خانه انجمن ملاک هات رو بگو!
١٠٠٥
١٧٨
فرانک باباپور

ملاک هات رو بگو!

ملاک هات رو بگو!

....پنج ملاک و اولویت اصلی ت برای انتخاب همسر چیه؟ پول؛ تحصیلات؛ اخلاق و زیبایی و 

٩٥/٠٢/٠٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
admincheh
admincheh
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
اول خودت ملاک هات رو بگو تا ما بگیم=)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
خوش اخلاقی / خوش تیپی / خوش زبانی / جنتل من بودن / دست فرمون خوب خخخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
می دونین که چقدر مهمه دست فرمون در ازدواج
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٣
اصطلاح جنتلمن برا مردا بکار میبرن/برا خانوما میگن لیدی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
سوتی نده دیگه اشکمهر! :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
اشکمهر اینا ملاک های خانمم برای ازدواج بود نه من !
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
پاییز قرار نبود از سوال کننده سوال کنی ها :)) شما با اون آقایی که میگه: من از شما میپرسم، نسبتی نداری؟! خخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٢
٣
٢
1-هم کفو بودن از لحاظ فرهنگی ، 2-خانواده ، 3-اخلاق ،4- ایمان ، و5- ؟!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
ملاک هایی که گفتین خیلی کلی بود و برای شناخت در این حد احتیاج به یک رابطه نسبتا طولانی دارین
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
خب معلومه که کلی بود هر کدومش یه 5 ،6 تایی زیر مجموعه داره
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
دوست عزیز خود درگیر! الان با اخلاق مشکل داری یا با ایمان یا با هم کفو بودن؟؟؟؟! جنم داشته باش بیا بگو!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
با جاخالی پنجمی مشکل داره :)) با هم کفو بودن خیلی موافقم حتی برای خونواده ها هم لازمه.
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٢
٢
٤
ایمان و اعتقاد-اخلاق+حجاب-زیبایی-از سادات هم باشه ک نور علی نور -تک فرزند هم ک باشه دیگه صحبتی ندارم :)
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٢
٢
٣
عاقا شرمنده!یکی از مهم تریناشو فراموش کردم.آشپزیشم عالی باشه.دخنری ک آشپزی بلد نباشه بهتره ک اصن بترشه یا کپک بزنه :) اون دوستی هم ک منفی دادی!امیدوارم بترشی :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٢
٣
٢
شما چه خصوصیاتی در وجودتون هس که برابری کنه با اینا؟؟!
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٢
١
١
ریا میشه خب :)) ولی قطعأ خالیه خالی ک چنین توقعاتی ندارم :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
برات آرزوی موفقیت میکنم ... بگرد ، انشالله حتما پیدا میکنی ... اصلا نا امید نشو :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
نه خالی که نیست شکست نفسی میکنید تو این مدت کمی که شناختم شما رو فکر میکنم خیلی مهربون ودلرحم و همچنین معتقد هستین! میخاسم خودتون بگید :دی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
حاضرین برای ۳ ملاک اولتون، ۳ ملاک آخر رو فدا کنین یا نه؟! یا صبر می کنین حتما شخصی با تمام ملاکها پیدا بشه؟!
