خانه انجمن رئال بردش!
٤٦٩
٦٩
sajjad_mohammadi

رئال بردش!

رئال بردش!

سلام به همه
این اولین انجمنی هست که می ذارم
امشب ال کلاسیکو هستش، به نظرتون رئال می بره یا بارسا یا مساوی میشه؟ چرا؟

٩٥/٠١/١٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠١/١٤
١
٢
من خودم رئالی شیش آتیشه ام ولی توقع زیادی از زیدان و تیمش ندارم توی نیوکمپ مساوی هم بگیرن قانعم ولی دلم به برد روشنه:)
sajjad_mohammadi
sajjad_mohammadi
٩٥/٠١/١٤
١
١
عه منم رئالی ام .... من که میگم می بازیم ولی :|
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠١/١٤
٣
٣
رئال همیشه برنده است مهم نیست اگه تو چندتا بازی ببازه اما آخرش همیشه از بارسا سره. مثل پرسپولیس بزرگ.بازی امشبم میبره
sajjad_mohammadi
sajjad_mohammadi
٩٥/٠١/١٤
١
١
خواهش رئال عزیزمو با پرس پول لیس مقایسه نکنین!
آبتا-۱۵۱ :)
٩٥/٠١/١٤
١
١
پرسپولیس بزرگ خخخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠١/١٤
٣
٠
با استـــــــــــــــ سوراخ ــــــــقلال مقایسه کنه خوبه ؟ خخخخ پرسپولیس سروره حاجی
٩٥/٠١/١٤
١
٢
دوست دارم رئال ببره.حالا ببینیم چی میشه :)
Cold
Cold
٩٥/٠١/١٤
٢
٢
مهم اینه که رئال سلطان هرچی تیمه...نتیجه هرچی میخواد بشه بشه :) ولی ایشالا میبریم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/١٤
١
١
بهتون میخورد بارسایی باشین!
Cold
Cold
٩٥/٠١/١٥
١
٠
نمیدونم چطور همچین چیزی به من میخورده!...دیگه چیکار باید براتون میکردن که شاید بتونین ببرین؟ :D
sajjad_mohammadi
sajjad_mohammadi
٩٥/٠١/١٥
٠
٠
ترکونیدم داداش
سعید نایب
سعید نایب
٩٥/٠١/١٤
١
٠
اینقدری که این موضوع تو کشور ما دغدغه شده که حاضرم به جرات قسم بخورم تو خود این دو باشگاه اینقدر چالش نیست.!
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/١٤
١
٤
به قول معروف: سال 363 روزه و اون دوروزی هم که میمونه ال کلاسیکوئه! امیدوارم رئال ببره :)
team_1
team_1
٩٥/٠١/١٤
٣
٢
پوووووووف!مثه همیشه بارسا میبره!!این که واضح و مبرهن هس=))
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠١/١٥
٠
٠
خخخ😄
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/١٤
١
٢
چو دانی و پرسی سوالت خطاست! بهتر بود میپرسیدی بارسا با چند گل اختلاف میبره... :)
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠١/١٥
١
٠
😆
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٤
٤
٤
رئال تیمه! کجای لالیگاست! آقا واسه بازی بارسا با لاس پالماس یا گل گهر سیرجان انجمن گذاشته بشه بهتره.... خخخخخخ ویوا بارسلونا...
من
من
٩٥/٠١/١٤
٠
١
جااااااااان؟؟؟؟ پ ن پ بارسا تیمه!!خخخخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/١٤
١
١
لایک ب شما:)))))اصن رئال داغون بازی میکنه:دی
Cold
Cold
٩٥/٠١/١٥
١
١
داداش دیدی تیمه یا نه؟ :))
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٥
١
١
نه همون رئال تیمه! فقط اگه ذره بین خدمتتون هست یه نيگا کنید به جدول لالیگا بعد با ماشین حساب، حساب کنید با پیروزی که به دست آوردين چقدر از صدرِ همیشه آبی اناری فاصله دارین! به اتلتیک چی میگین!؟ تشک دوز؟ تشک پوش!؟ لحاف دوز! حالا هرچی! اول همشهری تون رو پشت سر بزارید بعد بیاین مذاکره کنیم ببینیم آیا به عنوان تیم دوم مادرید محسوب میشید! یا نه!
