خانه انجمن ابراز عشق به سبک شما !
٩٩٠
١٧٣
Murphinist

ابراز عشق به سبک شما !

ابراز عشق به سبک شما !

هرکسی برای هر واژه ای تعریف خاصی داره . اما سوال من اینه که تعریف عشق چیه ؟

محبت ورزیدن؟ هم دل بودن ؟خریدن کادوهای عجیب ؟ واقعا عشق چیست؟

چه طور عشقت رو به کسی ابراز می کنی؟

٩٤/١٢/١٧
نظرات کاربران
کد امنیتی
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
عشق...نمیدونم!!! فقد بنظرم خیلی مقدسه و همینطوری نمیشه بگی که من عاشق شدمو اینحرفا :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٢
٠
:) ... دقیقا روی چه حسابی گفتین مقدسه؟ ... من توی کوچه و خیابون ، رابطه مقدسی نمیبینم!
m-aminfar
m-aminfar
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
آقا حمید عشق پاک مقدسه نه عشق کثیف و الکی
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
هه... واقعنم همینطوره.. پس اصن عشقی وجودنداره...:)
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
عشق مقدسه نمیدونم چرا:) ینی وقت ندارم ب یه چیز بیخودفک کنم ببخشیدالبته جواب شمانباشه!!...منم منظورم دقیقا همین بودحمیدآقا... هییییییچ رابطه ای درحال حاضرمقدس نیس... هیییچ :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
اگه عشق واقعا مقدس و پاکه ، پس نباید با گذشت زمان بهش خدشه ای وارد بشه ، نباید کهنه بشه ، نباید تبدیل به عادت بشه ، باید همیشه تازه و سرحال باشه ، نباید بهش خیانت بشه ، سواستفاده و یا شکسته بشه ... اگه میشناسین کسی رو که این چنین عشق پاک و مقدسی در دل داشته باشه به من هم معرفی کنین تا برم و ازش یاد بگیرم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/١٢/١٨
١
٠
آقای بزرگواری اشتباه و هوس جوانان در کوچه و خیابان را نباید به پای عشق گذاشت. اینها عادت و هوسه اغلب که هر روز رنگ عوض میکنن یکی چشمش دنبال پوله طرفه یکی دنبال خوشگلی طرف. عشق چیزیه که معشوق اگه زیبایی و ثروت و قدرت اش رو هم از دست بده به اندازه ی روزهای اوئجش برای عاشق خواستنی باشه. این نوع عشسق تاوان سنگینی داره به همین دلیل خیلی ها زیر بارش نمیرن!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
حرف شما کاملا درسته خانوم نسرین خانوم .. چرا ما در رابطه های دوستیمون اینقدر سنگ عاشقی به سینه میزنیم ... چرا اگه به (بعضی) دخترا بگی عاشقتم خیلی زودتر خودشونو وا میدن تا اینکه بگی میخوام ازت سواستفاده کنم؟
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/١٢/١٨
١
٠
توی یه معامله وقتی کسی میخواد سر شما کلاه بذاره نمیادهمون اوئل کار بگه که من قصدم از این شراکت برداشتن کلاه شماست! اگرم بگه شما حاضر نمیشین چنین شراکتی رو شروع کنین. رابطه ی عاطفی هم یه جور شراکته شریک شدن توی تمام لحظه ها خوب یا بد. برای سو استفاده زبان چرب و نرم بهتر جواب میده تا خنجر تیز و عریان!
zakhar
zakhar
٩٤/١٢/١٧
٠
١
عشق کلمه ای است که وقتی آن را درقبال کسی بکار میبری خود را به آن راه می زند! عشق باید یه احساس درونی باشه و هیچوقت نباید اون رو به صورت شدید بروز بدی!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
اصلا آیا دلیلی برای بروز دادنش وجود داره؟
zakhar
zakhar
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
یا کامنتو تایید نکین یا اگرهم با اصلاح تایید میکنید درست اصلاح کنین! الان جمله "خود را به آن راه میزند" با جمله " خودرا خر میکند" یه معنی میده؟؟؟؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
نه ، اصلا معنی یکسانی نداره :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
خخخخ اصلا بلد نیسم در این زمینه صفرم ینی اگ بخام ب یکی ابراز احساسات کنم طرفو بیشتر میرنجونم از خودم!! سعی میکنم با رفتارم نشون بدم نکته مهم دیگ اونقدر که ابراز احساسات با یه (فحش) ;دی بهم میچسبه با کلمه محبت امیز نمیچسبه کادو هامم معمولا ادمیزادی نیس!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
:)) ... خردادی ها همه همینجوری ان :))
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
کی ب خردادیا توهین کرد؟
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
:)) ... بیا ، یکی دیگه هم پیدا شد :))
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
حمیدجان شوخی کردم. چ نازک دل شدی خخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
من و نازک دلی :))
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
توهین نیس !حقیقته!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
خریدن کادوهای عجیب!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
عجیب!
