خانه انجمن ای کاش ها رو پر کنید !
٦٠٠
٥٥
151

ای کاش ها رو پر کنید !

ای کاش ها رو پر کنید !

ادامه ی ای کاش رو با یک جمله ی اختیاری پر کنید.

ای کاش...

٩٤/١١/٢٩
نظرات کاربران
کد امنیتی
Atefe_K
Atefe_K
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
:/
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
انجمن کاش .... پنج دقیقه پیش رو چرا پاک کردید ؟؟؟!
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
کاش تندرو ها تو مجلس نتونن رای بیارن !
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
کاش یه روز این دشمن خود ساخته مثه بقیه بشه دوست و رفیق گرمابه و گلستان تا ملت ایران بتونن یه نفس راحت بکشن !
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
کاش این مدیرای پا به سن گذاشته فیتیله رو بکشن پایین و صندلی دوست داشتنی ریاستشون رو به جوووونا تحویل بدن !
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
کاش تو جلسه حضوری ارزیابی استخدامی ادارات ، بجای پیراهن یقه شیخی،استین تا مچ بسته ، ریش ، پارتی ،اشنا ،شغل پدر و........ سواد ، فهم ،شعور و درک افراد مورد ارزیابی قرار بگیره
neyosha
neyosha
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
:)
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
١
٠
چقدر باهات حرف دارم و چقدر خرابم*** کاش لاقل بودی میدادی یه خط جوابم
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
اینو حاج خانوم نبینه صلوات !
رویا خانوم
رویا خانوم
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
:))))
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
ای کاش اون پفکه مال من باشه ای کاش اگه پفکه مال من نشد من کارته دیگه مال من باشه
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
ای کاش یه راهی واسه اون مشکله پیدا کنم خخخخخ ای کاش ارشد فردوسی قبول شم ... ای کاش یه انجمن درست حسابی بذارن خخخخخ اخریه از همش ای کاش تر بود
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
میخواستم یک انجمن ثبت کنم ولی مساعل سخت و بغرنج به ذهنم میرسه موضوعش هم بود کج مثل شرط میبندم اگر ثبت میشد فقط بحث اول دومی و حاشیه مطرح بود کسی جدی بودن را دوست نداره جدی نوشتن جدی فکر کردن مختص دنیای واقعی شده نه اینجا وگرنه چه پست هایی که نمیگذاشتم چه انجمن هایب که پرکامنت نمیشد؟! ( اینم از ای کاش من)
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٣٠
٠
٠
منظور از کج مثل مثالهای طنزی است که توسط نسل امروزی ساخته شده نمونه اش هم این مثل:چرا عاقل کند کاری که باز اید به کنعان غم مخور چنین مثلهایی را میشه ساخت ولی با حوصله فکر کردن
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
اون مادر ای کاش باز زنده می شد واست تعریف می کرد داستان زندگیشو
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
کاش میشد خدا قدیمارو برگردونه ** گذشته هایی که تو زمان حال مرده** جوونی که تو چشماش یه فرد سالخورده ** و اون قربانی منم که حالا تقریبا باختم
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
یاد بچه های طلاق افتادم.
marjan_mi
marjan_mi
٩٤/١٢/٠١
٠
٠
کاش رو کاشتن ولی سبز نشد ....
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
که نشستن با صد چرا و افسوس کاشکی* یه بخاری جای چراغ نفت سوز داشتیم
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
مادرش میگه ای کاش تو شیکمم می شد سقط*** تا که بشینه جلوم بشه آینه دق
سمیرام
سمیرام
٩٤/١١/٢٩
١
٠
ای کاش کامنتای حاجی تموم شه خخ😅
لیلی رضایی
لیلی رضایی
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
لایک ..
Mahziar
Mahziar
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡
سمیرام
سمیرام
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
😝😝😝😝😝
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
:)
elnazi
elnazi
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
ای کاش هیچوقت ......:))))))))))
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
ای کاش می امدی و دستم را میگرفتی و میبردی همانجا که دوحمان بالا تر از ابرهای سیاه،شبانه پیوند میخورد(قسمتی از اخرین مطلبم)
