خانه انجمن لحظه ی آخر
٣٨٤
٣٤
تار_تیم اول رقابت

لحظه ی آخر

لحظه ی آخر

اگر بدانید که فردا روز آخر زندگی تان است و فقط یک روز فرصت دارید، اولین کاری که انجام میدهید چیست؟ چه کارهای انجام نشده ای دارید که میخواهید انجام دهید؟

٩٥/٠١/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
میرم یه دل سیر از غذاهایی که دوست دارم می خورم که نخورده از دنیا نرم
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
همون دوسوم رو میریم باهم همه رستورانهارو میگردیم :)))
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
املت منم جزوشون هست یا نه ؟
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
املت شما باعث نشه فردا روز آخر زندگیمون باشه خیلیه بخدا!! خخخخ
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
قطعا اول گوشیمو نابود میکنم بغدک هارد لب تاپ و سیستمم رو خخخخ اتاقمم اتیش میزدم تا هرچی توش هست و نیس نابود بشه و کلا کسی دستش به لوازم شخصیم نرسه :دی
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
آفرين به شما. منم همين كارا رو مي‌كنم. به اضافه اينكه ميرم سه تا پيتزا مي‌خورم:)))
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
چه سوال سختی... راستش حرف هایی دارم که فقط اگر بدونم فردا روز آخرمه باید به چند نفری بزنم :)
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
به کیا ؟ چه حرفایی؟ کنجکاو شدم من خخخ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
به کسایی که یا غرورم اجازه نمیده حرفام رو بهشون بزنم یا کسایی که میدونم با زدن حرفام فقط خودم رو کوچیک کردم یا ادم هایی که می دونم حرفام روشون هیچ اثری نخواهد گذاشت " حرفایی که روی دل آدم سنگین میشن و ممکنه موضاعت خیلی متفاوتی داشت باشن "
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٠٣
٠
٢
خیلی ریکلس میرم با دوستام بیرون مث همیشه و برای بار آخر اون کارای همیشگی رو میکنیمو بعدم حلالیت و خدافظ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
اممم... یه سری اعترافاتی هس ک میکنم بعد حلالیت میطلبم بعدشم نیمیرم وای چ غمناک:(
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
من؟! کار خاصی نمیکنم!توبه هم نمیشه کرد چون ثانیه اخر قبول نیس!احتمالا یه سری حرف هارو به یه سری از افراد بدهکارم اونا رو میزنم و بس میشینم رو به روی مادر خانومی و نگاهشون میکنم:))
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٥/٠١/٠٣
٣
٠
فتوا میدی؟...کی گفته تو روزه اخر زندگی نمیشه توبه کرد؟:دی
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
دوستان اگه میشه همه شرکت کنند که زحمات ادمینا هدر نره! ممنون از همه
Elham_n
Elham_n
٩٥/٠١/٠٣
٢
٠
میرم تستای شب اول قبرا گیر میارم لا اقل تو اون کنکور قبول شیم
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
عااااااالي بوووووود:)))
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
حتما باید به دیدن چند نفری برم....
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
خب من یکبار تجربه مرگ رو داشتم خخخ البته از قبل نمیدونستم ولی تو اون موقع که احتمال دادم شاید بمیرم تو اون ثانیه ها فقط داشتم اقوامم رو که داشتند تلاش میکردند تا به من کمک کنند رو میدیدم و کم کم که چشمام نزدیک بود سیاهی ببينه حرف هاشون رو میشنیدم.. تو دلم خیلی گریم گرفت :||| جوون بودم واسه مردن :/
Elham_n
Elham_n
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
وااای ینی چی ؟؟ چقد بد :(
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
قطعا نميتونم روز قبل از مرگم به دیدن همه کسانی که دوستشون دارم برم ولی حتما عکس هاشون رو میبینم و خاطره ها رو مرور میکنم و شاید هم زنگ بزنم و حلالیت بطلبم خخخ
نینا
نینا
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
میرم از همه حلالیت میطلبم.....برای اینکه کارم کمی زودتر بشه کارت چاپ میکنم به چندین نفرمیدم که سریعا از همه حلالیت طلبیده باشم.(چون اگر حلالم نکنند قطعا اون دنیا یقمو میگیرن.)..یک سری موارد رو به دوستان نزدیم میسپارم که هیچوقت یادشون نره.....و اینکه خب.....
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
نههههههههههههه.......................شله می خوام
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
دمت گرم.
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
دست مامان بابامو میبوسم و یک سوم روزمو براشون صرف می کنم، بقیه روزمم با شوهرم ... جدی جدی اشک تو چشام جمع شد... خوبیش اینه که من زودتر میرم...
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
دو سوم رستوران؟ خخخ. شما واقعا پولدارین!خخخ.
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
غير از اينكه ميرم پيتزا شبديز سه-چهارتا پيتزا مي خورم، به مامان بابام و خواهرم ميگم كه خيلي دوسشون دارم. ولي هرجور فكر مي‌كنم ميبينم كار خاصي ندارم كه انجام بدم:)))
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
غير از اينكه ميرم پيتزا شبديز سه-چهارتا پيتزا مي خورم، به مامان بابام و خواهرم ميگم كه خيلي دوسشون دارم. ولي هرجور فكر مي‌كنم ميبينم كار خاصي ندارم كه انجام بدم:)))
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
پس معلومه که کارتون درسته!
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
من از صبح تا ظهر میرم همه ی کارهای عقب افتادم از قبیل حلالیت از همه و گفتن لفظ«دوست دارم» به مادرم و.... انجام میدم. بعدش میرم حرم امام رضا تا آرامش بگیرم. بعدش آماده میشم برای مردن. همین
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
هیچی گریه میکنم سفارش میکنم خیرات واسم زیاد بدن مجلس ختمم میگم نگیرن فقط ی روز! ولی خیلی وحشتناکه خیلی میترسم از مرگ😞😞😞
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
خهوشحال میشم!
javad agha
javad agha
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
شاید به یک نفر بوگوم که چقد دوسش دروم :)))
آتی
آتی
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
از شنیدن این خبر خوشال میشم ...... کار خاصیم نمکنیم فقط اون آخراش ی دل سیر گریه میکنم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٠٥
٠
٠
اگه امروز اخرین روز زندگیت بود بگو چیکار میکردی؟ اگه اخرین روز همین امروز بود میجنگیدی یا فراررر میکردییی؟ ا دنیا اومدن ما شبیه یه دروغ بود نمیدونی کجاییی یه وقتایی یهه خوده شیطونی اها یه وقتایی دنبال خدایی...دل بستی به چی!؟ مگه دنیا باورتههه یه جور زندگی کن انگار این روز اخرته