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
فقط بستگی به طرف داره اگر اونم عاشقت باشه حتی با صدا زدنش میفهمه که دوسش داری
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
به چه کسی میتوانیم بگوییم عاشق ... معیاری برای اثبات عشق وجود داره یا هرکی از ننش قهر کرد میتونه بره یکی رو توی خیابون پیدا کنه و بهش شماره بده و بهش بگه من عاشقتم
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
نه نه عشق خیابونی؟ اصا اعتقاد ندارم .. ینی اصا منظورم اینطور چیزا نبود:)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
به کسی عاشق گویند ک که در طلب معشوق خواب و خوراک ندارد نه از سر لجبازی و لوس بودن. ...بلکه از سر میل و محبت زیاد
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
فقط خواب و خوراک ... مثل کاری که اکثر دخترا میکنن و تا آخر عمر ادعای عاشقی فلان شخص رو میکنن ، حتی اگه با کس دیگه ای ازدواج کنن!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
پس مجنون عاشق نبود دبگه؟ چون مجنون در عاشقی خواب و خوراک نداشت ....یعنی مهم ترین نیارهای وجودی را نادیده گرفته بود تا به محبوب خود برسد و عشق یار برایش مهم تر از هرچیزی بود و مهم تر از خودش
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
همه اینا که گفتی به اضافه ایثار.فداکاری.شوخی خرکی.اذیت کردن و...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
رابطه ایثار و فداکاری و شوخی خرکی چیست؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
رابطه ای ندارد...ولی بهتر ه در یک زندگی عاشقانه وجود داشته باشه
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
اول ایثار و فداکاری میکنی خوشحال میشه بعد یه دفعه شوخی خرکی میکنی ناراحت میشه .اینجوری تعادل حفظ میشه.کلا باید 5 دقیقه بعد معلوم نباشه چه اتفاقی میفته تا عشقتون تازگی داشته باشه:).عشقتون رو با عملیات محیرالعقول شگفت زده کنید
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
١
٠
آدم یاد دوران جنگ میفته :))
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
١
٠
منظور رابطه بی رابطه ای بود که نیماخان گفتند...:-)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
١
عشق کلمه ای ساختگی برای رسیدن به اهدافی خاص ... اگه عینک واقع بینی بزنیم ، میبینم وقتی کلمه عشق رو از اینجور روابط نادیده بگیریم ، عینا واژه سواستفاده کاربرد پیدا میکنه
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
زیادی منفی گرایانه اس آقای بزرگواری :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
فکر میکنم واژه صحیح ، واقع گرایانه باشه .... آمار طلاق ، ناهنجاری های اخلاقی ، تجاوزها ، خیانت ها ، و ... ، اگه این همه عشق های پاک توی خیابوناست ، پس این آمارها از کجا درمیاد؟
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
واقع گرای منفی :)
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
عشق پاک که اصلا وابدا وجود نداره! مگه که خیییلی خیلی خیلی کم...این دوستیا و این حرفام که ب اسم "عشق"میان همشون چرتن!! فقد یه مدت باهاش باشی و بعدش که ازیه سری اخلاقیاتت خوشش نیومد هزار ویک دلیل میاره ک ما مال هم نیستیم و باز یه مورد بعدی.... انشالله که هیشکی تو این منجلاب نیفته :)))))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
چرا رسما از همون اول مرزبندی نکنیم؟ ... چرا این فرهنگ توی ما جا افتاده که برای دوستی ، باید با تمام قوا در "خر" کردن طرف مقابل تلاش کنیم ... واقعا چرا توی ایران اینطوریه؟؟؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
١
٠
عشق کنار خیانت معنی پیدا میکنه....همان طور که بدی ها کنار خوبی ها...پس اگر خیانت و شکست عشقی اصلا و ابدا نباشه عشق ارزش چندانی ندارد...چون ادمها با درک فقدان از عشق تشکر میکنند
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١٢/١٨
٢
٠
یه دوره روانکاوی برای از بین بردن بد بینی بهتون توصیه میکنم حمید خان :| شما یا خیلی بد پا خوردی یا کلا تعریف درست از واژه ها نداری
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
٢
٠
اینکه کسی نخواد عاشق بشه رو درک میکنم ، تازه بهش احترام هم میذارم...اما اینکه کسی کلا عشق بخواد ببره زیر سوال اصلا درک کردنی نیست!...مثل این میمونه که چون تو از پریدن میترسی ، بیای بگی اصلا ارتفاعی وجود نداره!!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
١
٠
من بودم به حرف رویاجون گوش میکردم..شکست عشقی از کامنتهاتون پیداست ....
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
دوستان عزیزتر از جانم، لازمه مجددا یادآوری کنم، اینقدر به من گیر ندین، منظور من از این سوالات و این حرفا ، چالشی کردن انجمنه، امیدوارم دوستان درک کنن ....
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
من واقعا حق میدم به چنین دیدگاهی آقای بزرگواری. خیلی هامون گند عشق رو در آوردیم متاسفانه! به نظرم فرهنگستان زبان باید یه واژه ی جایگزین برای عشق پیدا کنه یعنی به رابطه های وقت گذرانی و سواستفاده گرانه و درگیریهای مادی و غیره که باعث گره خوردن دو نفر به هم میشه باید اسم دیگری غیر از عشق نهاد. تا کسی که تجربه ی عشق متعالی رو نداره دچار اشتباه نشه.
