خانه انجمن خواستگاری دخترا از پسرا
٥٣٩
١٠٥
شطرنجی

خواستگاری دخترا از پسرا

خواستگاری دخترا از پسرا

دخترا! حاضر هستید اگر عاشق کسی بودید یا هستید برید بهش اعتراف کنید؟ خب طبعا کسی که شما عاشقشید از نظر شما باید خوب باشه نه؟ پس چرا من اکثرا دیدم میگن این کارو انجام نمیدیم؟ کما اینکه تو اسلام هم موردی نداره.

پسرا! چرا یه سری از شماها میگن آویزون بودن به این عمل؟ اصلا خودتون واکنشون چیه به این جریان و چرا؟

٩٥/٠١/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
٢
٠
:) عمل پسندیده ای هست اگه بگن بهش فکر می کنیم و یحتمل قبولم کردیم !
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
الهام : ندیده و نشناخته قبول می کنین ؟ :D
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
:) گفتم یحتمل ! ینی بهش فکر می کنم و قبول می کنم .
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
چ انجمن تکراری ای..فکر کنم دوسه بار انجمنه همینو گذاشتن!ن حاضر نیستم:/
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
خب چرا؟ دلیل بده جانم
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
چرا حاضر نیستی ینی؟
Elham_n
Elham_n
٩٥/٠١/٠٨
٢
١
مخالفم . برای اینکه روح لطیف دختر شکننده تر از اونی که بتونه تحمل مخالفت یانه گفتن طرف مقابل را داشته باشه و دوما شخصیت دختر خورد میشه سوما یک آقا باید برای بدست آوردن یک خانم تلاش کنه و اگه خانم بخواد خواستگاری کنه یا حتی سریع جواب بله را بده آقا قدرشا نمیدونه
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
اگر طرف جنبه داشت چطور؟
فو فا نو
فو فا نو
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
اینا همش حرفه خخخخ باید خودشو قوی کنه و منطق داشته باشه خب، چه معنی میده از یه جواب نه اینجوری شه؟ :دی خرد هم نمیشه. بنا ب دلایلی طرف نه گفته چ ربطی داره؟ :دی سوما هم ک قبول ندارم. اگر مردا رو اینجوری ادم ببینه پس کلا از طریق خواستگاری مرد از زن هم ازدواج نکنه سنگین تره :))))
محمد-۱۵۱:)
٩٥/٠١/٠٨
٤
٢
خب چرا دختر واسه رسیدن به عشقش،تلاش نکنه؟ مگه پسرا خار دارن؟! مگه پسرا احساس ندارن؟!
Elham_n
Elham_n
٩٥/٠١/٠٨
١
٤
چرا از واقعیت فرار کنیم روح یه دختر مثل گل میمونه زیبا ولطیف ودرعین حال شکننده میشه بگیم یه گل میتونه ظریف نباشه خب اگه ظریف و لطیف نباشه که گل نیست دختر هم همین طور اگه احساسات لطیف نداشته باشه دختر نیست / مردها همین طور هستند ینی همه آدما همینطورند اگه چیزیا که بدست میارن با زحمت نباشه راحت از دست میدن / جنبه واینا را نمیدونم اما بازم فک میکنم غرور دخترانه اصلا اجازه نمیده / تاکید میکنم همه اینایی که گفتم نظرات منه و شاید بقیه نظری خلاف نظر من داشته باشند
Elham_n
Elham_n
٩٥/٠١/٠٨
٠
٢
پسرا اگه یکی جواب رد داد راحت تر میتونند برند خواستگاری یه نفر دیگه اما اگه یکی به یه دختر جواب رد داد نمیتونه چند تا جای دیگه بره خواستگاری بعدشم پسرا جنبه ندارند تا تقی به توقی خورد میگن تو از اول میمردی واسه من تو منو میخواستی
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
١
٠