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
از بین کل ملاک هام،فقط از اون تک فرزند بودن رو با ارفاغ«شایدم ارفاق»میتونم بگذرم؛بقیه ش دیگه جا نداره :)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٢/٠٢
١
٠
خیلی بیشتر از پنج تاست خخخ نمیشه گفت پنج تا اول
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
حالا یه کاریش بکنین دیگه :)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
اولویت بندی کن، پنجتای اولو بگو :)
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٢
٧
٩
اولویت اولم داشتن چال گونه به صورت مادرزادی!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٢
٢
٠
منفی هارو نیگا ... :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
خخخخخخخ
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
:خخخخ
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٢
٣
٤
تعداد منفیا نشون میده با این کامنت خیلیا رو ناامید کردم! =)))) ایشالا یکی پیدا میشه دیگه! =)))) ناراحت نباشین دیگه =)))))) (شوخیه کسی ناراحت نشه)
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
خخخخ
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
چال گونه آیا؟! میگم چرا تو اون پست ترانه سرا اون کامنتو گذاشته بودین :))))
Cold
Cold
٩٥/٠٢/٠٢
٤
٣
اخلاق ، تعهد ، زیبایی ، آشپزی عالی ، باربی بودن :D
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٢
٥
٣
حاجی پس باس بری از اینستا زن بگیری! ماشالا همه تو اینستا باربی ان و واقعی! اون اضافه وزن های تو خیابون فتوشاپه!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٢
٢
١
خخخخخخ دمبه!خخخخ
Vania
Vania
٩٥/٠٢/٠٢
٢
٣
محترمانه تر هم مییشد حرف زد جناب زاخار!
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٢
١
١
گفتم اصلاحش کنم خانوم وانیا! شرمنده :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
وانیا جون برعکس این موضوع هم میشه گفت ولی بیخیال!
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
من منظورم برای هر دو جنس بود! یعنی هم پسرا هم دخترا! در کل مجازیمون قشنگ تر از واقعی مونه!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
هیچ کس به اندازه عکس پروفایلش خوشگل نیست و به اندازه عکس کارت ملیش زشت نیس!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٢
٠
خداییش آشپزی رو من فکر می کردم مثلا هشتم به بعد باشه :))) / آقای زاخار بعضیام ورچپه ان :)) مثلا من انقد که خوبم مجازیم نیست :دی
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/٠٢
١
٠
آشپزی فقط.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٢
١
٠
فقط؟
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
فقط!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
انقد که نیمرو خوردن تو دلشون مونده :))))
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٢
١
٠
اخلاق ؛ خانواده ؛ مرررررررد باشه ! که نصف شب توخیابون باش را میری حس امنیت کنی :) دس فرمونو موافقم بااقای استانه خخخخ ؛ ترجیحا زن ذلیل خخخخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
میشه قسمت توی خیابونشو یکم واضحتر بگین؟ :)
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
آقای بزرگواری :|||||| راستی ؛ قدبلند وچارشونه بودنو هم اضافه میکنم :)))
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
چیشو واضح بگم اخه؟؟ منظورمو فقد خانوما میفهمن خخخخخخخخ
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
راست میگه الناز فقط خانوما میفهمن. البته الناز یه جوری بگو آقایونم بفهمن خودشونو وفق بدن و دخترا قبولشون کنن :) ؛)
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
فرانک :دی !
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/٠٢
٤
٢
منکه نمیخوام همسر انتخاب کنم ک همسر باید بیاد منو انتخاب کنه
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٢
٢
١
به به به به من می ایستم برای شما 10 دقیقه (6+4) !! دست میزنم ! افرین به این شعور و درک بالا
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/٠٢
٠
١
یره مگه تو دختری؟ خجالت بکش یره!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
١
١
ایشالا به همین زودی با گل و شیرینی خدمتتون میرسن ... شما فقط جهیزیه رو تکمیل کن :))
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٢
حسین توکه اینقد چیز نبودی (اشاره به عقل کم و شنونده عاقل باشه و اینا)
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٢
منظورم این بود منکه نمیخوام برم دنبال زن بگردم برا خودم. اونکه بخواد خودش میاد دنبال من میگرده اومد خوش اومد نیومد هم.....خب ب درک :-)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٣
