خانه انجمن پاچه خواری؟
٤٥٨
٢٨
mehri_mo

پاچه خواری؟

پاچه خواری؟

آیا پاچه خواری؟ تو عمرت پاچه خواری کسی رو کردی؟ چه کسی و برای چه هدفی؟

٩٥/٠٢/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٦
٠
٠
تو پادگان برا فرمانده مون از روی آهنگ همه چی آرومه یه شعر گفتم دو روز تشویقی داد خخخ
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٦
٠
٠
اهل پاچه خواری نیستم، همین یه کار رو هم به خاطر تنوعش انجام دادم چون گزارشات قبلی رو به صورت متنی می نوشتم گفتم این سری به صورت شعر باشه
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٢/١٦
٠
٠
من جا فرماندتون بودم دو ماه اضافه خدمتم میدادم بهتون
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٦
٠
٠
در مدحش شعر گفتم چرا اضافه خدمت؟
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/١٦
١
٠
چه کار مزخرف و کار راه اندازیه خخخخ نه پاچه خواری نکردم .. شایدم کردم و یادم نمیاد
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/١٦
١٧
١
به منظور حفظ ابرو اونایی که پاچه خوار هستن به این کامنت منفی بدن و انهایی که پاچخوار نیستن مثبت بدن :) اگه خون اریایی تو رگهات هست اینکار رو بکن داریم امار پاچخوارهای سایت رو در میاریم
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٢/١٦
٠
١
اون یه دونه منفیه رو من دادم :)
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/١٧
٠
٠
آقا مو اشتباه فهمیدم مثبت دادم! ای کاش برعکس مگفتی! خخخخ.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/١٨
٠
٠
:) مرسی مهندس
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٦
٠
٠
:///// نع‌!
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/١٦
١
٠
اره. من کلا راستگویم خخ. خیلی جاها باید اینکارو کرد وگرنه کارت راه نمیوفته خب. جاهای زیادی هم اینکارو کردم مثلا اخریش رفتم پیش فرمانده کل بسیج دانشجویی پاچه خواری کردم که برای دفتر من پرینتر و یه مودم به همراه اینترنت پرسرعت اونم اختصاصی و یه سری تجهیزات دیگه بهم داد :-) خیلیم کاری خوبی کردم اصنم پشیمون نیستم
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٦
٠
٠
پاچه خواری؟؟؟؟؟(بالفظ جناب خان) اگه اسممو شطرنجی میکنید تابگم بله.پاچه خواری کردم:/ البته من پاچه خوار نیستم،من فنون مکالمه برای رسیدن به هدف رو بلدم :)
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٦
٣
٠
پاچه خواری اسم بدی داره تو دنیای ما !
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/١٧
٠
١
به قول معروف: انگار واسه بالارفتن وجود داره یه راه....ب....
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
ولی خدا غرور داده به ما..
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/١٧
١
١
من اگر پاچه خواری نمیکردم تا الان زنده نمیموندم. خیلی دلم میخواسته که دنیا یه جوری باشه مجبور به پاچه خواری نباشم. اما خب مجبور بودم. توی تمام اداره های ایران، توی پاسگاه ها، توی مدرسه و ... مجبور بودم پاچه خواری کنم. نمیکردم به هیچ وجه کارم راه نمی افتاد.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٥/٠٢/١٧
٢
٠
به قدری از این حرکت متنفرم که مورد داشتیم گردنم زیر تیغ بوده همچین کاری نکردم:/ همه میگن به خاطر غرورته ولی خب بدم میاد از این کار کلنی معمولا با پاچه خواری، التماس، منت کشی اصلا میونه خوبی ندارم
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/١٧
١
٠
نع هیچوقت :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/١٧
٠
٠
نا حالا نشده شاید در اینده و محیط بیرون مجبور بشم!
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
این مدل سوال ها جواباشونم نسبی. یعنی باید ببینیم به چی میگید پاچه خواری! بعضی وقتها آدم از یک چیزی خوشش میاد و خب دوست داره تو اون زمینه یک سری کارها انجام بده که از نظر بقیه پاچه خواری! مثلا من خودم از یکی از استادهامون خیلی خوشم میاد و ایضا از درسهایی که با همون استاد داریم و خب ارتباط خوبی هم با استادمون دارم ولی نمدونم چرا از نگاه بعضی از هم رشته ای هام این کار نوعی پاچه خواری محسوب میشه در صورتی که از نظر خودم اصلا اینطوری نیست. اما از این که مثلا برم پیش یک مسئول و به خاطر یک کاری پاچه خواریش رو بکنم به شدت متنفرم! خدا اون روز رو نیاره که بخوام همچین کاری بکنم!
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
اینی که شما میگین که پاچه خواری نیس! آدم وقتی ازیکی خوشش بیاد مطمئنن سعی میکنه بیشتر باهاش ارتباط داشته باشه.. حالا چه معلم باشه چه استاد چه دخترهمسایه چه یکی باشه تو اتوبوس چه تو مترو چه .... :)
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
دقیقا ما به اونجور چیزا میگیم پاچه خواری
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
این سوال رو با " بستگی داره " جواب میدم :)
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
: |
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
مریم خخخ چرا صافی ؟ :دییی