خانه انجمن شلوغ ترین شهر ایران!
٤٥٢
٣٠
mery

شلوغ ترین شهر ایران!

شلوغ ترین شهر ایران!

به نظرتون تو ایام نوروز کدوم شهر از همه بیشتر شلوغ میشه و مسافرای نوروزی بیشتر اونجاها می رن ؟ ما که تصمیم داریم بریم جنوب

به نظرتون عید باید سفر رفت یا نشست تو خونه عید دیدنی رفت؟

٩٤/١٢/٠٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
رفیعه
رفیعه
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
ب نظرم شمال خیلی شولوغ شه!ب خاطر آب و هوای پرفکتش و طبیعت بی نظیرش:)) مسافرت عید،حال و هوای یک سالتو میسازه...خونه و عید دیدنی رو همیشه میشه رف و وخ هس آما مسافرت..^___^
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٢/٠٩
٢
٠
رفیعه؟؟؟؟ اب و هوای پرفکتتتت؟؟اب و هوای دم شمال پرفکته؟؟!ادم همص احساس میکنه برنجه تو قابلمه دمی!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
لایک خانوم خاص :)))
رفیعه
رفیعه
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
منظور دریاش و اینا!!خوب من چن ساله نرفدم دلم شمال موخاد:((
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٢/٠٩
٠
١
به نظرم تو تعطیلات عید باید تمام راههای ارتباطی به خودت و منزلت رو قطع کنی و به اندازه یک هفته انواع مواد غذایی و رو واسه خونه بخری و تا آخر تعطیلات عید بمونی تو خونه با همسرت از تمام برنامه های تلوزیون و خوندن کتاب لذت کامل رو ببری.
نینا
نینا
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
واقعا هم همینه...لذت کاملم میبری.
نینا
نینا
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
میبرین*
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
میبرم.!
نیما خان حقیقی
نیما خان حقیقی
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
به نظر من باید برنامه ریزی داشته باشی.مثلا بدونی کدوم یکی از فامیلا بیشتر عیدی میدن بری خونه اونا اول تا موقعی که پولاشون تموم نشده یه عیدی خوب بگیری.بعد ببینی کدوم فامیلا شام و نهار میدن سر وقت شام بری خونشون.بعد بررسی کنی تایم خالی این وسط رو اولویتشو بدی به فامیلایی که آجیل و شیرینی بهتری دارن البته پسته مهمترین فاکتور این دسته از فامیله.بعدشم تو این تعطیلات فعالیت فرهنگی ورزشی هم بکن مثلا تا مهمون قراره بیاد بگو ما رفتیم سینما یا رفتیم پارک والیبال.بقیشم بعدا میگم
Nasrin-A
Nasrin-A
٩٤/١٢/٠٩
١
٠
مث هر سال مشهد و شهرهای شمالی و شیراز و اصفهان.... مردم ما عادت کردن بر اساس یه قاعده عمل کنن! هیچ تنوعی هم به برنامه هاشون نمیدن! تو ترافیک خفه میشن و باز میرن مشهد و شمال! خب مگه شهرهای دیگه چیزی کم دارن؟؟ من ترجیح میدم آذربایجان گردی کنم تو عید با آب و هوای بی نظیر و طبیعت بکر و دست نخوره ، جنگل های ارسباران و کوهستان های بی نظیر تبریز و اردبیل و ....
نینا
نینا
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
اونجا عالیه
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
عید چون همه جا شلوغه مسافرت نمیچسبه به نظرم ... ما چند دفعه رفتیم پشیمون شدیم.. میشینیم خونه کلاه قرمزی میبینیم حالشو میبریم خخخخ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
دقیقا ... مثل راهپیمایی میمونه ... من هر دفعه رفتم راهپیمایی ، اینقدر شلوغ بوده که زود برگشتم خونه
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
من سمت رشته کوههای زاگرس. دوس دارم:))))))) ما ک تو خونه ایم امسال^_^ خب عید دیدنیا ک هست..بقیه سوالارو یادم نی
م-نص
م-نص
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
مشد خیلی شلوغ میشه..اما امساال باید از همه سالها همه شهر ها خلوت تر باشن
Cold
Cold
٩٤/١٢/٠٩
١
٠
عید وقت مسافرت نیس...نه بخاطر شلوغی و اینا ، کلا تو عید فرصت یه کارایی هست که بقیه سال نیس...باید از اونا استفاده کرد :) وقت واسه مسافرت زیاده بقیه سال!
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/٠٩
٠
٠
آره ، اگه نری سفر دو هفته خونه خالی میفته دستت
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
خخخخخخ راس میگیا...!
Mahziar
Mahziar
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
استغفرالله ! حرفا منشوری، کارا منشوری !فکرا منشوری...........
Cold
Cold
٩٤/١٢/١٠
١
٠
دهنت سرویس حمید :))) نه واردی خداییش...
دخترخاصــ
دخترخاصــ
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
منم دوست ندارم عیدو برم مسافرت ایام عیدو تعطیلات و مسائل عیدو بیشتر دوس دارم تا برم تو جاده های شلوغ
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
امسال عید هیچ جا نمیریم ، بخاطر یک مشت پول ادمینی سایت جیم :))
اشکمهر آتشروان
اشکمهر آتشروان
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
20 ساله مسافرت نرفتم
سعید نایب
سعید نایب
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
قشنگ مشخصه از اون دستی که روی سرت گذاشتی .!
Mahziar
Mahziar
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
یه سال عید رفتیم قشم (اولین سال بعد از اینکه محرم و صفر تو عید بود ) 7 کیلومتر تو صف بودیم تا نوبتمون شد سوار لنج بشیم (از صبح ساعت 9 صبح تا 10 شب!) این رویداد رو اون سال تو تلویزیون نشون داد !
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
عید باس بشینی توخونه دررررررررررس بخونی ://////////// !!
elnazi
elnazi
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
موافقم که عیدنباس بری بیرون!! چون بیشترمردم میرن وشلوغه!! شمال شلوغ میشه!!
دختر آسمانی
دختر آسمانی
٩٤/١٢/١٠
٠
٠
دوست دارم تو خونه باشم و گاهی برم عید دیدنی ولی کسی نیاد عید دیدنی‌ما😸 یام که برم مسافرت...طرف غرب مثل آذربایجان ،کردستان و یا لرستان رو ترجیح میدم...جنوب خوبه ولی خب گرم و شلوغه
m_meisam
m_meisam
٩٤/١٢/١٥
٠
٠
همه جای ایران سرای من است ولی شیراز و اصفهان و همدان بهتره!
javad agha
javad agha
٩٤/١٢/٢٢
٠
٠
خوشا شیرازو وصف بی مثالش/ شهر مورد علاقه ی منه