خانه انجمن آخ آخ ضد حال!
٢٧٦
٣٥
mahsa-s

آخ آخ ضد حال!

آخ آخ ضد حال!

تا به حال شده درعین خوشی یک ضدحال بخورین که همه ی خوشی تون، ناخوشی بشه ؟

بد ترین ضد حالی که تابه حال خوردین چی بوده؟

٩٥/٠١/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
النازی ام
النازی ام
٩٥/٠١/٢٢
٠
٠
اینکه بخوام یه روز برم بیرون ولی هوا سرد و بارونی باشه !!!!!!
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠١/٢٢
٠
٠
آره الان یادم اومد. اول دبیرستان بودم مسابقه داستان نویسی که از طرف آموزش پرورش بر گذار میشد نفر برتر شدم، سر صف اسمم رو خوندن و بهم یک لوح تقدیر و یک ساعت رو میزی دادن، اما وقتی رفتم تو کلاس صدام زدن و گفتن برو اون ساعت رو بیار جایزه تو یک چیز دیگه بوده، بهم یک ماشین دوخت(منگنه) دادنند. بد ضد حالی بود. خخخخخخ. اما بعدش گفتم ول کن مهم سر صفش بوده. هیچ وقت یادم نمیره و میخندم. بقیه ضد حالهام فعلا یادم نیست
Cold
Cold
٩٥/٠١/٢٢
٠
٠
خیلی زیاد ، خیلی زیاد...الآن بین جمعمون یه قانون شده که هر روز زیادی میخندیم یا زیادی خوش میگذرونیم میگیم آماده باشین که قراره یه بلا سرتون بیاد
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
با مو بیا بیرون از ای خبرا نیست
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٢٢
٠
٠
ضدحال که زیاد بوده ولی رو اعصاب ترینش اون پیرمرده بود که هی میومد میگفت صدای موزیکو کم کنین! :|
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
خوب صدای موزیک و کم کنین..پیر مرده اگر قرش بگیره وسط قر کمرش بگیره تو می خوای جواب بدی خخخ
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠١/٢٢
٠
٠
هروقت قرار گذاشتیم بریم بیرون دقیقا همون روز هوا طوفانی شد :|
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٢٢
٠
٠
بله مسلما پیش اومده. ولی بدترین رو یادم نمیاد.
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٢٢
٠
٠
خیییییییییلی زیاد شده...یجورایی عادته وقتی اوضاع خیلی خوبه ..میدونم قراره یچی بشه..یا وقتی همه چی داره بر طرق برنامه پیش میره و من خیلی خوشالم..خودمو برای هرگونه ضدحال اماده میکنم^_^////بدترینشو یادم نیس اما اخرینشو خیلی خوب یادمه...روزی بود ک دقیقا فرداش قرار بود بریم وجهای ابی..دقیقا همونروز حساسیت ب سرما گرفتم..موجهای ابی کنسل شد:||ی هفته بود خوشال بودم:///
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
موج های ابی ندیده بودید دیگه خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٢
٠
٠
خیلی...من استاد ضد حال زدن و ضد حال خوردنم..کلا ضد حالم خخخ
f_babaei
f_babaei
٩٥/٠١/٢٢
٠
٠
ضدحال بدددددددددددددددد یعنی: چند روز پیش لباس کم پوشیدم رفتم بیرون بعد فهمیدم انقد هوا سرده که دندونام به هم میخوره :\ دو تا چیز تو زندګی غیر قابل تحمله. ۱ :ګرسنګی ۲ :سرما =) به جان خودم ضدحال ترینه خخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
اخی! چه ضد حال بزرگی!
f_babaei
f_babaei
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
آخی که شمام دلتون واسم سوخت:)) هرکسی ی چیزی واسش ضد حاله
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
اره/قبلا هم گفتم/با دوستم از مسافرت شمال برمی گشتیم که دزد تمام وسایلمون رو برد!/سفر زهر جونم شد .دوستمم از بی ارزه بازیم ازم جدا شد
Cold
Cold
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
اینجور رفیقا برن بهتره داداش....
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
الهی.چ ضد حال بزرگی :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
روز کنکور ارشد ، چندسال پیش با تیشرت و صندل (تیریپ لب دریا ) داشتم میرفتم سر جلسه کنکور ، به محض اینکه از ماشین پیاده شدم ، بارون شروع شد ، بارون نبود که ، ابرها با پارچ آب میریختن بیرون ... توی فاصله 500 متری داشتم با سرعت نور میدویدم و آخرشم به طرز فجیعی آبکش شدم ............ اما این ضد حال نبود .............. ضد حال اصلی این بود که توی جلسه کنکور ، کیک و ساندیس ندادن .......
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
:D
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
کنکور ارشد جلو در کیک ساندیس میدادن داداش.تو هم مثل من ندیدی...من وقتی اومدم بیرون چشمم خورد بهش خخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
نهههههههههه!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
به جان حمید منم ضد حال خوردم..سر جلسه تشنمم شده بود
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
عرضه :|
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
:)
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
:// وات هپن؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٢٣
١
٠
کامنتهای بقیه ضدحاله وقتی هوای بارونی و سرما را ضدحال میدونن:-|
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٢٣
٠
٢
چه اشکالی داره لیلی جان؟ :)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٢٣
١
٠
بی احترامی و اهانت به طبیعت و کاعنات است، وقتی نزول رحمت الهی را ضدحال بدونن
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٣
٢
٠
خشک سالی لیاقتمونه..دیدم وقتی برف و بارون میاد خیلی ها می گن اه اه بارون و برف.بعد میگن چرا خشک سالیه.ناشکری می کنیم دیگه..من توی کوه بودم یک دفعه مه شد بعدشم شدید برف گرفت نگفتم اه بلکه از این تجربه هیجانی و خفن لذت بردم...هیچ لذتی هم بزرگتر از موتور سواری توی برف و روی برف نیست..خیلی فاز میده
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٢٤
٠
١
من نه ولی یه دوستی داشتم تو یه گروهی از دوستا هی میومد میگف فلان روز عقدمه فلان روز ازمایشمه و اینا ..روز عقدش یکی از بچه ها به شدت زد تو پرش و کلی حرف زد بهش که مسائل ازدواج تو به ما ربطی نداره...طفلی روز عقدش کلی گریه کرده بود ..خیلی بد باهاش برخورد کرده بودن
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٤
٠
٠
خخخخ
maeadeh_sh72
maeadeh_sh72
٩٥/٠٢/١٥
٠
٠
دقیقا یک ساعت مونده بود ب کنکور ماشینمون خراب شد و بین راا موندم استرسم صدبرابر شد