خانه انجمن یاری امام زمانت
٢٩٥
٢٣
ساده

یاری امام زمانت

یاری امام زمانت

توی ظهور حضرت مهدی ( عج ) که شکی نیست، توی یاری رسوندن ما ایرانی ها هم که هیچ، حالا فرض کنید همین فردا حضرت مهدی ( عج ) ظهور کرد و همه ی مسلمین رو به یاری طلبید، شما برای یاری امام زمانتون چه کاری انجام میدید؟ چطوری به یاری امام زمانتون میرید؟ ( گفتم فرضاً فردا که یک موقع تخیلی فکر نکنید )

٩٥/٠٢/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
ینی چی چطور به یاریشون میریم؟
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
با پا با موتور با خ واحد با چاقوی آشپزخونه با تبر با اسلحه با فضای مجازی و یا ... از همه نظر
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/١٤
١
٠
مطمئنا همه هجوم میبرن به سمت ایشون تا جزء سرداران و سربازان ایشون بشن و توی اون شلوغی کاری از دست من برنمیاد ... من همین جایی که هستم میمونم و تا جایی که از دستم بربیاد، به اندازه وسع خودم، همین گوشه از ایرانم ، که تکه ای از حکومت امام زمانه رو آباد میکنم و صبر میکنم تا وقتش که شد برم به کمک ایشون.
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
بله، به قول رهبر هر جابی که. قرار گرفتید همونجا رو مرکز دنیا بدانید و آگاه باشید که همه کارها به شما متوجه است.
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
چقدم که فرمایش ایشون صحیحه و داره انجام میشه!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
نمدانم.
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/١٤
١
٠
چه انجمنا :| چه سوالا :/
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
باید منتظر نشست تا ایشون ظهور کنند بعد یه کاری کرد؟ مگه عدم ظهور با عدم حضور مترادفه؟ هرکی هرکار تا قبلش کرد بعدشم همونقدر کار انجام میده!! مگه ایشون الان همه رو به یاری نمیطلبند؟
Niva
Niva
٩٥/٠٢/١٥
٠
٠
سخته،باید ببینیم به چه کمک هایی نیاز هست، حتما اعلام میشه که میشه چه کارهایی انجام داد.ان شاالله که جزو یاری دهنده ها باشیم
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/١٥
٠
٠
هر کاری که از دستم بر بیه. شاید خانه ی مستنمند ها ره گچ کنم. شاید توی کارهای فرهنگی طراحی کنم. خلاصه هر کاری که بر بیه از دستم. با هنرهایی که بلدم.
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/١٥
١
٠
فقط دوست دارم برم و تو رکابش بجنگم و شهید بشم«هرچند ک لیاقت ندارم،ولی آرزو ک دارم»
imanhkt
imanhkt
٩٥/٠٢/١٥
٠
٠
من موتور دارم ...کارهای خدماتی و پیک موتوری رو انجام میدم
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٥
٠
٠
باریکلا عمو یکم دیگه پیشرفت کنی قایق موتوری هم بهت میدم بری بازی کنی خخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/١٥
١
٠
ارزو که بر جوانان عیب نیس .. امام زمان لیاقت بده ما بریم تو رکابشون هر کاری از دستمون بربیاد انجام میدیم:)
آشنا
آشنا
٩٥/٠٢/١٥
٢
٠
نمیدونم موقع ظهورشون اصلا روم میشه با این همه گناه برم بگم اومدم یاری خداکنه ظهور نزدیک شه فقط ببینمشون غیر مستقیم هر کاری از دستم بربیاد انجام میدم
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٥
٠
٠
ان شاءالله
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٢/١٥
٠
٠
الان برای ظهورشون چیکار کردم که بخوام موقع ظهورش کاری کنم؟
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/١٩
٠
٠
:)
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٢/١٦
٠
٠
ان شاء الله همه در رکابش باشیم تا موعودمون نخوادموقع ظهورش بگه هل من ناصر ینصرونی.
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٥/٠٢/١٧
٠
٠
هرکاری که از عهدم بربیاد اممم فک میکنم اول اعلام امادگی میکنم بعد مثلا خودشون میگن کجا نیرو کم دارن که مثلا خانوما بتونن کمک کنن بعد منم همونجا مشغول میشم حالا هرکار و هر سمت هر مسولیتی که باشه :)
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٢/٢٠
٠
٠
( :
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٢/١٧
١
٠
زمان ظهور حضرت حجت عج هرکسی نمیتونه به یاری ایشون بره و اون 313نفر 10000مومن انتخواب شده هستند که به یاری می شتابند.اما موضوع اینجاست که تا اون لحظه چه کسانی اسمشون رو در این مکتب ذخیره میکنند و به یاری حضرت میشتابند،در زمان ظهور حتی آقا با یک دسته ادم که طلبه هستند میجنگند چون دین اسلام رو به جایی میروسنند که حتی بعضی از آیت الله ها هم ظهور ایشان رو قبول نمیکنند ،بعد مردم عادی که تا یه اشکال به خندوانه برای خنده های خانومها (در جلوی نامحرم و برای خنداندن آقایان :کاری حرام است)گرفته میشه تمام دینشون رو زیر سوال میبرن ،، فکر میکنن همون لحظه ظهور قادر به یاری هستند ؟آیا یاری کردن رو شما به این معنی گرفتین که اصلحه و شمشیر بردارید و برید بجنگید؟یا متور سواری بلد باشین پیک موتوری بشید؟...نه خیر یاری کردن به معنی با دل و جان همراه امام عج بودن و قبل از ظهور همیشه گوش به فرمان دین اسلام بودن و در بعد از ظهور هم داعما گوش به فرمان امام زمان عج بودن است .