اقا علی؟! اون 10 دقیقه رو پس بدید لطفا!! بلاخره که شما باید با گل و شیرنی برید خاستگاری تا پذیرفته بشن! البته اینم بگم نظر شمام مهمه ولی اصل و رسم و عرف اینه که مرد باید بره خاستگاری نه یه خانوم بلند شه با گل و شیرنی اینطرف اون طرف بره
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
١
آشپزیتون خوب باشه حتما پس :)))
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
منکه هیچوقت نمیرم خواستگاری کلا خستم حوصله ای ادا اوصولا رو ندارم. او دختره هم خودش وخزه بیاد سر خونه زندگیش دیگه. فقط اول خونه باباش ماکارانی درس کنه با خودش بیاده اموجور ک میاد
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٠٢
١
١
مهمترین ملاک اخلاقِ فرد واسه من یکی. اخلاقش 80 درصد به بالا که شبیه خودم باشِ 65 درصد ماجرا حلِ :دی پس موارد اصلی هم جزو اخلاقیاتِ. البته یکی از گزینه های مهم حتما آشپزی بلد بودن هم هست :))))
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٢
آشپزی مهمه!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
الان یعنی تو خوش اخلاقی؟ :)
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
چه ربطی به خوش اخلاق بودن یا بد اخلاق بودن داشت این حرف من؟! من گفتم اخلاقش شبیه به من باشه
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
١
اتفاقا باید برعکس هم باشین که مکمل باشین و بچه هاتون ۱۰۰ درصد خوب بشن :)) البته احتمال رسیدن به ۰ درصد هم داره! :دی
علیرضا
علیرضا
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
0_0 فکرشم آدم رو خُل میکنه که بخواد با یک نفر که خصوصیاتش برعکس خودش بسازه!!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
پس بد اخلاقی؟
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
ایمان،اخلاق،ولایت مدار،خانواده،امروزی با فرهنگ!
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
امروزی با فرهنگ رو میشه بشکافید؟!
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
بعله میشه بافرهنگ از نطر من یعنی هنجار های جامعه رو زیر پاش نذاره!امروزی هم یعنی سعی کنه مدرن باشه در عین مذهبی بودن!یعنی خشک مقدس نباشه!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
مدرن در عین مذهبی بودن رو هم میشه واسه من بشکافین؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
٠
١
شکافتنی نیست ! فقط خانوما متوجه میشن :دی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
مث شهاب مرادی باشه مثلا :))
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٢
٢
٣
اشکمهر جان من کامنتتو خوندم و میخواستم برا طوفانی بودنش بهت مثبت بدم ولی پاکش کردن! ایول =)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
بله من این مشکل رو دارم نصف نظراتم سانسور یا حذف میشه/ممنون از شما/نمیدونم چه بدی داشت حذف شد در صورتی یکی از ملاک بارز مردا برای انتخاب همسره
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٢
١
٠
هم خودت هم ملاکت رو قبول دارم! :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
چقدر بد شد که نتونستم کامنتتو بخونم اشکمهر ... نمیتونی یکم در لفافه بگی چی گفتی؟ ...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٠٣
١
١
بدنش سیاه و بیش از حد لاغر و ااستخونی یا بیش از حد چاققو و نا فرم و کج و کوله باشه/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٠٣
١
١
در لفافه میشه بدن موزون
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٣
١
٣
تناسب اندام فک کنم بود!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠٢/٠٣
١
٣
جالبه/هر چی چیز منفی در مورد بدن نوشتم تایید شد/اونوقت چیزاای مثبت رو حذف کردن/جلل خالق!!!
چ کارع
چ کارع
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
باربی چیکارست اگه مردا زن چاق میخوان؟!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٥/٠٢/٠٢
١
٠
یعنی خدا وکیلی پسرا:|.....یعنی واقعا فکر نمی کردم آشپزی جزو ملاکای اصلی باشه....ایشالا هیچ وقت گشنه نمونین:|
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
خب اشتباه میکردید دیگه :)) آشپزی جز ملاک های اصلیه اصن :))
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
ایشالا. شما هم روز و شب دعا کنید. واقعا اگه زنی آشپزی بلد نباشه و یا بلد باشه و آشپزی نکنه اصلا من نمیرم بگیرمش!خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
شما نگو آشپزی ... بهتره بگیم کدبانو بودن و خانه داری
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠٢/٠٣
٢
١
مردا شکمشون جز اولویتشون هست :دی
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
١
٢
متاسفانه اولین و مهم ترین الویتشون !
