خانه انجمن سینما رفتی؟
٢٠١
١٦
H_Daliryan

سینما رفتی؟

سینما رفتی؟

آخرین باری که رفتید سینما کی بوده؟ به خاطر تعریفی که از یک فیلم شنیده بودید رفتین یا واسه وقت گذرونی؟ سینما رو واسه پاتوق و دور همی بودن می رین یا فیلم دیدن؟

الان که گرون شده هم میرید؟

٩٥/٠٢/١٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠٢/١٢
١
٠
همین چند روز پیش:) واسه وقت گذرونی:) بیشتر واسه پاتوق و دور همی بودن:) الان گرون شده جدیدا؟ خبر ندارم:( میدونم همه جوابام نا امیدکننده بود خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
حاجی تو که همین چندروز پیش رفتی؛ چطور از تغییر قیمت خبر نداری@@
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
خیلی وقته که نرفتم. یادم نمیاد آخرین بار کی بود.
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
من اخرین بار خواهرمو بردم شاهزاده رومو ببینه خیلی هم گرونه دیگه هم نمیرم
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
همين امروز رفتم...يه جور پاتوق براي دورهمي دوستانمون و بعدش نظر دادن درباره فيلما شده سينما برامون...فقط فيلما اصولا مسخره ان..:./...گرون نشده كه...همون پنج تومنه...بعدم ما دانشجوييم سه شنبه ها ميريم اصولا..:دي
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٢
١
٠
با بچه های دانشگاه رفتیم همین هفته پیش دسته جمعی...اگه اینطور چیزا پیش بیاد میرم وگرنه به خودم باشه نمیرم اصلا!
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٢/١٢
١
٠
اخرین بار تو دوران عید بود! شیش تومن بود الان خبر ندارم چند شده !فیلم خیلی حیلی حیلی مفهومی سالوادور!نه پاتوق بود نه دورهمی!باحاج خانوم رفته بودیم !
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
دوهفته پیش حدودا.با دوستام رفتم.اونا ده مین ازفیلمو دیدن بلند شدن رفتن و من ماندم تنها:|خوبیش این بود ک دوروبرم خالی بود خخخ..قیمتم ک شش تومن بود..البته باز سه شنبه ارزونتره :/دیه اها سینما خیلی خیلی کم میرم و برای تفریح و اینا!
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
آخرین بار شهریور پارسال بود فکر کنم، واسه فیلم محمد رسول الله ...برای پاتوق نمیرم، منعمولا تعریف یه فیلم رو خیلی بشنوم میرم سینما، که اونم هرچندسال یکبار اتفاق می افته!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
زیاد اهل سینما رفتن نیستم! مگه چی بشه! اخرین بار حدودن 3 هفته پیش بود واسه فیلم نسبتا خوب بادیگارد و فیلم مسخره سالوادر ! :دی
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٢/١٣
١
٠
آخرین بار فیلم کتاب قانون رفتم.خیلی سال پیش بود.البته روزی حداقل یه فیلم میبینم
مهدی معتمدی
مهدی معتمدی
٩٥/٠٢/١٣
٠
٠
فیلم ایرانی یدونه: اونم -مارمولک- آقا ببینین خدا وکیلی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٣
٠
٠
مگه کسی هم هس ندیده باشه این فیلمو؟!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/١٣
٠
٠
آخرین بار بچه های مدرسه رو برده بودیم شاهزاده ی روم از قیمت بلیطش خبر ندارم چون مدرسه حساب کرده بود! اصولا سینماهای تبریز به شدت کیفت پایینی دارن و با اینکه عشق فیلمم ترجیح میدم تو خونه فیلم ببینم تا تو سینما
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
واییی خیلی خیلی وقت نرفتم اصن اسم فیلم یادم نیس خخخخ 😀 برا سرگرمی کلا با سینما کیف میکنم
k_koolak
k_koolak
٩٥/٠٢/١٥
٠
٠
چند شده؟؟؟ شنبه می خوام برم پیشنهادی دارین؟