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
عشق ؟ =)) بیخیال بابا خخخ ملت ما رو میتونن دوست داشته باشن خخخ ما یکی حوصله نداریم وارد این بازیا بشیم :دی من مال این انجمن نیستم =) در هم بستم :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
:)
h.naderi
h.naderi
٩٤/١٢/١٧
١
٠
عشق خیلی ساده اس... وقتی که در ناخوداگاهت دلت برای کسی بتپه
f_babaei
f_babaei
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
ناخداګاه پسرا کلن پس قلبشون همش در حال تپشه =) میګم ی وختی بیماری تپش قلب نګیرن؟:دی (جناب نادری صرفا شوخی بود کلی ګفتم بحث انجمن جدی نشه :دی اونی که ما میګیم عشق اسمش دوست داشتنه.عشق یعنی جنون یعنی از خود بی خود شدن و دیوانګی کردن. عشق کلمه وسیعیه وبنظرم عادت کنیم وبه این حس بګیم دوست داشتن خیلی بهتره )
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
فاطمه :دی !! منم نگرانشونم بیماری نگیرن یه وقت :))))
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
من با اقای نادری کاملا موافقم
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
مرسی آقای نادری :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
این عشقی که منظور شماست به نظرم چیزی نیست جز کشک!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
عشقی که منظور شماست چه مدلیه ، آقا مصطفی؟
s_mostafa_b
s_mostafa_b
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
نمیدونم!!! هنوز درکش نکردم :)
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
با همه جوره وایسادن به پای کسی که دوستش داریم با خوبیها و بدیهاش هیچ آدمی خوب مطلق و بد مطلق نیست پس زیبایی عشق و دوست داشتن قبول کردن تمام اون فرده... البته که کادوهای خوبم عشق طرف و به من ثابت میکنه خخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
من عشق رو به رانندگی با سرعت زیاد و با چشمان بسته تشبیه میکنم ... ای کاش قبل از آغاز عشق و عاشقی ، لااقل از جاده ای که داریم توش وارد میشیم اطمینان کامل داشته باشیم
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
هیچ چیزی تو دنیا 'مطلق' نیست ... "من به پایان دگر نیندیشم که همین دوست داشتن زیباست" :)) به زندگی هم اطمینانی نیست چون مرگ هرروز باماست نمیشه لذت یک روز زیبا رو با این دلیل که ممکنه شب بمیرم از خودمون سلب کنیم...
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
امام معصوم میگه طوری زندگی کن که انگار تا آخر دنیا زنده ای و طوری عبادت کن انگار آخرین باره عبادت میکنی ...... درسته که مرگ نزدیک ماست ، اگه قراره لذت هایی زودگذر رو به راحتی بپذیریم و چشم بر عواقب اون ببندیم ، پس این وسط خدا چرا به ما عقل داده که بتونیم دوراندیشی کنیم
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
لذت زودگذر از نظر من تعریفش چیز دیگس ، بلاخره هرکس برای خودش مرز بندی هایی داره اینطورم نیست که همه دوست داشتن ها عواقب داشته باشه.اصلا شما چرا انقدد فکرتون سمت دوستی های خیابونیه؟انجمن در مورد ابراز کردن عشق هستش نوع ابراز چه ربطی به 'خر کردن' و اینا داره بعد اون دوستی های خیابونی که سرانجام گرفته هنوزم استواره پس چین؟ بلاخره آشنایی های درست از یه جایی شروع میشه چه خیابون چه تو خونه :) انقدم همه چی رو به خودتون سخت نگیرین :))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
:)) ... نیت چالش انگیز کردن انجمنه سمیرا خانوم :))
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
خب زودتر میگفتین دیگه خخ
رفیعه
رفیعه
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
عشق یه چیزیه که هیچ طوری فراغت نداره!خواستن نیس!یه جور جنونه!!مثل عشق به پول!مثل عشق مادر به بچش!اگر کسی ادعا کرد که این طور شده و بعد سرد شد،اون سزاوار مرگه!!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
به همچین آدمی که به بهانه لذت بردن از باهم بودن ، چشم به روی عواقب و واقعیتها میبنده ، و در نهایت زمانی چشمهاش باز میشه که خیلی دیر شده ، رسما پیشنهاد میکنم ، خودکشی کنه .......... (جمله کنایه آمیز بود ، یه وقت کسی نره خودشو بکشه، خونش بیفته گردن من)
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
نمدانم!الکیه؟:|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
ممکنه ، نظر شما چیه؟
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
نمدانم!خخ
s_mohsen
s_mohsen
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
منم صرفا اومدم اینجا آب بخورم واین کامنت هیچ گونه ارزش مادی و معنوی دیگری ندارد!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
نه دیگه فایده نداره ، حالا که اومدی توو باید پاسخگو باشی ... زود باش بگو عاشق شدی یا نه؟ عشق چیه؟ عاشق کیه؟ ... زود باش
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
یعنی همین که لبخند میزنه انگار تمام غصه هارو فراموش میکنی ، یعنی همین که وقتی نگاهش میکنی فک میکنی خوشبختی ، یعنی همین که حاضر باشی هرکاری بکنی تا شادش کنی ، یعنی همین که تو هر چیزی اون رو از خودت مهم تر بدونی ، یعنی همین که به هیچکس تو دنیا غیر از اون نمیتونی فکر کنی ، یعنی همین که بزرگترین آرزوت اون باشه....
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
:) ... اینجوری؟
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
لبخند اینجوری رو که همه میتونن بزنن واسه آدم!
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
آقای کلد 👍
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
یعنی با لبخند من غصه هاتو فراموش نکردی؟
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٧
٠
٠
:))
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
آهان ... حالا شد :))
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
یهچیزی تو همین مایه ها میخاستم من بنویسم که دیدم کامنتش هست. خوشم میاد منو کلد یک خط فکری تقریبا یکسانی داریم و البته تجربه های مشابه (y)
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
تجربه های مشابهمون کار خودش رو کرده...البته امیدوارم یه روز بیاین و بگین دیگه اینارو احساس نمیکنین :)
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
اینایی که گفتین عادت نیستن؟؟
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
یعنی دفن شدم با این همه احساس.!!؟؟؟
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٨
١
٠
دوستان فاتحه ای ختم کنن کشته دادیم خخخ
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
داش سعید...از من بپرسی این دنیای خشک و بی روح و این مردم عبوس رو آدمایی با عقایدی شبیه به شما ساختن!
