خانه انجمن خنداننده ی برتر
٦٨٢
٩٣
تار_تیم اول رقابت

خنداننده ی برتر

خنداننده ی برتر

نفری یک جوک بگید و جوکهای همدیگه رو بخونید و از هرجوکی که خوشتون اومد یک ایول بهش بزنید. شرایط رو با وجود اینکه همتون میدونید من توی اولین نظر میگم.

+ به همراه جایزه

٩٥/٠١/٠٣
نظرات کاربران
کد امنیتی
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٣
١
١
خواهشا جوک ها +18 نباشه، توهین به شخص، ارگان، قشر و... خاصی نباشه. ملاک امتیازدهی هم فقط تعداد آرایی هست که توی نظرات اعلام میکنید. دقت کنید! فقط تعداد آرای شما! از هر جوکی که خوشتون اومد ایول بدید و تهش ایول ها شمرده میشه. به پنج جوک اول جایزه داده میشه.به نفر اول یک عدد شارژ 5 هزار تومنی، نفر دوم یک عدد شارژ 4 هزار تومن، نفر سوم یک عدد شارژ 3 هزار تومنی، نفر چهارم یک عدد شارژ 2 هزار تومنی، و نفر پنجم یک عدد شارژ هزار تومنی تعلق میگیرد. میخوایم یک روز فوق العاده خاطره انگیز با هم بسازیم. شاد باشید
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
البته هر کامنتی نه ها توی کامنتتون باید بگید که ازین جوک خوشتون اومده یا بهش رای مثبت میدین :)
مریم سادات
مریم سادات
٩٥/٠١/٠٣
٢
٠
ی روز ی مرده میخوره به نرده بر میگرده : |
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠١/٠٣
١
١
خو یه چیز خنده دار بگید جاییزه بگیرید خخخ
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٥/٠١/٠٣
٢
٠
این یه جوکه که وقتی شنیدم خیلی خندیدم حالا شاید براتون تکراری باشه ولی جالبه بازم به نظرم:یه فامیلی داریم فامیلش قطبیه هرکار کردم اسم بچشو بذاره خرس ،نذاشت....بی ذوق:))))
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
:)
سمیرام
سمیرام
٩٥/٠١/٠٣
٠
٢
این کامنتتون ترغیب کننده که نبود هیچ یه جور توهین به مخاطب محسوب میشد ... بهتره برای شاد کردن بقیه به جای وعده وعید بگردین ببینین نیاز روحی مخاطب امروز نسبت به پارسال چیه.اگر انجمن برای بچه های سن پایین هستش (که باز هم کامننتون جای توجیه نداره) که هیچ وگرنه خوب باید بدونید که اکثر بچه ها سنشون بالاست و اینطوری شاد و خوشحال نمیشن که بخواد واسشون خاطره هم بشه..
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
ضمن احترام به شما کاربر فهیم و دلسوز سایت جیم، مایلم بهتون بگم که تار قصد هیچگونه توهین به کاربرها رو نداره و نخواهد داشت. رسالت ما برای ادمینی سایت، فقط و فقط ایجاد یک محیط مفرح و شاد برای کاربرانه و برای این مهم شبانه روز تلاش کردیم. اگر خدایی نکرده برداشت شما اینجوری بوده من قبل از همه چیز از شما عذر میخوام بابت نحوه ی بیان تار که به شما اینگونه القا کرده مطلب رو. باید عرض کنم هدف از ایجاد چنین گفتگویی صرفا خندیدنه. جوایزی هم که در نظر گرفته شده کاملا ناچیزه و ارزش مادی چندانی نداره. هدفمون فقط بعد معنوی این هدیه بوده که خاطره ش تا سالها توی ذهن اعضای تار و مخاطب مون بمونه. مطمئنا اگر به زیبایی ایجاد این خاطره نگاه کنید اون بخش مادی ش به هیچوجه توهین به شعور مخاطب نیست. الان توی همه ی رسانه های دنیا به هر بهانه ای جایزه تقدیم مخاطب ها میشه. تار عقیده داره که شادی چیزی ورای چنین چیزهایی نیست! هر اون چیزی که بتونه لبخندی هرچند کوچک به لب مخاطب بنشونه، شادیه اسمش. حتما نباید که بهانه خیلی خیلی درشت باشه.
sajjad_mohammadi
sajjad_mohammadi
٩٥/٠١/٠٣
٢
٠
منم موافقم
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٠٣
٢
٣
یارو از خاستگاری برمیگرده ازش میپرسن چی شد؟ میگه: همه چی شصت شصته! میگن: یعنی چی؟ میگه: هرچی اونا خواستن ما شصت نشون دادیم هرچی ما خواستیم اونا شصت شون رو نشون دادن! =)))))))))
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
جوکته دوست داشتم. ولی رایم حساب نمره!خخخ
v-qavam
v-qavam
٩٥/٠١/٠٣
١
١
دقت کردین لامصب اون پنبہ الکلی کہ قبل آمپول میمالن استرسش ازخودآمپول بیشترہ؟؟؟!!!