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
یک دنه ی دیگه یم مو اضافه کنم اویم ایکه توی طبخ سیب زمینی باید دکترا دشته باشه. اگه لیسانس هم باشه خوبه. با کمک همدیگه دانشکده ی طبخ سیب زمینی ره راه مندزم. کم کم بهش یاد مدم. بی زحمت همی موردم دشته باشه دیگه تموم دیگه! با تشکر
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
برین با آشپز «آقای سیب زمینی» مزدوج شین :))) تصمیم گرفتم شما هم کنکورتونو دادین و دانشگاهتون معلوم شد، یه زن براتون پیدا کنم که آشپزیش خوب باشه :))
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٣
١
٢
۱-نماز بخونه لاقل:| ۲- با اخلاق باشه ینی دست بزن نداشته باشه خخخ۳- صداقت و وفاداری از اخلاقیاتش باشه۴ - خوش قیافه باشه ۵- پول داشته باشه برا اول زندگی:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
چه دل پری!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
دلم ک پر نیس:) در یک کلام اقا باشه دیگه:) همین!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
١
٢
مرد زنشو نزنه خودشو خالی کنه کیو بزنه پس؟! خخخ خداییش مردی که دست بزن داره مرد نیست، نهایتش اگه زن خیلی گستاخ بود یه سیلی یواش کافیه! :))
یاسون هستم :)
٩٥/٠٢/٠٣
٢
٢
یادمون باشه که خانم باباپور رو با "تهمینه میلانی " آشنا کنیم خخخخ یا شایدم "مسیح علی نژاد" :)))
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
خدا بهت رحم کنه یاسون:)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
آقای یاسون من دیالوگ یه فیلمو گفتم فقط :)))
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
خانم باباپور: نه دیگه :) اصن معلومه که یه ریشه هایی هم در خودتون داره این تفکر خخخ لابد فردا هم میگیرین این مجتبای مظلوم رو کتک می‌زنید خخخخ من برم به مسیح زنگ بزنم فعلا :))
رفیعه
رفیعه
٩٥/٠٢/٠٣
٤
٢
گوشیش ساده باشه.اهل دیوونه بازی باشه.ته ریش داشده باشه .سه شمبه هام منو ببره شمال جوج بخوریم با نوشابه:))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
وااای رفیعه! خخخخ
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
گوشیش ساده باشه رو موافقم خخخخ
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
اهل دیوونه بازیشو خییلی خیلی موافقم :))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٣
١
من برات آرزوی جوج خوشمزه میکنم :| البته برای این سن همه این چیزا رو دوست دارن :))
ناشناس
ناشناس
٩٥/٠٢/٠٤
٣
٠
کسی که دوست داره گوشیه همسرش ساده باشه باید گوشیه خودشم ساده باشه و اهل فضاهای مجازی نباشه و بعد این توقعو داشته باشه!
یه خانم
یه خانم
٩٥/٠٢/٠٣
١
١
:-|و:-[نباشه:-)باشه
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠٢/٠٣
٠
١
هَع؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
خخخخخخ
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
خخخخ
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
ترجمه میکنم: خوش اخلاق باشه :)))
الهام خانم
الهام خانم
٩٥/٠٢/٠٣
٠
١
نگا مملکتا دست کیا سپردن :دی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
:D
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٢/٠٣
١
١
یعنی انقدر آشپزی مهمه واسه مرد ها ؟ 0___0 خب برین با یه آشپز ازدواج کنید دیه. چه کاریه زن میگیرین...
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
منم در این انجمن فهمیدم چقدر شکم برای مردا مهمه! البته مشاورا هم همینو میگن...
