خانه انجمن پذیرش دانشجو بر مبنای معدل!!!
٨٤٤
٣٩
sjalal

پذیرش دانشجو بر مبنای معدل!!!

پذیرش دانشجو بر مبنای معدل!!!

همانطور که میدانید امسال بعضی از دانشگاه ها پذیرش دانشجو را بر مبنای معدل قرار دادند و دانشگاه های سطح بالاتر هنوز با کنکور پذیرش دارند. نظر شما در مورد حذف کنکور و پذیرش بر مبنای معدل چند سال متوسطه چیست؟

٩١/١٢/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
آخ دلم تنگ شده بود واسه اول شدن!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٣
٠
اِهـــــــــــِـِـِـِـِـِـِـِـِـِـِــــــــم.... اول!
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/١٠
٠
٠
دلت تنگ شده؟بیس چار ساعته اولی ها!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
ینی چی کنکور حدف شه خُ؟ خُ اگه حذف شه کی من بدبخت میشم که!
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
چرا من جا میندازم حروفو؟ اون حذفه، بعدیشم که هس!
Eli-soltani
Eli-soltani
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
از ما که گذشت ... بقیه هم خودشون میدونن خخخخخخخ
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
خخخخخخخخخخخ
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
به نظر من بهتره که ضریب کنکور رو پاینتر بیارن چون من خودم دیدم که خیلی ها هستند که توانایی تست زدن رو ندارند در حالی که معدلشان هم خیلی خوب است و برعکس هم همین طوره.
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
اِ ینی چی؟ نخیرم، اصن نباید معدلی باشه، من همه امیدم اینه که از سال بعد بشینم درس بوخونم!
علیرضا
علیرضا
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
کو حالا تا حذف کنکور! چشم انداز 500 ساله دولته :)
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
ازما گذشت وگرنه با معدل دوره دبیرستام مستقیم می رفتم داروسازی !هعیییییییییی روزگار
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
من فقط به امید شب کنکور درس خوندن زندگی میکنم که!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
این شرط معدل واسه ارشدو هم اصلا قبول ندارم!نامردیه خب یونی ما با این امتحانا وکتابا معدل بالای15توش رویاست بخدا!
PAEEZ
PAEEZ
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
کسی که تو یونی دولتی درس می خونه یه جزوه استاده وامتحان داخلی ما هرترم انگار کنکور داریم !طرز چیدن صندلیارو باید ببینین اصلا!
a-pooryousof1373
a-pooryousof1373
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
ما که قبول شدیم از رشتونم راضی هستیم . ولی اگه ارزش یابی درست باشه و خوبم درس بدن عالی میشه.خیلی مشکل دیگه پیش میاد مثل مناطق محروم با مناطق برخوردار اونا رو میخان چه کار کنن.
t.m
t.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
بخدا من بدبخت میشم اگه معدلی باشه :((((((((((((((((
مجید
مجید
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
بله...
t.m
t.m
٩١/١٢/١٠
٠
٠
اسمایل عصبانی...
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩١/١٢/٠٨
١
٠
من قبول دارم...............البته برای دانشگاه روزانه نه.....چون دانشگاه های رایگان باید برای همه باشه چون ممکن فردی نتونسته باشه اون سال بخاطر مشکلات شخصی معدل خوبی بگیره.....ولی بقیه دانشگاه ها خوبه
parisa
parisa
٩١/١٢/٠٨
١
٠
کار خیلی مزخرفیه.................ما بدبخت میشیم.....
t.m
t.m
٩١/١٢/١٠
٠
٠
راست میگهـ...
نگارا
نگارا
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
خوبه!الان ارشد بالا يا 1718 آزاد رشته ما ميگيره بدونم كنكور كلان خوبه!
taba_sa
taba_sa
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
.............. من که کارشناس نیستم......
SMX
SMX
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
ما که تستمون خوب نیست و لی با خرخونی شاید بشه معدل رو بالا برد!
raaahil.m
raaahil.m
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
نظری ندارم.هرجورصلاحه!
Mahnaz_72
Mahnaz_72
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
نه خیلی بدشده الان من دیگه نمیتونم کنکورازاد ریاضی شرکت کنم البته من الان دولتی میخونم!!!
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩١/١٢/٠٨
٠
٠
حالا کی قراره انجام بشه؟تا سال دیگه که نیس؟من امسال سرم شلوغ بود نشد افتخار بدم کنکور شرگت کنم سال دیگه میخوام برم!علیرضا جان یه صحبت بکن فعلا شرط معدل نشه که من میمونم هاااااا!نکه معدلم خیلی شاهکار میشه
sahar.s
sahar.s
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
نوچ
ahkiani
ahkiani
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
همیشه از این ضعف در تست زدن ضربه خوردم!
m-nas
m-nas
٩١/١٢/٠٩
٠
٠
باید پنجاه پنجاه بشه...........یعنی برای ورود به دانشگاه هر دو تا در نظر گرفته بشه به یک اندازه و رتبه هر کس میانگینی از این دو باشد
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/٠٩
١
٠
اصلا به هیچ وجه دوست ندارم حذف بشه .ترجیح میدم کنکور بدم تا شرط معدل باشه..چون به نظرم پارتی بازی میشه و دانشگاه های خوب و رشته های خوب آزمون دارن. پس فرقش چیه؟
t.m
t.m
٩١/١٢/١٠
٠
٠
عاورین
Milad
Milad
٩١/١٢/٠٩
٠
١
نمی دونم والا...صلاح مملک خویش خسروان دانند
ناشناس
ناشناس
٩١/١٢/١٠
٠
٠
بسیار کار مزرخرفیه چون من که تو تیزهوشانم معدلم به خاطر امتحاناش پایینه در حالی که اگر در یک مدرسه عادی میبودم معدل همه ی سال هام میشد بیست.
Golbarg
Golbarg
٩١/١٢/١٠
٠
٠
دقیقا سر فیزیک و ریاضی کل معدل پایین مییاد
زهره
زهره
٩١/١٢/١٠
٠
٠
ما ک کنکورمونو دادیم رفت بقیه هم باید ی فکری به حال خودشون بکنند .
نسیم
نسیم
٩١/١٢/١٥
٠
٠
شرط معدل بهتره اینطوری بدون درگیری و ضرب و شتم با غول کنکور آدم می ره دانشگاه! البته یکم واسه بچه های تنبل سخت می شه چون باید درس بخونن و معدلشون رو ببرن بالا...
Niva
Niva
٩٢/٠٢/٠٤
٠
٠
والا دختره شاگرد اول بود ..... اومده بود میگفت هیچ جا قبول نشدم.. از رو معدلم بگیرینم.. مدیر گروهمون گفت: تو چه جور شاگرد اولی هستی که هیچ جا قبول نشدی...!!! البته واسه ارشد بود