sajjad_mohammadi
sajjad_mohammadi
٩٥/٠١/١٥
١
١
واستید آخر فصل در موردش حرف می زنیم.... بعدش معلوم میشه کی باید بره لحاف بدوزه
من
من
٩٥/٠١/١٤
٢
١
به به به اکثریت رئالین:))))))) رئال عشقه عشــــــــــــــــــــــــــق چه ببره چه ببازه
sajjad_mohammadi
sajjad_mohammadi
٩٥/٠١/١٥
٠
١
دقیقن.... رئال عشقه
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/١٤
١
٠
خدا یه پولی به من بده .... :))
Elham_n
Elham_n
٩٥/٠١/١٤
٠
٠
لایک :) مردم چه دغده هایی دارند والا
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٥
١
٠
حمید جان دادا فوتبال عشقه دیگه... مثل همه ی سرگرمی های ديگه. خودت که اهل دلی دادا، میدونی چی ميگم:)))
sajjad_mohammadi
sajjad_mohammadi
٩٥/٠١/١٥
١
٠
میشه یکم از اون پولایی که خدا بهتون میده به منم بدید؟؟؟؟
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/١٥
٠
٠
😂😂😂
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
پول و معدنم به من
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/١٤
١
٠
بارسا میبره:)
sajjad_mohammadi
sajjad_mohammadi
٩٥/٠١/١٥
١
٠
خوشم میاد که دقیقا عکسش شد... رئال ده نفره بردش خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٥
١
١
به عنوان يه بارسایی هزار آتيشه آمدم که بعد دوستان رئالی نگن نيومد!!! حرفاي فوتبالی رو با وحید جان قوام تو صفحه ش زدم... به عنوان چکیده ی اون صحبت های طولانی بگم که کاتالان های عزیز ناراحت نباشید ببست و خورده اي بازی ما میبریم خب یه بازی هم اونا باید ببرن دیگه! ما تبریک ميگيم! خسته آمدیم آل کلاسیکو، خسته تر میریم با اتلتیک بازی کنیم، رئال هم میره با ولسفبورگ!!! بازی کنه! انشاءالله موفق باشن اونجا هم!
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠١/١٥
١
١
لطف کردی صالح جان:) دمت گرم که اومدی:) شجاعت و معرفتت قابل تحسینه:) خستگی تونو درک میکنم :) ولی بیست و خورده ای بازی اگه منظورت الکلاسیکو ها هست که اینجوری نگو دیگه همه فکر میکنن بیست تا بازی پشت سر هم بارسا برده خخخخ همین دو سه سال پیش با مورینیو تو نیوکمپ طی چهار روز دو بار بردیم بارسا رو:) آقا منتظر مطلبت در مورد قهرمان لیگ قهرمانان هستم کما کان:)
sajjad_mohammadi
sajjad_mohammadi
٩٥/٠١/١٥
٠
١
معلوم شد کاتلان ها چند مرده حلاجند!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/١٥
٢
١
جنبه باخت داشته باشین دیگه! دیگی زمین کج بود و خسته بودیم و گفتیم یه بارم رئال ببره و ... دیگه قدیمی شده!
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/١٥
٢
٢
من هم برای رئال آرزوی موفقیت میکنم تا التیامی باشه بر زخمهاش !!!
Cold
Cold
٩٥/٠١/١٥
٢
١
داداش این حرفا چیه؟...باختین بیا بگو باختیم دیگه ، بگو به رئالی که بنیتس تا تونسته نابودش کرده باختیم ، بگو با تیم خوش ثباتمون به رئالی که تو 1 سال گذشته زیدان سومین نفریه که رو نیمکتش میشینه باختیم ، بگو به رئالی که امیدی به قهرمانی نداره تو نیوکمپ باختیم ، بگو 10 تا موقعیت خراب کردن و باختیم ، بگو یه گل رئال رو به نامردی قبول نکردن بازم باختیم ، بگو از رئال 10 نفره گل خوردیم و باختیم!...بعدشم دیگه داداش شرمنده بازی ها رو ما نمیتونیم تعیین کنیم وگرنه ولفسبورگ رو به شما میدادیم :))
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠١/١٥
٢
٠
حالا باختین دیگه ناراحتی نداره آدم باید از شکستاش تجربه کسب کنه برای پیروزی های بعدی😄💪
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٥
٢
٠
باختیم آقا باختیم! ما که نگفتيم بردیم آره راس میگی ا کلدی به تیمی باختیم که بیست دقیقه تیم بود فقط! تو بازی باختیم که قوطی رو واسه پایتخت معنا کردیم! ما بازم تبریک ميگيم... پ. ن؛ جواب زیاده اما واقعا به خاطر اینکه گفته نشه جنبه باخت نداریم میزارم مفصل یه جای ديگه بگم! البته عادت به باخت نداریم! پ.ن؛ وحید داداش خیلی مخلصم، خدايي دمت گرم واسه اینکه خیلی باحالی:)) فقط واسه یادآوری در مورد سالی که خوزه بود بگم؛ اگه تو چهار روز چهار بارم میباختیم جبران اون پنجتایی که رئال نوش کرد نمیشه! صفحه یک خراسان ورزشی هم شد وقتی آبیدال پنج رو به سی ار سوون نشون میداد! دیشب هم رو تقویم یه تیک میخوره شاید تا سه سال بعد!
