خانه انجمن حمله به پیج مسی
٣٢٨
٢٦
H_Daliryan

حمله به پیج مسی

حمله به پیج مسی

باز ایرانی ها افتخار آفریدند و به پیج مسی حمله کردند! به خاطر گذاشتن عکس شادی پس از گلش به ایران تو جام جهانی 2014 ! به نظر شما با این افراد چیکار کنیم که دست از آبرو بردن بردارن؟

یه گروه بشیم و با حمله به پیجشون دعوت به اخلاق کنیم؟ ریپورت یا بلاکشون کنیم؟ بریم اسامی شونو در بیاریم و به عنوان بدها معرفی کنیمشون؟ یا این بیماران بیکار رو به حال خودشون وا بذاریم؟

٩٥/٠٢/٠٥
نظرات کاربران
کد امنیتی
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
بهشون اهمیت ندیم تا فراموش بشن
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
لایک
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
مثل این میمونه که یه تیکه از لباست پاره بشه و بعد بگی من بهش اهمیت نمیدم خودش درست میشه!
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
چه ربطی داشت.
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
ادمی که از واعظ درون بی بهره است از پند و نصیحت بی حاصل خواهد ماند
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
ولی وظیفه ما چیز دیگست خانووم رضایی!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
وقتی میگین خانووم رضایی مشخص کنید اسم رو لطفا خخخخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
امر به معروف وظیفه نیست..واجب هم نیست..مستحبه
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
منظور بنده امر به معروف نبود!منظورم کار فرهنگیه:)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٨
٠
٠
یعنی چی کار؟
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٢/٠٥
٦
٤
اسمشون رو روی تحته سیاه بنویسید جلوشون 500تا ضربدر بزنید ! بنظرتون چیکارشون میتونید بکنید؟؟؟؟ وقتی مسئولین محترم کشور ما که از قضا دکتر هم هستند ،چند سال با بی ادبانه تربین ادبیات سخنرانی میکردند ، انتظار داری جوونی که میبینه رییس جمهورش و مسئولین عالی رتبه ش علنا این قدر بی ادبانه درباره منتقدانش و دشمنانش صحبت میکنه ،نره به پیج مسی فحاشی کنه !؟؟؟! (پی نوشت: من امروز به آنها می‌گویم آنقدر قطعنامه بدهید تا قطعنامه‌‌دان شما پاره شود. (آذر ۱۳۸۶) بعضی ها قیافه روشنفکری می‌گیرند اما به اندازه بزغاله هم از دنیا فهم و شعور ندارند. (آبان ۱۳۸۷) در انتخابات ۴۰ میلیون نفر خودشان بازیگر اصلی و تعیین‌کننده اصلی بودند حالا ۴ تا «خس و خاشاک» در این گوشه‌ها یک کاری می‌کنند. (خرداد ۱۳۸۸) آن ‌زمان ‌ملت ایران درسی به آنها داد که تا ابد آن‌را فراموش نخواهند کرد؛ . اگر خیلی عرضه دارید، اوضاع کشورهای خود را جمع و جور کنید و به ملت‌های خود برسید؛ شما ‌نمی‌توانید آب بینی‌ خود را بالا بکشید. (آبان ۱۳۸۹))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/٠٥
٨
٠
میگم تسبیح رو اینجوری دستت گرفتی یه وقت پاره نشه !
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
من انقدر تو زندگیم مشکلات دارم که دیگه به فکر کردن و راه چاره در مورد یک عده بی فرهنگ نميرسه خخخخ ولی خب نیازی نیست فقط به پیج مسی نگاه بیندازید، تو خیلی از پیج های دیگه نشان از این همه فرهنگ که تو وجود بعضی افراد نهفته، بیداد میکند :|
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
کم کم اثار کم فرهنگی و در مواردی بی فرهنگیمون یه جا باید بروز کنه دیگه!میانگین مطالعمون با کدوم کشور برابری میکنه و انتظار فرهنگی بودن در سطح کدوم کشورو داریم؟البته اگه میانگین مطالعه جک های تلگرام رو حساب کنیم شاید بیایم اول!!
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
:D
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
واقعا که... باز ابرومونو بردن؟ خب وقتی فوتبالیستای ما عرضه(!) شو ندارن حقشونه دیگ .. گل میخورن نوش جان
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/٠٥
٢
٠
خو بماچه. مگه ب ما فحش دادن؟
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
دغدغه فرهنگیت تو حلقم!
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
این بنده خدا انجمن گذاشته ؛ نظرخواسته ! دعوامیکنین چرا بابنده خدا :) خخخخخخ !! بگین کاری ازدستمون برنمیاد متاسفانه :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
براشون متاسفم..و متاسقانه ب علت نداشتن اینستا!!!! کاری دیگهع از دستم برنمیاد..مقامی هم ندارم:دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٠٥
٢
٠
فقط میتونم هرکسی ک با افتخار تعریف میکرد ک رفته پیج ایشون و بد وبیراه گفته رو دعبا کنم:دی
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
بی عددا :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
خخخخ:)
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٠٥
٢
٠
به شخصه که اصلا برام مهم نیست! اگر قرار باشه ما به اینجور چیزها بخوایم اهمیت بدیم پیر میشیم! فقط میشه گفتم متاسفم برای کسانی که چنین کارهایی میکنند! بیکاری بد دردیه!!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٦
١
٠
موافقم با این کامنت