خب کی میگه احساسات لطیف با اعتراف ب عشق و قبول نشدنش در تضاده؟ اخه دلیلش چیه؟ کی گفته یه دختر نمیتونه هم قوی باشه و با واقعیت ها و حقیقت ها روبرو شه و هم لطیف باشه؟ ما این انجمنو زدیم ک ب این برسیم ک این باور ها اشتباهه اگر اشتباه نبود و همه ی اینا ک میگی اثبات شده بود دخترایی هم نبودن ک اینطور باشن. مثال خیلی بارزشم حضرت خدیجه ک از حضرت محمد خواستگاری کردن ولی هنوزم دختر بودن با احساسات دخترونه :) ب نظرم این از ترس ما نشات گرفته و همون چیزی ک بهش میگین غرور شما
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
واسه جواب دومی هم ارجاعت میدم ب جواب مریم. کسی ک اینطوره چ تو بری جلو چ اون بیاد جلو پس در نهایت فرقی نداره و کار خودشو میکنه :)))) و کلا فرقی نداره پس
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠١/٠٨
٠
١
اصلا حاضر نیستم همچین کاریو انجام بدم و برم مستقیم بگم،شاید با رفتارم ی جوری ببهش بفهمونم ولی اینکه بخوام بگم اصلا وابدا،به نظرم دخترا یکی از جاهایی که باید غرورشون حفظ کنند همین جاست...یعنی عرف جامعه این جور حکم می کنه،بعد اگه این کار رو انجام بده اینم در نظر بگیرید ممکنه جواب رد بشنوه و این برا روح شکنندش خیلی زجر اوره ...از طرفی ممکنه دوروز دیگه اگه با همسرش مشکل پیدا کرد همسرش بهش بگه تو منو میخواستی ،ولی برا پسرا همچین مشکلی نیست : )
فو فا نو
فو فا نو
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
ارجاعت میدم ب جوابم ب الهام :)))) همسری ک قراره اینجوری باشه. فرض بگیریم تو نرفتی جلو و اون اومده پس در نهایت تو زرده و حتی اگر اونم بیاد جلو ازدواج باش فایده نداره :)))))))
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
مخالفم:| تو كامنت پاييني جوابمو گفتم كه چرا مخالفم...
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
به هییییچ وجهی حاضر نیستم به یک پسر بگم دوسش دارم ..مگر اینکه اون اوا این حرف رو بزنه:))
فو فا نو
فو فا نو
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
اصن اوپن مایند نیستید بچه ها خخخخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
دختر تحمل نه شنیدن نداره فوفانو ولی پسرا پوست کلفترن خخخخخ
٩٥/٠١/٠٨
٣
٠
این مسئله تو کل جهان ی مسئله ی عادیه!تو ایران یه خورده غریبه!اصن هیچ جای عقل و شرع نگفته ک حتما پسر باید پا پیش بذاره ک.البته پسرا هم باید ظرفیت و‌جنبه شو داشته باشنا:) در غیر این صورت،اون دختر بیچاره،میترشه و کپک میزنه :))
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٨
٠
١
مشکل همینجاست...پسر کم پیدا میشه م ظرفیتشو داشته باشه!!!!
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
همه ی جمله های خوبتون یه طرف، اون اخرشم یه طرف :| :)))))))))))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
نه اصلا نمیگم، چون اولا ممکنه اون موقع جواب رد بده و خب سخته مواجه شدن با جواب رد. بر فرض اینکه جواب مثبت بده ممکنه که تو یکی از دعوا های زندگی بگه که تو منو خواستی نه من تو رو.. و خب من خودم اگه همچن چیزی بشنوم دیگه کلا غید زندگی رو با همچن مردی میزنم خخخ و اینکه اینکار از نظر شرعی بد نیست ولی از نظر عرف جامعه پسندیده نیست، چون شخصیت لطیف زن ممکنه که یا خورد بشه یا مورد تمسخر دیگران قرار بگيره. و اینکه مقدار ناز دختر ها بالاست و تا بوده مرد ها ناز میکشن نه زن ها.
