خانه انجمن اولین رایانه
٢١٠
٢١
ساده

اولین رایانه

اولین رایانه

اولین باری که رایانه ای رو روشن کردین یادتونه کی بوده؟ چه استفاده ای ازون می کردین؟ و چند ساعت از روز رو با رایانه تون می گذروندین؟ از اون زمان تا حالا رایانه تون چه تغییراتی کرده ؟

٩٥/٠٢/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
اولین بار رایانه پسر عمه م بود! کلاس 5م دبستان بودم! و بهم کار با paint و my computer رو یاد دادن. بعدش که خودم رایانه دار شدم؛ روزی دو ساعت باهاش need for speed بازی می کردم و کار مفیدی نمی کردم خخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
منم need for speed و IGI بازی می کردم ! بعدش باهاش صدا ضبط می کردم ، اون زمان یه ترفندم یاد گرفته بودم که می رفتم تو ادمینستریتور ویندوز اکس پی ، چون کسی اونجا رمز نمی ذاشت ، رمز ویندوز رو از اون قسمت عوض می کردم ! خونه فامیلا که می رفتیم سر اینکه رمز رو وا میکردم با یه دکمه F8 کلی کلاس می ذاشتم ! ویندوز اکسپی یه موی میکر داشت اونم خیلی باحال بود کلی باهاش حال می کردیم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
آخ آخ اصا ازون موی میکر یادم رفته بود! البته یکی دو سال بعد داشتن رایانه شروع کردم باهاش کار کردن! چه فیلمایی که باهاش نساختم خخخخ
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
واقعا هم need for speed خیلی حال می داد مخصوصا وقتی یه رمز میزدیم و ماشین پر سرعتش میومد
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
یادم نمیاد کلاس چندم بودم (فک کنم سوم یا چهارم) که با پسر خالم نشستم پای کامپیوتری که خریده بودن...یه بازی فوتبال هم باز کرد که نمیدونم اسمش چی بود و همونو بازی کردیم
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
فوتبال۹۸ و pes به به
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
اولین بار یادم نیست. اما از اون کامپیوتر قدیمی ها داشتیم که نمیدونم چند کیلو وزن داشت و عجیب سنگین بودن. کلا تکنولوژی نیستم حتی نمیتونستم یک بازی رو به خوبی انجام بدم. اما خواهرم خوراک بازی بود اون هرکول بازی میکرد و منم میشستم کنارش نگاه میکردم و کلی ذوق هم میزدم. الانم با اینکه سیستم بروزی دارم حوصله ندارم حتی روشنش کنم.
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
آخ هرکول، هرکول رو یادمه مطب دوست داییم بازی می کردم ، شب تو خونه از هیجانش بالا پایین می پریدم خخخ
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
یادم نمیاد تو دبستان بودم که برام یه کامپیوتر خریدن (البته به اسم من و به کام خودشون خخ) همون پاستور و نقاشی و ی بازی دیگم بود که توش یه توپه بود دوتا دستک داش اسمشو نمیدونم. بعدها هم ک دیگه igi و GtI و اینا اومد
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٩
٠
١
هنورم که هنوزه خدای پاستورم،
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
ازو زمان تا الانم هنو همون سیستم قدیمی رو دارم ولی خب به طبع رشته تحصیلیم نیاز به یه سیستم بهتری داشتم که خب یه لب تاپ با سیستم قدرتمندتری خریدم
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
منم اولین بار که کامپیوتر رو دیدم خونه صاحب خونه ی خاله بود، همه ی کوچکترها و بزرگتر ها دور کامپیوتر جمع شده بودیم پسر صاحب خونه هم با پینت نقاشی می کرد ما هم هاج و واج نگاش می کردیم، بعدنا هم با پسرخالم انقدر pes و gta بازی کردیم که پدر سیستم در اومد
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
من اولین بار کە کامپیوتر روشن کردم ،مال خواهرم بود.خواهرزادە چهارساله ام بهم طرزکارشو یاد داد تا بتونم عکسای تولدشو ببینم.
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
من دقیق اولین بار رو ک یادم نمیاد فقط میدونم عمه ام داشت .. ما یواشکی میرفتیم بازی میکردیم پاستور که تا الانم بازی میکنم یه بازی ای هم بود که جوجه بود تخم مرغ مینداخت باید میترکوندیش بعد شبیه رون مرغ میشد میخوردیش خخخخ واااای چقد دلم تنگ شد.. من عااااشق کامپیوترمم:))) کلا وابسته به تکنولوژیامم:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
یادم نیس جدنی:/...شاید وقتی کامپیوتر خریدیم...دبستان بودم ..بازم یادم نیس چندم:|چ چیزایی توقع دارین یادمون باشه!
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
من از طرف خودم معذرت می خوام دیگه تکرار نمیشه خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٢١
٠
٠
نبابا خواهش میکنم..حافظه من جلبک شده:دی
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
کلاس دوم یا سوم دبستان بودم. یادم همون اوایل داییم یک بازی روی کامپیوترمون نصب کرده بود که اتفاقا تا سالیان سال همون رو بازی میکردم :خخخخ اسم بازی Virtua Cop 2 بود. چقدر اندر پیج و خم تموم کردن این بازی تلاش کردم و به نتیجه نرسیدم! یادمه 2 نفره میشد بازی و با داداشام میشستیم بازی میکردیم. | رایانه اون زمانم گرافیک آنبرد 32 مگا بایت داشت با رم 256 و بقیه اطلاعاتش رو یادم نیست! الان که دیگه اصلا قابل قیاس نیست!!
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٢٠
٠
١
سیستم اون زمان تو سیستم این زمان منه خخخ
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
با این نظرات کاملا پیر بودنم حس میشه همه ملت تو ابتدابی رایانه رو لمس کردن ولی من تو دبیرستان خخخ
b_pirani
b_pirani
٩٥/٠٢/٢٣
٠
٠
هفته اول فقط عکس می دیدم