خانه انجمن تو منی یا من توام؟
٨٢٤
٨٢
اکرم انتصاری

تو منی یا من توام؟

تو منی یا من توام؟

تاحالا شده كسي به شما بگه شبيه كس ديگه اي هستيد؟ توضيح بديد.

٩٢/٠١/٠٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
shaahin
shaahin
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
بله گفتن چه قدر شبیه بابات و داداشتی
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
واقعا خسته نباشی شما..
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
آره......... از نظر قیافه که بوده........ مثلا گفتن شکل بابام هستم! یا مثلا یه دختری تو دانشکده بود، می گفتن شبیه هم هستیم! و متاسفانه گویا شباهت زیادی به داداشم دارم! البته ناگفته نماند، خیلی ها بهم میگن شبیه ملکه زیبایی سال دو هزار و خورده ای هستماااااااااااا :)))))))))))))))))))) از نظر رفتاری هم بله، پیش اومده! ..... ولی کلا پاییز جان، منظورت یه کم نامفهومه..... فکر کنم دچار اره عمو سانسورچی شده باشه هااااااا
mahshid
mahshid
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
من کلا صدام خیلی شبیه خواهرمه و قیافهم شبیه عمه هام
من
من
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
ازنظر ظاهر خیلی ها میگن شبیه دختر عمه ام هستم ولی ازنظر راه رفتن،صحبت کردن و... شبیه با با مم
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
چه جالب منم مثله شما شبیه دخترعمه ام هستم!
من
من
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
نکنه شما دختر عمه ی منی؟دخترعمه ی منم تربیت بدنی میخونه!
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
من که تربیت بدنی نمیخونم!!!!!علوم تربیتی میخونم.
من
من
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
جدا؟ببخشید!!!!!
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
خواهش میکنم:)
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
خانواده پدریم میگن شبیه پدرتی،خانواده مادریم هم میگن شبیه مادرتی...ولی نه تو خانواده و نه فامیل از هیچ نظر شبیه کسی نیستم...کلا یک آدم خاصیم من...:)))))))
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
منم دقيقا همين حس ودارم :))))
g_h
g_h
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
؟؟؟؟؟؟؟؟؟من اگه بگم گیج میشین ولی میگم!!!دبیرستانی که بودم میگفتن شبیه دوست خواهر دوستم بودم!!!!اگه لازم شد بگین ترجمش کنم!
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
ترجمش کن! :))))))))))))))))))))))))))))))))
g_h
g_h
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
چشوم.یه دوست داشتم فهیمه یه خواهر داشت فرزانه که این فرزانه یه دوست داشت که نمیدونم اسمش چی بود میگفتن من شبیه اونم.ولی اصلا شبیه نبودیم به جان خودم!!
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
ها؟!!!!!! همون ترجمش نکنی بهتره! :)))))))))))))))))))))))))))
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
:)))))))))
Nadia-m
Nadia-m
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
همه میگن من خیلی شبیه خاله و مامانم هستم از لحاظ صدا شبیه خالم و از لحاظ شکل و قیافه شبیه مامانم
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
افراد خانواده كه حساب نيست! به خانواه وفاميل شبيه نباشيم به كي شبيه باشيم؟! به من ميگن شبيه يكي از هم كلاسي هام هستم!! البته من كه اينطور احساس نميكنم. ايشون تقريبا 2تاي من محسوب ميشه! اما يكي از استاد ام اصرار دارن ايشون كپي پيست من محسوب ميشه! سر همه ي كلاسا منو با ايشون. وايشون رو با من اشتباه ميگيرن!! يه بارم كه ميخواستن به جاي من براي ايشون نمره بذارن! اصلا يه وضي....