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
نمیدونم چرا اینقد بازی با کلمات رو دوست دارین....دقیقا از کجای کامنت من کلمه "عادت" رو برداشت کردین؟
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٢/٢٥
٠
٠
به جون خودم من آدم خشک و بی روحی نیستم. اتفاقا بسیار آدم طنز و خوش رویی هستم. فقط یک چیزی تو ذهن من خیلی خوب نقش بسته و اون هم اجرای حدود الهی و شرعیه. درسته کمی سخته اما نتیجه اش خیلی لذت بخشه. خیلی. cold عزیز این دنیا رو کسانی سرد وبی روح کردند که از نشاط و شادابی اطلاعی ندارن. شرور و خوشحالی رو فقط تو لذایذ دنیوی خلاصه میکنند
nina_aghighi
nina_aghighi
٩٤/١٢/١٧
١
١
عشق.....یعنی هر کارو اون بگه انجام بدی....اون وقت میتونی اسم خودت رو بزاری عاشق.....بقیه اگر فکر میکنن عاشقن و اینطور نیستن بدونند که حد دوست داشتنشون بالاست نه اینکه عاشقن...اگرم لفظا میگن عاشقیم دروغ میگن.
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
اینم حرفیه!
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
عشق واقعی چیزیه که اگه ازت بپرس عاشق چی این آدم شدی بگی نمیدنم! اگه در جواب عاشق چی این طرف شدی جوابی پیدا کردی پس بدون عشقت کشکه! عشق یعنی یه آدمی توی زندگی ات پیدا میشه که تو دوستش داری جوری که تا حالا کسی رو دوست نداشتی و دلیلی هم براش نداری. عشق نه تو کادو خریدن معنا میشه نه تو جمله های کلیشه ای عشق همون چیزیه که تو نمیبینیش اما دلت رو بهش پیوند میزنه عشق دیدنی نیست لمس کردنیه هر وقت یه کسی رو تو زندگیت پیدا کردی که بودنش از بودن خودت مهم تر بود بدون که عاشق شدی یه عشق درست اصولی پاک و نجیبانه که حرمت داره احترام داره آبرو داره و به هر دو طرف عزت میده نه ذلت و پستی و تباهی
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
تو مو میبنی و من پیچش مو! تو ابرو من اشارت های ابرو (اگه یک نفر گفت عاشق چی این ادم شدی این را بگید...:-)
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
یه چیزی هم توی عشق هست که تو فرهنگ عامه بهش میگن خریت! ولی چیزی است که از عشق های ازلی و ابدی و جاودانه ی ادبیات تشات گرفته اینکه معشوق هرچقدر دل آزارتر باشه عاشق مجنون تر میشه یعنی حتی قهر و ازار معشوق هم دلکش است این روزها میشه اینجوری تعبیرش کرد که هر چقدر اذیتت کنه بازهم تو ذهنت نمیشکنه اون بتی که ساختی هنوز سر جاشه هنوز داره خدایی میکنه تو روح و قلبت
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
فرهنگ عامه خیلی چیزها میگه...بیخیال..:-) ))
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
١
٠
ب نظر منکه عشقی وجود نداره اون چیزیم ک ما ازش عشق نام میبریم ی دوس داشتن یا عادته همین.
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
١
٠
پس یخ زدن وجود نداره ، اون چیزی که ما ازش حرف میزنیم یه سرد شدن زیاده!!
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
وقتی ک کسی شدید سرما میخوره از ی جور اغراغ به اسم "یخ زدم" استفاده میکنه. خب طبیعتا وقتیم ک کسی یکی رو بیش اندازه دوس داشته باشه بازم اغراااااق میکنه و میگه عاشقشم در صورتی ک فقط ی اغراق هست و واقعیت پایه و اساس داری نداره
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
تو به اون اغراقه کاری نداشته باش...تو همه چی میشه اغراق کرد...واقعا یخ زدن وجود داره یا نه؟
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
عقلا نه ولی درلفظ اره. درست مثل عشق
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
١
٠
الان شما عشق رو درچ قالبی در نظر میگیرین؟ عشق ب جنس مخالف یا عشقایی نظیر پول و ثروت و دنیا طلبی و اینا؟
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
ببخشیدا ؛ ولی بنظرتون اییینهمه بحث وکشمکش میتونه درمورد عشق ب پول و امثالهم باشه؟!!!
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
اره خب من عاشق خیلی چیزاعم. مثلا عاشق بادومم یا عاشق ماکارانی یا عاشق برنامه نویسی. اینا عشق حساب نمیشه؟
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
چرا خب درسته! ولی الان توانجمنو میگم!
MahYa_amjad
MahYa_amjad
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
عشق یعنی وقتیییییییی که ..!هم با هم بخونید خخخبلد نیستید فریدون آسرایی بخونید؟ نچ نچ !بازگشت قدرتمندانه مو به جیم تبریک می گم . یوهوووووووووووووووو محیا اومده
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
پس چرا ما شمارو یادمون نمیاد خخخخ
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
١
٠
ابراز عشق خوندن ابن شعره:یه روز میام به جستجوت فقط به خاطر تو..عشق را میزارم پیش روت فقط بخاطر تو...تا اخر دنیا میرم...به دیدن خدا میرم..میرم به شهر سرنوشت..برات میسازم یه بهشت....غریب و بی نشون میشم..هرچی بخوای همون میشم...میام و پیدات میکنم...دل را به جاده میسپارم...ستاره ها را میشمارم
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
عشق اصا نیاز ب ابراز نداره خب ناخوداگاه ابراز میشه به نظرم:)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
١
٠
نخیر...باید شعر بخونی برایش مثل بالایی...:-)
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
ای لیلی جاااان ما ازین شانسا نداریم ک:( :دی کی واسه ما شعر میگه!!
