خانه انجمن خوبی کردن پنج میلیونی به سبک شما !
٤٩٢
٢٣
t_tooshle

خوبی کردن پنج میلیونی به سبک شما !

خوبی کردن پنج میلیونی به سبک شما !

اگر پنج میلیون پول داشتید و قرار بود اون رو صرف کار خیری بکنین با اون پنج میلیون چه کاری انجام می دادین؟

٩٤/١٢/٢٢
نظرات کاربران
کد امنیتی
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
اوووووولللللللللللل :دی
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
میدادمش به عروس دامادای نیاز مند :) خیلی کمه ولی اگر به درد یک جوون واسه سرمایه کار بخوره این کارم میکنم:)
Cold
Cold
٩٤/١٢/٢٢
٣
٠
میرفتم همشو لباس میخریدم...دم عیدی میدادم به بچه هایی که میدونم نمیتونن لباس نو بخرن
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
منم میخاستم همینو بگم دیه..کارمو راحت کردین خخ
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
چون نزدیک عید هستش میرفتم مناطق محروم اون پولو صرف خریدن ماهی میکردم طوری که همه شب عید سبزی پلو با ماهی بخورن دلشون هوس نکنه😊 اگ هم اضافه اومد لباس نو برای بچه های کار
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١٢/٢٢
١
٠
يک قاشق سبزی پلو مي خورد و يک دانه برنج در تنگ ماهی می انداخت . . . حالا ديگر می توانست به دوستانش بگويد که ما هم شب عيد ، سبزی پلو را با ماهی خورديم !!
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
اول سهم خمسش رو میدادم بعد اگه چیزی باقی موند به کمیته امداد میدادم.
Mahziar
Mahziar
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
میریختم بحساب موسسه فیاض بخش!
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
میدادمش ب بچه های سرطانی :)
Elahe_rezaeian
Elahe_rezaeian
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
اواخر زمستان 91 بود..باران به شدت میبارید و هر لحظه سرعت عابران بیشتر و بیشتر میشد..گویی متنفر اند از باران مردم این شهر سر در گریبان! در میان این تکاپوی پیچیده، پس از هر رفت و برگشت موزی برف پاکن ها، چشمانم بی حرکت و ساکن میماند روی چشمان پرامید کودکانی که ملتسمانه به سرنشینان نگاه میکردند..نگاه تلخی بود..دستانشان از سرما به سرخی میزد و دندان هایی که لحظه ای آرام و قرار نداشت بهم میخورد...اما..اما امید در چشمانشان موج میزد..امید به دیده شدن..امید به کمک از طرف مردمانی که گرچه سالهاست که سردر گریبانند و بی تفاوت به اطراف ولی، گاهی میشود روی مهربانی های ذاتی شان حساب کرد.. ( امید ها را ناامید نکنیم، کاش دستی بگیرم...کاش دستی بگیری)
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
الان شما ۵ ملیون پول دارید و میخواید صرف کارای خیر کنید؟ خو فک کنم خوب جایی اومدید بیایید دوای دردتون پیش منه :دی
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
میرفتم به بچه های بهزیستی کمک میکردم
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
میدادم به خودم! از ین خیرتر داریم ایا؟؟
بهمن بهمنی
بهمن بهمنی
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
می رفتم تو یه زمین درخت گردو می کاشتم وقت خیریه می کردم :)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/٢٥
٠
٠
گفتم الان میگین میرفتین باهاش یه اقا پسریو زن میدادین:دی
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٢/٢٢
١
٠
پنج میلیون رو صرف کاری میکردم که باهاش بشه بیشتر از پنج میلیون خیرات کرد
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
با پنج میلیون خونه واسه کارتن خوابها اجاره میکردم..
javad agha
javad agha
٩٤/١٢/٢٣
٠
٠
یکی از فامیلا زنش فوت شده بود دقیقا پنج ملیون به پنج تا شیخ داد تا مجانی هرکدوم به صد نفر قران یاد بدن / به نظر من همونو به چنتا بچه ی بی سرپرست میداد بهتر بود :/
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/١٢/٢٣
٠
٠
دوستم! یه بار گفت اگه سه میلیون داشته باشه میتونه بره سر زندگیش غلو کرد یا راست گفت نمیدونم ولی میدادمش به اون!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٢/٢٤
٠
٠
می رفتم دور میدون فردوسی 10 تا کارگر رو بر می داشتم می بردم سر یه کار الکی بعدم نفری 500 بهشون میدادم که دم عیدی جلو زن و بچه شرمنده نباشن. غرورشون هم خدشه دار نشه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٢/٢٤
٠
٠
این که نون بازوشون رو بخورن براشون شیرینه
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٢/٢٥
٠
٠
چه جالب :)