خانه انجمن داستان را ببندید!
٦٤١
٨٦
شطرنجی

داستان را ببندید!

داستان را ببندید!

جمله ای از ابتدای یک داستان خیلی کوتاه داده شده است، با خلاقیت خودتان آن را ادامه دهید. به بهترین و خلاق ترین داستان خیلی کوتاه جایزه ای نفیس اهدا خواهد شد! 

یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است....

٩٥/٠١/٠٨
نظرات کاربران
کد امنیتی
Cold
Cold
٩٥/٠١/٠٨
٤
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است ولی تغییرات خوبی بود و من خوشحال گشتم :/
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
مختصر و مفید :-) با تشکر:-)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
٣
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است خلاصه کیفم را برداشتم و به مدرسه رفتم :|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
ببخشید اصلاح می کنم ،
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
:) همین خوبه ! این داستان کوتاه مربوط میشه به 10 سال پیش ! البته اون زمان جیم نبود ولی من مدرسه می رفتم !
Elham_n
Elham_n
٩٥/٠١/٠٨
٤
٠
یه روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده عکس نحک من بزرگ اول سایت زده شده بود اما لباسای تن دختر کوچولوی نحکم خییلی عجیب و غریب بود مدیر سایت یه آدم فضایی شده بود و ادمینا همه یه چشم و هشتا پا داشتن بله سایت توسط آدم فضاییا تسخیر شده بود مدیر قبلی سایتا آدم فضاییا تو تخته گذاشته بو دند رو صندلی داغ و با شگنجه میپرسیدن کی تو نقطه سر خط اول شده که نا گهان احساس کردم یه چیزی محک خورد تو سرم بله چشمما که باز کردم مامانم با ملاقه بالای سرم بود و داشت که حرص میخورد که دختر کله ظهره بیدار شو مهمونا اومدن.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
ههههههههههههههه :) چه خنده دار بود ، من موجودات دریایی رو هم دوست ندارم مثل میگو ! ولی شاید طعم فضایی ها یه طور دیگه باشه
Elham_n
Elham_n
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
محکم *
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
عااالیییی بود:-) ایول تخیل
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠١/٠٨
٤
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است ناراحت شدم و به نشانه اعتراض شیشه های خونمون رو شکستم
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
😓😓😓😓😥😥😥واااا...نفس عمیق بکشید....ارامش خود را حفظ کرده ... از درب های اضطراری خارج شوید...
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
تو شبهای برره اینجوری اعتراض میکردن
Mohammad-E
Mohammad-E
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است،دیدم همه چی برگشته به روزای اولی که اومدم سایت ! همه بچه های قدیمی هستن،تخته شلوغه ،صمیمیت بین همه بچه ها هست .انجمن ها پرشده از مطالب جنجالی و هیجان انگیز. یا اون روزی که منتظر تاریخ اعلام مطلبت میشدی که فلان ساعت میاد و بری سریع نظر های بچه هارو بخونی و جواب بدی ! دلم آن روز هارا میخواهد...
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
:) ! اشک تو چشمام یخ زد ... یه فاتحه بخونیم واسه اون زمان یادش بخیر :))) روحش شاد ! خدا بیامرزش گذشته ی خوبی بود !
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
😢😢😢😢😢😢😢عالی بود ...
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٠٨
٢
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است؛ اول فکر کردم بهمن داماد شده! یا علی ش بالاخره هک یاد گرفته! ولی حامد نادری یادش رفته بود دامنه جیم رو تمدید کنه و یکی دیگه خریده بودش:|
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
:) مجتبی ! خخخخخخخخخ برم همی الان زن بگیرم بعد خودم رو از رو درخت چنار قبل عقدم آویزون کنم خخخخخخخخ
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
😂😂😂😂😂 ایول 😁😁😁😁😁
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
٣
٠
:) کاربرا و رفقا و بچه ها من از سفر اومدم ! در خدمت هستم ، پاسخگوی سوال های شرعی ، فنی مهندسی ، تاریخی ، اجتماعی ، عمرانی ، دینی ، پزشکی ، روانشناسی ، علوم غریبه هستیم !