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
آقا من از همين خوشم اومد. نفر اول مشخص شد تا اينجا. من برم براي دومي رقابت كنم... به اميد خدا
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
نه نشنيده بودم من ولي نخنديدم. فقط جوك بالايي. اصلا اين جوك اسطوره زندگي منه:)
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
آقا من از همين خوشم اومد. نفر اول مشخص شد تا اينجا. من برم براي دومي رقابت كنم... به اميد خدا
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
مي‌خوايم دور هم بخنديم تو ايام عيد. سخت نگيز عزيزم...
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
چرا كامنت‌هاي من وقتي مي‌زنم "پاسخ به نظر فوق" عمل نمي‌نه؟؟!!! :(((( بوي توطيه مياد
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
:))))))))) دمتون گرم
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
بهترين جوك اين بود: يه روز يه مرده مي‌خوره به نرده برمي‌گرده. خدايي من هر وقت اينو مي‌شنوم ي‌خندم:)
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
داريوش يه قطعه روح نواز داره كه ميگه: :اردك تك تك، تك تك اردك» كه واقعا با اين آهنگ مرزهاي موسيقي ايران رو به تنهايي جابه جا مي كنه! بله داريوش فرضيايي رو عرض مي‌كنم:)))
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
آيا فعاليتم در حدي نشده كه جايزمو بديد؟؟ پس كي جوايزو ميديد؟؟!
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
٠
٢
يه مسلمون بياد جواب كامنتاي منو بده لطفا:|||
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
دوستان بخش پاسخ به نظر فوق خراب شده. مسئولین سایت در حال رسیدگی هستن. ان شاءالله که درست بشه. من واقعا شرمنده ام.
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
دوستان ازین مشکلی ک بوجود اومده شدیدا عذر خواهم باور کنید مشکل از ما نیست و سایت ظاهرا مشکل داره. (اینکه نمیتونید در جواب ی کامنت پاسخی بدید) امیدوارم هرچه زودتر این دشوازی برطرف شه :)
m_fanaei
m_fanaei
٩٥/٠١/٠٣
٣
١
صفر انگلیسی به هشت انگلیسی میگه: فک نمی کنی کمربندت رو یه ذره محکم بستی! :)))) مال مجله کودکان بود:))))
محمد-۱۵۱:)
محمد-۱۵۱:)
٩٥/٠١/٠٣
١
١
‏فریدون مشیری وقتی شعر "بی تو مهتاب شبی از کوچه گذشتم" رو گفت و برای معشوقه ش فرستاد معشوقه اش بهش جواب داد: مهتاب کیه؟؟؟؟ بای
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٥
٠
٠
وا.. خب منم بودم همینو میگفتم .. والا چ معنی داره
فو فا نو
فو فا نو
٩٥/٠١/٠٣
٠
١
من به مهسا فنایی و اقای زاخار رای میدم :دی
ali_sh
ali_sh
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
من میتونم رای بدم؟ خخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
نچ
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠١/٠٣
٢
٢
یک روز یک کوره میره تو آشپزخونه، دستش می خوره به رنده، میگه این چرت و پرتا چیه اینجا نوشتن :D " رای من زاخار " کارت شارژ من زود بفرستین که 800 تومن بیشتر ندارم :)))
m_fanaei
m_fanaei
٩٥/٠١/٠٣
١
١
این خوب بود:)))
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٣
٧
٢
یه روز یه کشتیه غرق میشه یه مرده به سختی تا لب ساحل شنا میکنه و خودشو نجات میده بعد نفس نفس زنان میگه خبب خودمو نجات دادم حالا برم بقیه رو نجات بدم:|
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
از شیش نفرتون مچکرم:)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٥
٠
٠
