خانه انجمن تصور ذهنی
٣٤٠
٥٢
mehri_mo

تصور ذهنی

تصور ذهنی

تا حالا از دوست یا فامیلتون تصور اشتباهی داشتید؟ اون تصور اشتباه چی بوده و بعد از فهمیدن واقعیت چه حسی پیدا کردید؟

٩٥/٠١/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
=____=
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
میگم بچه ها اگه فهمیدین برا منم توضیح بدین خیلی علاقه دارم تو انجمنا فعال باشم :) ولی خب نمیشه
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
چی میگی؟؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
ولی جداً این عکس هایی که استقلالیا با عدد 4 گرفتن رو می خوان چیکار کنن ؟ :)
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
مسخرشون نکن ب اندازه کافی داغ دارن..خوبه من از دو روز قبل اخطار می دادم این دربی کارشون بدجور ساختست
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
چی شده؟؟
Cold
Cold
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
تا حالا فقط یه تصور اشتباه بزرگ داشتم....
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
اول ميخواستم مثل کلدی بگم منم يه تصور اشتباه بزرگ داشتم، اما...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
حقیقت اینه،سالها پیش یه تصور اشتباه بزرگ خودم واسه خودم ساختم و مدت زیادی با این تصور زندگی کردم،اما ديگه از یه جایی فهمیدم واقعیته اون آدم اينه،منم با تلاشی وحشتناکی که انجام داده بودم،نتونستم واقعیت رو عوض کنم...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
صالح کنجکاومون کردی خخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٣٠
٠
٠
:))))))))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٨
١
٠
اما اینم تو زندگی دوستام دیدم که از یه آدم تصور اشتباهی داشتن، اما اون آدم یا خودش رو تغییر داده يا گفته که واقعیت من اينه و تصور تو اشتباهه....
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٨
١
٠
در کل اکثرا آدما از کسی یه تصور واسه خودشون میسازن، وقتی هم که میبینن اشتباهه فقط فقط فرد موردنظر رو مقصر میدونن، ولی اینطور نیست و گاهی این توهمات ما هستش که باعث ميشه ما به خودمون ضربه بزنیم، چقدر خوبه که آدم از خودش تصویر غیر واقعی نسازه، و بقیه هم نسبت به هم توهم نداشته باشن...
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٢٨
١
٠
آره:)من خودم اگه یوقتی تصوری داشته باشم ک اشتباه باشه..از فرد مقابل توقع دارم تصوره منو راجع ب خودش براورده کنه(خخخخ)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٢٨
١
٠
نه راستش..معمولا از ادما تصور کم تو ذهنم شکل میدم..میذارم خوب اشنا شم ..بعد تصوره خودش شکل میگیره..البته معمولا!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٨
٠
١
فعلا تا اینجای این انجمن معلوم شده ما مردا، نمیتونیم تصور درستی از جنس مخالف داشته باشیم ... شاید چون فکر میکنیم همه مثل خودمون ساده و بی آلایشن و نمیتونیم به لایه های پیچیده شخصیتی شون پی ببریم.
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
شما مردا ک خییلییییییییییییییی ساده و بی الایشین واقعن!!!!!!!!!البته بلانسبته شما!
النازی ام
النازی ام
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
ساده و بی آلایش بودن مال مرداس؟؟؟ O_O !
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
پ نه پ خانما ساده ن : |
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٩
٢
١
لایک مجتبی :) ... یه جوری میگین ساده و بی آلایش انگار که توی ایران زندگی نمیکنین ...
منا
منا
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
چه گیری دادی به جنس مخالف؟ ناراحتی موافق ها رو بچسب،
Cold
Cold
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
زن ها آفرینش عجیبی دارن...خیلی عجیب!
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
زنهاعجیبن؟؟؟ چه جالب :) خانومامیگن مردا عجیبن ؛مردامیگن خانوما !! ولی خب خانوما اگه بنظرتون عجیبن؛ رفتارای مردا باعثش شده...!!:)
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
اقای بزرگواری چون توایران زندگی میکنم حرفتون برام سوال شد دیگه:))
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
اصلا حرف جالبی نزدید اقای بزرگواری!ادم هر جور که خودش باشه بقیه رو هم همونجوری میبینه!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٣٠
٠
٠
مریم سادات جهان این چیزی نیست که من بگم ، تمام دنیا این قضیه رو تایید کردن که مردها انسان های ساده و بی آلایشی هستن و زن ها به دلایل خاصی ، شخصیتی پیچیده دارن و در یک کلام : ظاهر و باطنشون فرق میکنه ......... الناز خانوم :))
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٣١
٠
٠
درسته خانوما یه سری اخلاقیاتی دارن ولی کلا ازمردا بهترن؛ زنی که ازدواج کنه واقعادیگه پایبندمیشه به زندگیش وهمه هم و غمش میشه شوهرشو زندگیش,؛اماخیلی ازمردا هستن که هم قبل ازدواج بدن ؛ هم بعدازدواج همونطورمیمونن بخاطراینکه به مردا توجامعه خیلی بهادادن ... ببخشیدالبته !
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٣١
٠
٠
البته هم خانوما بد دارن هم آقایون... ولی درجه اش برامردا بیشتره چون آزادترن ! :)))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٣١
٠
٠