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
علوم غریبه😂😂😂😂😂
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
جاست ازدواج :)))
محمد-۱۵۱:)
٩٥/٠١/٠٨
٣
٠
ک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است؛ پشت سرم را خاراندم،از پنجره ی اتاق،نگاهی به افق انداخته،به دستشوئی رفته و سبک گشتم :))
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
😂😂😂مختصر و مفیدووخیلی ممنون ... اصن اینگار مهم نیس تغییرات جیم براتون ؟!؟!؟!؟!
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
متوجه نشدیدا!پشت سر خاروندن و نگاه ب افق،یعمی چی پس؟!!!
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
😁😁😁😁😁😁خیلییییییییییییییییی نررررررررررررررررمممممممممم موضوع رو بیان کردید :-) عالی:-)
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
آفرييين عااالي بود:)))
ali007
ali007
٩٥/٠١/٠٨
٢
١
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است...دیگر خبری از ضیاها،کوروش،وحید،محمدناصر و سجاد اعلمی و سیدهاشم و میلاد و مهدی حاتمی نبود؛ گفتم حتما پسرا رفتن بیرون,سراغ خانوم هم ک رفتم دیدم دیگه خبری از افسانه بانو،آتی ها و مهدیه ها و صنعتی ها و وصال ها و رئوف ها و سین جرمنی ها و شکوفه گیلاس ها نبود...تو تخته دیگه اون رفاقت و صمیمیت دیده نمیشد؛ تخته خالی تر از همیشه!بازدید ها و نظرات مطالب از نصف هم کمتر،انجمن هایی ک توش بحث های جنجالی و داغ میشد دیگه وجود نداشت و خالی بود!میلاد قشنگ نوشته بود ک" منتظر بودیم از سایت ایمیل بیاد تا بفهمیم ک مطلبمون چه ساعتی میاد روی سایت" اره واقعا برامون جذاب بود،میدونم نمیشه ولی امیدوارم برگردیم ب اون روزا!:)) همه چی از یک انتخابات شروع شد...
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
جای خورشید بانو اون بین خالی:دی
ali007
ali007
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
شما ک میاین هنوزم:)))
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
بله بله صحیح :دی
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
علیوس ! منو یادت رفت عزیزم :)))
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
سید هاشم و و حید ! بهمنی ها دادیم :) همینجوری ریتم حماسی رو ادامه بده ! علیوس و حامد محمد ها دادیم !
ali007
ali007
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
ای وای اره خخخخ چقد زیادین بچه ها:))) بهمن و حمید و خانوم ناظمی و خانوم کمیلی و همه ى بچه هایی ک بودن زمانی و الان نیستن!:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
مستر علی منو قاطی خوتون نکنین:من وارد حاشیه نمیشم..همچنان جیم هم میام:دییی
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
عاطی من و تو ممتنعیم...هر دو جا هستیم :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
من موافقم با حرفشون و لایک داشت حرفشون:))ولی خب جیم هم میام!!ی مقدار مشنگ میزنم خخ
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
میدونین ک من خیلی خستم؟ بلدماااااا ولی تو حسم نمییاد ک بگم
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
بله بله صحیح😐😔
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
من حس نویسندگیم جالب نی..سعی میکنم حرف نزنم..سنگین ترم:|
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
بنویس خب یه چیزی :-) یهو دیدی برنده هم شدی ها... از ما گفدن :-)
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
بنویس خب یه چیزی :-) یهو دیدی برنده هم شدی ها... از ما گفدن :-)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٨
٣
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرکشیدم دیدم همه چی تغییر کرده همه چی ازاد شده همه برای خودشون ادمین هستن و همه کار میکنن خانم بهزادفر شعر منشوری میزارن تو تخته اقای استانه تند تند مسابقات رو به نفع خودش تموم میکنه علی باب بجای باب اسفنجی عکس اون سنجابه رو گذاشته خلاصه همین طوری که داشتم با تعجب به سایت نگاه میکردم ناگهان دیدم یه خانم مظلومی انجمن هارو با متانت خاصی جواب میده گفتم شما؟ گفت من کمیلی هستم همینو که گفت من چشمام چارتا شد از تعجب دهنم کف کرد و بعد به بقش ذهن زیبا رفتم که دیدم خانم مشرقی و خانم عظیم زاده درحال گذاشتن رپ هستن . در همون لحظه موهای خود را کشیدم و به تخته بازگشتم که اقای فروزان را دیدم که هعی میگفتن یک دو سه ازمایش میکنیم و بهمن بهمنی هم میگفت حله درست شد در همین لحظه بود که یهو دیدم سایت جیم اینجوری شد (http://peyvandha.ir/)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
:) خخخخخخخخ ماشین حسابم تو جیبت ! خخخخخخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
عاغغا دیگهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه...من خیلیم مظلومممممممممممممممممممممممممم ....من اعتراض دارممممممممممممممممم..متانت دارممممممممممممممممممممممممممممممممم...عاغا دیگههههههههههههههههههههههههه....واقعن ک...حالا من میدونم و شما..واستین..(ادمین حرفامو کوتاهش نکنی.بلند ب نشانه ی داد زدنه خخ)
