خانه انجمن دختران پسرنما؛ پسران دخترنما
٦٦٤
٧١
z_amini

دختران پسرنما؛ پسران دخترنما

دختران پسرنما؛ پسران دخترنما

سوال اول؛چرابعضی دخترها از خودشون ،خصوصیات اخلاقی پسرا رو نشون میدن؟  و بعضی از پسرها خصوصیات اخلاقی دخترها!

به نظرتون این طور افراد در جامعه؛ مقبولیت دارن؟

٩٥/٠٢/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/١٨
٢
٢
چون فکر کنم اگه درست بگم ترانس هستند ، بایدی اول برن پزشک بعد برن پیش روانپزشک بعد برن دادگاه بعد هم عمل می کنند ، چیز عجیبی نیست ما خیلی عجیب می دونیم .
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
١
٠
من هم اگە اشتباه نکنم ترنس شنیدم.ولی منظور این نیست.همه که ترنس نیستن.بعضی ها از لحاظ جسمی سالم هستن.اما یه خصوصیت دارن مثلا یه دختر خیلی خشن و یه پسر خیلی زود رنج هست
سارا
سارا
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
فکر می کنم منظور این انجمن افراد ترانس نیستند آقای بهمنی ، شاید منظورشون تقلید کارهایی مثل سیگار کشیدن دختران به تقلید از پسران یا ابرو برداشتن پسرها به تقلید از دخترها باشه ...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/١٨
٠
٢
نه دیگه ، اگه دختر باشه که کار پسرا رو نمی کنه ، اگه ذهنش و رفتارش مثل پسرها باشه دیگه باید بره دکتر ، اون پسری هم که ابرو بر می داره و آرایش می کنه باید بره دکتر :)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
من یه مستند دیدم ،تو شبکه مستند بود فکر کنم یه دکتر ایرانی بود بند خدا 1000 نفر رو تغییر داده بود داشت از مشکلات اینجور آدما میگفت که مثلاً خونواده هاشون باهاشون بد رفتاری می کنن ، یا مثلاً طرف پسر بود عمل کرده بود شده بود دختر بعد خانم های فامیل با این دست نمی دادن ! مردام نزدیکش نمی شدن ! اصلاً بین یک دو راهی گیر افتاده بودن ، طرف میگفت من یک خاستگار داشتم وقت عقد که فهمید من عمل کردم دیگه منصرف شد !
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
من یک کلیپ از عمل اینا ها رو هم دیدم ، چیز سختی نبود ، فکر کنم باز اگه بخوان می تونن دوباره برگردن !
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
وضعیت این افراد خیلی تاسف باره تو جامعه.به هیچ شکلی پذیرفته نمیشن.
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
کلا راحب این افرار نظری ندارم. صرفا مِن باب احترام کامنت میزارم :-)
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
ممنون از شما.البتە خوشحال میشدم نظرتونو بگید
mahboobeh
mahboobeh
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
چون دوس دارن :)
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
سپاس:) ولی یه دختر که تو سنین اول زندگیش ،علاقه مند لباس پرنسس هاس.عروس میبینه ذوق میکنه.چی میشه که تو یه سنی دلش میخواد مث پسرا موتور سواری کنه.قلیان بکشه،یا ورزش های رزمی انجام بده.یا برعکس،در مورد پسرا...
mahboobeh
mahboobeh
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
کاش سوالو میخوندم !
mahboobeh
mahboobeh
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
شاید اونی ک دوسش داره قلیون می کشه... ورزش رزمی انجام میده...
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
محبوبە جون.شاید اونی کە من بعنوان یە دختر دوسش دارم،کارایی رو دوس داشتە باشه کە همون کارا رو در شان یه دختر نبینە؟ فکر نکنم پسری،از دختری خوشش بیاد کە شبیە پسرا باشه یا مث اونا لباس بپوشه،موهاشو کوتاه کنه یا هرکار دیگه ای
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/١٨
٣
١
حالا دخترا عین پسرا باشن فک نمیکنم خیلی زشت و زننده باشه ولی اگه پسرا عین دخترا باشن .... خیلی خنده داره !