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
دارم به این فکر میکنم چطور یک زن هم بره سرکار هم بزرگ کردن بچه ها هم خانه داری هم آشپزی کنه؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
:) اسمش هموزن اسم من باشه دیگه ! همین یه مورد رو داشته باشه سر باقی مسائل میشه بحث کرد
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
اقای بهمنی اسم و فامیل همسرتون چیه؟؟!خخ
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
هم وزن بهمن اسم دخترنداریم اصن :)))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
چراااا اعظم - اقدس -نسترن - یاسمن - مریم! اینا از لحاظ اهنگی میخوره به اسمشون!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
بهار بهاری خوبه
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
آذر آذری مثلا :))) باید تو روزنامه آگهی بزنید پیدا بشه شاید.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
لیلا لیلایی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
بهاره بهاری خوبه :) آذر آذزی هم خوبه ! لیلا لیلایی ، اگه پیدا کردین دریغ نکنید :)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٣
١
١
ایمان،تقوا ،عمل صالح!!...قیافشم قابل تحمل باشه لطفا!
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
خخخخ ایمان تقوا عمل صالح !! :D
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
موافق
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٣
٣
١
محسن اینایی که گفتی جواب نصف سوال های امتحان دین و زندگی بود! =)))
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
قابل تحمل؟ خخحخ تازه خواهشم میکنن«لطفا» باشه بهشون میگیم خخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
یه لایک نقره ای برا شما :)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
حالا اینا که جواب سوال دین و زندگی بود ولی برای من مهمترین اولویت صداقت و خوش خلقیه:)ضمنا این آشپزی رو من از قلم انداخته بودم!
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٢/٠٣
٤
٣
1-بچه حذب اللهی باشه هم از لحاظ ظاهر وهم باطن....2-خوش اخلاق و مهربون باشه اما در اجتماع مقتدر عمل کنه..3-نگاهش رو کامل و سخت حفظ کنه نسبت به نامحرم 4-احترام به پدر مادرش رو از نون شب واجب تر بدونه ...5-پر حرف و بی فکر نباشه ...
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٣
٣
احسنت به تو نینا. خیلی خوب بود... انشاالله چنین مردی رو خدا برات بفرسته. آمین :)
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٣
١
١
باید برین پایگاه بسیج:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٢/٠٣
١
١
بسیج باید با اینچنین افرادی به خودش بباله.:)
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠٢/٠٣
١
١
ممنون فرانک جان:)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
١
آشپزی نیست ملاک پنجمتون احیانا؟! :))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
برای آقای محسن بود :|
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
اشپزی تو دسته عمل صالح قرار میگیره :دی
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
اون بالا گفتم که از قلم افتاده متاسفانه!واقعا شرمندم!
٩٥/٠٢/٠٣
١
١
1: ترجیحا مسلمون؛و در صورت مسلمان بودن، ترجیحا از اونایی که موقع شنیدن اذان، میرن سراغ وضو :) ...2: مودب باشه به مقادیر زیاد؛ خوش اخلاق هم که طبیعتا باید باشه :) 3: آشپزی رو بیخیال، فقط بجاش بلد باشه که PES 2017 بازی کنه :) 4: ذهنش باز باشه و به افکار ملت احترام بذاره و تفکرات خودش هم محصور و محدود نباشه 5: حتما اهل سفر باشه... لااقل اُملت با رُب و قارچ رو یاد داشته باشه دیگه :| ... دوچرخه سواری هم اگه بلد باشه که دیگه اصن صحبتی باقی نمی مونه، پاشه بیاد بریم محضر خخخخخ
zakhar
zakhar
٩٥/٠٢/٠٣
٣
١
این دیگه خیلی سفارشیه! داش با این شرایطی که گفتی باس بدم یکی برات درست کنن! =))) pes2017 رو هم خوب اومدی ولی نداریم! :)))
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
یادم رفت بگم که حتما حتما حتما ، شوخ طبع هم باشن :/ دخترِ جدی رو باس فرستاد شبکه ۱ تا اخبار بگه :) ...
