خانه انجمن ملالی نیست جز دوری شما!
٣٦٦
٢٢
گیشنیزوفرنی

ملالی نیست جز دوری شما!

ملالی نیست جز دوری شما!

هنوز زمان زیادی نمی گذرد از روزهایی که مردم به دنبال اتومبیل رئیس جمهور سابق کشورمان که به شهرشان سفر کرده بود می دویدند. مردمی که تمام تلاششان این بود تا نامه شان را به دست شخص رئیس جمهور بسپارند. حالا فرض کنید فرصتی بیست کلمه ای پیش آمده باشد تا برای رئیس جمهور فعلی چند خطی بنویسید. چی می نویسید؟

٩٥/٠١/١١
نظرات کاربران
کد امنیتی
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/١١
٠
٠
میگم اگه ازدواج کنم شما افتخار میدی خطبه عقدمون رو بخونی!
گیشنیزوفرنی
گیشنیزوفرنی
٩٥/٠١/١١
٠
٠
حتما میاااد ،خودوم میارومش :)
m_r_amani
m_r_amani
٩٥/٠١/١١
١
٠
حال ما خوب است. اما تو باور نکن
گیشنیزوفرنی
گیشنیزوفرنی
٩٥/٠١/١١
٠
٠
باور کرده فک کنمم ولی:)
Cold
Cold
٩٥/٠١/١١
٦
١
میدونیم وضعیت اقتصادی قرار نیست از این بهتر بشه ، میدونیم دیگه از این کار بیشتری نمیشه کرد ، میدونیم درست بشو نیست این مملکت...فقط یکم آزادی و شادی به این مردم بدین ، ما دیگه چیزی نمیخوایم :)
گیشنیزوفرنی
گیشنیزوفرنی
٩٥/٠١/١١
١
٠
آزادی و شادی وو نه جان من تارف نکن دیگه چی میخوایی:)
m_r_amani
m_r_amani
٩٥/٠١/١١
٠
٠
جاده مشهد و بالعکس آسفالت گردد.
گیشنیزوفرنی
گیشنیزوفرنی
٩٥/٠١/١١
٠
٠
در مرحله زیر سازی میباشد :)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/١١
٢
١
نمیشه لین نامه ی بیست کلمه ای ب رئیس جمهور قبلی باشه من ی ذره فحشش بدم؟؟؟؟؟؟هرچند با فحشای من چیزی عوض نمیشه ولی دلم خنک میشه!!!!هنو یارانه دویست و پنحاه تومنیم وعده میده ای خداااا ای فلک خخخخخ....یکی نمیشه اینو ساپورت کنه بفرستتش امریکا‌.اقتصاده امریکارو نابود کنه خخخ
گیشنیزوفرنی
گیشنیزوفرنی
٩٥/٠١/١١
٠
٠
نمیشه :)،اما یه کار دیگه میشه کرد :-D
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠١/١١
٦
٠
با سلام خدمت رئیس جمهور عزیز: )اقای رئیس جمهور پس چی شد وعده هایی که دادین؟ : )نکنه همش قراره گند کاری های دولت قبل می خواید بهونه کنیدد : )؟ممنونیم که تورم انقدر کم شده واقعا
گیشنیزوفرنی
گیشنیزوفرنی
٩٥/٠١/١١
٠
٠
خخخ توپتون پره هااا:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/١١
١
٠
حسن جان ما که این پایین مایینا میچرخیم نمیتونیم درک کنیم ، شما که اون بالا مالاهایی بگو ببینم چرا هرکی به یه جایی میرسه ، قبل از هرکاری شروع میکنه با ترسیم خطوط قرمز و محدود کردن انسانهای پیرامونش ... یعنی همه جا .. هاااا .... از شما که اون بالایی تا ما که اینجا این پایینیم :)
گیشنیزوفرنی
گیشنیزوفرنی
٩٥/٠١/١١
١
٠
صرفا جهت واردات خودکار قرمز از چین :)
گیشنیزوفرنی
گیشنیزوفرنی
٩٥/٠١/١١
٠
٠
هیشکی وام نمخه یعنی؟؟
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠١/١١
٠
٠
به همه بچه ها عرسک بده و شکلات و دوچرخه و کلی دفتر و کتاب و.... و اصلا هرچی که برا بچه هاست. زیاد نیست ، خواسته بزرگی هم نیست
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/١١
٠
٠
من نامه رو سفید میدم! میگم خودت هرچی دوست داشتی برای خودت بنویس
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/١١
٠
٠
وقتی نوشتنم فایده نداره برای چی وقت تلف کنم؟؟؟؟!!!!!
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/١١
٠
٠
شایدم آدرس سایت جیمو نوشتم گفتم بیا تخته سیاه دور هم خوش میگذره خخخخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠١/١٢
٠
٠
نمی دونم چه چیزی برام توی اولویت قرار داره که رئیس جمهور بتونه حلش کنه اما خب شاید بخوام هر مشکلی که سر راه رسیدن من به هدفم که دست یافتن به یک محبوبیت و معروفیت نویسندگی در یک سطح وسیع هست رو لودروآر برطرف کنه :)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/١٢
٣
٠
یه بار گفتین مردم برجام رو حس میکنن توی زندگی هاشون! میخوام بگم من و آدم هایی که دور و برم میبینم حسش نمیکنیم نه اینکه بگم نسبت به هشت سال نحس گذشته حالمون بهتر نشده، ولی هنوز حالمون اونقدری خوب نیست که بتونیم تغییرات مویرگی رو حس کنیم. هنوزم بیکاریم، هنوزم فقیریم، هنوزم کارخونه ها دارن تعدیل نیرو میکنن هنوزم بخور بخور داره بیداد میکنه هنوزم فساد مالی و ... هست. یه کاری بکنید که جوونای این مملکت حس کنن که این چهار سال مملکت داره یه تکونی میخوره اول اولش کار برای جوون ها که جوون اگه کار داشته باشه یه کار آبرومند خیلی از مشکلات جامعه هم حل میشه
translator
translator
٩٥/٠١/٢٢
٠
٠
چه فایده به جز حرص خوردن الکی :(((( مینویسم : ینی خداشمارو ازاسمون رسوند برا ما ملت اون کلیدنبود که طلاااااا بود اصا هیچ قفلی توزندگیمون نمونده. من موندم این همه خوشی رو کجای دلم جابدم خداعوضت بده