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
١
٢
کی میگە زنندە نیس؟ زنی کە نماد ظرافت و لطافته.اگه تبدیل به فردی خشن بشه.طبیعتا زیر بار مسئولیت های زنانه و مادرانه نمیره.واین خیلی بده.جاش توی جامعه خالی میمونه.
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/١٨
١
٠
نیست دیگه زینب.. ولی یه پسر که ابرو برداره یا گوشواره بندازه ... خیلی هم چندش و غیر قابل تحمل میشه !! ولی دختر نمیشه درون حد !!!
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/١٨
١
٠
به نظر اکثر این افراد عقده دیده شدن دارن دوس دارن جلب توجه کنن. راجب دخترا کلا نظری نمیدم اماپسرایی ک ابرو بر میدارن و... دوس دارن جلب توجه کنن ینی فک میکنن اگه اینکارارو کنن دخترا میان میگن وای چ ابروهای نازی چ رژ قشنگی چ .... بیا من باهات دوس شم :|
٩٥/٠٢/١٨
١
٠
دقیقا با قسمت عقدە ی دیدە شدن،موافقم. این سوال رو هم مطرح کردم که ببینیم این افراد توسط جنس مخالف پذیرفته میشن یانه؟ که فکر نکنم دخترا همچین پسرایی رو بپسندن.ولی چی میشه که به این شکل درمیان؟ این دخترای پسرنما،پسرای دختر نما
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٨
٠
١
من سنگینیمو حفظ میکنم اروم از همین در پشت میرم بیرون! : دی
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
٠
٢
دختر خاص.من از شما میخوام نظرتونو بفرمایید.خوشحال میشم بخونم :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٨
٢
١
ببینید خانوم زمانی من پسرا رو کاری ندارم، اما خیلی از دخترا رو دیدم که هیچ مشکلی ندارن اما بعضی از کارهاشونم پسرونه ست خود من هیچ وقت از دختر بودنم پشیمون نشدم، هیچ مشکل خاصی هم ندارم اما تا دلتون بخاد کلاه دارم، کروات دارم، پاپیون دارم، ساس بند دارم، فوتبالو دوس دارم ، عاشق تفنگ و ماشین کنترلی ام حتی بیشتر از عروسک! اما با این حساب هیچ وقتم دلم نخاسته پسر باشم چون عقده ای ندارم با اینکه برادرم ندارم اما پدرم به خوبی مارو تربیت کرده و از این نظر کمبودی ندارم که بخام دوس داشته باشم پسر میبودم☺
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
٠
٢
دختر خاص؛اول اینکه امینی ام.دوم اینکه شما توی مراسمات کراوات میزنی؟ بعد هم من منظورم یه تفنگ دوست داشتن نیس.خانومای تیر انداز هم کم نداریم.منظورم خانومایی ان که از جلد زنانه،و اقایونی که از جلد مردانه شون خارج شدن.مثلا من بلوز و شلوار یا کت وشلوار بپوشم و اصلا راضی به پوشیدن دامن یا لباس بلند نباشم ،به هیچ وجه....هیچ وجه.یا کارای دخترونه رو ننگ بدونم.شما گفتی تفنگ رو بیشتر از عروسکات دوست داری.این یعنی عروسک هنوز جایگاهی توی خلق و خوی شما داره:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٨
١
٠
عذرمیخام... من تو کل عمرم یدونه عروسک داشتم! اره من کلا تیپم تو مجالس اسپرته و به سمت پسرانه ست یکم! اره کروات میزنم پاپیونم میزنم!