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
خب بستگي به خود آدم داره. اگه بگه تو منو مي‌خواستي بايد در جواب بگي مگه جرم كردم؟ خواستم كه خواستم الان وسط دعوا چه ربطي داره؟ خخخخ نه من بهم بر نمي ‌خوره. آدم يا نبايد يه كاريو انجام بده يا اگه انجام مي‌ده و به درست بودنش اعتقاد داره ديگه تا آخرش بايد پاش وايسه و خجالت نكشه...
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
ب نظرم همونطور ک میگی همه ی اینا رو عرف هستش ینی چیز اثبات شده ای نیست و همش صرفا یا رو ترس یا قوی نبودن و خجالت کشیدن و ایناس و فاطمه ب نظرم قرار نیس با این کار دختر همش ناز بکشه. فقط قرااره حرفی ک تو دلشه و احتمال بالایی هست ک با این کار مشکلات حل شه رو بگه و قرار نی تا اخر زندگی کلا وظایف مرد و زن جابجا شه! اخه من موندم مگه ادم عاشق پسری هم میشه ک انقد بد باشه ک بخواد بزنه تو سر دختره همش؟ نمیفهمم اصن حرفاتونو خداییش بچه ها، شما عشقو چجور میبینید مگه؟
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
زهرا دمت گرم :)))))
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٥/٠١/٠٨
٣
٠
فهم این رندی برای اهل معنا سخت نیست/ دلبری خوبست اما دلربایی بهتر است
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
به به این عالی بود!
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
به به خانوم قاسمی کم پیدا :) فو فا نو ام :)) سال نو مبارک :) اگر منظورتون اینه اینم خوبه ک دختر بگه ولی اون یکی بهتره خب حرف شما متین و منم منظورم این نبود دخترا از سر تفنن و اینا برن بگن خخخخ ب نظرم خواستگاری اولیه چیزی هست ک شاید نصف مواقع شاید کمتر شایدم بیشتر نیاز ب اعتراف دختر داشته باشه تا راست و ریست شه قضیه. ب نظرم وقتی نیازه نباید ب خاطر حرفایی ک دوستان میگن از اعتراف جلوگیری کرد. وضعیت الان جوریه ک اکثر دخترا اصن از فکر ب این موضوع هم میترسن و بعد موقعش ک میرسه درست عمل نمیکنن برا همین گفتم این انجمنو بزنیم ک اول یه فضای چالشی ایجاد کنیم و این عقیده ک این کار خوب نیستو ب چالش بکشیم دوم کمکی کنیم ک شاید در مواقع حساس اگر بچه ها گیر مورد مشابهی افتادن یا مورد مشابهی در اطرافیان دیدن کمکشون کنه این حرفا
h_ghasemi
h_ghasemi
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
سلام فوفانوی عزیز. همه چی بستگی به حال های پشت قضایا داره. هیچی مطلق نیست.
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
جاستین باشه میگم..فقط جاستین ها:-)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
:/!
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
خخخخ عجب! :دی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
:-)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
لیلبیی؟؟؟؟ از تو یکی انتظار نداشتم خخخخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
غزاله ؟؟؟؟از تو هم انتظار نداشتم..هههه
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٨
٦
٠
من حاضرم آقا. ميرم بهش ميگم ببين يا منو مي‌گيري يا در يك تصادف ساختگي كشته ميشي. يعني راه ديگه اي نداري. حالا بازم خود داني... :)))
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
خب شما اونو بگیرین!! چی میشه؟؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
زهراااا؟؟!واقععععععن؟؟!