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
١
٠
یه بیت هم اینجا خیلی خوب جواب میده: حالت سوخته را سوخته دل داند و بس - شمع دانست که جان دادن پروانه ز چیست :)
نینا
نینا
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
کاملا موافقم.
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
با نظر رستاک و کاوه آفاق در مورد عشق خعلییی موافقم: عشق یه شهره که ازت دور نیست هر چقدر هم جاده بخواد کش بیاد … . عشق یه دختر با موهای سیا ست وقتی نشستی تا با ساکش بیاد عشق همینه که نگاهت کنه عشق کنی لرز کنی تب کنی تا اس ام اس میزنه دارم میام پاشی یه تهران رو مرتب کنی عشق یه اهنگه پر از خاطره است اشکِ و لبخند ولی عالیه عشق یه حالی مثل دلواپسی عشق یه حسی مثل خوشحالیه عشق همینه که اگه خسته بود خسته نشی باشی و درکش کنی اگه اذیت میشه از بودی دود سیگار لعنتی رو ترکش کنی عشق مثل برف که میشینه و خستگی در میکنه تا اب شه عشق همینه که تا اسمش میاد ابرها برن اونور و افتاب شه عشق یه اهنگ پر از خاطره است اشکِ و لبخند ولی عالیه عشق یه حالی مثل دلواپسی عشق یه حسی مثل خوشحالیه .
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
این بیت هم بنظرم خوبه " آنکه شد هم بی خبر هم بی اثر ؛ ازمیان جمله او دارد خبر .... " :) "تانگردی بی خبر ازجسم وجان ؛ کی خبر یابی ز جانان یک زمان ؟ ..."
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
مجری: کی میدونه عشق چیه؟ فامیل: به خریت رمانتیک میگن عشق! مجری: عشق یه احساس خیلی خوبه پسرعمه: مثل حسی که آدم تو دستشویی داره! مجری: خیلی بیشتر! کلاه قرمزی: مثل حسی که چندتا آدم تو دستشویی دارن! 😂
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
عشق هیچ تعریف عقلی و فقهی نداره. عشق یک نوع هوسه که با برآورده شدن نیاز به شدت افت میکنه. عشق یک نوع هیجانه و جایی که هیجان باشه قطعا عقل حضور نداره. عشق آفریده بشر ناقصه، عشق با سرشت وفطرت بیگانه. ودر نهایت عشق همون احساس فانتزیه. (بیخودی اینقدر ذهنتون رو درگیر این واژه بی معنی و کم اهمیت نکنید)
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
به طرز شدیدا وحشتنااااااااکی موافقم خخخخ
سمیرام
سمیرام
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
'نهج البلاغه خطبه 109' حضرت از بودن چیزی حرف میزنن که شما انکارش میکنی درجه بالای محبت، با یه سرچ ساده دیدگاه ائمه و اسلام در مورد دوست داشتن و محبت شدید قلبی رو میشه فهمید نمیدونم شما چه اسراری به کتمان دارین.آیا شما عاشق مادرتون نیستین؟ مگر عشق فقط به جنس مخالف معنا پیدا میکنه؟ که اگه اینطور هم باشه یکی از زیباترین احساسهایی هست که خداوند آفریده ... و اینکه موضوع انجمن در مورد نحوه ابزار عشق هستش نع اینکه عشق چی هست و نیست و آیا هست و نیست.
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
اون حسی که شما ازش صحبت میکنید به نظر من "دوست داشتنه". یک دنیا تفاوت بین دوست داشتن وعشقه. درجه بالای محبت یعنی دوست داشتن. سمیرام خانم : در کل هر چیز و یا هر عاملی که باعث بشه شما دلبسته تر به این دنیا بشین به نظر من مردوده. به نظر من پلی که اون دنیا به جهنم ختم میشه اسمش هست "عشق".
النازی ام
النازی ام
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
منم موافقم باایشون :) عشق یک نوع هوسه که با براورده شدنش افت میکنه....
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
حضرت محمد (ص) : «من عشق فعف فكتم فمات فهو شهید» یعنی كسی كه عاشق شود و عفت نشان دهد و عشق را پنهان دارد و بمیرد، اجر شهید را دارد (المحجة البیضاء، فیض كاشانی، ج5، ص185)...ماشالا تو اینجور چیزا که خوب ادعا داری داداش ، یه تحقیق درمورد عشق هم بکن :)....خانوم النازی شما هم سعی کنید هرچیزی که خوندین رو باهاش موافقت نکنین!
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
هرچیزی ک ب واقعیت نزدیک باشه میتونه آدم بپذیره:) اتفاقاتی که برا اطرافیانم افتاده؛ دقیقا میشه عین همین حرف آقای نایب! پس این حرفم قابل قبول میتونه باشه ! وهمچنین باحرفای شماورویا خانومم موافقم... شاید اینکه خیلی ها ازجمله خود من زیاد نمیتونیم عشق روقبول کنیم اینه که تجربش نکردیم...(همون شعری که گفتین خودتون: حال سوخته را....) :)))
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
حالا یک سرچی کردی تو اینترنت و یک حدیث هم در مورد عشق پیداکردی.!؟ تعریف شما از عشق خلاصه میشه تو سوختن،شمع و خاکستر وپروانه.!؟ دادادش cold عزیز :این جملات یک مشت احساسات درونیه و هیچ ربطی به عشق نداره.! در ضمن تبریک میگم. شما وکیل بقیه کاربران جیم هم شده اید. (خانم النازی مختاره هر نظری بده!)