پس طبق گفته خودتون ، زن ها قبل از ازدواج یا در واقع دخترها به اخلاقیات و خانواده پایبند نیستن
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠١
٠
٠
آقای بزرگواری :| دختراتاوقتی خونه بابان که باس آسته برن آسته بیان که نگن دخترفلانی چنینه و چنانه! وقتیم که بره خونه شوهرش بازم باس آسته بره آسته بیاد و.....
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠٢/٠١
٠
١
اقای بزرگواری پیچیده بودن از هر انسانی به انسان دیگر متفاوته ربطی هم به جنسیت نداره!بالعکسشم خیلی اتفاق افتاده بعضی مردا هم هستن ظاهرشون یسیار اروم و مهربون ولی وقتی ازدواج کنه یکی باهاش تازه میفهمه که چه مار وخوش خط وخالی بود_!خیلی بده که انقدر به زن ها بدبینید لدفن برید طرز نگاهتونو به زن ها و خانم ها عوض کنید و اگ هم ضربه ی بدی از یک دختر یا یک زنی خوردین به همه تعمیمش ندین!!!چون اگه خوب دقت کنید می فهمید در طول تادیخ این مرد ها بودن که بیشتر حق زن ها رو خوردن،نه زن ها!و اگر این جودی نبود امروز شاهد به وجود اومدن گروه های افراطی مثل فمینسیت نبوددیم!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠١
١
٢
خانم مریم سادات ... :| ... باز من اومدم 2 کلمه حرف بزنم ، گیر دادن به شکست عشقی های گذشته من، مگه من چه رابطه ای داشتم؟ .... بابا سوال میکنم جواب بدین .... چرا به اینور اونور وصل میکنین ........ گذشته رو ول کنین ، ما در زمان حال زندگی میکنیم ...... شما در حال حاضر وضعیت زن ها و دخترای جامعه رو چطور میبینین؟ ..... کدوم حقی داره ازشون پایمال میشه ، هرکاری میخوان دارن توی خیابونا میکنن ..... توقع نداشته باشین با این وضع بانوان جامعه ، امنیت اخلاقی بالا بره ... چون خانم ها اینروزا خیلی از مسائل اجتماعی رو به بهانه آزادی زنان رعایت نمیکنن
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠١
٠
٠
الناز خانوم ، حرفی بود که خودتون گفتین :))
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠١
٠
٠
بامریم موافقم بهتره به همه تعمیم ندین اقای بزرگواری :) قبول کنین درمورد خانوماخیلی کمتره تا اقایون ! یه جوری میگین هرکاری میکنن انگارکه اقایون هیچ نقشی ندارن واقعا !
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠١
٠
٠
حق یه دختر رو تو چی میبینین؟؟ که میگین پایمال نمیشه؟ حداقلش ازادی نباس باشه؟امنیت نباس باشه؟ اما کو؟ هست؟مردا گذاشتن باشه؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
صد البته تعمیم نمیدم ... اما در مورد آزادی .... تعریف های مختلفی از آزادی بیان میشه ، باید دید منظور شما کدوم آزادیه؟ آزادی که دیدگاه غربی منتقل کردن یا دیدگاه مذهبی؟
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
نه نه اصلا ... اون که دیگه اسمش یه چیزدیگه میشه :) منظورم ازآزادی همون امنیت داشتن بود !
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
متاسفانه جس امنیت در این جامعه برای خانوم ها روز به روز کمتر خواهد شد ... چون بانوان به دنبال آزادی در نوع پوشش هستند و این ناهنجاری باعث رفتارهای نامناسب جوامعی مذهبی مثل ایران میشه و در نهایت دود این ناامنی به چشم همون خانوم ها میره ... حساب دو دوتا چهارتاست ...
النازی ام
النازی ام
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
آقای بزرگواری :/ حس امنیت بوجودمیومد براخانوما وقتیکه همونطورکه به خانوماودخترا سخت میگیرن به آقایونم سخت میگرفتن..
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
حرف شما درسته ... اما منظورتون اونه که پسرامون رو با کمربند سیاه کنیم تا سرشون رو بندازن پایین و این همه دختری که هر روز دارن توی خیابونا لخت تر میشن رو نگاه نکنن ... چون اون خانومها میخوان آزادی داشته باشن ... این حرف منطقیه واقعا؟
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
نه نه ! الان واعا دارن به خانوما ظلم میکنن ؛ دختره وپسره روتوخیابون گرفتن به پسره گفتن برو ما باتوکاری نداریم ولی دختره رو ..... !!! خب اگه همونجابه پسره سخت بگیرن اونم دیگه عمرابه خودش اجازه نمیده بره دنبال دخترای مردم !! درمورد وضعیت دختراهم من فک میکنم همش برمیگرده به همین که پسرا آزادو راحتن ولی دخترا رو...
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
البته جا داره بگم من خودم مخالف این طرز پوشش خانومام ! ولی خب صحبتم اینه که اگه همینقد که به خانوماسخت میگیرن به اقایونم بگیرن و اینقد بهاندن ب اقایون ؛وضع خوب میشه !!
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
نمیتونم منظورمو بگم بهتون :(
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
فکر میکنم تا همین جا کافی باشه این بحث :)
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٣
٠
٠
کاملا موافقم :) خسته نباشین :دیی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
دخترا پیچیده ان
@
@
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
افتخار ماست، عحیب و پیچیده بودن
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
آره..ازخیلیا تصورخوب داشتم..ولی خود غلط بودآنچه می پنداشتیم....
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
سر رشته کلام ازدستم در رف :) درمورد چی بود بحث :دی
elnazi
elnazi
٩٥/٠٢/٠٢
٠
٠
عه !این چرااومده اینجا :) در رابطه بابحث دخترابهترن یاپسرابود :))
m_motamedi
m_motamedi
٩٥/٠٢/٠٥
٠
٠
نوشتن با تنفس آغاز میشود...