خانه انجمن اولین ملاقات با دنیای مجازی!
٢٣٩
٢٥
t_tooshle

اولین ملاقات با دنیای مجازی!

اولین ملاقات با دنیای مجازی!

اولین باری که وارد دنیای مجازی شدید چندسالتون بود؟ به سراغ چه سایتی رفتید؟

٩٥/٠١/٢٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٢٨
٠
٢
فک کنم سال اول راهنمایی بود ، یه تحقیق با موضوع روز معلم ! با اینترنت دایل اپ آفتاب ، با سرعت 16 :| کلیک می کردم می رفتم یه دوری می زدم بعد میومد می خوندم ! ویندوز اکسپی مرور گر اکسپلوره :|
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠١/٢٨
٠
١
سال 79 بود فک کنم ! داییم یه سیستم به روز خریده بود با بیست گیگ هارد!(جدیدترین سیستمی که اون زمان پیدا میشد ،یارو گفته بود اگه این بیست گیگ رو پر کردی من بهت جایزه میدم!!!!!!)اینترنت دایل آپم با هزار بد بختی و هزار تا فرم پر کردن از یه شرکت تهرانی ! گرفته بود !سایتشو یادم نمیاد !(یعنی بهتره که یادم نیاد!)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
خخخخخ . مشکوک می زنی ها !!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
من یسالم بوده خخخخخخخ
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
راهنمایی بودم! گوگل!! خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
پنجم دبستان برای یه تحقیق در مورد علوم! رفتم کافی نت و بعد یه عالمه کلنجار رفتن باهاش کشف کردم : )) اون زمانا غرورم داشتیم خوشمون نمیومد از کسی بپرسیم!!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
بابا مغرور..بابا سلطان غرور خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
: |
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٨
١
٢
اول،دوم راهنمایی بودم، معتاد ياهو بودم، یعنی شبانه روزی در حال چت بودم، اکیپ خیلی باحالی هم داشتیم که سالها با هم بودیم، هرکی از یه جا... یادش بخیر، ولی عمری بر فنا رفت... اولین سایت رو هم يادم نمياد!!! به قول علی ؛ بهتره که یادم نياد! تقصیر منم نبود! فيلترينگ اون زمان فعال نبود!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٨
٠
٢
خخخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
جان ما او موقع فعال نبوده؟؟؟ فیسبوک آزاد بوده؟؟
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
با اینکه وقتی فیسبوک یواش یواش داشت همه گیر ميشد یه پیج ساختم اما هيچوقت تو فیسبوک فعالیت نداشتم، البته اون اون زمانی که من ميگم فکر کنم خود زاکربرگ هم میومد ياهو مسنجر چت میکرد! خخخخخخ، من تقریبا از سال 82.83 تو ياهو میچرخیدم، ولی فیسبوک اگه اشتباه نکنم از 87.86 اومد، اوجش هم تو ایران انتخابات 88 بود... مجتبی هیچ فیلتری نبود دادا! خدا از سر گناهان ما بگذره... خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
کاش یه 5 سال زودتر به دنیا میومدم : | خخخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
یادوم نمیه
Cold
Cold
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
یادم نمیاد کی بود دقیقا...ولی گوگل رو باز کردم فک کنم :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
تو از اولش پسر خوبی بودی!:))) يادمه کامل! خخخخ
Cold
Cold
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
گوگل که مهم نیست داداش ، مهم اینه که چی تو گوگل سرچ کردم :D :)))
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
اول یا دوم راهنمایی بودم یه روز رفتیم اتاق کامپیوتر بعد معلمه یه صفحه باز کرد گفت این گوگله و نوبتی یه چیزی توش تایپ کردیم ولی یادم نیس چی سرچ کردم =)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
اولین بار ازین نته مخابرات ک ی عددایی میزدی از رو کارت..بعد ی صدایی میداد خیلی صداشون گوش خراش بود...با اونا اومدم تو نت..ولی فک کنم دبستان دوم سوم بودم گگمونم!یادم نی دقیقشو...و اولین بارم یادم نیس چ سایتی باز کردم..چی سوالای سختی:دی
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
هر چی فکر میکنم نمیتونم زمان دقیقش رو به یاد بیارم ... ولی اولین باری که نشستم پای کامپیوترو یادمه، اونو تعریف میکنم ... توی یکی از مهمونی ها صاحبخونه کامپیوترش رو گذاشته بود روی یکی از میز چوبی کوچولوهای چرخ خیاطی و به من که بچه سال بودم پیشنهاد داد برم بازی کنم ... یادمه دسکتاپش پر از آیکون بود .... خیلی برام جذاب بود ... دقیقا یادمه که میخواستم بفهمم همه اونا چی هستن اما روم نمیشد چیزی بگم ...بعد روی یه آیکون زد و یه بازی توی مایه های رزیدنت اویل باز کرد و چندتا حرکت رو گفت و منم کامل همونجا یاد گرفتم و شروع کردم به بازی و بکش بکش و بعد از 5 دقیقه، توی یکی از حرکتای فکری بازی گیر کردم (یه چیزی توی مایه های باز کردن در) و نمیدونستم چیکار کنم و موندم ... بقیه ش رو هم دیگه یادم نمیاد
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
بعدش که خاموش کردن سیستم رو روش کاور کشیدن؟؟ خخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
خخخخ :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٢٨
٠
٠
اولین بار وقتی 10 سال پیش کامپیوترمو خریدم.اولین کار رفتم یاهو مسنجر.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠٢/٠١
٠
٠
اولین بار که دنیای مجازی رو دیدم حدودا هفت یا هشت سالم بود و کنار داداشم نشسته بودم، اون داشت با یکی از دوست هاش چت میکرد.اون موقع ها من فقط با کامپیوتر بازی میکردم ولی اولین بار که رفتم تو اینترنت فکر کنم گوگل بود فکر کنم راهنمایی هم بودم . یادمم نیست چی سرچ کردم ولی فکر کنم واسه تحقیق مدرسه بود.
m_sepehri
m_sepehri
٩٥/٠٢/٠١
٠
٠
گمونم اول دوم راهنمایی بودم...اولین چیزی ک سرچ کردم تو گوگل عکس گل رز بود...