مجتبی خطیب آستانه
مجتبی خطیب آستانه
٩٤/١١/٢٩
٣
٠
ای کاش وقتمو حروم درس خوندن نمی کردم:|
Hamid_Bozorgvari
Hamid_Bozorgvari
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
یکم لایک :)
آتی
آتی
٩٤/١١/٢٩
٢
٠
ای کاش هیچ ای کاشی نبود من بودم و یک دنیا آرزوهای به سرانجام رسیده ....... هععععیی
neyosha
neyosha
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
:(
Cold
Cold
٩٤/١١/٢٩
٢
٠
کاش اینجوری نمیشد!
marjan_mi
marjan_mi
٩٤/١١/٣٠
١
٠
منم همین
Cold
Cold
٩٤/١١/٢٩
٢
١
کاش مملکتمون اینجوری نبود!
v_pashaei
v_pashaei
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
کاش می دونستم چی می خوام .
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
زيادن... ولی از حرف کلدی وام میگیرم، کاش اینجوری نميشد... کاش ميشد همه چیو راحت گفت، ولی نمیشه...
Cold
Cold
٩٤/١١/٢٩
٠
٠
اصلا چی شد که اینجوری شد صالح؟!
ali_sh
ali_sh
٩٤/١١/٣٠
٠
٠
به نظر من یکی نشسته اون بالا ک میخواد ک همینجوری شه هی تند تند
صـ آ ل ح
صـ آ ل ح
٩٤/١٢/٠١
٠
٠
به خاطر اینکه کوتاه اومديم کلدی...
ali_sh
ali_sh
٩٤/١١/٣٠
١
٠
ای کاش میتونستم همه ای کاش های زندگیمو تو یه خط خلاصه کنم :)
javad agha
javad agha
٩٤/١١/٣٠
١
٠
ای کاش هیچ ای کاشی وجود نداشت :((((
م-نص
م-نص
٩٤/١٢/٠١
٠
٠
ای کاش تمام معادن دنیا مال من بود
م-نص
م-نص
٩٤/١٢/٠١
١
٠
ای کاش دنیا نبود و فقط بهشت بود
م-نص
م-نص
٩٤/١٢/٠١
١
٠
ای کاش پوستر من اول بشه خخخخخ اقا به ده رای بدین خخخ
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٢/٠١
٠
٠
از هیچ فرصتی نمیگذرید :)) شکارچی خوبی هستید D:
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٢/٠١
٠
٠
ای کاش من الان ب جای از دیشب تا الان تو جیم بودن خوابیده بودم 😅😅😅
marjan_mi
marjan_mi
٩٤/١٢/٠١
٣
١
کاش همدیگرو قضاوت نکنیم.... / کاش با احساس همدیگه بازی نکنیم.... /کاش وقتی فهمیدیم ی نفری واقعا از ته دل دوسمون داره خودمونو خر نکنیم... / کاش جواب خوبی هارو با بدی ندیم ... / کاش حسی به اسم دلتنگی وجود نداشت... / کاش میشد خدارو از نردیک دید و لمس کرد ... / کاش میشد زمان رو به عقب برگردوند.... / کاش هیچوقت آدم توی دوراهی های سخت قرار نگیره... / کاش هرکی همونجایی باشه که دلش هست... / کاش اینجوری نمیشد .../ کاش هیچوقت با جیم آشنا نمیشدم... /کاش هیچوقت هیچ دختری به هیچ پسری جزوه نده... / کاش هیچوقت هیچکس بخاطر یه آدم اشتباه از خط قرمزاش رد نشه.... / کاش هیچوقت هیچکس مدیون دلش نشه ... / کاش آدم هروقت دلش میخواست میتونست آلزایمر بگیره... / کاش 4سال پیش بیشتر درس میخوندم ... / کاش میشد زیر دریا زندگی کرد... / کاش منم جزو داوطلبان سفر بی بازگشت مریخ بودم .../ کاش یک طرفه به قاضی نریم ... / کاش میشد خون آشام باشم ... /کاش یک کت جادویی داشتم ... / کاش جواب همه دو دو تاها ، چهار تا میشد ... / کاش یادمون نره هممون رفتنی هستیم ... / کاش از روی ظاهر آدما قضاوت نکنیم ... / کاش فقط مسلمان زاده نبودیم ... ،،، ای کاش ها زیادن فقط ای کاش ای کاش ای کاش "شیطان به انسان سجده میکرد"................
f_behzadfar
f_behzadfar
٩٤/١٢/٠١
٠
٠
کاش...! سخته گفتن خیلی چیزا ولی خب به طور کلی کاش قدرشونو بیشتر میدونستم! کاش وقتی نزدیکم داشتمشون بیشتر هواشونو داشتم! کاش این دوسالی که دوقدمی حرم بودم بیشتر میرفتم پیش اقا کاش...! هوووم:) ای کاش و کاشتن ولی سبز نشد:))
فو فا نو
فو فا نو
٩٤/١٢/٠١
٠
٠
عوضش الان این باعث شده بعدش ک برمیگردی بیشتر هواشونو داشته باشی، ماهی رو هر وقت از اب بگیری تا هروفت ک هنوز نمرده اگر بندازیش تو اب میتونه دوباره نفس بکشه :)
م-نص
م-نص
٩٤/١٢/٠٢
٢
٠
ای کاش با تو می موندم...ای کاش از تو می خوندم..ای کاش خاطره هام بوی تو رو داشت..ای کاش...تنها رفتی تو دیگه رفتی:))
fatemeh _t
fatemeh _t
٩٤/١٢/٠٤
٠
٠
ای کاش هیچ کسی منو از ته دل دوست نداشت...
غزاله خانوم
غزاله خانوم
٩٤/١٢/٠٥
٠
٠
خوش ب حالت ک یکی تو رو از ته دل دوس داره:)
m_meisam
m_meisam
٩٤/١٢/١٥
٠
٠
کاش در ساحل رودی خاموش...عطر مرموز گیاهی بودم...چو به آنجا گذرت می افتاد...به سر و پای تو لب میسودم