خانه انجمن پیشنهاد توپ برای جیم ۹۵ چی داری ؟
٤٠١
٦٢
s_khorashadi

پیشنهاد توپ برای جیم ۹۵ چی داری ؟

پیشنهاد توپ برای جیم ۹۵ چی داری ؟

سلام ، سال نوی همگی مبارک .با اجازه از مدیر محترم سایت جیم :)

دوستان حالا که وارد یک سال جدید و تازه شدیم شما چه پیشنهادات جالب و توپی دارین تا سایت جیم جذاب تر بشه ؟ فرقی نمی کنه چه در بخش تخته ، انجمن ، گالری و...سایر قسمت های سایت. خوب فکر کنین و بعد جواب بدین :))

٩٥/٠١/١٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
هر هفته بین مطالب و انجمن ها نظر سنجی بذارن (البته فکر کنم سال های قبل جیم همچین کاری میکرده، زیاد اطلاع ندارم)- تو تخته مسابقه بذارن حالا با جایزه ی مادی یا معنوی :دی - برای این امتیازها هم یه فکری بکنن و یه انگیزه ای ایجاد کنن تا کاربرای تنبلی مثل من انگیزه نظر دادن پیدا کنن :دی
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
من هم با تمام پیشنهادهای خوبت زهرا خانوم موافقم ، به خصوص گذاشتن مسابقه توی بخش تخته ولی به شرطی که مسابقه درست حسابی باشه که به درد تمام کاربرا با هر سنی بخوره . ممنون از حضورت :)
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
یه فکری به حال امتیازها کنن :)
Cold
Cold
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
والا سایت همجوره خوب و کامله ، دستشون درد نکنه...کاش می شد یکم شلوغ تر بشه فقط ، مثل اون دوران رونقش :)
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
مبافقم
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
البته فکر میکنم گاهی اوقات مطالب قدیمی سایت که خیلی نظرات بالایی داشت جهت دوره همی بیاد رو سایت بد نباشه از همه بچه ها نه فقط نویسنده ها، این کار یه جور یادآوری خاطرات میشه به نظرم ... میشه اول مطلب من بیاد بالا 'زنم میشی' خخ یادش بخیر
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
یه زمانی شبا قبل خواب تو جیم میگشتیم به جای تلگرام و اینستا....یادش گرامی
Cold
Cold
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
آقا این کاری که سمیرا خانوم گفتن خیلی باحاله ها...روزی 1 مطلب از مطالب مشتی قدیی منتشر بشه با تمام کامنتا و صحبتا و...خوش میگذره :)
Cold
Cold
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
رویا خانوم قشنگ یه دورانی تلگرام و اینستا روی هم نصف جیم وقتمونو نمی گرفت....الآن بیکار میشم 2 تا کامنت تو انجمن و تخته میذارم و تموم! میرم باز سراغ اینستا...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
منم با نظر سمیرا موافقم
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
اقا بنده هم با این نظر موافقم...حتی انجمن های قدیمی سایتم با همون نظراتش و.. یک بار دیگه بیاد..خیلی جالب میشه
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
منم موافقم کلا با جمیع نظرات! :)
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
پیشنهاد خانم سمیرا خوبه ولی فکر می کنم مشکل اصلی نداشتن حوصله و نگذاشتن وقتبچه های سایت برای خوندن مطالب کاربراست حالا چه قدیمی و چه جدید .
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
آآآآررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررره
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
به نظرم بد نیست میانگین سنی کاربرا رو البته اونایی که بیشتر سر میزنن در نظر بگیرید و مطالب رو متناسب با اونا انتخاب کنید. سایت خیلی تینیجری شده :|
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
موافقم رویا خانوم ، من هم همچین احساسی دارم بخصوص توی بخش تخته سیاه ...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
از روز اول همین امتیازات واسم سوال بود! کاربردش چیه؟ واسه این یه چیزی تدوین بشه،بعدم جدول فعالترین ها حذف بشه! که چی خب!
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
دقیقن!!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
داداش من الان با امتیازم به تو فخر میفروشم خخخ حالا جدای از شوخی میزان فعالیت کاربرا رو نشون میده..یک جور عظت و بزرگیه..من امتیاز من و خوب نگاه کن..بزرگی و درک کردی خخخ راستی معرفی می کنم..اقا صالح هستند الگوی اینده جوانان خخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
آی بنازم بزرگیتو دادا:))) ولی خدایی محمد حسن از نظرم یکی از بزرگترین معایب جیم و همینطور یکی از بزرگترین و بهترین پتانسیل های جیم همین امتیازات هست! اگه يه برنامه ی درست و سیستم تمیز پی ریزی بشه که آنچنان سخت هم نیست خیلی واسه جیم مفید میشه،اما الان نقشش مثل نقش تو هست رو میز بیلیارد!!! خخخخخخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
آی بنازم بزرگیتو دادا:))) ولی خدایی محمد حسن از نظرم یکی از بزرگترین معایب جیم و همینطور یکی از بزرگترین و بهترین پتانسیل های جیم همین امتیازات هست! اگه يه برنامه ی درست و سیستم تمیز پی ریزی بشه که آنچنان سخت هم نیست خیلی واسه جیم مفید میشه،اما الان نقشش مثل نقش تو هست رو میز بیلیارد!!! خخخخخخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
این جریان الگوی جوانان رو هم حضوری در خدمتت جهت ارشاد میرسم !خخخخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
*به
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