مریم سادات
مریم سادات
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
منم میخواستم همین حدیث اقای کلد بگم که دیدم ایشون گفتند !!بعله اقا نایب عشق وجود داره و اگر وجود نداشتو سختی نداشت که اجر شهید و نداشت
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
اولا که چون خانوم النازی رو از توی تخته و اینا میشناختم و میدونستم ناراحت نمیشن بهشون این حرفو زدم ، اگه نمیشناختمشون چیزی نمیگفتم...بعدشم من نمیدونستم عشق یک احساس بیرونیه!!...اینکه تعریف عشق از نظر شما با تعریف عشق از نظر من فرق کنه طبیعیه ، منم احترام میذارم به هر تعریفی که ازش داری....اما چی شد عشقی که بی معنی بود و پل جهنم بود (!!) و هوس بازی بود و هیچ تعریفی هم نداشت ، یهو از نظر شما معنی پیدا کرد؟ و معنیش با اون جملات من متناقض شد؟...حالا شما به این فکر نکن که من حدیث رو از کجا گیر آوردم!...راستی اینم جهت اطلاع میگم ، اون چیزی که با مشت اندازه میگیرن پسته س...نه احساسات :)
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
cold جون،من دیگه حرفی ندارم . تعریف عششششششق همون چیزیه که تو ذهن شما نقش بسته همون پروانه ،بال آتیش گرفته و غروب و ..!!!!. من فقط نظرم رو گفتم.
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
اینجا انجمنه...کامنت که میذاری هرچند نظرت واسه همه قابل احترامه ولی باید انتظار داشته باشی هرکی مخالفتی داره بیاد و نظرش رو بگه...یه نگاهی به بقیه کامنتای انجمن بنداز ، اصلا جای همینه اینجا...بعد از این هروقت خواستی کامنت بذاری بعدش یه "کسی نظر نده در مورد نظرم" بذار که در جریان باشیم :) مرسی...
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
o_O !! پای منو چرا وسط میکشین!! :) هر کسی یه نظری داره دیگه!نمیشه که همه مث هم فک کنن! اینجاهم هرکسی آزاده که نظرشو بگه!! من تاالان هر اتفاقی ک اطرافم افتاده درست عین حرفای آقای نایب هستش! ولی خب وقتی آقای کلد میگن عشق هست؛ ( وصد البته چون یه آقاداره این حرفو میگه) پس قبول کنیم که هس! فقد خیلی از ماها تجربه نکردیمش!! همین :)))
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
٠
١
ب نظر من عشق فقط ی کلمه اس ک افتاده سر زبون ما و داریم با این کلمه توی دهنمون بازی میکنیم و هیچ ماهیت عقلانی و همچین چیزی نداره
maede
maede
٩٤/١٢/١٨
١
١
شمارو ارجاع میدم به ترانه آهنگ اسمش عشقه مرتضی پاشایی :( این یه حسه جدیده یکی دوباره از راه رسیده/مثله اون چشمم ندیده انگاری اونو خدا واسه من آفریده/یکی که صافو ساده آروم قدم زد تو امتداد شبه تنهایی جاده/دسته خودم نیست قلبم میلرزه بی اراده/میریزه دله دیوونه اسمش عشقه/کسی نمیدونه اسمش عشقه/همیشه میمونه اسمش عشقه/اگه من اونو دوست دارم اسمش عشقه/تنهاش نمیذارم اسمش عشقه/میاد کنارم آخه اسمش عشقه/شبیه بغضو بارون اشکام میریزه تویه خیابون حالو روزم مثله مجنون/یخ کرده دستام مثله زمستون/زلاله مثله آبه شکی ندارم این انتخاب آخر مثله یه خوابه/اما میترسم شاید دوباره این سرابه/غمه تو دله دیوونه اسمش عشقه/کسی نمیدونه اسمش عشقه/میره نمیمونه اسمش عشقه/همه جا جل چشمامه اسمش عشقه/نمیدونه که دنیامه اسمش عشقه/دلیله اشکامه اسمش عشقه....
