خانه انجمن بفرمائید جایزه ی بین المللی!
٢١٢
١٧
t_tooshle

بفرمائید جایزه ی بین المللی!

بفرمائید جایزه ی بین المللی!

اگه یه روزی اسمتون رو پشت میکروفون تو یک جشنواره ی بین المللی خوندن تا برین و جایزه بگیرین.

اولا دوست دارین چه جشنواره ای باشه و جایزه تون به چه دلیلی باشه ؟

دوما اولین جمله ای که به حضار پشت میکروفون می گین چیه؟

٩٥/٠١/١٦
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/١٦
١
١
نمیدونم واقعن!دوس ندارم:/
:-
٩٥/٠١/١٦
١
١
نطر نده
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/١٧
٢
١
شما هر وقت با اکانت خودت اومدی نظر بده جانا! تو متنه سوال نکفته کسایی ک دوس ندارن پاسخ ندن!
٩٥/٠١/١٧
١
٢
درست نیس اینطوری جواب انجمن ها را میدی، نمیدونم و مهم نیست و غیر و ذلک
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
چرا کامنتمو تایید نکردین؟؟؟
نجمه عرفانیان
نجمه عرفانیان
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
یکی از جایزه های بزرگ نویسندگی،نمیرم پشت میکروفون.
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/١٦
٠
١
مراسم اهدای جایزه گرمی! به دلیل نوآوری در موزیک! میگم: حقم بوده! :|
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/١٧
١
٠
جایزه نوبل! و چون خارج از ایرانه میگم ، به نام خدایی که دوران از اوست ، جهان یک طرف خاک ایران از اوست :))!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/١٧
١
٠
مراسم اهدای جایزه اسکار در بخش کارگردانی برای ساخت شاهنامه - پشت میکروفون که برسم اول از همه میگم سلام (بقیه شو نمیدونم)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٧
٠
٠
جشنواره بین المللی نقطه سر خط فعلا!!! جیگرم خون شد واسه چار خط شعر :|
Cold
Cold
٩٥/٠١/١٧
٠
٠
تو مراسم اسکار ، بهترین بازیگر نقش اول مرد :|...هیچ حرفی هم ندارم که بزنم ، میگیرم میرم میشینم سر جام!
nooshin_tamimi
nooshin_tamimi
٩٥/٠١/١٧
٠
٠
به هر دلیلی باشه خوبه.دوس دارم.میگم خیلی ممنونم...خیلی ممنونم(بعد چون همینطور صدای دست و جیغ و سوت و ایناس حدودا 1دقیقه سکوت میکنم و بهشون لبخند ملیح میزنم.) بعدش تشکر میکنم و میگم اگر این هدیه از آن من شده به لطف عزیزانی مثل شما بوده به همین خاطر تقدیمش میکنم به شما هواداران گلم.(باز دوباره صدای سوت و جیغ و دست) خیلی ممنونم آین هدیه برای من خیلی باارزشه و....در آخر هم از هیآت داوران و ایناها تشکر میکنم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/١٧
٠
٠
اسکار بهترین فیلمنامه در بخش درام/هیجانی و پشت میکروفن فیلم جدایی فلانی از بهمانی را نقد، و ثابت میکنم که چرت گویان این عرصه ارزش اسکار ندارند
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
دو سال پیش دوست داشتم تو یه جشنواره برگزیده بشم و نشدم، بعدشم اون جشنواره منحل شد :| پشت تریبون نمیرم چون هول میشم :دی
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/١٨
٠
٠
میگم سلام :)
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠١/١٩
٠
٠
برای رمان. جایزه ادبی. نوبل . از مامانم میگم. کلا به این صحنه خیلی فکر کردم و میکنم و دقیقا هم میگم که از مامانم صحبت میکنم، چون خالق احساساتم بوده و هست.