خانه انجمن جیم شناسی
٤٤٥
١٠
لیلی

جیم شناسی

جیم شناسی

سلام در این انجمن ویژگی بارز هر کاربر جیمی  را به سلیقه خودتان با شناخت ای که از همدبگر داشته اید بگویید مثلا  شوخ ترین یا ناصح ترین و...ترین جیمی را انتخاب کنید

٩٥/٠١/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
خونوک ترین: محمد حسن / شوخ ترین: اس_محسن و یه ایمان کله آبی داشتیم قدیما که دیگه نمیاد / رو اعصاب ترین: گاهی محمد 151 /
s_mohsen
s_mohsen
٩٥/٠١/٣٠
٠
٠
من شوخم؟؟
محمد-۱۵۱
محمد-۱۵۱
٩٥/٠٢/٠١
٠
٠
:| دستت درد نکنه
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
ناصح ترین ک خودتی:/..شوخ زیاد داریم مثل محسن اقا یا حسین اقا مثلا ... دیگ چی بگم؟
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
انتظار داشتم بگی نینا عقیقی ناصح ترینه..کامنتهای من بحث برانگیزه ، ناصح بودن را دوس ندارم
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٢٩
٠
٠
این انجمن را دو ماه قبل نوشتم الان ثبت شد!
Mahziar
Mahziar
٩٥/٠١/٣٠
٠
٠
این انجمن چند بار تکرار شده !حتی منا بانو یه زمانی یه مطلب در این باره نوشتند که خصوصیات تمام بچه ها توش بود ! در ضمن الان بچه های قدیمی خسته ان و دنبال جدال تو کامنت ها نیستن! وگرنه شما باید خنثی ترین رو به خودتون اختصاص میدادید نه بحث برانگیز ترین ! همین سمیرا بانو یه زمانی یه تنه کل بچه هارو حریف بود !
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٥/٠١/٣١
٠
٠
خستگی بچه ها هیچ ربطی به بحث کردن نداره...مگه چهار کلمه تایپ کردن خستگی داره که بهانه حواله انجمن میکنی!؟ در ضمن از ادمین خواستم این انجمن را حذف کنه ولی موافقت نکرد انجمن منا بانو را هم ندیده بودم فقط چون صندلی داغ موضوع شبیهی دلشت میخواستم انجمن ثبت نشه..سمیرا هم طبق حرف شما یه زمانی بوده حالا که نبست....از سر حسادت هم حرف نزنید حالا من بگم بحث برانگیز ترین از ارزش ندلشته یه عده کم میشه مثلا؟ همین بچه های خسته فقط حوصله شوخی دارن.. من فقط میتونم شوخی و جدیت را قاطی کامنتهایی کنم که شما و امثال شما بهش بگی خنثی