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
من همون کاربر اولی هستم ماشین حسابم دوباره تو جیبت :)))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
حخخخ بهمن اصلا میخوام یه داستان بنویسم درباره تو و سایت خخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
خخخ خانم استوک بده شمارو مظلوم نشون دادم؟؟خخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
مگه من مظلوم نیستم خب؟:|||||شما ک دیدین چرا:/
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
شما مظلوم ؟o_O مممممم شما که از مظلوم مظلوم ترید بابا شما که خوبید شما که وایکینگ دد هستید خخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
افرین حالا شد خخخ..زامبیم هستم حخ
محبوبه عظیم زاده
محبوبه عظیم زاده
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
رپ :| عاطفه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخدایا
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
خخخ خانم عظیم زاده داستان ساخته تصورات نویسنده هست و هیچ گونه جنبه واقعیتی نداره خخخ
محبوبه عظیم زاده
محبوبه عظیم زاده
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
بله..بله... خیلی هم خندیدیم :)))))))))
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/٠٨
٢
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است حتی اسم سایت، حالا به جای حرف اول جوان اسم سایت را نون گذاشته بودند آن روز را فراموش نمیکردم همان روزی که آواتارها فریاد میزدند که جوانی رو به پایان است!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
جوانی کجایی که یادت بخیر... حالا نون اول کدوم کلمه است؟!
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
نون آخر جوان است!
هویج خان
هویج خان
٩٥/٠١/٠٨
٤
٠
یک روز صبح که از خواب پاشدم رفتم سراغ سایت جیم دیدم همه چی تغییر کرده وبالاخره آقای آستانه شده مدیر سایت وبنده خدا اقای نادری به دلیل مشکلات منشوری که در تخته درست شده از کار برکنارشون کردن اقای استانه هم تا تونسته از مطالب خانمشون و خودشون تو سایت چاپ کردن همه جای سایت رو که نگاه میکردیم اینجوری بود http://uupload.ir/files/57g_11.jpg طی یک حرکت انقلابی با بچه های قدیمی سایت قرار گذاشتیم تا علیه استانه دست به شورش بزینم ولی هم خواستیم حمله کنیم فهمیدیم که علی.ش هکمون کرده و حجم نت هممون رو مصرف کرده وبرای خودش و آستانه فیلم دانلود کرده. تا داستان های بعدی آستانه و جیم خدانگهدار
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
خيلي باحال بود ايييين. اون عكسه هم واقعا عالي بود:)))
هویج خان
هویج خان
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
:دی ممنون نظر لطفتونه ساخته ذهن پریشان نویسنده بود خخ
شطرنجی
شطرنجی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
لینک عکس خرابه یا من خراب میبینم؟ @_@
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
ماشالا توانایی ها بالاست :))) البته شمارو نمیگم، آستانه و خانومش رو میگم خخخخ باحال بود ممنون.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
یک روز از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است، ميخواستم مهسا را عضو جیم کنم، به تخته سر زدم کامنت هایی را دیدم که تند تند پشت سر هم ارسال میشدند و همه در حال خنده بودند، تمام خاطرات یادم اومد، تمام شخصیت ها، تمام اتفاق ها و... مهسا گفت اینجا کجاست؟ گفتم دخترم اینجا یکی از بهترین فضاهای مجازی سالمی هست که میتونی در کنار اینکه تمرین نویسندگی کنی کلی دوست خوب هم پیدا کنی! (مهسا اولین اسمی بود که به ذهنم رسید خخخ)
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
اسم بچه ته؟! آخی عزیزم. از طرف من ببوسش ماچ ماچ :))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
اسم بچم؟ 😱 باشه میبوسمش ولی مگه من بچه دارم؟ 😱😱😱 اصلا مگه من مزدوج شدم ؟😱😱😱😱😱 همین طوری به ذهنم اومد اسم مهسا خخخ
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
در آینده رو گفتم دیگه!! :)))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٨
٢
٠
یک روز از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است،و اکانت کاربری من کلا حذف شده بود)/این داستان واقعی بود/خ
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
مستندش کن اشکمهر اینو =))))))))))))))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
داستان واقعی رو قبول نمی کنیم! خخخخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٠٨
٠
٠
یه روز که از خواب پاشدم به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده و من مدیر سایت شدم و در حال قلع و قمع کاربران هسنم..هرکس اعتراض میکرد حذف میشد
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
ای بابا کابوس بوده و هنوز خواب بودین مطمئنن. یکم شبا سبک شام بخورید :)))
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
اگه بشه چی میشه..تنوعیه:-)
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است.... بعد چون خيلي خوابم ميومد دوباره گرفتم خوابيدم...
