خانه انجمن خونه به خونه، کدوم خونه؟!
٤١٨
٣٣
مریم سادات

خونه به خونه، کدوم خونه؟!

خونه به خونه، کدوم خونه؟!

خانه ی ویلایی یا آپارتمانی زندگی می کنید؟

کدوم یکی رو بیشتر دوست دارین وبهتره به نظرتون؟ چرا؟

٩٤/١٢/١٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
زهرا خدائی
زهرا خدائی
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
خونمون یه زمانی حیاط دار بود بعد مجبور شدیم بکوبیم و الان آپارتمانیه :( خونه ی حیاط دار و دل باز یه حوض هم وسطش باشه که گلدون دورش بچینی یا یه بالکن داشته باشه بتونی توش گلدون بذاری خیلی خوبه :)
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
اره موافقم:))اپارتمانی هم خوبه ها:)))
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
ویلایی دوست دارم با مامانم اینا تنها باشم دوست دارم آپارتمان داشته باشم ،خونه های جمع و جورو دوست دارم چون عادت ندارم هرروز خونه تمیز کنم خخ
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
خخخخخخ دقیقا یکی از مشکلای خونه های ویلایی همین تمیز کردنشه؛ )دی
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
حیاط دار چون بعد از ظهرا کیف میده تو حیاط خونه با خانواده جمع میشیم روی تخت کنار باغچمون چای ذغالی تو سماور قدیمی میخوریم جاتون خالی مخصوصا الان که پر از شکوفه سیب باغچمون :)
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
بح بح:)خوش بگذره:)))
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
تو آپارتمان ولی حیاطم داریم اختصاصی.ویلایی خیلی بهتره.آزادی و آرامش داری .تو آپارتمان خدا نکنه همسایت بد باشه.زندگی جهنم میشه
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
واقعا یکی از مشکلات اپارتمان نشینی همینه که ممکنه ادم همسایش بد باشه :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
الان اپارتمانیه. با اینکه معایبی داره ولی بازم اپارتمانی رو دوس دارم کلا خونه های جمع و جور و نقلی رو دوس دارم.
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
خیلی هم خوب:)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
ویلایی...ویلایی دوس دارم
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
منم👍:)
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
منی ک یه عمر توخونه حیاط دار زندگی کردم اصن نمیتونم فک کنم که یه روزی خونم آپارتمانی باشه:)) نفسم میگیره انگار :))
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
هوم:)منم تاحالا تجربه نکردم خونه ی اپارتمانی رو:))))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
الان که خونمون ویلاییه ولی آپارتمان رو بیشتر دوست دارم، مخصوصا اون خونمون که هفتادو دو تا پله داشت خخخ مخصوصا وقتی مهمون میومد قیافش دیدنی بود ((=
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
واویلا ما هرموقع میومدیم خونه ی شما زانو درد میگرفتیم اون72پله رو تامیومیدیم بالا-_-الان این که خیییلی خوبه^_^البته اونم خوب بود^_*دی
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
واسه من که فقط واسه شام و نهار از اتاقم بیرون میام فرق نداره ویلایی یا آپارتمان! اما کلا مهم اينه که آدم يه چهار دیواری از خودش داشته باشه. سالهاست که قیمت ملک اینقدر نجومی شده که خيليا آرزو دارن فقط يه خونه از خودشون داشته باشن:(
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
:دی چرا توب از اتاقتون بیرون نمیاین؟ =))واقعا ...امیدوارم با این اجاره های هنگفت کسایی که خونه ندارن صاحب خونه بشن ان شاءالله...
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
الان ویلاییه اما یکی دو سال ديگه بايد بريم تو آپارتمان، تو حیاط یه تخت گذاشتم و تابستون همیشه تو حیاطم اما هر طرف که نگاه کنی میبینی ملت از آپارتمانشون دید دارن به حیاط! آدم معذب میشه خوب! خخخخ
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
منم شبا میرفتم تو حیاطط میخابیدم تابستون..الان دیه همه امنقد خونه هاشون بلنده ک منو میبیننن..نمیتونم:(((((
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
اخ دقیقا اصلا نمیشه رفت حیاط :/ ی شهر مثل کرمان خوبه که همه ی خونه هاش ویلایی و هیچ دیدی نداره:)
Elham_n
Elham_n
٩٤/١٢/٢٠
٠
٠
دلتون بوسوزه تو شهر ما تقریبا همه خونه ها ویلاییند :)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٢/٢١
٠
٠
:)
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٢/١٩
٥
٢
احمدی نژاد وعده داد به همه یه قطعه زمین هزار متری بده! ميخواستم تو اون يه خونه باغ درست کنم که طفلک عمر ریاست جمهوریش تمام شد و آرزوهای منم بر باد رفت!!!
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٢
:Dمن دیه صوبتی ندارم
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
اول یه۳،۴سالی اپارتمانی بود بعدش یکی دوسال ویلایی وتا الان نزدیک ۱۲،13 سال هس ک اپارتمانی هرکدوم یه خوبی هایی داره!مثلا اپارتمانی امنیتش به نسبت بیشتر از خونه های ویلایی هس! از اون طرفم اگ خونه ویلایی داشته باشی تقریبا از سروصدای ناخوداگاه همسایه ها به دوری!
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
اره موافقم :)هرکدوم بدی ها وخبی های خودشو داره:))
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
آپارتمانی م ولی ویلایی رو بیشتر دوست دارم! اما خوب برای اینکه تو مشهد جا بشیم باید آپارتمان نشین باشیم
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
دقیقن:/کم کم شهرای بزرگ همه پر از اپارتمان میشن -_-
m_rahsepar
m_rahsepar
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
هر دوشون خوبن.بسته به روحیه خودمون داره
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/٢٠
٠
٠
الان که اپارتمانه ولی ویلایی ام بودم تاحالا هر کدوم ی خوبیایی داره اپارتمان با همسایه های خوبو ترجیح میدم به ویلایی بزرگ بدون همسایه:)
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
آقا من دردم رو به کی بگم که مامانم تو خونه قبلی که حیاطش تو شب به اون وحشتناکی میشد میزاشت تنها باشم ولی اینجا که اصلا ترس نداره رو نمیزاره تنها باشم -___-اصلا رو اعصابمهههههه شدید خخخخخخ
javad agha
javad agha
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
معلومه خونه ی ویلایی بهتره / اصن تو خونه های اپارتمانیو سقف کوچیک ادم دلش میگیره / خلقم تنگ میشه به اصطلاح / هر روز توی حیاطمون با این هوای خوب باغچه ای که توش سبزی کاشته میشه و درختایی که الان وقته شکوفه دادنشونه و گل هایی که عطر خاصی به حیاطمون میدن بی نظیره/ به خصوص به خصوص اون دستشویی توی حیاط که هرچی از دلبازیش بگم کم گفتم خخخ