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
^_^ خخخخ
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/١٠
١
٠
آره من واقعا ميرم ميگم. شما هنوز منو نشناختيد. ضمنا از خداشم باشه خخخخخخ
maede
maede
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
این قضیه انقدر جا نیفتاده و عجیبه که آدم فکر میکنه یه نفر حتی اگه خیلی هم خوب باشه بلاخره یه جایی،تو یه موقعیتی،میگه میخواستی نیای سراغ من!خودت خواستی!به خاطر این قضیه حاضر نیستم همچین کاری بکنم!
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
و امان از ترس... :)
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
خوشم اومد که ب ترس موجود واقفین و دلیل دیگه ای نیوردین :)
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
شما هم مي‌تونين در جواب بگيد تو خيلي كوتاه فكري. تفكرت جهان سوميه. نهايتا مي‌تونيد بگيد براي خودم متاسفم كه عاشق همچين آدمي شدم. تو لياقت احساسات پاك منو نداشتي. بعدشم طلاق بگيريد راحت خخخخخ تازه به نظرم من آدم كلي مي تونه منت بذاره سر طرف با اين قضيه خخخخخخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
دوست داشتن که جرم نیست!ابرزاشم همینطور...اونایی هم که میگن عرف چیز دیگه ایه باید بگم که عرف رو هم ماها با نگاهمون میسازیم!اگه حرف از برابری حقوق میزنیم پسباید بست بدیمش در همه جوانب...البته من فکر میکنم تا حداکثر 10 الی 15 سال اینده همین عرفم عوض بشه:)
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
دوس داشتن عیب نیس ابرازشم همینطور ولی وقتی پسرا جنبه ندارن چه کار میشه کرد من که شخصا اگر اگر اگر همچین اتفاقی برام بیوفته تو دلم نگهش میدارم و هیچ وقت خودمو کوچیک نمیکنم عرف بودنشم خیلی درسته امیدوارم عوض نشه...
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
ابراز عشق کوچیک شدن نیست غزاله. عشق یه موهبته خدا در هر کسی عشق رو به ودیعه میذاره. وقتی عاشق شده باشی اصلا عافیت طلبی بی معناست فکر کردن به عرف و جنبه و غرور بی معناست
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٠٨
٣
١
من نظری ندارم! فعلا میخوام ادامه تحصیل بدم =))))))))))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
😀😃
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
خخخخخخ عجب! :دی
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
عاااالییی خخخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
انجمن تکراری:)
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
باشه حالا یکبار گفتن دیگه!!
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
من راضیم ازش :))) با وجود تکراری بودنش. حداقل حرفی ک میخواستمو زدم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
نه اصلا به هیچ عنوان حاضرم عاشق بمیرم تا اینکه همچین کاری رو بکنم اولا چون کم پیش میاد عشقی دو طرفه باشه خیلی کم!! بعد اگ من برم همچین کاری رو بکنم تا عمر دارم فرد مذکور این مسعله رو میاره به روم! موهای تنم سیخ شد!!!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
از عاشق مردن متنفرم ...
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
خب من دیگه حرفی ندارم چون حرفا رو قبلا بالا زدم :)))) فقط راجع ب اون عشق دو طرفه میشه حرف زد ک اونم خیلی طولانیه و من خسته شدم دیگه و حسش نی. امروز از صب پای پنل بودم :))))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
مگه اون حدیث رو ندید که پیامبر میگن اگه کسی عاشق بمیره مثه اینه که جهاد کرده؟؟!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
هر کسی برداشت خودش رو میتونه از اون حدیث داشته باشه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
من واقعا نمیدونم شماها چرا اینقدر بدبینین به پسرا؟؟ اتفاقا به ضرس قاطع میگم اگه انتخابت درست باشه نه سنگ روی یخ میشی نه تا عمر داری به روت میارن اما قبل اقدام کردن باید جوانب رو در نظر بگیری و حساب کنی که عایا تحمل نه شنیدن رو داری یا نه؟ جنبه داری بعد از نه شنیدن شکل و شمایل شکست خورده ها رو به خودت نگیری؟
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
این قضیه هیییییچ جوری با منطق من جور در نمیاد! و ترجیح میدم عاشق بمیرم
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠١/٠٩
٢
٠
والا دروغ چرا؟؟ من همون رویی که به دختره بگم نه رو ندارم :)))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
آره میدونم ، خیلی خجالتی هستی
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
بعد اگه 10 نفر ابراز علاقه کردن چی؟ :))) ب هیچکدوم روتون نمیشه نه بگید؟ :)))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
نه والا.بس که من خجالتی و سر به زیرم به هیچکی نمیتونم نه بگم :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٠٩
٦
١
یا باهاش ازدواج کن ، یا بخاطر ترسو بودنت یک عمر خاطراتشو با خودت بکش ... آدم اگه بخواد به هر چی بخواد میرسه ... و اگه عزت نفس داشته باشه ، روی کاری که کرده وایمیسته حتی اگه اشتباه باشه و توی روش بزنن!
