خانه انجمن اعتراف کن و عذر بخواه!
٦٤٤
٩٤
حاجی فیروز

اعتراف کن و عذر بخواه!

اعتراف کن و عذر بخواه!

اول یکی از کارهای اشتباهی که در حق خدا یا یک انسان دیگه انجام دادی رو اقرار کن! بعدش از خدا یا همون فرد همینجا عذربخواه و بخواه که تو رو ببخشه! بعداً هم می تونی لینک این انجمن رو بدی به اون فرد تا اعتراف و طلب بخششت رو ببینه! خدا رو چه دیدی! شاید بخشیدت :)
دوم این که اگر کسی دلت رو شکسته و دوست داری یه جا حرف دلتو بزنی و ناراحتی تو ابراز کنی، اینجا بگو. در این صورت هم می تونی لینک اینجا رو بدی به طرف تا ببینه ازش ناراحتی

٩٥/٠١/٠٤
نظرات کاربران
کد امنیتی
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
آقا خیلی سخت شد که! ما اینجا آبرو داریم! من نمیتونم بگم. انجمنتون خیلی سخته.
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
خب یه اعترافه دیگه تازه سبک هم میشی :دی
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
آخه یادم نمیاد ،معمولا اگه دل کسیو شکونده باشم میرم تا فرداش ازش حلالیت می گیرم.ولی خوب در حق خدا بخوام بگم اون جور بنده ای که بخواد نیستم واقعا و از جوونیم اون جور که باید استفاده نمی کنم: (
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
خدا كه از خودمونه. ما با خدااين حرفا رو نداريم. خخخخخ
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
تاحالا دوستاتون ازتون ناراحت نشدن؟ حتی همین کاربرای سایت ؟خب همینجا بگید دیگه اعتراف کنید: کسیو نمیخواین ببخشید؟
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٤
٠
١
چيزي براي اعتراف كردن ندارم:|
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
حتی اگه توی یه اتاق پر از گاز حبستون کنن وبگن اعتراف کن :دی
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
فقط مي‌خوام بگم پذيرايي‌هاي پاتوق خياي كم بود. بيسكوئيت‌هاش نازك بود هميشه. ايشالا كهبه گوش مسئولين برسه... خخخخخ
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
والا وقتی که شیرینی هم میدادن ما خجالت میکشیدیم دوتا برداریم همش جلوی شما بود :دی
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
جلوي من؟؟ من مظلوووووووم. من يه دونه هم خجالت مي‌كشيدم بردارم:)))
زهرا- خسروی
زهرا- خسروی
٩٥/٠١/٠٤
٣
٠
بذارید یکی از اعترافامو بکنم!! اولین بار که برای آبجی کوچیکم تولد گرفتن چون فاصله سنیمون یک سال و نیم برای منم اون تولد محسوب میشد چون بچه بودیم دیگه!! از قضا خالم دو تا کلآه تولد درست کرده بود و کش بهشون وصل کرده بود من از اونجایی که بسیار وروجک تشریف داشتم اونقدر با اون کلآه ور رفتم تا کش پاره شد بعدم موقعی که تولد شروع شد کلآه آبجی کوچک رو قاپ زدم خخخ خدایی اگه عکس اون زمان و ببینید آبجیم یه دستش رو کلآه بود نگهش داره با یه دستش داشت کیک میبرید آخ آخ آخ. آبجی جان جدا معذرت!!
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
:). اعتراف شیرین و جالبی بود خخ تولد بعدی جبران کنید :دی
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
گن خیلی کارای بد در حق دیگران و خدا و خودم حتی کردم. در همین حد اعتراف میکنم خخخ
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
منظرومون یه اعتراف بود که تو گلون مونده رو بگو دیگه
a-pooryousof
a-pooryousof
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
اعتراف میکنم یه بار اشتباهی برا یکی از اعضای گروهمون صفحه گذاشتم ازش عذر خواهی کردم ولی دوبارم اینجا میگم که بیاد بخونه دوست من اشتباه از من بود ببخشید
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
خیلی هم عالی که گفتی و عذرخواهی کردی . حالا اعتراف طنز هم داری افض ؟:دی مثلا درباره جواد چیزی نمیخوای اعتراف کنی؟ خخ
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
نه حاجی فیروز جان. نمیتونی از من اعتراف بکشی! اون چیزایی که ته ته گلوم گیر کرده اصلا نمیشه گفت! اگه بگم باید کلا دیگه جیم و اعضاش و همه و همه رو بیخیال شم دیگه اینورا آفتابی نشم.