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
چرا پیدا میشه، مثلا من خودم فیفا بازی می کنم و همیشه هم میبازم! البته چندبارم بردم ها :دی ولی اینکه جز ملاکهای اصلی باشه... خب خودتون یاد بدید به همسر محترم :))
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
خوبه پس خودتون یکی رو برام پیدا کنید از بین رفقایی که فیفا بلدن :) ... اووو تا بخوام بش یاد بدم پییر میشم :))
فو فا نو
فو فا نو
٩٥/٠٢/٠٣
٥
١
خانوما به نشانه مقابله ب مثل بیاید کمپین #مردی_که_اشپزی_بلد_نباشه_مرد_نیست_زنه راه بندازین خخخخخخخخخ خیلی زیرکانه میتونید اوضاع رو برعکس کنین اینجور خخخخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
لایک دادم بت خخخخ
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
یه لایک الکی هم برا شما :|
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٤
١
٠
مرد باس ظرف شستن بلد باشه، آشپزی بلد باشه دیگه نقطه ضعفی نداره! میشه با غذا گولش زد :دی
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٣
٦
٠
قبول دارین که آقایون در گفتن ملاک هاشون صادقانه تر عمل میکنن همیشه؟ پر واضحه که ایمان و اخلاق و خانواده برای هر دو طرف جرو ملاک های اصلیه ولی وقتی وارد مرحله ی اشنایی میشی مسائل ریزتری مطرح میشه که با وجود هم کفو بودن از نظر اخلاقی و خانواده باعث بروز اختلاف میشه. آقایون رک و راست میگن که آشپزی و قیافه و در کل ظاهر براشون مهمه ولی ماها اول میریم سراغ کلیات و بیشتر دوست داریم یه سری ملاک های کلیشه شده رو عنوان کنیم. در جامعه ی امروزی قیافه و تیپ طرف، مال و دارایی طرف، شان و منزلت اجتماعی اش خیلی بیشتر از نجابت و مذهبی بودن و غیره در نظر گرفته میشه متاسفانه
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
:) یه لایک طلایی برا کامنت شما
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
من باهات مخالفم نسرین جان!چون گفته 5تا اولویت اصلی عزیزجان کتاب خون بودن مثلا یا مثلا خوشتیپ بودن توی ملاک ها ی بعدی قرار می گیره!این معیارهایی که شما میگی کلیشه ای شاید برای شما کلیشه ای باشه : )و هر کدوم از این 5 تا براش میشه صد برگ نوشت و بازش کرد: )
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
نسرین جون شما یزدی هستی؟؟؟؟!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٤
٢
٠
مریم سادات عزیزم من خودم جزو آدمهایی بودم و هستم که به شدت به این ملاکهایی که تو عنوان کردی معتقدم ولی وقتی به صورت جدی به ازدواج فکر کردی و به صورت جدی با خواستگارات مشغول صحبت شدی به این نتیجه میرسی که خیلی چیزهای کوچیک و در ظاهر بی اهمیت میتونه پایه های زندگی رو سست کنه. مثلا من دوستی دارم که دقیقا با همین ویژگی های مد نظر من و تو ازدواج کرده همسرش دقیقا از نظر اعتقادی همونیه که میخواست ولی الان رفیق من کاملا دلسرده از زندگی اش! چرا؟ چون همسرش اصلا اهل ابراز احساسات نیست و دوست من کاملا احساسی و عاشق پیشه است. من میگم موقع ازدواج علاوه بر اصول اولیه باید به مباحث ریز هم پرداخت خیلی وقتها آدم ها سر همین چیزهای ریز طلاق میگیرن. وگرنه تکلیف ایمان و اخلاق و خانواده ی دو طرف تو همون روابط پیش از ازدواج روشن میشه تا حد زیادی.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