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
:)))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
احسنت حمید خان.گل گفتی.این خاطرات کمر منو شکست
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
اقای بزرگواری بعله حرف شما درسته ولی پسره باید بگه! زن مظهر نازه! یه جوریه بیاد خودش ابراز کنه اصن وحشتناکه !
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٠٩
١
٠
فقط به عزت نفس برمیگرده ... اگه روحش اونقدر بلند باشه که از ظواهر دنیا دل بریده باشه ... بخاطر رسیدن به عشقش با غرور میره جلو و همیشه از کاری که کرده راضی میمونه ، چون چشمهاشو ندیده و همه چیز رو قبل ازدواج دیده
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
آفرين آفرين احسنت... آدم نباس شرمنده دلش بشه...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟! میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم...!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٩
٤
٠
بگین خانوما/بگین/تا نه ما پسرا عزب و پیر پسذ بشیم نه بلا نصبت شما ترشیده و خونه نشین پدر مادر بشین/والا خود من تا حالا طرف مثلا بعد 10 سال گفته فلا موقع من تو رو دوست داشتم ولی نگفتم!!!و خجالت میکشیدم!!!حالا نه من ازدواج کردم نه اونها!!!خ///بگین والا بهتره/خیلی وقتا طرف پسر متوجه نمیشه کسی دوستش داره یا خودشم خجالتیه/در ضمن اینکه میگین بعدا میگه تو منو دوست داشتی و گفتی اینا همه حرفه طرف با جنبه باشه نمیگه نباشه هم خواستگاری دختر هم بره میگه خب جواب بله دادی دیگه پس فرقی ندارهه در منت گذاشتن خواستگاری که کدوم جلو بره.برین/بگین اینقدر امار ازدواج و پایین نبرین و سن ازدواجو بالا نبرین./تمام
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
:))) اون تیکه تو روی دختر اوردنو من قبل شمام گفته بودم ب همین شکل تقریبا، چه جالب :)))
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/٠٩
٢
٠
موافقم به شدت!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٩
٢
٠
من خودم تا الان که 33 ساالمه/تاا حالا خواستتگاری نرفتم/خبب چی شد پییر پسر شدم/شمام نگین بدتر سرتون میاد/ازما گفتن بود
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
١
٠
والا من خودم رفتم از آقای آستانه خواستگاری کردم که پیر پسر نشه! والا کی میومد زنش بشه! :دی خخخخ
Cold
Cold
٩٥/٠١/٠٩
٥
٠
اعتراف به عشق هرطوری و از هرطرفی که باشه قشنگه :)
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
چه نگاه عاشقونه ای دارین :))
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
احسنت......... باريكلا نه باريكلا
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
نه.. منم نمیگم اصلا وابدا.. نه بخاطراینکه عرف نیست واینکه باس پسرا برن خاسگاری و..اینحرفا نه !! فقد وفقد بخاطر اینکه عده خیییلیی زیادییییی از پسرا جنبه همچین حرفایی رو ندارن وهمینطور یکسری هاشونم ارزشش رو !! (ب کسی برنخوره ! اون عده قلیل روگفتم !!)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
جنبشو ندارن پسرا.. دخترا باز جنبشون بیشتره والا
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
غزاله باز جنبه زیادمهم نیس!! اون ارزشه مهمتره !!!!! خخخخ
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
مشکل از اون دختره که عاشق یه پسر بی جنبه شده! اگه همون پسر بیاد طرف تو و ازت خواستگاری کنه باید بهش بگی نه! چون آدم های بی جنبه به درد ازدواج نمیخورن کلا!