النازی ام
النازی ام
٩٤/١٢/١٨
٠
١
کلا من باهمه موافقم :)
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
٠
٢
هم هیچ وقت از خودتون تازگی و نواوری و نظری نداشتین خخخ
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٨
٠
٢
سعی میکنم نظرات بقیه مهم باشه واسمو ب همشون فک کنم :|
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
یه چیزدیگه !!! این انجمن توساعت جفت منتشرشده !!!(12:12 ) خخخخخخخ
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
همینه دیگه.اسمش عشقه
ali_sh
ali_sh
٩٤/١٢/١٨
٠
١
ما تا وقتی عاشق چیزی هستیم ک بهش نرسیدی تا اینکه بهش رسیدیم و کمی ازش سیر شدیم دیگه جایی برا عشق نمیمونه
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/١٢/١٨
١
٢
این عشق صورته نه عشق سیرت همون عشقی که تو داستان کنیزک و پادشاه توی مثنوی باهاش درگیریم و مولوی این نوع عشق رو تقبیح میکنه. تو به صورت رفته ای ای بی خبر زان ز شاخ معنی ای بی بار و بر...عشقی که با وصال به پایان برسه کشکه نه عشق
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
البته مفاهیم عمیق تر و بزرگتری مثل انسانیت رو هم خیلی ها درک نمیکنن!...نباید توقع داشت عشق رو همه درک کنن :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
::: آقا به من خیلی برخورده بعضی از حرفا ::: اینجوری قضاوت کردن درست نیست ::: فکر نکنین فقط شما یه نفر توی این دنیا عشق واقعی و پاک و پر از درد و رنج و فراق رو درک کردین و بقیه دیگه هیچ بویی از عشق و عاشقی نبردن ::: لطفا فکر نکنین فقط شما تک و تنها توی این دنیا موندین و تجربیاتتون قراره تبدیل به افسانه ها بشه ::: منم مثل همه آدمهای روی این کره خاکی، لذت دوست داشتن رو درک کردم و با درد عشق غریبه نیستم ::: اما من اگه سوالی داشتم یا خواستم نظرات دوستان رو به چالش بکشم، دلیل نمیشه که اینجوری در موردم قضاوت کنین ::: البته این کار رو قبلا هم بعضی دیگه از دوستان کرده بودن :::
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/١٢/١٨
١
١
به نظرم اگه انجمن مال شما بود و قبلا هدف تون رو از طرح این مباحث مطرح میکردین این سو برداشت ها اتفاق نمی افتاد وقتی شما از دیدگاه خودتون این نظریات رو ارائه میکنید بقیه حق دارن در برابرش جبهه بگیرن ولی اگه میگفتین صرفا برای چالشی کردنه بحثه برخورد ها دوستانه تر میشد:)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
پس یعنی اگه کسی در مورد قضیه ای سوال و یا شبهه ای داشته باشه و از بدی های یک رابطه عاطفی بگه یا همون دیدن نیمه خالی لیوان .... ، جوابش اینه که برو پیش یه روانپزشک!
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
دمت گرم ، چون اگه اینکارو نمیکردی این انجمن هم مثل بعضی انجمنا نهایتا 20،30 تا کامنت میگرفت و بحثی اتفاق نمیفتاد...ولی من الآن برگشتم نگاه کردم چیز توهین آمیزی از کسی ندیدم راستش! به هرحال وقتی بحث راه بندازی طبیعیه یه سری حرفا و نباید ناراحت بشی (ماهم کم نشنیدیم)...و راستش کامنتی هم ندیدم که کسی هم ادعا کرده باشه که عشقش افسانه ایه یا فقط خودش میفهمه عشق و رنج و دوری چیه!!...و البته یه چیزی ، از اون طرف هم یه نگا بنداز...خیلی ها هم غیر مستقیم اعلام کردن که هرکی عاشق بشه نفهمه :)...خلاصه اگه حرفی از من ناراحتت کرده (البته من چیزی نگفتم) عذر میخوام داداش :)
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
نه محمد حسین جان ، من که با این چیزا ناراحت نمیشم ، کسی به من توهینی نکرده ... اما خب بعضی وقتها ، بعضی حرفها بدجور به دل آدم میشینه!
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
حرفی که از دل براید لاجرم بر دل نشیند...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٢/١٨
٤
٢
اقا حمید هرکامنتی و حرفی نمایی از شخصیت اون ادمه اگه احساس کردین کامنتی به شما توهین کرده بدونین قلبلش به شخصیت خودش توهین کرده اون فرد ! هرچند شاید شما اشتباه برداشت کردین :)
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١٢/١٩
٢
٤
روانپزشک نه. روانکاو. ینی کسی که قدم به قدم با شما پیش میاد و شما رو روانشناسی میکنه تا ببینه علت گره روحی شما در چیه. اصلا هم چیز بدی نیست
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
عشق، حسی بین تنفر و علاقه.... راه ابرازش هم بلد نیستم اگه هم بلد بودم ابراز نمیکنم...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٢/١٨
٢
٠
عشق یعنی عشق من که بعد خداحافظیش دست به خودکشی زدم.منکه موهامو از تح زدم و ماهها ااز اتاقم بیرون نرفتم.منکه افسردگی گرففتم/منکه بععد اون دیگه تنها مونددم و باا هیچکس دیگه عاشق نشدم/منکه7 ساله تنهام و هنوز ششماره قطغ شدشو میگیرم روزهای تولدش/منکه هنوز شبا مووقغ خواب یادش میفتم /و منکه بعد این همه سال هنوز دوست دارم با اون زندگیمو ادامه بدم/فکر میکنم من واقعا عاشق اون بودم/
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٢/١٩
٢
٠
گر او نمیاید بگو/آن دل که بردی بازده...آن دل که بردی بازده...
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
:(
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
...
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
متاسفم!!:(
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
:(
m_rahsepar
m_rahsepar
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
عشق یعنی یک حس که باعث میشه آدم تنها به فکر خودش نباشه.عشق یعنی یک نفر که راضی بودنش و شاد بودنش حتی به قیمت نداشتنش برات ارزشمند باشه.عشق یعنی خالی بشی و از خودت هیچی نداشته باشی و فقط پر بشی از یکی دیگه.
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/١٢/١٨
٠
٠
عشق... میگن میشه علاقه شدید قلبی... یعنی بذاری قلبت هرکاری خواست بکنه! که خیلی مواقع هم گند میزنه! هنوز تجربه ش نکردم، امیدوارم مادر بشم... فقط مادر میتونه عاشق واقعی باشه ولاغیر...