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
١
٠
بهترین کار! (با لحن سروش رضایی تو انیمیشناش)
maede
maede
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است،هرچی آدم معروف و هنرمنده عضو سایت شدن،پای مطالب نظر میدن و رو تخته شماره شونو میذارن،آدرس میدن میگن بیاین با ما مصاحبه کنین :))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
ای بابا ماهم چه آرزوهایی داریما... انشاالله که به وقوع بپیوندد. ولی دیشب به خسروانجم ایمیل دادم گفتم شمارتو بده، داد! انقده خوشحالم که نگو خخخخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠١/٠٨
١
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است،دیفال سایت نم کشیده بود و داشت میریخت...انجمن تار عنکبوت بسته بود و تخته سیاه همچنان سبز بود!جدیدترین ها بر میگشتچندین سال پیش! به بهار سال 95!اخرین یادداشت رو باز کردم و چشمم افتاد به این جمله:«s_mohsen رفت...»
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
چه همه ناامید شدن... خب میشه دوباره ساخت سایتو... شما باشید فعلا ترین ایشالا درست میشه :)))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٥/٠١/٠٩
١
٠
یک روز صبح مثل همیشه از خواب بیدار شدم و رفتم تخته دیدم تق گفتن ، ساعتو نیگا کردم دیدم 3 نصفه شبه ، سلام :) کردم و بعدش رفتم خوابیدم دوباره :))
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
اون دیگه روز نبوده که یک روز صبح باشه :)) ولی کارتون جالبه انشالله که بلاک نشین :)
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است اول از همهکاربرا چه دختر چه پسر عکس پرفایل کاربریشون عکسی از خودشون گذاشته بودن نه عکسای دیگه/مطالب ارسالی از 10 عدد به 20 عدد رسیده بود/مطالب ارسالی من همه منتشر میشد بدون حتا یک حذف!نظراتم دیگه سانسور نمیشد و هر چی دوست داشتم از مسائل دینی و سیاسی و نظرم در مورد تک تک کاربرای جیم میگفتم چه آقا چه خانوم!!از همه مهمتر بعد 3 سال از بلاکی در تخته در امده بودم!/بعد مثل وقتای که در خواب متوجه میشی خوابی و اتفاقات پیش امده خوابن میفهمم که همه اینها رو در خواب دارم میبینم و هنوز در واقع از خواب پا نشدم!/.خخخخ
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
خخخ خیلی باحال بود
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
یک روز صبح که از خواب بیدار شدم و به سایت جیم سرک کشیدم دیدم همه چیز تغییر کرده است....و کاربر آقایون و خانومهای جیم اونهای که از هم خوششون میمومده با هم ازدواج کردن و همه چی مسرور و شادی و شلد باش و مبارکی و میمنت شده!و عکسای کاربریشونو کنار هم گذاشتن.
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٥/٠١/٠٩
٠
٠
یه صلواتی بفرستیم فضا عوض بشه :)
Elham_n
Elham_n
٩٥/٠١/١٠
٠
٠
آخرش کی برد ؟؟ سرکاری بوده گویا خخ
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/١١
٠
٠
شما و آقای نیما خان حقیقی و آقای اشکمهر آتشروان :))