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٥
٢
١
کلدی تو و وحید حیف شدین با این رئالی بودنتون! خدایی تو لاماسیا خیلی جای پیشرفت داشتين! خخخخ، راستی ولسفبورگ هم از خودتون! بلاخره باید انتقام شما رو بگیریم از اتلتیک! اینطوری میشین تیم سوم اسپانیا هاااا! زشته!
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
اره واقعن بازیکنای بارسا خسته بودن...هنه بازی داشتن....لایک ب تمام حرفاتون خخخ
Cold
Cold
٩٥/٠١/١٦
١
٠
خدا رو شکر کن داداش فقط 20 دیقه تیم بودیم :)) همیشه اینطوری بشیم چی میشه بنظرت؟....ولی از من میپرسی تو بیا رئالی شو ، خوش میگذره دور هم :))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/١٥
١
٢
آقا تبریک. خیلی لذت بخش بود. ولی قلبمون اومد تو دهنمون بردیم. ما 3-1 بردیم که داور نامردی کرد و یه گلمون رو رد کرد.
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/١٥
١
٢
خوشم میاد اکثر جیمی ها تیم شناسن! توی باشگاه ایران پرسپولیس و تو لالیگا رئال مادرید. به به آدم کیف می کنه این ملت فوتبال شناس رو می بینه
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠١/١٥
١
١
یادته گفتم از خیلی لحاظ ها علایقمون یکیه ؟ خخخ مثالش همین علایق ورزشی :)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/١٥
٠
١
خخخخخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٥
١
١
بارسایی ها اینقدر عناوین به دست آوردن که کری نمیخونن، وگرنه بارسایی تو سایت زیاده... خوش سلیقگی رو مردم ایران نشون دادن وقتی که نود نظر سنجی گذاشت و اکثرا پرسپولیس و بارسایی بودن! توروخدا مجتبی دادا اسم پرسپولیس رو کنار رئال نذار دیگه:)))
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
خجالت بکشین..دفه اخرتون باشه اسم پرسپولیس و کنار این تیما میذارین..پرسپولیس ی دونست..حیف نمیتونه بره تو لیگ قهرمانان اروپا بازی کنه.والا قهرمان بود:))
:-
:-
٩٥/٠١/١٥
٠
٠
اواتارتو عوض کن
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
کی؟؟
_
_
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
سجاد محمدی
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠١/١٥
١
٣
آی لاو رئال 😍 کریس جان که مث همیشه درخشید احسنت بهش👍 اونایی هم که تیمشون باخته زیاد ناراحت نباشن دنیاست دیگه سختیای خودشو داره😆
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٥
٠
١
من منفی دادم! :|
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠١/١٥
١
٠
کار بدی کردین 😂
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/١٥
٠
٠
ال کلاسیکو گفتین من یاد مصاحبه حسین اقا با لهراسبی افتادم خخخ
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/١٥
٠
٠
خخخخخ از شنونده های وفادار رادیو شمایین!
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/١٥
٢
٠
آقا الان بگیم 3-1 برده یا 2- 1 ؟ :پی
من
من
٩٥/٠١/١٥
٢
٠
خخخخ حیف شد واقپعا کاش گل بیلم قبول میکرد داور
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
بیلتون؟؟ایا بیل شما هم گل میزنه خخخ:)) ها شما باغدارین با بیل گل می کارین خخخ
من
من
٩٥/٠١/١٥
١
١
به به به کیف کردم عااااااااالی بودیم ده نفره جلوی دوازده بارسایی
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
خخخخ گلاب ب روتون اگر منظورتون از دوازدهمین نفر داوره که باید بگم داور اب معدنیش مسموم بوده اونجوری شده
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
الان رابطه اولین انجمن با این بازی کذایی چیه؟؟
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
تیم فقط میلان..بیایین دست از این تیمای سوسولی بردارین خخخ
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٥/٠١/١٦
٠
٠
با اینکه همیشه شدیدا و قلبا میلان و بایرن رو دوست داشتم اما تو الان چی میگی محمد حسن!! خخخخ، ما عصبانی، اونا خوشحال! جفتمون میریزیم سرت هاااا خخخخخخ