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
تجربه نکردین هنوز!پس اقای استانه هویجه !
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
گفتن عشق نگفتن دوست داشتن! :\ پس معلومه شماهم معنای عشقو متوجه نشدین برعکس کامنتتون!
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
مرسی از هویج اشکمهرخان:)))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
ازدواج دو نفر اوج عاشق بودنه دیگه
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
عشق توی این شعر خلاصه شده:
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٢/١٩
١
٠
پنجره رو وا میکنم آسمون نگاه میکنم اگه دیدم هوا خوب بود میام آروم صدات میکنم میچینی واسم میز صبحنه رو میشینی میگی عشقم بخور صبحونه تو از تو چشمات اینو میخونم میخوای بهم بگی امروزو نرو منم تو عشقمون هنوز سر پام هنوز دوست دارم و از همین حرفا تو هم بهم میگی تو هم دوسم داری پس نرو نذار تنهام نیستی تو این خونه نه هیچکی دیگه نمیتونه جاتو بگیره و هنوز تنهام با اینکه غمگینم هنوز سرپام نیستی تو این خونه نه هیچکی دیگه نمیتونه جاتو بگیره و هنوز تنهام هنوز دوست دارم و از همین حرفا بعد از ظهر خسته بعد سرکار از همه عصبی واسه تو سرحال وردار شالتو منو میز شام و تو یهویی بارون میگیره شر شر ناودونای کوچه از بارون پر شد منوتو میرفتیم خیس بشیم با هم چتر و جا گذاشتی آخ این دفعه بازم همه میدویدن برن خونه من و تو و بارون سه تا دیوونه هیچکی دیگه نبود نه هیچکی دیگه نبود منو تو ول زیر آسمون کبود نیستی تو این خونه نه هیچکی دیگه نمیتونه جاتو بگیره و هنوز تنهام با اینکه غمگینم هنوز سرپام نیستی تو این خونه نه هیچکی دیگه نمیتونه جاتو بگیره و هنوز تنهام هنوز دوست دارم و از همین حرفا
فرانک باباپور
فرانک باباپور
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
مجید
مجید
٩٤/١٢/١٩
٠
١
این شعر مال بچه های زیر6ساله...خیلی کودکانه و ساده است:'|
صادق
صادق
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
به نظرم این یه زندگی معمولیه!من با لبخند بیدارش میکنم،اون میگه عشقم بخور صبحونتو!من خوبم اونم خوبه!باید دید اگه اون بد باشه من بازم خوبم یا نه!این عشق واقعیه!البته این معمولیات هم الان نیست...فقط تو شعراست متاسفانه با این آمار طلاق و ...
مجید
مجید
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
این شعر مفهوم عاشقانه ای ندارد و زندگی بی هدف و تلخی را به تصویر میکشه:-/-|
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
لازمه بگم سخن کاربران ناشناس برام ارزشی نداره؟؟ یا عکس العملم واضحه؟
صادق
صادق
٩٤/١٢/٢٠
٠
٠
ولی شعرتون مضخرف بود ها
مجید
مجید
٩٤/١٢/٢٥
٠
٠
شعرتون بد بود..همین
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٢/١٩
٠
٠
جواب سوال اخری تا حد امکان از خودم گذشتنه تا وقتی ک نابود نشم یه وقتایی هم از دستم در میره البته و نابود میشم و جای از خود گذشتن نابود میکنم :)) چیزی ک برا من جالبه فقط اینه ک نمیفهمن هم. ینی نفهمیدن ک مهم نیس ب طور کلی چون نمیخوام منت بذارم ولی وقتی میبینی همون کار خوشحالشون نمیکنه و این رو وظیفت میدونن، وظیفه ای ک درستم انجامش ندادی تازه! درد داره... ک میگن همین کارت باعث اذیت ماس... درد داره این، عشق درد داره، عشق تو دنیای ما با تمام تناقضا و قانوناش یعنی درد... دردی ک هم میتونه مفید باشه و هم مضر. هم میتونه ناخواسته مفید باشه هم از سر عمد... هم میتونه ناخواسته مضر باشه و نه دیگه اینجا عمدی مضر نیست چون کسی ک عاشقه دلش نمیخواد از سر عمد اسیب بزنه...بدترین نوعش هم وقتیه ک این جریان ک میگم با خانوادت برات پیش بیاد...
Nahid.R.05
Nahid.R.05
٩٤/١٢/٢٠
٠
٠
خیلی مزخرفه تو این دوره زمونه بگی عشق میوه ی دلته، اما واقعا تو همین دوره زمونه خیلی ها عاشق موندن هنوز و عشق براشون شده مقدس،من به اینکه عشق مقدسه ایمان دارم ،اینکه از ذاتته ایمان دارم،اما با تمامی قواعدش که اصلا هم سخت نیستن ،فقط نباید عادتت بشه که فراموشش کنی.
z_saberi
z_saberi
٩٤/١٢/٢١
٠
٠
عشق اینقدر الان کلیشه شده که دیگه کمتر میشه به یک تعریف اعتقاد داشت.... اینقدر بحث کهنه و خیلی خیلی پرداخته شده ایه که حتی رغبت نمیکردم برای مسابقه نویسندگی جیم در موردش چیزی بنویسم
javad agha
javad agha
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
ای عشق مدد کن تا به سامان برسیم چون کویر خشکیده به باران برسیم یا من برسم به یار یا یار به من یا هر دو بمیریم و به پایان برسیم / عشق یعنی با هم بوجود امدن و با هم از بین رفتن...