elnazi
elnazi
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
مگه میشناسیشون؟؟ مگه میدونی ظاهرش با باطنش و حرفاش چقد فرق دراه؟؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
منظور من یه انسان نوعی بود طرف صحبتم کس خاصی نبود که. یه دختر وقتی این کار رو میکنه که اولا به خودش ایمان داشته باشه دوما از عشق متقابل طرف مطمئن باشه سوما از خود طرف مطمئن باشه که بی گدار به اب نزنه. خیلی از پسرها هم اینجوری خواستگاری میکنن اگه یه درصد فک کنن جواب طرف منفیه اصلا پا جلو نمیذارن. تازه قبل ابرازش هم دنبال چراغ سبز از سمت مقابلن اغلب! توی این دوره زمونه کلا عاشق واقعی خیل یکم پیدا میشه نه پسرا دل و جرات دارن نه دخترا. دل و جرات برای پای عشق موندن منظورمه اینکه هر جوری باشه جا نزنی و عافیت اندیش نباشی و غیره
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/٠٩
٣
٠
من موافقم البته به شرطی که به شناخت کامل از طرف مقابل رسیده باشی و احساس کنی که اون هم مایله به این امر اما شاید به دلایلی روش نمیشه قدم جلو بذاره. انجامش دادم و پشیمونم نیستم از عواقبش!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/٠٩
٦
٠
واقعا درک نمیکنم توی دوست داشتن و عشق اصلا غروری وجود نداره که بخواد حساب کتاب کنی! وقتی کسی رو برای همه ی عمر انتخاب کنی دیگه هیچ فرقی نداره تو پا پیش بذاری یا اون اینکه اینقدر میترسید از این قضیه شاید به دلیل برداشت های غلط شماست!
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
احسنت...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
مجدد ؛ تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟! میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم..!‌
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
تنها چیزی که میفهمم از این نظر اینه که عاشق نشدی هنوز. اگه عشق رو تجربه کنی همه ی معیارهای زندگیت تغییر میکنه عزیزدل
k_koolak
k_koolak
٩٥/٠١/١٧
٠
٠
به شما پیشنهاد می کنم که عاقلانه عاشق شوید تا وسطش گیر نکنید و با عشق همه چی رو پیش ببرید و بعدش خدایی نکرده جدایی :)
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
دختر عمم از طریق زن عموش به مادرم گفته بود که فلانی از پسرت خوشش میاد ! مادرم وقتی بهم گفت این جریانو که طرف یه بچه 2 ماهه داشت :(
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٣
٠
٠
:((
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/١٣
٠
٠
چ کار شده؟؟
k_koolak
k_koolak
٩٥/٠١/١٧
٠
٠
کار جالبیه به شرطی که نخوای واقعا ازدواج کنی !:دی اون طور که من کلی مطالعه کردم راجع به ازدواج و این ها فهمیدم که اولا اصلا نباید راست بری بهش بگی چون که جایگاهت یکم میاد پایین(جایگاه اون چیزی که پسرا واسش میان خواستگاری یعنی یک جور بالا تر بودن دخترها) بعدشم باید با واسطه بگی تازه نباید بفهمه که واسطه گفته تو از اون خوشت میاد یعنی یه جوری که واسطه اون ها رو بفرسته خواستگاری. امیدوارم که مفید بوده باشه :دی