خانه انجمن رفتن یا ماندن
٣٧٠
٤٣
parisa_parsa

رفتن یا ماندن

رفتن یا ماندن

اگه حق انتخاب داشته باشی که یک شهر یا کشور دیگه رو انتخاب کنی برای زندگی؛ کجا رو انتخاب می کنی و چرا؟

اگه شهری غیر از شهری که الان توش زندگی می کنی رو انتخاب کردی؛ دلیل ناراضی بودن و رفتنت ازین شهر رو هم بگو

٩٥/٠٢/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
فصل پاییز و زمستون و بهار؛ شمال کشور (نوشهر) تابستوناهم اردبیل که خنکه خخخخ! ولی جدی خیلی دوست دارم تهران زندگی کنم چون به نظرم پایتخت یک کشور از لحاظ امکانات خیلی خوبه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
خوبه! امیدوارم به این چیزایی که گفتی برسی :)
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
من اگه می خواستم شهرمو عوض کنم که چند سال پیش مشهدی شده بودم، ولی برای سوال شما روستامون خسرویه ذو ترجیح میدم دلیلشم سکوت و آرامش و سرسبزی و هوای پاک و مردم خوبشه. ولی اگه از آسمون سنگ هم بباره کشورمو عوض نم کنم
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
یعنی الان دیگه مشهد، آلترناتیوته!
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
چی چی ؟
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
کشور همین ایران رو انتخاب میکنم ، البته بدم نمیاد آمریکا هم زندگی کنم :دی/ شهر هم یا اصفهان یا شیراز، از شهر خودم متنفرم چون مردم خوبی نداره... متنفرم از شهرم چون همش توش باند و باند بازیه، متنفرم ازش چون هیچ جای پیشرفتی برای آدم نداره و به زور یه کار توش پیدا میشه، از شهرم متنفرم چون کوچیکه و هیچی نداره ...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
0—0 شهرتون کجاس مگه؟؟
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
جا داره بگم:مرگ بر آمریکا :) وطنم پاره ی تنم و اینا
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
همه شهرها و شهرستانای کوچیک همینه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١١
١
٠
چقد تیترای انجمن رو خزانمان ادبی میزاره خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
کشور ایران. ولی کشورای دیگم دوس دارم برم زندگی کنم ولی دوس دارم اصلیتم ایرانی باشه شهرم خوبه فقط شلوغه. ￿ما چون از ی طرف تبریزی هستیم از یه طرف یزدی(!!) طبیعتا این دوتا شهرم خیلی دوس دارم ایضا شیراز☺☺
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
پس این کشش و علاقه ی من به تو بی دلیل نیست تبریزی هستی توم:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
قربونت نظر لطفته! بعله با افتخاااارررر :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
الان مشهد زندگی نمیکنین؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
چرا الان مشهد زندگی میکنیم :)
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
جام خوبه :) راحتم.ولی اگه قرار باشه یه کشور دیگه باشه،ترجیح میدم برم یه سر کره شمالی رو ببینم.ارادت خاصی نسبت به رهبر کره شمالی دارم :))
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
همین ایران .. تاحالافک نکردم برم کشوردیگه :) شهرم ... شاید مشهد! اصفهانم دوسدارم :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
سوئد سوئیس المان :))))))))))))))در مرتبه ی بعدی امریکا:)
imanhkt
imanhkt
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
سوسیس کالباس هات داگ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
من هم از کشورم راضی ام هم از تبریزم:) امکانات که همه جای ایران همینه الا تهران که اونجام به شلوغی و هوای آلودش نمی ارزه بری:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
تقریبا میتونم بگم توی یکی از بهترین شهرهای ایران زندگی میکنین :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
همه جای ایران سرای من است :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
از اونجاییکه همیشه طرفدار تیم ضعیف بودم ... ترجیح میدم توی همین مشهد بمونم :)
Far!de
Far!de
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
:دی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/١١
٢
٢
ایران حالا بدترین کشوره توی اقتصاد و فرهنگ و مشهدم بدترین و غمگینترین شهرشه/امریکا و المان و... برای ازادی و اقتصادشون
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٢
٢
٢
خخخخخخ ! صدای دهل شنیدن از دور خوش است استاد :)
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٢
٢
٢
اشکمهر خانوم خاص راست میگن...اونا که زندگی نمیکنن اصلا ، ما زندگی میکنیم :)) ما شادیم :)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
من اصلا منظورم این نبود :/ چقد راحت از یه جمله قضاوت میکنید آدما رو ... ://
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
منظورتون چیه/والا امریکا و المان و این کشورها قولهای صنعتی هستن در جهان که اقتصادشون حرف اول رو میزنه در دنیا و رفاه اجتماعی و اقتصادیشون از ما جهان سومی ها خیلی بهتره و حتی به بیکارانشونم پول میدن مثل ما نیست چشممون به یارانه باشه تا اجاره خونمونو بدیم/و سال تا سال گوشت قرمز نتونیم بخوریم/از نظر فرهنگ هم که چیزی نگم بهتره خودتون میدونین فرهنگشون بالاست ازادی دارن قانونشون درست و حسابیه و همه چیزشون خوبه/مثل ما هم نیستن از آخر اول باشن تو امار غمگین بودن وناامیدی شهروندانشون
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
چن وقت پیش کنسرت علیرضا زند وکیلی میخواسته تو شاندیز برگزار بشه مسولان گفتن شاندیز هم جزو مشده و اون کنسرت رو با اینکه بلیط فروخته شده لغو کردن الان کجای مشهد شهر خوب و شادیه.فقط بریم حرم گریه کنیم خوبه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٣
٠
٠
جوابم رسیده دستتون الان !
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/١٣
٠
٠
اها دیدم.مرسی.کامل بود
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٣
٠
٠
من قضاوتی نکردم ، کلا از قضاوت خوشمم نمیاد...شما خودتون قبل از من به حرف اشکمهر خندیدین!! ما که چیزی بگیم میشه قضاوت کردن آدما :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/١٣
٠
٠
من به حرف کسی نخندیدم اقای اشکمهر منو میشناسن من همونطور با ایشون صحبت کردم که خیلی وقته همینطوری صحبت میکنم دیدید که ایشونم چی جواب دادن ولی شما منو از یه جمله ای که نمیدونین سرش کجا ستهش کجاس قضاوت کردین ..
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/١٣
٠
٠
بیخیال/صلوات بفرستین/تمام
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
قضاوت!! چی بگم والا...اشکمهر درست میگه ، بیخیال!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
برام خیلی فرقی نداره کجا زندگی کنم، مشهد باشه یا تهران، تبریز باشه یا شیراز، اصفهان باشه یا بندر عباس، همدان باشه یا کهکیلویه بویراحمر خخخ اون چیزی که واسم مهمه هر جا که هستم زندگی شادی داشته باشم در کنار خانوادم ولی ترجیحا کلان شهر ها باشه خخخ
Cold
Cold
٩٥/٠٢/١٢
٢
١
مطمئنا ایران رو انتخاب نمیکردم...اگه هم فقط ایران رو میشد انتخاب کرد مشهد رو انتخاب نمیکردم
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٢/١٤
٠
٠
شیراز واقعا قشنگ و تمیزو عللیه 😀😀