خانه انجمن یک تکه از آهنگ
٤٠٧
٣٦
parisa_parsa

یک تکه از آهنگ

یک تکه از آهنگ

گاهی وقتا یه تکه از یه موسیقی میره رو مخمون و هعی تکرارش می کنیم! اون تکه رو بنویس و بگو از کدوم آهنگه !

تکه آهنگ خود من :

جز تو ؛ کی می تونه عزیز من باشه

کی می تونه تو قلب من جاشه

از محمد علیزاده

٩٥/٠٢/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
من یادمه یه بار یه چیزی خیلی رو مخم بود، سر امتحان هم بود! بعد برای اینکه یادم بره حاشیه برگه نوشتمش! حالا یادم نمیاد چی بود!! فعلا هم چیزی رو مخم نیست! چرا رفتی چرا من بی قرارم رو میخونم گاهی البته :)))
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
دریا اولین عشق مرا بردی دنیا دم به دم مرا تو ازردی دریا سرنوشتم را به یاد اور، دنیا سرگذشتم را مکن باور، من غریبی قصه پردازم، چون غریقی غرق در رازم،
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
من عاشق چشماتم... ماتم.. ماتم.. ماتم...
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
اااشوبم ارامشم تویی به هر ترانه ای سر میزنم تویی بیااا ک بی تو من .... .. :)
مهدی خسروی
مهدی خسروی
٩٥/٠٢/٠٤
٠
١
الحمدالله که اهل آهنگ نیستم
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
عزیزم کجااایی دقیقا کجایی کجایی تو بی من تو بی من کجایی؟ الان منتظر یکی بودم اینو براش یه شکل دیگ فرستادم حالا افتاده سر زبونم خخخخخ نمیادم
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
دمش گرم! این اواخر انقدر اضافه کاری داشت که نمی شد جمش کرد!
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
خخخخخخخ منم همین بود !!!!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
کلا هردفه یه چی سر زبونمه! هروفتم حسش باشه میزنم زیر اواز! اگه حسش خیلی قوی باشه فرقی نمیکنه کجا باشه! :دی تازگی اینه ؛ با من غریبگی نکن! با من که درگیر توامممممم! چشماتو از من بر نداررررر! من مااات تصویر توامممم
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
لیلی بنشین خاطره ها را رو کن//لب وا کن و با واژه بزن جادو کن...این بیشتر از یه ساله هست و جام خوش کرده نمیره:/...البته اکثر اوقات مضخرف ترین اهنگا به شکل عجیبی میره رو مخت که نمیدونی چیکارش کنی!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٢
مزخرف دیگه:)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٢
اقا من به تایپم توجه نمیکنم گیر ندین دیگ!!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
ولی خدایی اشکال تایپی با غلط املایی خیلی فرق داره ها:) من معلم فارسی ام گیر دادن به املا تو خونمه نمیتونم کاریش کنم ببخشید دیگه:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٢/٠٤
١
٢
خیلی وقت پیش بود....الان چیزی یادم نمیاد
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
سوت بززززززن :|
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٤
٠
١
با ریتم من؟؟!! :|||||||
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
:|
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٤
٠
١
تیکه زیاده! ولی "زاخار تور بین مون که نیس..." و " تیکه ترین شیکه زمین اومده باز..." رو زیاد بکار میبرم!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٤
١
١
خدایا فاصله ات تا من خودت گفتی که نزدیکه از اینجا که من ایستادم چقدر تا اسمون راهه! از لهراسبی فعلا این رو مخمه!
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠٢/٠٤
٠
١
گرم کار بودم که بازم چایی میریختی***میگفتی عالی شده و جاییش بیریخت نی***جدیدن تو لیوان تی بگ(Tea Bag) میزنم***چون که دم نمیکنه واسه من چاییو هیشکی (اهنگ خالم خوب نی از دایان)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٠٤
٠
١
..:)))))))))
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
خارجیه حوصله تایپ ندارم:دیییی
Cold
Cold
٩٥/٠٢/٠٤
١
١
الآن یه چند روزیه قفلم رو این تیکه: هیروشیما مال منه ، ناکازاکی ما تو...
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٢/٠٤
٠
١
تو هر جای دنیا یه عاشق داره با گریه تو بارون قدم می‌زنه خیابونا این قصه رو می‌دونن رسیدن سرآغاز دل کندنه هنوز تنهایی سهم هر عاشقه چه قانون تلخی داره زندگی با یه باغی که عاشق غنچه‌هاست چه جوری می‌خوای از زمستون بگی سامک عباسی...شهر بارونی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٤
١
١
از بهترینای سیامک عباسیه:)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٢
نمی دونم که کچا و با که هستی نمی خوامم که بدونم/من با یادت خونه ای ساختم توی قلبم تا همیشه
یاسون هستم :)
یاسون هستم :)
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
Oooonly Girl in the woooorld خخخ با صدای ریانا... آخرین بار، شیش هف ماه پیش شنیدمش از یه جا؛ ولی همش تو ذهنمه :/ یکی هم هس که مال شادمهره : اسم تو برای من مقدسه... تا نفس تو سینه پرپر میزنه... باورم کن که فقط باور تو ... میتونه قفل قفس رو بشکنه ... :))
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
اهنگ ایرانی که نه،ولی یک تیکه از اهنگ تامی را دوست دارم و همیشه میخونم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
اسم اهنگ another love و موسیقی متن یکی از اپیزودهای فصل شش ومپایره قسمتی که الینا خاطرات دیمن را فراموش کرده و با هم تو قبرستون هستن:-)..عاشق اهنگ این تکه از سریالم
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
فصل شیشم دیدی؟؟ :((
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
تا اخرین قسمت فصل هفت نگاه کردم چرا:-(؟
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
من 4شم ندیدم درست وحسابی :(
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
میدونی دل اسیره.. اسیره تا بمیره... میدونی بدون تو... دلم آروم نگیره... میدونی دلتنگ تو... و الی آخر
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
یه اهنگم مال یاس که میگه :همه درگیریم همه ازحقیقتادرمیریم از قصه هامون فقد ؛جک ساختیم؛ خندیدیم...
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٥
١
٠
سادیسمی عزیز بیا اینجا خودتو خالی کن:)
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٥/٠٢/٠٦
٠
٠
این روزا کوکه ساز خوشبختی...داره لو میره راز خوشبختی...رد شده دنیا از تو تاریکی حس من میگه خیلی نزدیکی...ای خدا ممنونم پیش تو میدونم غصه از قلبم میره:)