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
دخترخاص؛سپاس از حضورتون!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
خواهش و بازم شرمنده بابت خطاب کردن اشتباهتون☺
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
١
١
من میگم : یه دختر وقتی توی خانواده،در مقام دختر بودن مورد احترام نیست.فکر میکنه باید برای دیده شدن ،شبیه پسرا بشه.یا وقتی حق اونو ازش میگیرن مجبوره برای گرفتن حقش از جامعه خشن بشه.چون ناملایمات زیادی میبینه از جلد مهربون و ظریفش خارج میشه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٩
٢
٠
ولی این دید به طور کامل صحیح نیست! گاهی علاقه ام هس بدون نیاز ب دیده شدن من به شخصه صرفا فقط جهت فان است اگه یه سری علایق دارم و لا غـــــــــــــــــــــــــــــــــــیر☺
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
به عقیده من زشت وزنندست مخصوصا واسه آقایون زیبایی یک مرد به وقار وسنگینی مردانشه همون طور که زیبایی یک دختر به ظرافتش است الان اگه جای این دو عوض بشه یعنی پسر بخواد مثل یه دختر ابرو برداره لباسای دخترونه بپوشه و ناز نازی برخورد کنه فک میکنم مورد مقبولیت یک دختر قرار نخواهد گرفت چون مرد مکمل زنه (البته همه اینها عقاید من بود )
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
اینجور افراد بیمارن و دست خودشون نیست:) این مشکل تو دوران حاملگی مادر اتفاق میوفته با خوردن مواد هورمونی .. که خب با مراجعه به روانپزشک و پزشک درمان میشن یا روحیاتشون تغییر میکنه یا عمل جنسیتی میکنن:) این افراد مجرم نیستناا:) بیمارن:)
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
غزاله جون.دوست داری همسرتون یه مرد زودرنج،احساساتی و اهل پوشیدن لباس های رنگی رنگی باشه.از این زرد و خال خالی و ... که دخترا حتی تو مراسمات هم نمیپوش،مگر تو خونه؟
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
خانوم امینی شما چرا شخصیت این افراد رو با سلیقه شخصی بقیه میسنجین؟ اگه بقیه دوست نداشته باشن یعنی اون شخص مشکل داره؟...مثل این میمونه من به شما بگم حاضرین با یه شخص سیاه پوست ازدواج کنین؟ شما مثلا بگین نه...خوب این یعنی سیاه پوستا مشکل دارن؟؟
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
اقای کلد.سیاه پوست بودن کلا یه چیز دیگە اس.مگه اینکه اون سیاه پوستی رو بگین کە خصوصیات خانمها رو داره.که من ابدا نمیپسندم.بله یه سری رفتارها اگه موردقبول جامعه نباشه پسندیده نیست که انجامش بدیم. مطمئنم سخت پیدامیشه کسی که بخواد با همچین جنس مخالفی ازدواج کنه.
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
اصلا پیدا نشه! مطمئن باشین خود اون طرف هم میدونه اینو ، اگه اولش هم ندونه بعد یه مدت میفهمه ، شایدم خودش اصلا نمیخواد ازدواج کنه هیچوقت...مگه چیزای مورد قبول جامعه رو چی تشکیل میده؟ سلیقه من و شما و امثال ما...آدما خیــلی پیچیده تر از این حرفان که به همین راحتی فقط با دیدن اینکه جامعه چی رو نمیپسنده بخوایم افکار همرو شکل بدیم!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
این افراد اصلا میل به ازدواج ندارن زینب جان... اقای کلد با شما تقریبا موافقم .. اینجور افراد دست خودشون که نیست روحیاتشون زنانه /(مردانه) است
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٨
٣
٠
من بهشون کاملا احترام میذارم و مشکلی هم ندارم باهاشون...مطمئنا اونا خودشون میدونن که تو جامعه ما مردم با چه دیدی بهشون نگاه میکنن و وقتی این روش زندگی رو انتخاب میکنن یعنی واسشون مهمه که خودشون باشن و باید بهش احترام گذاشته بشه...کلا تو هر موردی اگه درنظر داشته باشیم که همه مثل ما فکر نمیکنن خیلی بهتر میشه همه چی!