اگه بدونم اون دو تا منفیا رو کی دادههههه ... خخخخ کاش میشد فهمید
hanieh_sh
hanieh_sh
٩٥/٠١/٠٣
١
٣
یه روز یه ماره چادر سرش میکنه میگه من کبری خانومم :|
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٤
٠
دوستان یه سوال برام پیش اومده، خیلی فكرمو مشغول كرده... تو رو خدا اگه می تونید كمكم كنید: تو ظرف آجیل اگه تخمه ژاپنی بخواد با بادوم هندی صحبت کنه کی زحمت ترجمه رو می کشه؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٢
٠
واسه باباتون تلگرام نصب کنید. دیگه نمی تونه بهتون گیر بده بگه معتاد شدی، ول کن اون گوشی رو... ولی ‏واسه مامانتون تلگرام نصب نکنید. چون شما برای ادامه حیات به ناهار و شام نیاز دارید!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٢
٠
خواستم بحث زن گرفتنو باز کنم، به مامانم گفتم: بزرگ ترین آرزوت برای من چیه؟ گفت: اون گوشیت بسوزه! قبلانا می گفتن عروسیت!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٤
٠
وجدانا یه سوال می پرسم نخندین: این خارجیا که صلوات ندارن، وقتی دعوا می شه چی کار می کنن که دعوا رو تموم کنن؟ خیلی فکرمو مشغول کرده...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
)))
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٠٣
١
٢
دوستان اگه میشه همه شرکت کنند که زحمات ادمینا هدر نره! ممنون از همه :))))))))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٤
٠
ﺍﺯ ﺍﺑﻮﻋﻠﯽ ﺳﯿﻨﺎ ﭘﺮﺳﯿﺪﻧﺪ ﯾﺎ ﺷﯿﺦ! ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺮ ﭼﻪ ﺑﻨﺎ نموﺩﯼ؟ ﺷﯿﺦ ﺳﻨﮕﯽ ﺑﺮﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﻓﺮﻣﻮﺩ: گم شین پدرسوخته ها! ﭘﺪﺭ ﻟﻘﻤﺎﻥ ﻭ ﺩﮐﺘﺮﺷﺮﯾﻌﺘﯽ رو درآوردین، حالا نوبت منه؟
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٥
٠
هیچ می دونید تو خارج حتی گداهاشونم خارجی صحبت می کنن؟ واقعا ما کجاییم اونا کجا!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٥
٠
اینجانب به حدی از کمال رسیده ام که وقتی صحبت از ازدواج من می شه، همه فامیل می گن دخترهای ما تا دکترا نگیرن شوهرشون نمی دیم! یعنی باعث رشد تحصیلی در خانواده هستم!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٤
٠
یه همکلاسی داشتیم اﺳﻤﺶ ﺑﺎﻗﺮ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﻮد. استاد همیشه اول ﻓﺎمیلو می گفت، ﺑﻌﺪ اسمو. وﻗﺘﯽ اوﻟﯿﻦ بار ﺻﺪاش ﮐﺮد، ﮔﻔﺖ: "ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎﻗﺮ ﺑﯿﺎد!" با ﺣﺮﮐﺖ زﯾﮕﺰاﮐﯽ رفت ﭘﺎی ﺗﺨﺘﻪ! استاد گفت: چته؟ ﭘﺴر: ﺧﻮدﺗﻮن ﮔﻔﺘﯿﻦ ﺑﺎﻗﺮی ﺑﺎ... ﻗﺮ ﺑﯿﺎد! ﻫﯿﭽﯽ دﯾﮕﻪ! ﮐﻞ ﮐﻼس ﻣﻨﻔﺠﺮ ﺷﺪ!
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٠٣
١
٢
ما یه بار رفتیم خواستگاری یه دختر پولدار ، گفتیم بابا اینا که دخترشونو به ما نمیدن ، تا تونستیم میوه درجه یک و شیرینی خوردیم
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٣
١
١
اشکمهر جان توضیح داده بودم که یک جوک بگید! اگر امکانش هست یک کدومشون رو انتخاب کن و بزار. بهترینشون رو
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٥
٠
سعی کن تمیزی در نگاه تو باشد نه در خانه‌ای که بدان می‌نگری... - بخشی از کتاب "اصول پیچاندن خانه تکانی"!
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٠٣
١
٢
هموطنان شمالی عزیز ، یکم مسجدی تر بشینید ما مسافرا هم جاشیم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
خخخخخخ
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٣
٠
این قدر که وضعیت حساب بانکیم خرابه، هر وقت از بانک اس ام اس میاد، آخرش هم یه «خخخخخخخخ» نوشته!