من هم موافقم ، بهتره یا فکری برای امتیازها و افرادی که فعالیت بیشتری دارند بشه یا کلا حذف بشه ...
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
آره حذف بشه بیتره...حالا مستر صالح برا اینکه خوتون امتیازتون کمه ک نمیگین؟؟؟؟(:دییییی خخ)///// فعالترینها هم..خب بعضی بچه ها برای اینکه برن تو فعالترینا هی الکی الکی کامنت میذارن...امتیازاهم اگه میخان محسوب کنن..لااقل امتیازای فعالیت بچه ها تو تخته هم محسوب بشه..من همش تو تخته ام بیشتر خخخ..ولی کلن نباشه بیتره!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٠
٠
٠
لااقل به ازای هر ده هزار تا در ماه یک کاسه شله بدن خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٠
٠
٠
صالح جان من کوچیکتم داداش..موره شنبه نبین خخخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/١٨
٢
٠
هر کامنت بیشتر از 2 امتیاز حساب بشود، کاربرهایی که نه پست دارند و نه نظری ثیت کردند حذف شوند حداقل300 تا کاربر نخودی تو سایت هس
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
ی هزارتایی هم روش بزار!
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
هزارتا هم از طرف من اضافه کنین روش
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
دارین کمک جم می کنین خخخ هزار تایم از طرف من بذارین
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
امتیاز اهمیت خاصی نداره..الکی طمع نکنین:)) اقا امتیاز های من و دوبرابر کنین نذاشتم قحطی امتیاز بشه
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
لطفا ادمین سایت در نحوه امتیاز دهی تجدید نطر کنند،من نوعی که علاقه ای به پست گذاشتن ندارم،باید از راهی جز کامنت گداشتن امتیاز جذب کنم
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
به نظرم حذف کاربرهای غیرفعال کار درستی نباشه ، به هر حال شاید بالاخره زمانی همین افراد هوس فعالیت به سرشون بزنه و از چراغ خاموشی خارج بشن :)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٢٠
٠
٠
نخودی جماعت که فرصت و حوصله حتی یک نظر و پست را نداره ارزش داشتن اکانت جیم را هم نداره
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
پیشنهاد زیاد دارم ولی عمرا اگه حتی یه دونه اش رو بگم .... اصلا اصرار نکنین ....
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
بیا در گوش من بگو با هم تحریمشون کنیم به ما خبر ندادن خخخ:)
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
چه خبره آقای بزرگواری ، خدا بد نده ...خیلی کم حوصله شدین ، قبلا انرژی بیشتری داشتین :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٢٠
٠
٠
:)) ... مگه این خطوط قرمز ، میزاره اعصاب آدم سرجاش بمونه :)
nooshin_tamimi
nooshin_tamimi
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
من یه سوال دارم.شاخ هفته چطور انتخاب میشه؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
به سختی!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
بر اساس کیفیت شاخش هست..مثلا شاخ گوزن بسیار شاخ مرغوب تری نسبت به شاخ گاوه خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
یک دو تومن دستی به علاوه امکانات بدن من یک کار خفن شروع می کنم براشون :))البته هنوز اون کار خفنه در مرحله اتاق فکر و مشاوره است..اوکی که شد اعلام میداریم..دوست داشتن حمایت کنند ..دوست نداشتنم بازم حمایت کنن خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
مرحله ی اتاق فکر رو مواظب باش هاااا :)))))))
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
اقا قبلا ها صندلی داغ داشتیم
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
الان هم داریم ، یکی که در ایام عید بود مربوط به آقای آستانه و خانم باباپور که خیلی جالب بود ، شما خودتون حاضرین روی صندلی داغ بشینین آقای م _نص :))
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٠
٠
٠
مو مو؟؟منو کار دارن اونجا خخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
قبلا ها یگان ویژه داشتیم الان نداریم..حقوق ماره ندادن جون ارشام:))خخ
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
ممکنه بخشی از فعالیت های یگان ویژه در سایت رو بفرمایین ؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٠
٠
٠
خیر نمی شود خخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
شنوندگان عزیز توجه فرمایید. به خبری که هم اینک به دستم رسید توجه فرمایید ینی :)) آرشام ایرانی داماد شدددددددددد :)))))
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
عروس از کاربرهای سایت ان؟
s_khorashadi
s_khorashadi
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
این آقای آرشام کی هستند که حالا ازدواج کردند ؟
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
بچه های قدیمی میشناسنش آرشامو
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
عه مبارکااااااا..الان مستر نص میان خودکشی میکنن خخخخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٢٠
٠
٠
:)) انشاءالله خوشبخت بشن!
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٠
٠
٠
شایعه است...بیچاره خانمش خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٢٠
٠
٠
ارشام زن بگیره مو نگیروم خخخ مو رفتوم دو تا بگیروم..البته زن درد سره..مزدوج نوموشوم خخخ
h.naderi
h.naderi
٩٥/٠١/٢٣
٠
٠
کلا سایت رو عوض کنیم. نظرتون چیه؟