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
سپاس از حضورتون. اما ما منظورمون افرادی هستن که جسما سالم و روحا بیمارن.مثلا دوست دارید همسرتون لباس های مردونه بپوشه،اهل کار خونه نباشه،مادرشدن رو دوس نداشته باشه و...
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٢/١٨
١
٠
لایک.جناب کلد درست میگین.موافقم
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
بیمار نیستن ، متفاوتن...منم دقیقا منظورم دسته دوم بود ، دسته اول که تکلیفشون کاملا مشخصه...مهم نیست که من دوست دارم همسرم اینطوری باشه یا نه! مهم اینه اون شخص دوست داره اینطوری باشه ، اینکه سلیقه من و شما چیه به خودمون مربوطه...من که مجبور نیستم حتما با اینطور شخصی ازدواج کنم که
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٨
٠
٢
فکر میکنم جناب کلد.عموما خودشون نیستن.سلیقه ی شخصی خودشون نیست.مجبورن.یا فکر میکنن اینجوری باشن بهتر از اونیه که هستن.ولی چرا؟
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٩
١
٠
کاملا مخالفم باهاتون...اتفاقا کسایی که اینطورین صددرصد خودشونن
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
بسته به شدت این موضوع برعکس بودن رفتارها نسبت به جنسیت، نزدیک میشه به یک نوع بیماری. البته یک سری هم که دلیلش واضح و مبرهن که واسه خودنمایی این کار رو میکنند. نمیگم خود نمایی بد یا خوب اما خب دلیلش خود نمایی چه بخوایم و چه نخواهیم.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
این دقیقا منظور منه.خود نمایی و تلاش برای دیده شدن.اما مگه یه پسر جز با مرد بودن دیده نمیشه؟چرا شبیه زنان شدن رو انتخاب میکنند؟ شاید به این دلیله که زیبایی ملاک خیلی از دخترها برای ازدواج شده،مردها هم سعی میکنن با برداشتن ابرو یا استفاده از لوازم ارایشی زیباتر نشون داده بشن
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٩
١
١
یادش بخیر تو دانشگاه پیرهن من از مانتوی خانوما بلندتر بود خخخ
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٩
٢
٠
عجب!!! حالا ایراد از شما بود یا اونا؟ :))))
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٩
١
٠
پیرهن رو میشه کوتاه کرد ولی مانتو رو نمیشه بلند کرد
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٢/١٩
٢
١
اونایی که کل رفتارهاشون عکس هست که مشکل دارن اما خیلی ها هستند که یکسری از صفات پسرونه رو هم توی خودشون دارن ، به نظرم تا حدی جذابیت داره :)
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
خب.خب....تا اینجا خانوما از داشتن صفات مردانه توی خودشون و هم جنس هاشون ناراضی نیستن.ولی فکر نکنم اقایون موافق چنین امری باشن.درسته؟ خانوما جواب بدن؛ چرا بنظرتون جذاب هستن و یا دوست دارین؟
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
لطفا به جای منفی دادن نظرتون بگین
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
موافقم .جای منفی دادن نظرتونو بگین.اینجا با کسی دعوا نداریم،هر کی نظر خودشو بگه لطفا
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
به به فقط با نظر من کسی مخالفت نکرد آفرین به خودم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
ماشاالله الهام جون انقدر قشنگ و مودبانەنظر شخصی ات رو گفتی که ،اگه کسی مخالفت میکرد با خودم طرف بود :)
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
شما لطف داری به من عزیزم :)
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
یه چی بگم منم ورزشای رزمیا دوست دارم بعضی صفات آقایونم دوست دارم اما این به این معنی نیست که من مشکل دارم :( مثلا ورزشای رزمی خیلی جذاب
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
خخخ الهااام مگه ورزش رزمی فقط مال اقایونه عزییییزم:))) ..