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
خخخخخخخخ...چه دبیر باحالی...خدا رحم کنه بهتون...:))))
f_bi3daa
f_bi3daa
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
نه ديگه يه بار جدي دعوامون شد. از اون موقع سر هر كلاس وقتي ميخوان سوالي بپرسن اول خوب بادقت نگاه ميكنن بعد با ترديد اسمم رو ميگن. بعد وقتي متوجه بشن كه درست گفتن. يه تك لبخند ميان. همشم به خاطر اينه كه ايشون ابدا به ژوري واين چيزا اعتقاد ندارن. خيلي هم اصرار دارن حافظه ي خوبي دارن وهمه رو به اسم وچهره ميشناين. البته اگه بخوايم انصاف به خرج بديم. همين طور هم هست .منتهي نميدونم چه حكمتي داره . منو اصلا يادشون نميمونه. جداي از اينا اگه باز طرف شبيه من بود بهشون حق ميدادما. اما آخه اون دوستمون اصلا شبيه من نيست. درواقع تنها وجه تشابهمون رنگ چشامونه. همين :|
m-ghorbani
m-ghorbani
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
هعی...انشالله بالاخره ایشون متوجه بشن شما شبیه دوستتون نیستین...:)
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
نه.اتفاقا همه به من می گویند موجود عجیب
s.a
s.a
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
موجود؟!!!!!!!!!!!! :))))))))))))))))))))))))) البته عجیب رو که موافقم! تو تاپیک شب امتحانی و اینا بهم ثابت شد! :)))))))))))))))))
mo_so
mo_so
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
موجود که هستم ولی دلیل عجیب بودنم را هنوز نمی دانم
imanhkt
imanhkt
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
دوستان تا حالا تام کروز رو دیدین ... هیچی دیگه میخواستم بگم اصلا شبیه اون نیستم ...
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٠٧
١
٠
از دست تو ایمان خان خخخخخخخخخ
m_kashiyan
m_kashiyan
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
آره تا حالا زیاد بهم گفتن.یه مقدار شبیه دخترعمه ام هستم یه بار یه نفر پرسید خواهر2قلویین؟؟!!البته خداییش تا این حد بهش شبیه نیستم!تو دانشگاهم یکی بهم گفت خیلی شبیه یکی از دوستاشم از همه لحاظ.قیافه..رفتار..طرز صحبت کردن.......واسه همین دیگه شروع کرد کلی باهام حرف زد نذاشت درس بخونم!2نفرم تا حالا بهم گفتن خیلی واسشون آشنام!که اینم فک کنم قضیه همین شباهتس وگرنه اونا اصلا واسه من آشنا نبودن!
golara_h
golara_h
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
یه پسره هم تو دانشگاهمون بود میگفتن من شبیه اونم!!!!!ولی دروغ میگفتن به خدا میخواستن منو حرص بودن نشون به این نشون که اون چشماش رنگی بود اما من چشام قهو ه ای
golara_h
golara_h
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
یه بارم مامان بزرگم یه عکس نی نی کوچولو شبیه همین عکسی که گذاشتم حتی خوشگل تر رو رو دیوار چسبونده بود وقتی عید رفتم خونشون اول اون عکس رو بهم نشون داد گفت اینقدر که تو نمیای یه عکس شبیهت پیدا کردم زدم به دیوار به جای تو!!!!!ببینش . اما اونم اصلا شبیه من نبود.
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
همه به من میگن شبیه عمه کوچیکمم....یعنی درست میگن همینجوری هم هست ولی من دوست ندارم....
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
همه راست میگن.واقعا خیلی شبیهین.خخخخخخخخخخ.(آیکون شیطان صفتی)
Mohaddeseh.Gh
Mohaddeseh.Gh
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
: ))))))))))))))
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
من شبیه خودمم :)
golara_h
golara_h
٩٢/٠١/٠٧
١
٠
والا!!!!! به همه چی شبیهی به جز خودت!!!!!!!خخخخخخخخخخ
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
یـــح یـــح یـــح یـــح یـــح یـــح خندیدم...
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
اره..بعضیا میگفتن من شبیه یارم..
من
من
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
اوه خدای من!!!!!!!!!!
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
همان یار جهان خوار!!!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
جانم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟....واویلا
shahrzad_h
shahrzad_h
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
میگن من شبیه یکی از همکلاسی هام هستم که بسیار بسیار ازش بدم میاد.
نسیم
نسیم
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
فراوان! هر وقت من و با دختر خالم می‌دیدن می‌گفتن خواهرته؟!!! می‌گفتم نه! فکر می‌کردن دروغ می‌گم! جالب اینجاس هر وقت هم با خواهرم بودم می‌گفتن دخترخالته؟!!!
mahtab-k
mahtab-k
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
آره شده همکارای بابام میگن خیلی شبیه بابامم....دوستمم میگه شبیه یکی از بچه های کلاسشونم
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
آخ :)) سال دوم و سوم هنرستان که بودم تو کلاس خودمون من و یکی از هم کلاسی هام شبیه هم بودیم (به گفته معلمامون!) یکسره معلمامون ما دو تا رو با هم اشتباه می گرفت ،یادش بخیر...