من تبریزی ام خاص جان:)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٣
٣
٠
وقتی آدم ها به مرحله ی انتخاب میرسن حتی با وجود اینکه خیلی از ملاک هاشون رو طرف مقابل داره به خاطر سطح پایین خانواده اش از نظر مالی اون رو رد کنن! توی هیچ کدوم از ملاک ها برای خانم ها نجابت عنوان نشد برای آقایون غیرت سطح تحصیلات اینکه چقدر باشعور و اهل مطالعه است، چقدر بلده شنوده ی خوبی باشه(این برای ما خانم ها خیلی مهمه) چقدر بلد باشه روابط خودش رو مدیریت کنه(بین خواهر و همسر و مادر)، چقدر از نظر مالی از نظر فکری مستقله و وابسته به خانوادش نیست. آیا توی زندگی اش بلده بدون دخالت دادن خانواده ش مستقل تصمیم بگیره یا توی هر کاری باید از مادر پدرش نظرخواهی کنه(این اصلا به این معنا نیست که خانواده اش رو ندید بگیره و بهشون ب یمحلی و بی احترامی کنه ) آشپزی خانم ها هرچند برای آقایون مهمه ولی حتی بی استعداد ترین آدم ها هم در عرض یک ماه میتونن هفتاد هشتاد درصد اصول اشپزی رو یاد بگیرن پس نمیتونه ملاک چندان مهمی باشه. بهتره جاش اینو بگیم که ایا زن زندگی هست؟ میتونه مسائل خانوادگی رو تنها با همسرش حل کنه و توی هر چیزی پای خانواده اش رو وسط نکشه؟ بلده چطور با خانواده ی همسرش تعامل کنه که هم شان خودش حفظ بشه هم احترام اونها؟
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
خیلی خوب بود پیشنهاداتتون. البته یه سری چیزها میشن زیرشاخه ی چیزهای دیگه، شاید برای همینه که کسی اشاره نکرد ولی شاید بعدها انجمنی برای پرسیدن سوالات خواستگاری گذاشتیم و اونجا مفصلتر درمورد مسائل جزئی و مهم صحبت می کنیم :)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
از نظر من نجابت و سطح تحصیلات یکی ا مصادیق بارز هم کفو بودن دو خانواده ست :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
میدونم ولی به نظرم پنج ملاک اولیه برای ادواج خودش خیلی کلا. مثلا حتی دیدگاه دو تا آدم مذهبی و نماز خون به مقوله ی دین هم میتونه زمین تا اسمون فرق داشته باشه . به خاطر این چیزهاست که میگم ریز تر بشیم توی مسائل. اگه همچین انجمنی رو بذارین خیلی خوبه و احتمالا مفید هم بشه. چون واقعا توی جامعه هیچ جایی نیست که جوون ها به شناختی از ایده آل های جنس مخالف برسن اون هم از کانال سالم و درست.
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
منم باهات موافقم دختر خاص ولی پسرها کمی دیگاه شون متفاوته! من خواستگاری داشتم که دیپلمه بوده و ابدا براش اهمیت نداشته که منی که اومده خواستگاریش فوق لیسانسم! در مقابل کسی هم بوده که تا شنیده من فوق لیسانسم قدم جلو نذاشته به تصور اینکه من به خاطر تحصیلات بالا پر توقع هستم توی زندگی! کلا ملاک و معیار آقایون خیلی متفاوته توی زمینه ی تحصیلات و هم کفو بودن در این زمینه. خیلی از پسرها ی تحصیل کرده ترجیح میدن دختر کم سن و سال از یه خانواده ی متمول رو به همسری انتخاب کنن تا یه دختر با سواد از یه خانواده ی متوسط خیلی ها هم ترجیح میدن دختر خانم هم سطح شون باشه .....
