوام کمکم کنه خیلی اروم میشم.من بنده ی خوبی براش نیستم ولی اون خدای خوبیه :) مورد دیگه هم نوشتنه.عصبانیتمو در قالب یه داستان که احساسمو توش مینویسم از بین میبرم
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/٢٢
٢
١
همه چیو به دست زمان میسپرم :-)
E_aminigy
E_aminigy
٩٥/٠٢/٢٢
١
١
قرآن،نماز
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/٢٢
١
١
جیمی شدنتون تبریک!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٢٢
١
١
از ما هم تبریک:)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٢٢
١
١
گریه + غر زدن به خدا! خوردن، بازی و فیلم خوب، پیاده روی، خرید هم خیلی تاثیر داره حتی اگه خیلی کوچیک باشه!! :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٢٢
١
١
قسمت غر زدن به خدا رو فکر کنم همه مون داریم :) .... طفلکی خدا
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٢٢
١
١
فقط یه بار سر یه مسئله ای بعد از یک مکالمه تلفنی، خیلی عصبی شده بودم و در حال رانندگی هم بودم ، داشتم دیوونه میشدم ... سیستم ماشین رو گذاشتم رو حالت رادیو و در به در دنبال شبکه قرآن میگشتم یا یک موسیقی سنتی ......
b_pirani
b_pirani
٩٥/٠٢/٢٣
١
٠
خواب
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٥/٠٢/٢٤
٠
٠
الا بذکر الله تطمن القلوب:)
یاسونم
یاسونم
٩٥/٠٢/٢٦
٠
٠
هندزفری؛ دوچرخه؛ بستنی نونیِ "میهن" یا "دومینو"... گاهی هم پشت بام.