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
چند بار به جای اون کتک خوردی..!!خخخخخخخخخ ( ولی من خودم نمره امتحانی رو که داده بودم رو به جای هم فامیلی ام گذاشته بودن و کلی دردسر کشیدم تا درست شد.. طرف اصلا امتحان نداده بود.. نمره 18.5 براش ثبت شده بود.. )
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
از خدا که پنهون نیست مصطفی از تو چه پنهون چند باری یادمه اشتباهی ما رو به جای ایشون می گرفتن و برای من منفی میزاشتن!!! سال سومم تموم شد یکی از معلمامون بازم مارو با هم قاطی می کرد!!!!
m-roohangiz
m-roohangiz
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
من نه منم،بلکه تونم!!!!....یه جورایی شبیه بابام...
t.m
t.m
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
نچ! کسی بهم نگفته!
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
الان ناراحتی؟!!
e.niyazi
e.niyazi
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
كل فاميل بهم ميگن شبيه عموتي
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
هااااااااااااااااا؟؟؟کدوم عموت؟؟؟
maryam
maryam
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
به من گفتن شبيه كامرام هومني...اصن يه فاميلي داريم هركدومشان منو به يكي شباهت ميدن ديگه اينقد زياده كه يادم نمياد......
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
تا اونجایی که من در جریانم اون کامرام نیست کامرانه..!!خخخخخخخخخخخ
maryam
maryam
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
اوا خدا مرگم نده....حول شدم ...
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
ایشالله
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
شبیه دختر عمه من هم استی!
maryam
maryam
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
ايشالا چي؟!!!
maryam
maryam
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
شبيه دختر دايي دوسمم هستم :)
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
من که کلا شبیه پدرم هستم.. برادر کوچکترم هم کاملا شبیه منه.. اما به خودم خیلی گفتن شبیه اونی شبیه اینی.. یکی چشمام رو تشبیه میکنه یکی کفشاموو خلاصه وضعیه..!!!خخخخخخخخخخ
Mostafa
Mostafa
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
ولی تا بحال شده یکی رو ببینی فک کنی قبلا یه جایی دیدیش..؟ من که برام خیلی اتفاق افتاده .. هر چی هم که فک میکنی اصلا یادت نمیاد..
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
والا همه بهم میگن شبیه تام کروزم:))))))) راستش یادم نمیاد
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
یکی تو شبیه تام کروزی یکی من :))
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
ولی شبیه پسرعموی من که هستی پسرعمو جان..
سین سید هاشم صاد صفدری
سین سید هاشم صاد صفدری
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
کله نمک شما که نمیشه شبیه مرد باشی!شما مثلاااااااااا میشه شبیه جیلو باشی:))))/خب شبیه شما که هستم دختر عمو!ناسلامتی دخترعمومی
Kale_namak
Kale_namak
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
نـــه نگرفتی چی میگم - این "یکی من یکی تو " جریان داره بــــعلــه...
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
این قدر زیاد که گمونم خدا بی نهایت از رو من تکثیر کرده..تا ازدست نرم..
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
(^_^)
اسمانه
اسمانه
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
شوخی نکردم خیلی کم پیش میاد که کسی ادعا نکنه من شبیه یکی هستم....
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
به من میگن از دور شبیه برد پیتم ! البته دور ینی 3 -4 کیلومتراااا ! از این نزدیکا که شبیه ب خودمم !! ^_^
علیرضا
علیرضا
٩٢/٠١/٠٧
٠
٠
میگم چرا من هرکی رو از دور میبینم شبیه برد پیته!! پس بگو همه همینجورین :)))
parisa
parisa
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
اعنماد به نفس..........
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
خوب اون اشتباه لپی بوده....جو گیر نشو
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
^_^
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
3- 4 کیلومتر هم اعتماد ب نفس میخواد ؟!؟!؟!؟!
Em Ad
Em Ad
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
کی جوگیر شده ؟!؟! چرا جو میدی ؟!؟!
شکوفه گیلاس
شکوفه گیلاس
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
به من که خیلی....نمیدونم چرا....تازه فامیلمم چیز دیگه ای میگن....یا مثلا میگن شما همون خانمی نیستید که فلان جا دیدمتون؟؟......چی بگم؟؟؟؟؟؟؟؟/....یک بارم ریا نشه گفتن شبیه یک بازیگرم........کلی خندیدم
Golbarg
Golbarg
٩٢/٠١/٠٨
٠
٠
همه بهم میگن شبیه خالم استم.. دوستم میگفت صدای تو شبیه دوستمه!
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٦
٠
٠
مینا گفت من مثل بابام راه می رم.
nikta_21
nikta_21
٩٢/٠٣/١٨
٠
٠
امروز فهمیدم چقدر صورت زهرا شبیه همون صورتیه که من توی آینه می بینم.حالتاش کلا.بغض کردم.