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
خخخ خب یه طنزشو بگو پس. حداقل یه اعترافی درباره علی شاهمحمدی بکن خخ
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
من همینجا از خواهر زاده م عذر میخوام. یک بار یه آدامس اکالیپتوس اربیت بهش دادم یک ساعت داشت گریه میکرد. ببخش من رو.( الان که سواد نداره بخونه چی؟ من که نمیتونم براش بخونم. از خجالت آب میشم با این هیکلم با بچه شوخی میکنم)
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
:دی. دیروز هم ادامس دادی به کسی؟
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
از کجا فهمیدی؟ آدامس بایودنت بود! آدامس شیک میخریدم شرف داشت به خدا. همیشه اربیت میخرم ولی خب این دفه یارو نداشت اربیت بایودنت خریدم.
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
خخخ همونم کافیه اینجا که بهمون نهار نمیدن والاااا
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
ايول عالي بود... من اصولا با كرم ريختن خيلي حال مي كنم هيچوقتم پشيمون نميشم:))))
ali007
ali007
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
از اقای موسوی عذر میخوام ى بار ک رفته بودم دفتر رفته بودیم تو اتاق ایشون بازی ایران و عراق رو ببینیم من از شدت استرس جا لباسی اتاقشون رو کندم:||| هیچی نگفتم بعدش گذاشتم همونجا اومدم بیرون-____- از کسی هم ک ناراحتم"حضرت اقای هادوی" کی بار زدن مارو بلاک کردن مشهدم ک نمیان:| با تشکر از گروه "چارتار" نما!!:)))
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
خخخ علی تو محشرییییییییییییییییی عاشقتمممم خخخ خیلی باحال بود . بازم بیا دفتر یه حال کردم باهات خخ
korosh
korosh
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
بلاک که تقصیر خودت بوووود داشتی بهم خیانت میکردی =)))))))))
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
اخ جون دعوا حححححححححححححححح
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
اعتراف میکنم وقتی بچه بودم از پنجره اتاقم رو سر رهگذر ها آب می ریختم؛ عذرخواهی هم نمیکنم -_- :D
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
:l. منم از بالای پله ها رو سر مردم ....... عذرخواهی مممممم نمیشناسمشون دیگه
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
:))
korosh
korosh
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
والا من خیلی ادم انسانی هستم کسی رو اذیت نکردم یادمم نمیاد چیزی :| ولی یادمه در همین چهارشنبه سوری گذشته ناخاسته بود ولی شلوار عید یکی از بچه ها سیاه شد فقط ! یه کوچولو بودفقط از جای پاچش تا کمربندش ، یه خورده رنگش تیره تر شد! یه خورده در حد خاکستر و پودر اینا =))))) از کسیم ناراحت نیستم :)
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
منو اذیت کردی :l. البته دوطرفه بودهخ خخ
korosh
korosh
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
ناصرررر ناصررررر تو چشای من نگاه کن دوباره این حرفت وبزن :| واستا تا موقع برم اسید و اینا رو هم بیارم راحت باشی ......
