خانه انجمن حرف های رو مخی!
٢٣١
١٩
mehri_mo

حرف های رو مخی!

حرف های رو مخی!

یه سری حرفای اطرافیان؛ بالاخص پدر و مادر روی اعصابه!

نوشابه نخور برات بده! خوب آبمیوه طبیعی بخورم؟ // درس بخون در آینده دکتر مهندس بشی! و ...

چه حرف پدر مادرتون؛ یا اطرافیان بدجوری رو اعصابتونه؟

٩٥/٠٢/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
یکی از حرفایی که رو مخمه اینه که بهم میگن چرا شعر منشوری میگی:| یا همون لفظ شاعر منشوری ک روم گذاشتن:|
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
عه.. ناخواسته اول شدم یه وقت باز به کسی بر نخوره:/ :/ :/
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
من خودم همیشه رو مخ بقیه ام تا حالا کسی نبوده رو مخ من باشه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
تایید میکنم ... قرار بود یه چیزایی برام بفرستیا؟
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
ا یادم رفت .باشه میفرستم واست
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
مامان بابام ک چیزی نمیگن زیاد...اما اطرافیان خیلی گیر ميدن به اینکه هر شب تا هفت شب کلاس دارم :|.. انگار تقصیر. منه اينجوري ساعت کلاس گذاشتن -_-
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
خب برنامتون رو یه جوری بچینید تا هفت کلاس نباشید.الان فقط همین رو مختون بود ؟؟؟:دی
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
زیاده حسش نیس بگم ولی دیگه عادت کردم راهشم یاد گرفتم باید سکوت کنم خخخ اهااااا یکی هست که بگم خوبه اینکه موقع شروع یک کار جدید باید شجرنامه عواملشو به خانواده تحویل بدم تا متوجه بشن خوبه یا نه :/.
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
ی سری حرفا هس...ولی خب انقدام دیه رو مخ نیستن:دیییی...فقط اینک وقتید اری برا کسی ی چیزی تعریف میکنی وسط تعریف کردن شروع میکنن ب نصیحت کردنت..ازون طور حرفا خیلی رو مخمن واقعن..
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
برو درستو بخون :///
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
خب راست میگن برو درستو بخون :دی
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٧
٠
٠
:D
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
رو اعصاب نیست ولی بعضی وقت ها به جای آدم تصمیم می گیرن یا به جای آدم به کسی قول میدن ، همینا
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
مامان و بابام حرفاشون رو مخی نیست. ولی جدیدا یه حرفی که رو مخمه از طرف یه عده ی دیگه اینه که «هرچی خودت دوست داری، نظر خودت مهمه» بعد آخر خودشون یه تصمیم میگیرن :|
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
رو مخ ترین حرف که از بقیه میشنوم، بیخیال.
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
سلام من چرا نمیتونم وارد اکانتم بشم؟؟؟ پیگیری میکنیییید؟؟؟
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
سلام علیکم | قبل اینکه این مشکل پیش بیاد رمزتون رو عوض کردید آیا؟ اگر تغییری ندادید چک کنید که واسه وارد کردن نام کاربری و رمزتون دکمه "Caps Lock" کیبرد روشن نباشه. و دوباره تست کنید. اگر بازم نشد بگید که دوباره اطلاعات اکانتتون رو به ایمیلتون ارسال کنیم
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
سلام:) نه من با گوشی میام همه چی قبلا تو گوشی ذخیره شده چند دفعه هم خودم امتحان کردم .. وارد نمیشه اگر ارسال کنید ک ممنون میشم:) منتظرم
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
گفتم که ارسال کنند واستون.