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٤
٠
تازه الان بعد از برداشتن تحریم ها فهمیدم قبلا تنها ارتباط ما با فرانسه در حد سس فرانسوی بوده!
zakhar
zakhar
٩٥/٠١/٠٣
٠
٢
هرچی تو هوش سیاه دیدید فراموش کنین ، ماشین عمومو دزدیدن ، فیلم سرقت رو که دوربین یه مغازه گرفته بردیم اونجا ، تو ویندوز اکس پی با مدیا پلیر باز کرده میگه « این کیفیت نداره ، به درد نمیخوره »
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٣
٢
٠
دوستان فقط یک جوک! یک جوک انتخاب کنید اگر امکانش هست تا بقیه رو حذف کنم شرمنده واقعا. ولی من توضیح دادم بالا! یک جوک
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٥/٠١/٠٣
٢
٠
من صلوات رو انتخاب میکنم از بین جکهام و جک تحریم
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٣
٢
٠
خیلی متشکرم اشکمهر جان. لطف کردی.
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/٠٣
٥
٠
اولین اختلاس سال از همین روزا شروع میشه: پسرم عیدی‌هات رو بده بابا نگه داره :)
الهام حبشی
الهام حبشی
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
به این جوک هم رای میدهیم
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٣
٠
٠
من هم جوکت رو دوست داشتم ولی خب رای من حساب نمیشه.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/٠٣
٤
٠
سر کلاس عربی آقای معلم : اگه ببینم کسی سر کلاس من فارسی صحبت کنه باید بره بیرون من به دوستم : الخودکار المشکی الداری ؟ دوستم : البله الدارم ، البفرمایید !!! نیمکت بغلی : الـــخخخخخخخ کلاس : الــــخخخخخخخخخخخخ معلم: الکصافطا..... 😶
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/٠٣
٥
٠
من ميخوام دو تا جک بگم نه یکی ^~^... طرف موقع مردن وصیت میکنه: سی سال برام نماز صبح و مغرب و عشا بخوانید. میگن ظهر چی؟ . . .میگه: اونارو از ترس حراست تو اداره خوندم من دیگه حرفی ندارم..... 😶
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
پس یک کدومش رو برای رای دادن انتخاب کنید خواهشا! میخوایم یک جوک برگزیده بشه.
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٥/٠١/٠٥
٠
٠
دومی رو در نظر بگیرین. همین نماز صبح و عشا و اینا خخخ
م-نص
م-نص
٩٥/٠١/٠٣
٢
٠
خوب جوک می گیم....بوووووق..بی ادب هم نیستم جوکا خراب شدن
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٣
١
١
ها بوخودا. جوک هم جوک های قدیم.
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
١
١
خب ديگه تابلوئه من راي آوردم و شارژها رو هم به من ميديد:)
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٣
١
٢
اگه به من شارژ نديد در يك تصادف ساختگي ميكشمتون:)
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
اصن جدا از انجمن شما بخاطر فعالیت زیادتون هدیه تقدیمتون میشه :)
زهرا‌ آقايي
زهرا‌ آقايي
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
هديمو چجوري بگيرم ازتون؟!
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
یعنی هییییچ جوکی به ذهنم نمی رسه!! ولی به جوک آقای مصطفی رای میدم تا اینجا خوبتر بود :))
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٣
١
٠
بیشتر فکر کنن خب!
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
مرسی :)
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
برترین جک ها فردا پس از بازبینی اعلام و هدیه اشون تقدیمشون خواهد شد
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
چقد زود علی!خخخ.
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٥/٠١/٠٤
٧
١
ی روز سه تا دیوونه سوار تاکسی میشن،رانندهه میفهمه دیوونه ان و حرکت نمیکنه میگه رسیدیم!دو نفرشون پیاده میشن سومی پیاده نمیشه،رانندهه میترسه میگه اخ اخ فهمید!! یدفه سومی محکم میزنه پس کله ش میگه دفعه اخرت باشه اینقدر تند میری!! خخخخ
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٤
١
٠
خب دیگه من سه تا مثبت گرفتم شارژ منو بدین بیاد خخخخ مرررسی
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٠٥
١
٠
شده شیش تا تازه خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
من دیر نتم وصل شد:(ایشالا دفعه بعدی:)
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
خب هنوز هم میشه شرکت کرد! تا وقتی این انجمن هست میشه شرکت کرد
حسین مداحی
حسین مداحی
٩٥/٠١/٠٤
٠
٠
نه مثل ای که وقت نیست واقعا!خخخ
تار_تیم اول رقابت
تار_تیم اول رقابت
٩٥/٠١/٠٦
٠
٠
دوستان گرامی طبق شمارش آرا برندگان مشخص شده اند و نتایج متعاقبا به برندگان اعلام خواهد شد. از مشارکت شما سپاسگذاریم.