korosh
korosh
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
((راستی اون خاطره ام واقعیت نداش فقط محض کم نیاوردن بود))
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
کدوم خاطره؟؟ اعترافش کن خخخ بدوووووو وگرنه باید اسید بخوری عکس بگیری
korosh
korosh
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
یره دارم میگم این اعتراف بالا چارشنبه سوری و اینا واقعیت نداش فقط برای اینکه جلو بقیه کم نیارم گفتم =)) جو گیرررررررر خخخخخخ
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
از اون اعتراغف خیتات بگو خو با وحید و اینا خخخ
ali007
ali007
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
شات نذارم:))))
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
اخ دمت گرم شات بزار خخخخ ایول
korosh
korosh
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
ادمیین تو کی هستی از اینجور چیزا خبر داریی خخخخخخخخ
korosh
korosh
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
علی :| این بحث کثیفو تمومش کن :| با اون قدش :| اژدها
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
ادامش بده علی خیلی خوبه داره دست های پشت پرده معلوم میشه این کوروش کثیف بازیاش معلوم بشه خخخ
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
شما مستقيم جات تو بهشته نياز به حلاليت نداري اصلا خخخخ ولي خوشم اومد آفرين. من جاي باشم تكرار مي كنم اين كارو خخخخ
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
کورورش خیلی بوقههه کلا میره جهنم همه اشنان بیشتر خوش میگذره :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
اووووووووووووم...چیزی ب ذهنم نمیاد..خیییییییییلی زیادن:)
korosh
korosh
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
:| میخاین تک تکش و براتون ردیف کنم اینجا :| چیششششش خدا شاهده ابلیس انقد من و اذیت نکرد شما کردین :|
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
منم میتونم بجاتون بگم ها :/.
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
منم میتونم بجاتون بگم ها :/.
ali007
ali007
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
میتونم تا دلتون بخواد براتون تعریف کنم:|
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
چرا تهدید میکنی خب تعریف کن بخندیم خخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
:دییی..چق ک من خوبم...بعضیا باس ادب شن^_^..میخاین تعریف کنین..دورهمی بتون بخندیم:دییی
خورشید بانو
خورشید بانو
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
من بگم واقعا؟؟؟؟؟ بگم ینی؟؟؟
خورشید بانو
خورشید بانو
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
من بگم واقعا؟؟؟؟؟ بگم ینی؟؟؟
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
یس همشو بگید خخ به گوش مسئولین میرسونم
خورشید بانو
خورشید بانو
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
:| شما اونایی که گفتمو به گوششون برسونید اینجا نمیگم دیگه:|
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
رسوندم خدایی خخخ
javad agha
javad agha
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
:/
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
جواد نیومد خدایی دوباره بفرس
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
خب اعتراف میکنم ک از همه دختراي تو جیم ک ی زمان خیلی باهم دوست بودیم و من نميدونم چرا حدودا شش ماهی ميشه ازشون خبر نگرفتم...عذرخواهی میکنم...امیدوارم ببخشنم
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
اچقدر خوب که این حرف رو گفتید البته کاش بشه همه از هم خبر بگیرن اونا هم بیان حق دوستی رو بجا بیارن :).
Dokhtare Mashreghi
Dokhtare Mashreghi
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
اعتراف میکنم چند وقنی هست ی نفر رو حرص ميدم.. قول میدم لینک این انجمن رو براش بفرستم تا بياد بخونه...همینجا ازش عذر ميخوام ک اينقد رو اعصابم و حرصش ميدم و مغرورم و گاهی ی دنده و بسیار لجبازم... امیدوارم ببخشنم :)
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
به به به چقدر اعتراف های قشنگی امیدورام اون فرد هم متوجه بشه و هم شما هم اون همو ببخشید و دیگه همو حرص ندید :دی
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
اوخی:دی
آتی
آتی
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
خود خواهی نباشه اصلا اهل ناراحت کردن و دل شکستن نیسسسسستم همه دوسم دارن ولی خب شاید بوده من یادم نمیاد ...... اهل دل شکستن نیستم ولی تا دلتون بخاد دلمو شکستن و ناراحتم کردن تعدادشونم زیادن خیلی زیاد
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
مهم اینکه دلت ادم دریا باشه که دل شمانم دریانه :دی (لحجه ابادانی بود )
آتی
آتی
٩٥/٠١/٠٥
٠
٠
والا خب متوجه نشدم دربانه ؟؟؟؟ در هر صورت اگه حرف خوبیه مرسی خخ
maede
maede
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
اعتراف می کنم تو دبیرستان به نفع دوست خودم پیش ناظم یه حقیقتی رو نگفتم و مخفیش کردم :( خیلی پشیمونم چون هم اون دوست لیاقتشو نداشت،هم باید انصافو رعایت می کردم.امیدوارم منو ببخشه :( ناراحتم از یکی ولی نه میشه ابرازش کنم نه میتونم بهش بگم،بیخیالش میشم خودش حل میشه!!