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
نیست ؟؟ خب خداراشکر من برم به ورزشام با خیال راحت بپردازم خخخ
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
منم همین حرف غزاله.منظور من کساییه که کلا خصوصیات جنس مخالف رو میپسندن و خصوصیات خودشونو رد میکنن
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
زینب ؟؟؟؟؟ مث الهاااام؟؟؟؟؟؟ الهام ک خصوصیاتشو رد نکرده این خیییلی طبیعیه ک ادم یه سری ویژگی هارو دوس نداشته باشه / یا خصوصیات جنس مخالفو دوس داشته باشه .. من خودم شخصا از ویژگی پسرا بیخیالیشونو خیلی دوس دارم سعی میکنم همینطوری باشم(که البته نمیشه) ولی از اینکه دخترم اصلا ناراحت نیستم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
ای خدااااااااااااااااا.این اولین انجمن منه.اخریش نباشه ان شاالله.من گفتم با حرفت که گفتی ورزش رزمی فقط مال اقایون نیس ،موافقم.اقایون بی خیال ان؟ عجب!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/١٩
٠
١
دختزای پسر نما بدترن
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
از چه نظر؟
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
منم همین حرف لیلی.از چه نظر و چرا؟ با رسم شکل خخخخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٢٠
١
٠
برعکس...
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
جدا از بحث بیماری جسمی و روانی این قشر از جامعه تنوع سلیقه ؛احترام به باورها و اعتقادات همدیگر ؛باعث میشود با این افراد مهربان بود یا حداقل بی تفاوت
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
سپاس از حضورتون.به جون مادرم من کاری شون ندارم.فقط در نظر بگیر شاید یکی از این پسرها و یا دخترها شاهد این صفحه باشن.ما میخوایم اگه این افراد قابل هدایت هستن،راهشونو پیداکنن.بفهمن که کارشون غلطه و برگردن.البته افرادی که تحت تاثیر مواردی خلق و خوی جنس مخالف رو برگزیده ان
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
ابن تنوع سلیقه و اعتقاد اشتباه نیست؛انتخابه و برای گمراه نشدن ادمها از جنس خود اموزش و راهنمایی کافیه ؛نصیحت باعث لجبازی و تشدید افکار و اعمال این عده است
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
خب خانوم رضایی منم میگم چرا باید یه دختر یا پسر راهی برخلاف اونچه که جنسیت شون هست رو بپذیرند؟ اونها فکر میکنن اینجوری بهترن.اما نیست.
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
من میگم محیط خانواده باید جوری باشه که هر کدوم خصوصیات خودشون رو داشته باشن.
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
موافقم.تربیت توی خانوادە خیلی مهمه.این افراد یهو به اینجا نرسیدن،کم کم این شخصیت در اونها شکل گرفته
marjan_mi
marjan_mi
٩٥/٠٢/٢٥
١
٠
رفته بودم سرِ کوچه دو عدد نان بخرم/و کمی جنس بفرموده ی مامان بخرم/از قضا چشم من افتاد به یک دوشیزه/قصد کردم قدحی " ناز "از ایشان بخرم/ناز از دلبر طنّاز ،خریدن دارد/بهترآن است که از دافِ پری سان! بخرم/بس که ابروی"تتو" با مژه اش سِت شده بود/مانده بودم چه از آن سرو خرامان بخرم/لبِ غرق رُژ و گیسوی فَشن را باید../شده حتّی به شبی رفتنِ زندان،بخرم/بی خیالِ رصد"گشت"شدم یک لحظه/تااگرهم شده با چنگ و دندان بخرم.../که به خود آمده،دیدم به سرش شالی نیست!/به کجا میروم اینگونه شتابان! بخرم!/نکند دوره چهل سال عقب برگشته/یا که من آمدم از عهد رضاخان بخرم!/باتعجّب و کمی دلهره گفتم ؛بانو!/بهرتان روسری اندازه ی " روبان"! بخرم؟/گفت؛ با لحن زنانه " برو گم شو عوضی"!/پسر "مش صفرم"!، آمده ام نان بخرم!!!