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
کاااملا باحرفات موافقم نسرین :)
فو فا نو
فو فا نو
٩٥/٠٢/٠٣
٣
١
همون اندازه ک اشپزی برا مردا مهمه این برا من مهمه که طرف فوتبال نبینههههههههههههه :دی ب جاش بیاد با هم انیمه و فیلم و اینا ببینیم یا کتاب و مانگا و وبلاگ و اینا بخونیم یا اصن هرچیز دیگه :دی البته اگر خودش فوتبال تفریحی بازی کنه مثلا گل کوچیک با هم محلیا عب نداره خخخخ ولی نبینه! من روانشناس ک شدم این دیدن فوتبال رو اثبات میکنم ک چقد بده! حالا میبینین! خخخخخ
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
خخخخخخ کلا به کارای اشتراکی (گروهی) علاقه ی فراوونی دارید ها :) مانگای دو نفره؛ کل کوچیکِ چند نفره و ... ثابت شدنی نیس :) بیخود تلاش نکنید دی:
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
با مردا نباید کل انداخت فوفی جان :))) باهم فوتبال ببینین باهم هم مانگا بخونید :))
فو فا نو
فو فا نو
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
@ مستر باسون: ب موقعش کار تک نفره هم دوس دارم مثل وقتی ک مثلا شوهر احتمالی فرضی قراره ظرف بشوره و من برم انیمه ببینم خخخخخخ بعدشم اون کسیم ک میخواس ثابت کنه زمین گرده رو اول بش میگفتن نمیتونی همه :دییییییییییییی @ فرانک: خب اگر کسی اومد خونمون و اینا از همون دم در میپرسم فوتبال دیدن دوست دارید؟ اگر گف اره درو میبندم روش! دشواری نداریم ک، ب کل کل نمیرسه خخخخخخخ ( احساس کردم یه دیکتاتور واقعی شدم با این جوابا خخخخخخ )
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
فوتبال نبینه توروخدا فوتبالی نباش نیمه گم شده جان خخخخخ
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
ملاک های اصلی مو بره ی انتخاب همسر بدین شرح است! : 1. مخام که سطح فرهنگ خانواده هامان قشنگ با هم شلنگ تراز باشه! یعنی خوبِ خوب تو یک سطح! (تبصره : خب پر واضحه که اگر خانواده ها توی یک سطح فرهنگی باشن افراد هم به تقریب توی یک سطح هستن). 2. اشتیاق به فراگیری علم. دلم مخه همسر آیندم فردی باشه که مثل خودوم حریص هست توی بلعیدن علم. (توضیح : شما الان مو ره نگا نکنن وضعیتم اقد خرابه! مو بره ی خودم کسی بودم توی درس و بحث و مطمئنا بعد از کنکور اوضاع بهتر مشه.). 3. زیبایی ظاهری. دوست درم خانم بنده از نظر ظاهری زشت نباشه. با معمولی بودن هیچ مشکلی ندرم. که البته خب زیبایی هم نسبیه دیگه. یک نفر به یکی مگه زشت در حالی که یک نفر دیگه به همو فرد مگه خوشکل!. 4. داشتن درک متقابل. نمدنم درسته یا نه ولی مو توقع درم خانم بنده کارهای منزله انجام بده و به خاطرش منتی سر مو نباشه. به نوعی انجام دادن کارهای منزله وظیفه ی خودش بدنه. حداقل تا وقتی که پای بچه ای در کار نیست. 5. بساز باشه. یعنی بساز که مگم بساز ها! خدا شاهده عقیده ی مو ایه که : مرد باید نوکر زن و بچه ش باشه. ولی خب بعضی وقتا پیش میه که آدم ندار مشه. تو ای نداری ها زن باید تحمل کنه. همی.
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٣
١
٠
بلعیدن علم یا تخته؟:دی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
خیلی هم خوب و جالبه که دیگه آشپزی رو نگفتین!
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
به خاطر ابراز نظرتان بسیار سپاسگزاریم
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
خواهش میکنم،این حرفا چیه؟قابل شما رو اصن نداشت:)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
خخخخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
:| محسن اقا خوبین؟ نگرانتونم
MiRaCLe_THeo
MiRaCLe_THeo
٩٥/٠٢/٠٤
٠
٠
ایمان_تقوا_عمل صالح :)))))))))
m_motamedi
m_motamedi
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
اینجوری که نمیشه ملاک گفت... کلا باید به هم بخوریم!
nooshin_tamimi
nooshin_tamimi
٩٥/٠٢/١١
٠
٠
تحصیلکرده.قدبلند.خوش اخلاق.کمی چاق.عینکی.خانواده دوست.پایه.صبور.کچل خخخ
z_amini
z_amini
٩٥/٠٢/١٢
٠
٠
انصافا ملک های بعضی هاتون لایک داره :)