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
احتمالا اون دوستتون حالا دیگه بخشیدتون و همچنینی امیدوارم دسوتای خوبی باشید هنوز .....خود به خود حل نیمشه سعی کنید هضمش کنید تا تبدیل به کینه یا بغض نشه :).
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
الان اون دوست بايد ببخشه يا ناظم؟؟!
maede
maede
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
نمیدونم،ازش خبر ندارم :( بله متاسفانه،ولی حیف که ناگفته ها رو نمیشه گفت :(
maede
maede
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
دوستم باید ببخشه زهرا.چون مثلا من می خواستم بین دو تا از همکلاسیام یه داوری بکنم،که یکیشون دوستم بود و اون یکی نه!
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
ان شالله که بخشیدن دلشون دریا باشه مثل دل خودتون :).
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
من فقط در دوره راهنمای یکی از همکلاسی ها که خیلی مظلوم و کتک خور بود و هی میزدم و مسخرش میکردم و کاریکاتورشو رو تخته میکشیدم خلاصه همه جوره اشکشو در میاوردم (خنگ بودم نمیفهمیدم کار بدیه)بعد سالها تو خیابون دیدمش و روشو بوسیدم و التمس کردم منو ببخشه اونم منو بوسید و گفت میبخشمت/امیدوارم واقعا بخشیده باشه/اینجا هم این اعتراف رو کردم و دوبارا از اون و خدا طلب بخشش میکنم/
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
خداروشکر که دیدیش و طلب بخشش کردی خیلی خوبه که ادم یه شانس دوباره همیشه داشته باشه ولی بعضی وقتا نمیشه (البته بعضی وقتا میشه مثل موضوع روز مره انلاینممون که میگه هممون ادم های ترسویی هستیم ) ان شالله که همیشه موفق باشید
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٠٤
٣
٢
اقرار به گناه جلو بنده خدا خودش گناهه...کاش یک مقدار روی انجمن کار میشد...درست نیست برای بالا رفتن بازدید و نظر ادم یک سری اصول رو زیر پا بذاره
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٤
٠
منظرومون اعتراف به گناه نبود منظرومون این بود که اگه به کی بدی کردید چه ناخواسته چه عمدی اگه نتونستید تا حالا ازش عذر خواهی کنید اینجا فرصتی هست که عذر خواهی کنید بعدم میتونید لینک رو بهش بدید تا بخونه :).
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٤
٣
٠
خیلیم انجمن خ.وبیه هم این انجمن هم انجمنه صندلی داغشون/شما بدت میاد نظر نگذار برادر.
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
همه باهم دوست باشیم :دی :).
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٤
٣
٠
در مورد اینکه کسی دلم روش کسته یا نه هم آقای نادری هستش/که روز جشن جیم بهمن ماه چند سال پیش دقیقا بعد جشن منو اول از تخته بیرون انداختن بعد حساب کاربریم رو حذف و تخلیه کردن/خیلی تو ذوغم خورد /فک کن از جشن برگردی و این بلاها سرت بیارن!
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
نمیدونم چی بگم چون هیچی نمیدونم ولی یه جمله ای هست که خیلی دوسش دارم زیاد هم گفتم : مهم اینکه دل ادم دریا باشه :).
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٤
٣
٠
هیچ عذر خواهی هم تا الان نشنیدیم باشد که این کامنت رو ببینند/
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
امیدوارم همه چی حل بشه این روز ها میگذره ادم یادش میره :).
