خانه انجمن یک ازدواج خارجی!
٣٤٨
٤٦
mandana

یک ازدواج خارجی!

یک ازدواج خارجی!

احتمالا شما هم خبر ازدواج روسی رو شنیدید که شایعه شده بود هرکسی با یک دختر روسی ازدواج کنه علاوه بر تابعیت و پول می تونه راحت ازدواج کنه!

جدا از شوخی اگر موردی پیش بیاد که طرف تون ایرانی نباشه باهاش ازدواج می کنین ؟ چرا آره چرا نه !؟

٩٥/٠١/٢٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
النازی ام
النازی ام
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
ایرونیم باشه بستگی ب شرایطش داره ! خب اینم بستگی داره ب شرایطش!!! خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
کلا شرایط مهمه! :)
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
بله دیگه!شرایط مهمه:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
شرایط چی؟؟شرایط اب و هوایی خخخ
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٢٥
٠
٠
:|
Cold
Cold
٩٥/٠١/٢٣
٣
٠
اصلا...حتی اگه قرار باشه یه روزی برم اونور زندگی کنم هم ، بازم از همینجا زن میگرم...اونا واسه تفریح باحال ترن ولی زن زندگی نمیشن :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
زن زندگی رو خوب اومدی :))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٤
٠
١
میشن دادا،میشن!!! اصلا مرداي ایرانی زن زندگی تربیت میکنن! الان هم خود تو یکی از ترانه هات رو واسه يه خانوم خارجی بخونی، یه حلقه (از این سه تا صد تومنا) هم تو جیبت باشه، دیگه طرف از هر کجا هم که باشه، میشه زن زندگیت! فقط یادت باشه از ساس بند یا همون کمرکش اونجا استفاده نکنی و همیشه کمربند جهت احتیاط همراهت باشه! کاری نداره اینقدر سخت گرفتی ها! خخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٣
٣
٠
با اونا زندگی کردن سخته ... یک مشت آدم راستگو و درستکار و زحمتکش دور هم جمع شدن .... مگه میشه باهاشون زندگی کرد .... تا بیای بهش معنی زیرمیزی رو بفهمونی ، نصف عمرت بر باد میره
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
خخخخخخ :)))
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
خمید تو اخرش سرتو به باد میدی در کنار من خخخ اینقدر واضح نگو..البته اونا این واژه رو دارن مثی که به میز ی چی دیگه میگن
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠١/٢٣
٠
١
اصلا شوهر های ایرانی همه متعهد، کوشا، قرمه سبزی خور حرفه ای، زن ذلیل، حیف نکرده بری خارج بعد برای هازبندت قرمه سبزی چرب و چیلی درست کنی با کلی ذوق،بعد بگه یک درینک بیار از گلوم بره پایین روغنش تو گلوم گیر کرده، اونایی که فقط هلو بپر تو گلو میخوان، واالا شوهر فقط ایرانی با سبیل کلفت و پاشنه کشیده با ابهت بگه خانوم، به صدتا این سوسولا می ارزه، فعل هم که پرچمشون بر فراز ایران بالاست.
f_babaei
f_babaei
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
کلن انقد هندونه ګذاشتین زیر بغل مردای ایرانی که خودشون ګم کردن دیګه خخخ من بیشتر با قضیه قرمه سبزی خورشون موافقم =)
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٠
١
اول از همه زن ذلیل ندرم..همه مردا زناشان ذلیلن نه خودشان خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
:دی
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
شاعر می گوید..خنده دی خبر می دهد از سر درون خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
کسی که میخوام باهاش ازدواج کنم آدم باشه. مهم نیست آدم از چه نژادی باشه اصن.همه مدل ادم تو همه جای کره زمین داریم.از با معرفت و متعهد بګیر تا بد اخلاق وناسازګار
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
شعار؟؟؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
صد در صد.البته عقاید و فرهنگ ها هم باید نزدیک هم باشه.اخلاق هم مهمه.تفاوت اخلاق شدید همیشه درگیری و تنش به دنبال خودش داره
f_babaei
f_babaei
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
آقا محسن خخخ شعار نیست انصافن وقتی یکی دوستم داشته باشه چرا باهاش ازدواج نکنم؟اخلاقش خوب باشه دیګه بنظرم کلمه نژاد واین حرفا وخارجی بودنش الکیه.آقای نص صد درصد حرفتون درسته.من باهاتون موافقم.کلن ۹۹ درصد زندګیو رو همین اخلاق وفرهنګ های نزدیک به هم میچرخونه.بنظرم آدما خوبه قبل ازدواج همو بشناسن این کمک بزرګیه برای آینده وآدم بعدش اصلن پشیمون نمیشه هیچ خوشحالم میشه :)