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٤
٣
٠
از اقای نادری دلم پره که روز جشن جیم اکانت کاربری منو حذف کردن!
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/٠٥
٠
٠
خدایا منو ببخش به خاطر فلان و فلان و فلان .. اولی رو که انجام دادم، دومی و سومی رو کمک کن که انجام بدم، ممنون خدا جوم :*
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٥
٠
٠
اصلا خیلی قشنگ رسوندید مفهوم رو :دی
النازی ام
النازی ام
٩٥/٠١/٠٥
٠
٠
منکه بدی درحق هیشکس نکردم :)) ولی خیلیا بدی کردن که همی امروز نفرین شدن !! خخخخخخخخ
حاجی فیروز
حاجی فیروز
٩٥/٠١/٠٥
٠
٠
نفرین:/. دلتون دریا باشه
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٥
٣
٠
خب اومدم یه دل سیر اعتراف کنم مثل اینایی که میخوان برای اولین بار چیزی بنویسن نمیدونم از کجا شروع کنم فقط میدونم که خیلی بدی کردم به خیلی ها شاید همین اول سالی که یهو ایده این انجمن اومد تو ذهنم برای این بود که یه فرصت دوباره به خودم بدم که ادم بهتری بشم نه مثل اون ادمایی که تو روزمره انلاین گفتم ترسو هستن . برای اینکه ادم خوبی باشیم باید هرچی تو دلمونه بریزیم بیرون هرچی که راه گلومون رومیگیره بریزیمش تو سطل زباله افکار چرتمون. پس شروع میکنم : میدونم همیهش ادمی بودم که سر تایم حاضر نبودم پس از همه کسایی که باهم قرار گذاشیم و دیر اومدم عذرخواهم که وقت با ارزششون رو تلف کردم. عذرخاوهم از کسایی که بعضی جاها کارایی کردم که تو عالم رفاقت درست نبوده معذرت میخوام از کسایی که پشت سرم خیلی حرفا زدن چون مقصر منم که نتونستم خودمو بهشون بشناسونم. معذرت میخوام از کسایی که تو رفاقت نارو زدن من مقصر بودم که نتونستم رفیق خوبی باشم. از یه ادمی هم معذرت میخوام که محمد ناصر خوبی براش نبودم گاهی بد اخلاق گاهی دیووانه معذرت میخوام که با قضاوت های نا بجام باعث ازر اذیتشون شدم و دلشون رو رنجوندم. ازتون معذرت میخوام که سر یه چیزای الکی و بیخودی زیادی حساس شدم. ببخشید که لجاز میشدم و داد میزدم با عصبانیتم بقیه رو هم ناراحت میکردم و باز هم مثل اول نوشته چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه جز اینکه رفقا دوستان اشنایان اهل جیم همه وهمه و..... هرکی که از محمد ناصر صنعی بدی دیده حلالش کنید لطفا . :). خواهشا:).
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٥/٠١/٠٥
٠
٠
چقدر خوب اعتراف کردید. ای کاش من هم اعترافات ، و تمام واقعیتهای مجهول یکی از دوستان رو می دونستم تا بتونم آرام تر باشم، اعتراف کردن خوبه هرچند تلخ باشه، ای کاش از همینجا میشد بهش گفت که ازت برای هزارمین بار خواهش میکنم بگو ، اعتراف کن که چرا هرچند میدونم که برات سخته، اما ندونستنش برای من سخت تره، ای کاش میشد به راحتی اعتراف کرد، ای کاش میشد مثل کودکی هایمان میبودیم. بزرگترین و بدترین مجهولی رو با اعتراف نکردن برام گذاشتی. خوبه که اعتراف کنیم. :((
M-N-SONEI
M-N-SONEI
٩٥/٠١/٠٦
٠
٠
میشه مهم اینکه ادم بخواد نترسه یکهو دلشو بزنه به دریا و بگه شروع کنه به گفتن همه رو میگه تا خالی بشه وقتی که اعتراف کنه ادم سبک میشه امیدوارم بتونید خودتون رو سبک کنید :).