f_babaei
f_babaei
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
اما در ادامه بګم آقای نص که اګر من با فرد خارجی هم ازدواج کنم درسته فرهنګش به فرهنګ من نمیخوره اما میتونه خودشو نزدیک فرهنګ من کنه که این تو آدما میتونه دوزش بالا وپایین باشه تطبیق دادن خودشون بخاطر تفاوت ها.من نګاه دیګه ای به زندګی دارم کاملن مخالف شما.خوب شما برین زن ایرانی بګیرین به من چیکار دارین خخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
ولی گاهی وقتها فقط یه هم زبون میتونه دردت رو بفهمه هر چقدر هم که طرف آدم باشه!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
درست شدن؟؟اینا رویاست.ادمی که تمام عمرش به یک فرهنگ بوده رو نمیشه به زور به یک فرهنگ دیگه نزدیک کرد.فکرتون اشتباهه
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠١/٢٣
٧
٢
ملت از همین ایران خودمون میگیرن بیست سال طول میکشه فرهنگ و عقاید همو هضم کنن دیگه خارج که جای خود داره!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
١
٦
این جمله خیلی فلسفی بود..هر کی فهمید یک مثبت بده که لایک داشت:)
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٢٥
٠
٠
:D
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٣
٢
٦
اگه سیتیزن شدنه کانادا، استرالیا، آمریکا در این ازدواج نهفته باشه، چرا که نه!!!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٠
١
شما ک الگوی این جوونایی چرا...شما الگوی بدی هستی خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٢٣
٠
١
خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
ماشالا چه همه منفی! اما خب رنگ قرمز رو دوست میدارم:)) محمد حسن وای بر جوانی که من الگوش باشم! خخخخ کلا بر فنا رفته!!! اما جدای از شوخی حالا سیتیزن بریتانیا یا کشورهای حوزه اسکاندیناوی هم باشن، چرا که نه!!! شهروندی مهم نیست هااا! زن های کشورهای نام برده،زن زندگی هستن! الان کلدی هم حاضره با اهالی یکی از این کشورها مزدوج بشه! نخواد هم مجبورش میکنم!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
یکی فلفل بده بریزم تو چشمم خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
باید مسلمون باشه.مو زن کافر نوموخوام
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
باشه بهش میگم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
احیانا اطلاع دارین که پیامبر خدا هم اهل کتاب رو جزو کفار حساب نمیکردن؟؟
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
البته اهل کتاب رو فقط میشه به عقد موقت در آورد!!! مشکلت حل شد محمد حسن، :)
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
الان کو اهل کتاب؟؟؟شما اهل کتاب نشون بدین صالح بگیره از طرف من خخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
حتی اگه ایرانی باشه و خارج زندگی کنه هم قبول نمیکنم حالا چه برسه به خارجی! اصولا من اعتقاد به هم زبانی دارم کسی که با من ترکی حرف نزنه کلا درک کردنش برام سخت میشه:))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠١/٢٣
٣
٠
م-نص خیلی تو این انجمن فعالیتت زیاد شده. بابا واسه این بنده خدا آستین بالا بزنین مزدوج شه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
بزنیم
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
من همه انجمن ها فعالیتم زیاده خخخ:))شما الان الکی به این موضوع اشاره کردی که من بگم نمی خوام برا شما پاچه بالا بزنیم..ها..فکر کردی ما نمی فهمیم خخ
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠١/٢٤
١
٠
از من دیگه گذشت .من دارم واسه سومیش اقدام میکنم
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
خب به خیلی فاکتورا بستگی داره..بعدشم فرهنگش ب ما نمیخوره..البته بگما خارجی داریم تا خارجی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
آره چرا که نه! ترجیحا چشم آبی 😂 ولی خب از شوخی گذشته کاری به عقاید بقیه ندارم ولی من خب من با یک مسلمان و شیعه ازدواج میکنم، اصلی ترین شرط ازدواجم هم همین هستش خخخ نماز و روزه و این جور چیزا واسش مهم باشه و نونش حلال باشه... البته نمیگم هر کی مسلمون نباشه نونش حلال نیست یا هر چیزی! من نظر خودم رو واسه یک عمر زندگی کردن گفتم.
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠١/٢٦
٠
٠
احسنت...